تعمیرات مایکروفر

خدمات تعمیر ماکروفر زانوسی Zanussi | شایع ترین معایب ماکروفر

تعمیر ماکروفر زانوسی Zanussi در محل | ارائه خدمات عیب یابی و تعمیر ماکروفر زانوسی در محل

نمایندگی تعمیر مایکروفر زانوسی در تمامی شهرهای ایران دارای شعب فعال است و ایبک امداد یکی از تعمیرگاه‌های مجاز برند زانوسی می‌باشد که با استفاده از قطعات اصل و اورجینال این برند و تعمیر دستگاه شما در محل، هزینه آن را تا ۷۵ درصد به نسبت سایر تعمیرگاه‌ها کاهش می‌دهد. در این مجموعه تعمیر دستگاه توسط متخصصین و تعمیرکاران مجرب و آموزش دیده انجام می‌شود جهت آشنایی بیشتر با این مجموعه تا پایان این مقاله همراه ما باشید.

نحوه ارتباط با نمایندگی تعمیر مایکروفر زانوسی

جهت ارتباط با نمایندگی تعمیر مایکروفر زانوسی در هر کجای ایران که ساکن باشید، می‌توانید با شماره‌های مندرج در وب سایت ایبک امداد تماس بگیرید و یا سفارش خود را به صورت آنلاین ثبت نمایید پس از ثبت درخواست شما در سریع‌ترین زمان ممکن تعمیرکاران متخصص مجموعه ایبک امداد در محل مورد نظر شما حاضر می‌شوند و اقدام به عیب یابی و تعمیر دستگاه می‌نمایند.

تعمیرکاران مجموعه ایبک امداد تا حد امکان تلاش می‌کنند تا دستگاه را در منزل شما تعمیر نمایند مگر اینکه نیاز به تجهیزات خاصی باشد که لازم است دستگاه به تعمیرگاه منتقل شود و البته اقدامات لازم در جهت جابجایی و نقل و انتقال دستگاه به تعمیرگاه نیز توسط همین مجموعه انجام می‌شود پس از پایان کار ضمانت نامه‌ای معتبر از ۳ تا ۱۲ ماه به شما ارائه می‌شود تا در این مدت اگر خرابی در دستگاه ایجاد شد به صورت رایگان تعمیر شود.

خدمات پس از فروش مایکروفر زانوسی

برای اینکه بتوانید از خدمات پس از فروش برند زانوسی استفاده کنید لازم است با شماره‌های نمایندگی این برند که در دفترچه راهنمای آن درج شده است، تماس بگیرید اما اگر مدت زمان گارانتی آن گذشته باشد و یا قبلا از خدمات نمایندگی آن استفاده کرده باشید و راضی نیستید، می‌توانید با مجموعه ایبک امداد تماس بگیرید و از خدمات تعمیرکاران متخصص این مجموعه بهره مند شوید. اگر گارانتی مربوط به دستگاه شما تمام شده باشد، ایبک امداد با هزینه‌ای بسیار مناسبتر از دیگر تعمیرگاه‌ها اقدام به سرویس یا تعمیر دستگاه شما می‌نماید.

حتما بخوانید:   خدمات تعمیرات مایکروفر ایندزیت Indesit | عیب یابی مایکروفر

تعمیر مایکروفر زانوسی در محل

یکی از خدمات مجموعه ایبک امداد تعمیر لوازم خانگی در محل مورد نظر شماست در این صورت نیازی به نقل و انتقال دستگاه به تعمیرگاه را ندارید و دردسرهای ناشی از آن را متحمل نمی شوید. به طور کلی مزایایی بهره مندی است خدمات مجموعه ایبک امداد در محل عبارت است از:

 • تعمیر دستگاه در محل شما و عدم نیاز به جابجایی دستگاه و احتمال آسیب به آن در حین انتقال
 • کاهش هزینه تا 75 درصد
 • امکان مشاهده تعمیر دستگاه و اطمینان از اینکه برای تعویض قطعات از نوع اورجینال آن استفاده می‌شود.

تعمیر مایکروفر زانوسی

ویژگی‌های تعمیرکاران مجموعه ایبک امداد

پرسنل مجموعه ایبک امداد آموزش دیده و به‌روز هستند و ایبک امداد نیز اصرار بر این دارد که تعمیرکاران و پرسنل این مجموعه همواره در کلاس‌های آموزشی شرکت کنند و از دانش روز تعمیرات دستگاه‌ بهره مند شوند. بنابراین می‌توان ویژگی‌های تعمیرکاران این مجموعه را به این صورت نام برد:

 • حضور به موقع در محل موردنظر شما و عیب یابی دستگاه در سریع‌ترین زمان ممکن
 • در اختیار داشتن قطعات اورجینال برند زانوسی و تعویض قطعات در صورت نیاز
 • استفاده از تجهیزاتی که به سرعت کار کمک می‌کند.
 • داشتن تعهد در کار و پاسخ به تمامی سوالات و ابهامات مشتریان

