نمایندگیتسوج

تعمیر کمپرسور کولر گازی در تسوج | تعمیر کولر آبی، لباسشویی و پکیج در محل

کولرهای گازی جزو وسایل ضروری منازل، مخصوصاً در مناطق شمالی کشور هستند که آب و هوای مرطوب دارند. خراب شدن کولر گازی در فصل تابستان می‌تواند مشکلات زیادی برای کاربران ایجاد کند. یکی از خدمات آی بک امداد تعمیر کمپرسور کولر گازی در محل است تا شما بتوانید با خیالی آسود کولر گازی تان را در منزل تعمیر کنید.

برای اینکه از خدمات در محل آی بک امداد در تسوج استفاده کنید، لازم است با شماره تلفن ۰۹۱۲۳۷۶۶۸۳۲ تماس گرفته و یا اینکه درخواستتان را در سایت آی بک امداد ثبت کنید.

تعمیر کولر گازی ال جی در تسوج

کولرهای گازی جزو وسایل پرکاربرد و ضروری در زندگی امروزی است که از مزایای آن نمی‌توانیم چشم پوشی کنیم، ولی آنچه در مورد این وسیله کاربردی اهمیت زیادی دارد، روش استفاده درست و نگهداری از آن است. کولرهای گازی دارای سیستم پیچیده تبرید بوده و به دلیل کارکرد تخصصی خود، نیاز به مراقبت و همچنین تعمیر به موقع دارند. کولر گازی ال جی از جهت طراحی سیستماتیک با کولر آبی کاملاً فرق می‌کند، به همین علت سرویس و همچنین عیب یابی این دستگاه به دانش و مهارت کافی نیاز دارد.

یکی از خدمات تخصصی که آی بک امداد برای تعمیر کولر گازی شما انجام می‌دهد، تعمیر کمپرسور کولر گازی است. این قطعه اهمیت زیادی در کولر گازی داشته و بسیار گران قیمت است و به علت حساسیت خاص آن، باید به وسیله متخصص با تجربه مورد بررسی قرار بگیرد.

متخصصین آی بک امداد سرویس، عیب یابی و تعمیر کولرهای گازی را در تمام برندهای معتبر مانند ال جی در کمترین زمان و با گارانتی شش ماهه انجام می‌دهند.

مشکلات رایج کمپرسور در کولر گازی ال جی

همانطور که گفتیم کمپرسور جزو قطعات گران قیمت سیستم تبرید است و به دلیل عملکرد خاص آن، به ولتاژ بالای برق هم نیاز دارد. به دلیل فشار مضاعفی که ممکن است این قطعه متحمل شود، خراب شدن آن زیاد اتفاق می‌افتد. البته همیشه هم کار نکردن کمپرسور به دلیل نقص خود کمپرسور نمی‌باشد. گاهی ممکن است قطعات دیگر خراب شده و در عمکرد کمپرسور تأثیر بگذارد زیرا همانطور که می‌دانید در سیستم تبرید قطعات کاملاً با هم در ارتباط هستند و اگر هر کدام از آنها دچار مشکل شوند، ممکن است باعث از کار افتادن قطعات دیگر شود. به همین علت باید عیب یابی و همچنین تعمیر کولرهای گازی به وسیله فرد مجرب و ماهر انجام بگیرد.

وقتی کمپرسور کولر گازی کاملاً از کار بیفتد چند احتمال وجود دارد. به طور کلی می‌توانیم مشکلات متداول در کمپرسور کولر گازی را موارد زیر بدانیم:

 1.  سوختن ترموستات کنترل دما
 2. خراب شدن برد کنترل الکتریکی کولر گازی
 3. خراب شدن کنترل دما
 4. خرابی خازن کمپرسور
 5. کار نکردن و یا خرابی اورلود کمپرسور
 6. سوختن و یا ایراد مکانیکی کمپرسور

تعمیر کمپرسور کولر گازی

مزیت تعمیر کمپرسور کولر گازی ال جی با آی بک امداد

تعمیر کمپرسور کولرهای گازی کاملاً تخصصی بوده و نباید برای رفع مشکل دستگاه، از افراد غیر متخصص کمک بگیرید. متخصصین آی بک امداد می‌توانند در این امر شما را یاری کنند.

