درباره ما
شرکت ایبک تاسیس سال ۱۳۷۰ و
با هدف تولید انواع دستگاه جوشکاری قوسی در تهران تاسیس گردید . این شرکت ضمن احداث واحد تولید دستگاه جوشکاری CO2 ، و تولید و فروش با کیفیت دستگاه های جوشکاری و تامین نیازهای کارخانجات خودروسازی و قطعه سازی ، نسبت به توسعه تولید در خصوص انواع دستگاه جوشکاری اقدام نموده است . و دستگاه هایی از جمله دستگاه های جوشکاری رکتی فایر ، تیگ ، میگ ، برش پلاسما ، نقطه جوش ، اینورتر جوشکاری و سایر دستگاه های جوش اقدام نموده است. تولیدات دستگاه جوشکاری با برند ” اورین الکتریک ” معرفی میگردد . شرکت ایبک با توجه با جذابیت فروش های اینترنتی از سال ۱۳۹۸ نسبت به فعالیت های اینترنتی در چند حوزه بصورت آزمایشی اقدام نموده ، و هم اکنون در راستای فروش خدمات فعالیت مي نمايد .
خدمات این شرکت در زمینه تعمیرات لوازم خانگی و برقی خصوصا یخچال ، ماشین لباسشویی ، ماشین ظرفشویی و کلیه اقلام برقی خانه و آشپزخانه میباشد . این شرکت علاوه بر تعمیرات نسبت به خدمات فیزیکی انواع مشاغل نظا فتی و امور مراقبتی و پرستاری ارائه خدمت می نماید .
شرکت ایبک امیدوار است با توجه به تجارب و سابقه درخشان در زمینه های تولیدی و بازرگانی سایر حوزه ها ، بتواند گامی بزرگ در جهت اهداف تعیین شده خدماتی بردارد . اهداف اولیه شرکت ایبک در خصوص ارائه خدمات روزمره در حوزه امور اولیه خانگی و صنعتی و همچنین سایر خدمات روزمره میباشد .
در سایت مجازی ایبک همچنین با مجله و اخبار منتشره ایبک ، خواهید توانست از دنیای وب تا حد زیادی بهره مند شوید . با ثبت نام و عضویت و درج ایمیل می توانید از اخبار منتشره در حوزه های مختلف و مجله ایبک‌ آشنا شوید .مدیریت و موسس شرکت ایبک‌ بر عهده آقای سعید قدرتی میباشد
دکمه بازگشت به بالا