درباره ما

درباره ما

شرکت آی بک تاسیس سال ۱۳۷۰ و
با اهداف تولیدی در تهران تاسیس گردید . و ضمن تجربه در تولید و بازرگانی داخلی و خارجی ، از سال ۱۳۹۸ نسبت به گسترش فعالیت های خدماتی در چند حوزه اقدام نموده ، و هم اکنون در راستای فروش خدمات و تعمیرات بصورت گسترده و تجاری فعالیت می‌نماید .
خدمات فعلی این شرکت در زمینه تعمیرات انواع لوازم برقی خانگی، خصوصا تعمیر یخچال و فریزر و ساید و یخچال های فروشگاهی و ویترینی و ایستاده ، تعمیرات انواع ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی ، تعمیرات اجاق گاز و تعمیرات کولر آبی و کولرگازی و پکیج دیواری و موتورخانه و کلیه اقلام برقی خانه و آشپزخانه میباشد . همچنین انواع خدمات ساختمانی و تخریب و بازسازی خانه و نقاشی و گچ کاری و تاسیسات لوله کشی و تاسیسات برقی و آسانسور و دوربین مدار بسته و تلفن سانترال و کلیه امور ساختمانی در حوزه فعالیت این شرکت میباشد .
این شرکت علاوه بر تعمیرات نسبت به خدمات فیزیکی انواع مشاغل و خدمات نظافتی خانگی و اداری و حمل اسباب منزل و کالا و خدمات کارگری حمل و امور کارپردازی و لوله کشی و لوله بازکنی فاضلاب و آشپزخانه و خدمات سمپاشی و باغبانی منزل و شستشو و امور مراقبتی و پرستاری سالمند و پرستاری کودک و بیمار و همچنین مراقبت های خاص پرستاری و خدمات پزشکی و تزریقات در منزل وامور پزشکی سیار در منزل ارائه خدمت می نماید . ترخیص کالا از گمرکات کشور ،از دیگر فعالیت های خدماتی این شرکت میباشد .
شرکت آی بک امیدوار است با توجه به تجارب و سابقه درخشان در زمینه های خدماتی و بازرگانی ، بتواند گامی بزرگ در جهت اهداف تعیین شده خدماتی بردارد .
در سایت مجازی آی بک eibak.com همچنین با مجله و اخبار منتشره ایبک ، خواهید توانست از دنیای وب تا حد زیادی بهره مند شوید ‌. بخش پرسش و پاسخ از،دیگر امکانات و آگاهی رسانی در مجله ایبک میباشد .مدیریت و موسس شرکت آی بک‌ بر عهده آقای سعید قدرتی میباشد .

1111 1

 

domingo 1695714608078 1

 

دکمه بازگشت به بالا