استفاده از خدمات نمایندگی رسمی تعمیر مایکروفر زانوسی

اگر مایکروفر زانوسی که خریداری نموده‌اید، دارای گارانتی است و از مدت زمان آن نگذشته است، بهتر است از خدمات نمایندگی مجاز این برند استفاده کنید اما در صورتی که امکان بهره مندی از خدمات نمایندگی رسمی برند زانوسی را ندارید، می‌توانید از تعمیرگاه مجاز ایبک امداد کمک بگیرید و از مزایای خدمات این مجموعه بهره مند شوید این مزایا عبارتند از:

 • مقرون به صرفه بودن هزینه تعمیرات و کاهش هزینه‌ها تا ۷۵ درصد
 • حضور تعمیرکار در محل مورد نظر شما و عدم نیاز به انتقال دستگاه
 • تعمیر دستگاه در سریع‌ترین زمان ممکن و استفاده از خدمات این مجموعه حتی در روزهای تعطیل
 • استفاده از قطعات اورجینال و فابریک و افزایش طول عمر مایکروفر زانوسی

مدت زمان تعمیر مایکروفر زانوسی در مجموعه ایبک امداد

مایکروفر نیز مانند دیگر لوازم الکتریکی از قطعات مختلفی ایجاد شده است که در هنگام نیاز به تعمیر نحوه رفع خرابی هر یک از این قطعات با یکدیگر تفاوت دارد. به همین جهت نمی‌توان زمانی خاص برای تعمیر آن از قبل مشخص کرد.

تعمیرکاران متخصص ایبک امداد به محض اینکه در محل حضور یافتند، اقدام به عیب یابی دستگاه می‌کنند و بعد از آن می‌توانند اعلام کنند که چقدر زمان برای تعمیر آن نیاز دارند؟ البته توجه داشته باشید در صورتی که نیاز به انتقال دستگاه به کارگاه ایبک امداد باشد، تا 72 ساعت کاری دستگاه تعمیر و به شما تحویل داده خواهد شد.

حتما بخوانید:   بررسی ایرادات و مشکلات رایج ماشین ظرفشویی زانوسی ZANUSSI

این اطمینان را به شما می‌دهیم که تعمیر دستگاه شما با استفاده از تجهیزاتی انجام می‌شود که باعث تسریع روند کار و دقت در آن می‌شود.

عیب یابی و بررسی مشکلات مایکروفر زانوسی توسط مجموعه ایبک امداد

گاهش اوقات خرابی مایکروفر زانوسی به جهت مشکل در اتصالات برق است که لازم است در صورت بروز هرگونه مشکلی ابتدا جریان برق دستگاه را بررسی نمایید و شاید توانستید خودتان بدون کمک تعمیرکار آن را رفع نمایید. در ادامه به چند مورد از مشکلات و ایراداتی که می‌توانید با بررسی آن مشکل مایکروفر را برطرف نمایید، اشاره می‌کنیم.

چرا مایکروفر زانوسی غذا را گرم نمی‌کند؟

در مواردی شاهد هستیم که مایکروفر زانوسی غذا را به خوبی گرم نمی‌کند در این شرایط لازم است است موارد زیر را بررسی نمایید:

 • ابتدا اتصالاتی که باعث ایجاد گرما در فر و مگنترون می شود را بررسی نمایید تا قطع نشده باشد.
 • کلیدهای حرارتی دستگاه توسط یک سیم به یک کوره یا مگنترون متصل می‌شوند که برای عیب یابی دلیل گرم نکردن غذا باید یک سر سیم را جدا کنید و اهم متر را روی RX1 تنظیم کنید سپس پایانه‌ها را چک کنید که روی عدد صفر باشند و در صورتی که این عدد را نشان ندهند، باید تعویض شود.
 • اگر سیستم حرارتی دستگاه مشکلی نداشته باشد، باید خازن یا دیود آن را بررسی نمایید.

چرا ظرف داخل مایکروفر زانوسی نمی‌چرخد؟

برای اینکه مشکل نچرخیدن ظرف داخل مایکروفر زانوسی را بررسی کنیم، ابتدا باید بدانیم که این مشکل از موتور چرخشی دستگاه است یا خیر؟ برای دانستن این مسئله باید موارد زیر را چک کنید:

 • ولتاژ سوکت را بررسی کنید و اگر مقدار آن کمتر از ۱۱۵ ولت بود، جریان برق را چک کنید.
 • برای بررسی موتور دستگاه لازم است مایکروفر را برگردانید و گریل پایینی آن را جدا بردارید و اهم متر را روی RX1 قرار دهید و یک سیم را از پایانه‌های موتور جدا کنید، سپس ترمینال‌ها را بررسی نمایید.
 • در صورتی که عدد بی نهایت روی آن ظاهر شود، لازم است موتور تعویض شود.
 • مشکل در گنترون‌ها و موجبرها نیز می‌تواند دلیلی بر نچرخیدن ظرف دستگاه باشد، اما باید توسط متخصص بررسی شوند.

به چه دلیل مایکروفر زانوسی روشن نمی‌شود؟

علت روشن نشدن مایکروفر زانوسی می‌تواند وجود هرگونه عیب و ایرادی در هر یک از قطعات این دستگاه باشد بنابراین تمامی جزییات دستگاه باید بررسی شود تا مشکل روشن نشدن آن را بدانید. اما رایج‌ترین دلایلی که باعث روشن نشدن دستگاه می‌شوند، عبارت است از:

 • عدم وجود جریان برق

برای اینکه از وجود جریان برق مطمئن شوید لازم است بدنه خارجی مایکروفر را بردارید به این صورت که دو طرف مایکروفر را از پایین و پشت باز کنید و بدنه را بیرون بکشید. سپس فیوز را بکشید و ولت اهم متر تنظیم شده روی RX1 را در قسمت انتهایی آن قرار دهید اگر عدد صفر را نشان ندهد، لازم است فیوز را تعویض کنید.

 • وجود ایراد در سنسور درب دستگاه
حتما بخوانید:   مرکز تعمیرات مایکروفر ال جی در محل

همچنین ممکن است دلیل روشن نشدن دستگاه مایکروفر زانوسی مشکل در سنسور درب آن باشد برای رفع این ایراد نیز باید کابل‌های آن را جدا کنید سپس پایانه‌ها را با یک ولت اهم متر متصل به   RX1 بررسی نمایید. اگر عدد صفر را نشان ندهد، باید آن را تعویض کنید.

 • مشکل در موتور فن

برای بررسی مشکل موتور فن نیز مانند دیگر موارد لازم است سیم‌های فن را جدا کنید ترمینال‌ها را با یک ولت اهم متر تنظیم شده روی RX1  چک کنید اگر عدد بی نهایت را نشان دهد، لازم است تعویض شود.

به چه دلیل مایکروفر جرقه می‌زند؟

در مواردی که شاهد جرقه‌هایی در حین کار با مایکروفر زانوسی هستید، لازم است موارد زیر را بررسی نمایید:

 • توجه کنید که آنتن سر لامپ مگنتران دچار ایراد نشده باشد، مثلا سیاه یا دهنه آن گشاد نشده باشد.
 • احتمال دهید که لامپ مگنترون سوخته باشد و آن را بررسی کنید.
 • ورق نسوز دستگاه که اصطلاحا به آن ورق میکا می‌گویند را بررسی کنید تا دچار آسیب نشده باشد.
 • توجه داشته باشید که جسمی فلزی داخل دستگاه جا نمانده باشد.

هزینه تعمیر مایکروفر زانوسی در مجموعه ایبک امداد

ایبک امداد به عنوان نماینده رسمی تعمیر مایکروفر زانوسی در ایران است که با داشتن شعبات مختلف در تمامی شهرها به محض تماس شما پرسنل خود را راهی محل شما می‌نماید و در سریع‌ترین زمان ممکن با تجهیزات پیشرفته اقدام به تعمیر و عیب یابی دستگاه می‌کند.

توجه داشته باشید هزینه‌ای که بابت تعمیر مایکروفر زانوسی در مجموعه ایبک امداد پرداخت می‌کنید، بسیار مناسبتر از تعمیرگاه‌های دیگر است زیرا هزینه انتقال به تعمیرگاه و احتمال آسیب به دستگاه حین جابجایی را ندارید.

از طرفی دستمزد تعمیرکار ایبک امداد مطابق با نرخ مصوب اتحادیه است و هیچگونه هزینه اضافه‌ای از شما دریافت نمی‌شود.

تعمیر ماکروفر زانوسی

مزایای استفاده از خدمات مجموعه تخصصی ایبک امداد

با توجه به مطالبی که در بالا ذکر کردیم، به طور خلاصه مزایای بهره مندی از خدمات ایبک امداد را می‌توانیم اینگونه بیان کنیم:

 • تعمیر دستگاه در سریع‌ترین زمان ممکن حتی در روزهای تعطیل
 • صرفه جویی در هزینه تا 75 درصد
 • اعزام تعمیرکار به محل مورد نظر شما و عدم نیاز به نقل و انتقال دستگاه
 • ارائه فاکتور و درج ریز جزئیات هزینه در آن
 • ارائه ضمانت نامه رسمی از 3 تا 10 ماه

00000000000999999

31

 

تعمیر ماکروفر زانوسی Zanussi

امتیاز سردبیر

مجموع امتیاز

خدمات تعمیر ماکروفر زانوسی Zanussi چیست؟

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید !

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا