درباره ما

شرکت ایبک تاسیس سال ۱۳۷۰ و
با هدف تولید انواع دستگاه جوشکاری قوسی در تهران تاسیس گردید . و ضمن تجریه در تولید و بازرگانی داخلی و خارجی ، از سال ۱۳۹۸ نسبت به گسترش فعالیت های خدماتی در چند حوزه اقدام نموده ، و هم اکنون در راستای فروش خدمات و تعمیرات بصورت گسترده و تجاری فعالیت می‌نمايد .
خدمات فعلی این شرکت در زمینه تعمیرات انواع لوازم برقی خانگی، خصوصا تعمیر یخچال و فریزر و ساید و یخچال های فروشگاهی و ویترینی و ایستاده ، تعمیرات انواع ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی ایرانی و خارجی ، تعمیرات اجاق گاز و مایکرو ویو و چرخ گوشت و تعمیرات کولر آبی و کولرگازی وپکیج دیواری و موتورخانه و کلیه اقلام برقی خانه و آشپزخانه میباشد . همچنین انواع خدمات ساختمانی و تخریب و بازسازی خانه و نقاشی و گچ کاری و تاسیسات لوله کشی و تاسیسات برقی و آسانسور و دوربین مدار بسته و تلفن سانترال و کلیه امور ساختمانی در حوزه فعالیت این شرکت میباشد .
این شرکت علاوه بر تعمیرات نسبت به خدمات فیزیکی انواع مشاغل و خدمات نظافتی خانگی و اداری و حمل اسباب منزل و کالا و خدمات کارگری حمل و امور کارپردازی و لوله کشی و لوله بازکنی فاضلاب و آشپزخانه و خدمات سمپاشی و باغبانی منزل و ویلا و شستشو و امور مراقبتی و پرستاری سالمند و پرستاری کودک و بیمار و همچنین مراقبت های خاص پرستاری و خدمات پزشکی و تزریقات در منزل وامور پزشکی سیار و همچنین آرایشگری در منزل ارائه خدمت می نماید . آموزش انواع دروس و تکنیک ها و امور اداری ثبت و خدمات شرکت ها و ترخیص کالا از گمرکات از دیگر فعالیت های خدماتی این شرکت میباشد .
شرکت ایبک امیدوار است با توجه به تجارب و سابقه درخشان در زمینه های خدماتی و بازرگانی ، بتواند گامی بزرگ در جهت اهداف تعیین شده خدماتی بردارد .
در سایت مجازی ایبک eibak.com همچنین با مجله و اخبار منتشره ایبک ، خواهید توانست از دنیای وب تا حد زیادی بهره مند شوید .مدیریت و موسس شرکت ایبک‌ بر عهده آقای سعید قدرتی میباشد

111111111111111111

31

دکمه بازگشت به بالا