در ادامه به بررسی مزیت‌های تعمیر کمپرسور کولر گازی توسط آی بک امداد می‌پردازیم:

۱- کمپرسور جزو قطعات تخصصی و گران کولر گازی است پس برای تعمیر آن باید از افرادی کمک بگیرید که دانش کافی و تجربه لازم را داشته باشند. در صورتی که این کار را به افرادی بسپارید که در این خصوص تجربه ندارند، باید بگوییم که ریسک بزرگی انجام داده‌اید زیرا اشتباهی کوچک می‌تواند باعث سوختن کمپرسور شود و یا حتی به قطعات دیگر کولر گازی هم آسیب بزند. آنگاه خسارت بزرگی ایجاد شده و شما مجبورید هزینه هنگفتی برای تعمیر دستگاه پرداخت کنید. متخصصین آی بک امداد گواهینامه معتبر فنی دارند و مهارت و صلاحیت آنها تایید شده است.

پیشنهاد آی‌بک امداد :  تعمیر یخچال تازه‌آباد | هزینه تعمیر یخچال در شهر تازه‌آباد

۲- متخصصین آی بک امداد به شکل تخصصی در زمینه سرویس های ویژه فعالیت داشته و این باعث شده تا تبحر آنها در زمینه فعالیتشان زیاد شود. شما می‌توانید با خیالی راحت تعمیر کمپرسور کولر گازی تان را به متخصصین ماهر و مجرب آی بک امداد بسپارید.

۳- سلامت نفس و صلاحیت اخلاقی متخصصان و پرسنل آی بک امداد کاملاً تضمین شده زیرا ما برای انتخاب متخصصین خود وسواس و دقت زیادی داریم. متخصصین آی بک امداد گواهی عدم سوء پیشینه داشته و به دلیل نظرسنجی از مشتریان، از بهترین بودن متخصصین خود مطمئن هستیم.

۴- تمام هزینه‌هایی که از شما دریافت می‌شود طبق تعرفه‌های تعیین شده بوده و آی بک امداد با توجه به شرایط اقتصادی، قیمت‌هایی کاملاً منصفانه از مشتریان دریافت می‌کند. بزرگترین دستاورد این مجموعه در سال‌های خدمت‌رسانی خود، کسب اعتبار و رضایت مشتریان است.

۵- یکی از مزایای مهم آی بک امداد این است که شما در زمان ثبت درخواست خود، امکان مشاوره با تکنسین‌های ما را هم دارید. شما می‌توانید بعد از اینکه درخواستتان را ثبت کردید با متخصصین ما مشاوره کرده و فرد مورد نظرتان را برای متخصص نهایی و تعمیر کمپرسور کولر گازی خود، تعیین کنید.

هزینه تعمیر کمپرسور کولر گازی در تسوج چگونه تعیین می‌شود؟

مسلماً اساسی‌ترین و اولین فاکتوری که می‌تواند هزینه تعمیر کمپرسور کولر گازی را تعیین کند، مقدار ایراد و خرابی کمپرسور و قطعات آن است. البته تمامی تعرفه‌هایی که توسط این مجموعه تعیین می‌شود بر اساس قیمت گذاری‌های مصوبه است ولی امکان دارد گاهی به دلیل وسعت خرابی‌ها و مشکلات اساسی کمپرسور، تعرفه‌ها کمی تغییر کنند.

روش کار تکنسین‌های آی بک امداد در مورد سرویس و تعمیرات هم کاملاً شفاف و مشخص است و بعد از اینکه در محل حضور پیدا کردند، دستگاه را به طور دقیق بررسی و عیب یابی می‌کنند. بعد از اینکه مشکل دستگاه تشخیص داده شد، هزینه نهایی را به شما اعلام می‌کنند و در صورت رضایت شما، کولر گازی توسط تکنسین مربوطه تعمیر خواهد شد.

مورد دیگری که در هزینه تعمیر کمپرسور کولر گازی شما تأثیر دارد، تعویض قطعات خراب است. وقتی تکنسین آی بک امداد مشکل را بررسی می‌کند، متوجه خرابی قطعات هم خواهد شد. پس قیمت قطعه خراب و تعویضی هم با اجرت تعویض، به هزینه تعمیر اضافه می‌شود .

تعمیر کولر آبی ارج در تسوج

مهم نیست شما در کجای آذربایجان شرقی هستید، در هر کجا که باشید می‌توانید از خدمات آی یک امداد برای تعمیر کولرهای آبی ارج خود استفاده کنید. آی بک امداد شعبات مختلفی در آذربایجان شرقی و همچنین تسوج دارد که هر زمان شما نیاز پیدا کنید، تکنسین‌های کولر آبی در سریع‌ترین زمان ممکن به محل مورد نظر شما اعزام می شوند و با کیفیت بالا کولر آبی ارج شما را تعمیر می کنند.

برای استفاده از خدمات ما کافی است با شماره ۰۹۱۲۳۷۶۶۸۳۲ تماس گرفته و درخواست خود را برای تعمیر کولر آبی ارج خود ثبت کنید.

مشکلات رایج کولر آبی ارج که توسط آی بک امداد تعمیر می‌شود:

معمولاً هر مشکلی که برای کولر آبی ارج شما به وجود بیاید به وسیله متخصصین ما در آی بک امداد تعمیر می‌شود و شما باید خیالتان بابت کیفیت تعمیرات کاملاً راحت باشد زیرا تمامی خدمات انجام گرفته شده توسط این مجموعه، دارای گارانتی بوده و تا پایان گارانتی هم این خدمات پشتیبانی می‌شود:

_ روشن نشدن کولر آبی ارج

به دو دلیل ممکن است کولر آبی ارج شما روشن نشود:

 1. قطع شدن فیوز کولر: اتصالی در مدار می‌تواند باعث قطع شدن فیوز کولر شود و یا ممکن است فیوز قطع نشده باشد ولی دارای خروجی نباشد در هر دو صورت باید شما فیوز کولر خود را عوض کنید.
 2. قطع بودن فاز و نول مدار: اگر با این مشکل مواجه شدید اتصالات کولر را چک کنید و اگر کولر در ترمینال خود دارای فاز و نول نبود، خرابی و اشکال از کابل است و اگر هم در ترمینال فاز و نول وجود داشته باشد، باید سیم بندی‌های کولر چک شود.
پیشنهاد آی‌بک امداد :  تعمیر برد یخچال در نمین | تعمیر در محل تلویزیون، لباسشویی و ظرفشویی

_ فن کولر باد مناسب تولید نمی کند.

در این صورت شما مشاهده می‌کنید که پوشال‌ها خیس شده و موتور دو سرعته هم سالم است، ولی فن باد مناسب تولید نمی‌کند. در این صورت ممکن است که تسمه‌ها رها شده و یا کار نکند و از مدار اصلی خودشان خارج شده باشند. برای اینکه مشکل را برطرف کنید باید فیوز دستگاه را قطع کرده و درپوش‌های آن را هم از بدنه جدا کنید. در صورت پارگی تسمه کولر هم باید تسمه تعویض شود و اگر تسمه از پولی جدا شده، باید تسمه را سفت کنید.

_ سر و صدای زیاد از کولر آبی ارج

معمولاً کولرهای آبی در هنگام کار کمی سر و صدا دارند ولی اگر این سر و صدا زیاد بود ممکن است به دلیل موارد زیر باشد:

 • خراب شدن یاتاقان‌ها: اگر یاتاقان‌ها خراب شده بود باید آنها را عوض کنید.
 • شل شدن پولی‌ها: در صورت شل شدن پولی‌ها آنها را در روی محور سفت کنید.
 • خرابی تسمه: اگر تسمه پاره و یا خراب شده بود باید آنها را عوض کنید.

سرویس لباسشویی آاگ در تسوج

ماشین‌های لباسشویی امروزه جزو تجهیزات پرکاربرد و متداول در زندگی روزانه هستند که استفاده زیاد از این دستگاه، می‌تواند باعث اختلال در عملکرد آن شود. در صورتی که از ماشین لباسشویی به خوبی مراقبت نشود ممکن است به قطعات و تجهیزات آن آسیب زیادی وارد شده و مجبور به پرداخت هزینه زیاد برای تعمیر دستگاه شوید. بیشتر مشکلات ایجاد شده در لباسشویی تخصصی بوده و برای عیب یابی دستگاه باید از فرد متخصص کمک بگیرید که در این زمینه مهارت کافی داشته باشد

آی بک امداد با استفاده از متخصصین ماهر و با تجربه در زمینه سرویس و تعمیر ماشین‌های لباسشویی آاگ، با کیفیت‌ترین خدمات را در کمترین زمان ممکن به شما ارائه می‌دهد و با استفاده از قطعات اورجینال، خیال شما را جهت کیفیت خدمات راحت می‌کند.

تمامی تعمیرات و سرویس‌هایی که توسط تعمیرکاران و متخصصین حرفه‌ای آی بک امداد انجام می‌گیرد به صورتی است که از تعویض قطعات تا حد امکان خودداری می‌کنند و تا جایی که ممکن است، قطعه خراب را تعمیر می‌کنند.

برای اینکه لباسشویی آاگ خود را با کیفیت بالا سرویس و یا تعمیر کنید، لازم است با شماره۰۹۱۲۳۷۶۶۸۳۲ تماس بگیرید تا متخصصین آی بک امداد شما را راهنمایی کنند.

تعمیر پکیج شوفاژ کار در تسوج

انجام تمامی خدمات و تعمیرات تخصصی پکیج‌های شوفاژ کار به وسیله تکنسین کارآزموده و با تجربه آی بک امداد به شکل شبانه روزی در این مجموعه ارائه می‌شود. همکاران ما در آی بک امداد در زمینه تعمیر پکیج‌های شوفاژ کار، سال‌ها تجربه عملی داشته و دوره‌های آموزشی را هم به طور کامل در این زمینه گذرانده اند

عیب یابی به موقع پکیج توسط آی بک امداد

پکیج‌های شوفاژ کار هم مانند وسایل دیگر نیاز به سرویس دارند. اگر شما به طور منظم پکیج خود را سرویس یا بررسی کنید، مسلماً مشکلات جزئی در آن مشخص شده و به سرعت برطرف می‌شود. عیب یابی صحیح و درست پکیج هم اهمیت زیادی دارد و باید به وسیله متخصصین ماهر و مجرب انجام بگیرد. اگر عیب یابی درست انجام نشده باشد مسلماً پکیج به درستی تعمیر نخواهد شد.

توصیه می‌کنیم سرویس، عیب یابی و تعمیر پکیج‌های شوفاژ کار خود را به متخصصین مجرب به آی بک امداد بسپارید تا بابت کیفیت خدمات خیالتان آسوده شود.

تعمیر کمپرسور کولر گازی

سخن پایانی

تمامی لوازم خانگی نیاز به نگهداری اصولی و صحیح دارند و در صورت خرابی، باید سریعاً مشکل آنها به وسیله افراد متخصص و ماهر برطرف شود. متخصصین آی بک امداد در زمینه تعمیر لوازم خانگی مهارت بالایی داشته و دستگاه شما را در تمامی مدل‌ها و برندها با کیفیت بالا تعمیر می‌کند برای اینکه از خدمات ما استفاده کنید کافیست با شماره های ۰۲۱۸۸۰۴۱۶۳۳ یا ۰۹۱۲۳۷۶۶۸۳۲ تماس بگیرید.

 

تعمیر کمپرسور کولر گازی در تسوج

امتیاز سردبیر

مجموع امتیاز

تعمیر کولر آبی، لباسشویی و پکیج در محل

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید !

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا