نمایندگیارومیه

نمایندگی تعمیرات کولرگازی در ارومیه | هزینه تعمیر تلویزیون و آبسردکن

نمایندگی تعمیرات کولرگازی اجنرال در شهر ارومیه بوده و تعمیرات این دستگاه به وسیله تکنسین‌های آموزش دیده آی بک امداد و با استفاده از قطعات شرکتی معتبر انجام می‌شود. شما می‌توانید در محل کار و یا منزلتان مشکل کولر گازی خود را برطرف کنید. اگر نیاز داشتید تا از خدمات آی بک امداد استفاده کنید با شماره ۰۲۱۸۸۰۴۱۶۳۳ یا ۰۹۱۲۳۷۶۶۸۳۲ تماس بگیرید تا از خدمات با کیفیت آی بک امداد همراه با گارانتی بهره‌مند شوید.

نمایندگی تعمیرات کولر گازی اجنرال در ارومیه

استفاده از آی بک امداد برای تعمیرات کولر گازی اجنرال در شهر ارومیه، به شما کمک خواهد کرد تا کیفیت دستگاهتان حفظ شده و از مزایای زیادی هم بهره‌مند شوید که در ادامه مقاله به بررسی این مزایا می‌پردازیم:

 • آی بک امداد یک مرکز تخصصی برای سرویس و تعمیر کولرهای گازی اجنرال است.
 • خدماتی که در این مرکز به مشتریان ارائه می‌شود، بر اساس اصل مشتری مداری می‌باشد.
 • تکنسین‌های آموزش دیده و ماهر، به محل مشتری در کمترین زمان اعزام می‌شوند.
 • بعد از تمام شدن مراحل تعمیر، گارانتی و فاکتور معتبر به مشتری ارائه خواهد شد.
 • آی بک امداد با گارانتی‌های طولانی مدت، کیفیت خدمات خود را تضمین می‌کند.

تعمیر کولرهای گازی اجنرال در میانه چقدر هزینه دارد؟

هزینه تعمیر کولر‌های گازی اجنرال به پارامترهای زیر بستگی دارد:

 • کولرگازی چقدر خراب شده باشد؟
 • برای تعمیر کولرگازی اجنرال از چه قطعاتی باید استفاده شود؟
 • آیا کولر به تعویض قطعات نیاز دارد یا خیر؟

به طور کلی می‌توان گفت تعمیر کولرهای گازی اجنرال توسط آی بک امداد بسیار مقرون به صرفه بوده و شما می‌توانید بدین وسیله در هزینه‌ها صرفه‌جویی کنید، زیرا متخصصین آی بک امداد کاملاً منصفانه هزینه‌ها را تعیین می‌کنند و علاوه بر آن، طبق نرخ اتحادیه هزینه‌ها را دریافت می‌کنند. وقتی شما از خدمات در منزل این مجموعه استفاده می‌کنید دیگر نیازی نیست که کولر گازی خود را برای تعمیر به تعمیرگاه منتقل کنید و بدین ترتیب در هزینه حمل و نقل هم صرفه‌جویی خواهید کرد.

سرویس کولرهای گازی اجنرال در میانه

کولرهای گازی جزو وسایلی هستند که برای عملکرد بهتر باید آنها را به طور منظم سرویس کنید. سرویس کولرهای گازی باید به وسیله تکنسین ماهر و متخصص انجام شود. توصیه ما به شما کاربران عزیز استفاده از خدمات سرویس آی بک امداد در میانه است.

مزایای استفاده از آی و امداد برای سرویس کولرهای گازی اجنرال در شهر میانه، عبارتند از:

 • کولرهای گازی به دلیل اینکه در معرض آلودگی و گرد و خاک هستند، ممکن است تجمع آلودگی‌ها باعث اختلال در عملکرد و کارکرد کولر شود، که در هنگام سرویس به طور کامل این مشکلات برطرف می‌شود.
 • در صورتی هر کدام از قطعات کولرگازی ایرادی پیدا کنند، کولر کارایی خود را از دست خواهد داد. در این صورت سرویسکار آی بک امداد تمامی قسمت‌ها را عیب یابی کرده و خرابی‌های جزئی در دستگاه را برطرف می‌کند تا کولر شما به تعمیر نیازی نداشته باشد.
پیشنهاد آی‌بک امداد :  تعمیر یخچال در حر تهران | هزینه تعمیر یخچال در حر تهران

نمایندگی تعمیرات کولرگازی

بررسی مشکلات کولر، قبل از اینکه با نمایندگی تماس بگیرید.

عیب‌یابی برای تعمیر کولرگازی اجنرال اهمیت زیادی دارد و باید به وسیله تعمیرکاران ماهر انجام شود. در ادامه به بررسی مشکلات کولر اجنرال می‌پردازیم:

_ روشن نشدن کولرگازی

دلایل مختلفی باعث روشن نشدن کولر می‌شود:

 • مهمترین پارامتر برای روشن نشدن کولر، نبودن اتصالات الکتریکی مناسب است.
 • اتصالات الکتریکی باید به وسیله تعمیرکار ماهر بررسی شود و بررسی آن توسط کاربر، ممکن است خطرناک باشد.
 • آلودگی و کثیفی فیلتر می‌تواند باعث شود کولر گازی شما روشن نشود.
 • در انتها ترموستات را بررسی کنید.

_ کم شدن باد کولرگازی

کم شدن باد کولرگازی جزو مشکلات رایج در این دستگاه است که علل بروز این مشکل موارد زیر می‌باشد:

 • کثیف شدن فیلتر می‌تواند باعث کاهش باد کولر شود زیرا فیلتر کثیف، قدرت کولر را کاهش خواهد داد.
 • کویل‌های اواپراتور باید بررسی شوند و مطمئن شوید که این قسمت منجمد نشده باشد.
 • کم شدن باد کولر می‌تواند به دلیل نشتی لوله‌ها هم ایجاد شود. باید لوله‌ها به وسیله تعمیرکار ماهر بررسی شود.

_ باد کولرگازی گرم شده است.

اگر کولر گازی شما باد خنک نداشته و یا باد گرم می‌زند، بهتر است از خدمات آی بک امداد برای تشخیص خرابی بهره‌مند شوید:

 • ابتدا اطمینان پیدا کنید که سوراخ‌های فیلتر در پنل داخلی مسدود نشده باشند.
 • اگر فن و یا موتور فن دچار سوختگی شده باشد، هوای کولر گرم می‌شود.
 • خرابی کمپرسور هم باعث باد گرم کولر گازی خواهد شد.
 • خراب شدن ترموستات هم می‌تواند باعث بروز این مشکل شود.
 • دلیل دیگر باد گرم در کولر گازی گرفتگی لوله‌های کولر است.

تعمیر تلویزیون‌های توشیبا در ارومیه

برای اینکه تلویزیون شما، توسط آی بک امداد تعمیر شود، ابتدا متخصصین ما قطعات دستگاه را کاملاً وارسی می‌کنند و وقتی منشأ مشکل مشخص شد، مناسب‌ترین راه را برای رفع آن انتخاب خواهند کرد. مواردی مثل قطع شدن تصویر، خراب شدن و به هم ریختگی تنظیمات تلویزیون، قطع و وصل شدن تصویر، تیره شدن کامل تصویر تلویزیون و یا حتی قسمتی از آن، خاموشی خود به خود دستگاه، هنگ کردن مکرر برنامه‌ها، نداشتن صدا در تلویزیون و… جزو مشکلات رایج در تمامی تلویزیون هاست که می‌توانید با کمک متخصصین ما در آی بک امداد آن را برطرف کنید.

در صورتی که هر کدام از موارد بیان شده را در تلویزیون خودتان مشاهده کردید، با آی بک امداد تماس بگیرید تا تخصصی‌ترین خدمات را توسط این مرکز دریافت کنید. برای استفاده از خدمات ما باید با شماره ۰۹۱۲۳۷۶۶۸۳۲ تماس بگیرید تا تعمیرکار متخصص آی بک امداد برای تعمیر تلویزیون شما اعزام شود.

تعمیر تلویزیون توشیبا در ارومیه و در منزل شما

با توجه به این موضوع که امروزه تلویزیون‌ها نقش مهمی در خانه دارند، خرابی آن باعث بروز مشکلات زیادی شده و باید سریعاً آن را تعمیر کنید. احتمالاً شما برای جابجا کردن تلویزیون به تعمیرگاه، مشکلاتی خواهید داشت و ممکن است حتی در هنگام جابجایی تلویزیون شما آسیب ببیند، به همین دلیل توصیه می‌شود برای تعمیر تلویزیون توشیبا از خدمات در منزل این مجموعه بهره‌مند شوید.

خدمات در محل باعث می‌شود که انرژی خود را برای حمل تلویزیون به تعمیرکار هدر نداده و حتی مجبور به پرداخت هزینه حمل و نقل هم نشوید. علاوه بر این، تعمیر تلویزیون در محل از آسیب دیدگی دستگاه به دلیل جابجایی جلوگیری خواهد کرد.

پیشنهاد آی‌بک امداد :  تعمیر یخچال زهره | هزینه تعمیر یخچال در شهر زهره

وقتی تلویزیون شما در منزل تعمیر شود، خودتان در کار تکنسین مربوطه، بر کار او نظارت داشته و بابت کیفیت خدمات هم خیالتان آسوده می‌شود و حتی می‌توانید بعد از اینکه تعمیرات دستگاه تمام شد، سؤالاتتان را از کارشناس بپرسید و راهکارهای مفیدی را که برای افزایش عمر تلویزیون لازم است از او یاد بگیرید. با این کار از خراب شدن تلویزیون جلوگیری خواهد شد.

تعمیر روشن نشدن تلویزیون‌های توشیبا توسط نمایندگی

معمولاً مهمترین مشکلی که ممکن است برای تلویزیون ایجاد شود روشن نشدن دستگاه است ولی باید بدانید همیشه هم این مشکل جدی نیست. گاهی ممکن از یک اختلال کوچک مثل خرابی ریموت و یا خراب شدن کابل برق، باعث روشن نشدن دستگاه شده باشد. از طرفی هم امکان دارد مشکلات ساختاری در برد پاور یا مین برد، باعث این مشکل شود.

برای اینکه از بروز اختلالات مین برد و برد پاور پیشگیری کنید، باید از تلویزیون خود درست استفاده کنید. بردها ظریف بوده و در مقابل عوامل مخرب مثل نفوذ مایعات و اصابت ضربه، کاملاً حساس هستند و ممکن است آسیب ببینند. اگر تلویزیون توشیبای شما روشن نمی‌شود، توصیه می‌کنیم از آی بک امداد برای رفع مشکل تلویزیون خود کمک بگیرید.

تعمیر آبسردکن تاچی در ارومیه

امروزه در بیشتر مکان‌های عمومی، آبسردکن وجود دارد و تقریباً می‌توان گفت وجود این دستگاه امری حیاتی است. آبسردکن به دلیل استفاده زیاد توسط عموم، ممکن است دچار خرابی شود و این کاملاً طبیعی می‌باشد.

اگر آبسردکن تاچی شما دچار خرابی شده است، کاملاً خونسرد باشید. فقط لازم است که دستگاهتان را به تعمیرکاران حرفه‌ای آی بک امداد بسپارید تا بهترین تعمیرکاران برای رفع مشکل آبسردکن شما اعزام شوند.

نمایندگی تعمیرات کولرگازی

ویژگی استفاده از خدمات نمایندگی

استفاده از آی بک امداد ویژگی‌های زیادی دارد که در ادامه برایتان بیان خواهیم کرد:

 • آی بک امداد تمامی خدماتش را در سراسر آذربایجان غربی و شهر ارومیه ارائه می‌دهد.
 •  برای تعمیر دستگاه، از قطعات یدکی با کیفیت و اورجینال استفاده می‌کند.
 • آی بک امداد سریع‌ترین خدمات را برای رفع مشکل آبسردکن تاچی ارائه می‌دهد.
 • تمامی خدمات این شرکت دارای گارانتی طولانی مدت است.
 • شما می‌توانید سفارشتان را با تماس با شماره ۰۹۱۲۳۷۶۶۸۳۲ ثبت کنید.

سخن پایانی

آی بک امداد تمامی خدمات تعمیر لوازم الکترونیکی و برقی شما را در زمان کم انجام می‌دهد. برای انجام خدمات تعمیر دستگاه خود، نباید نگران هزینه‌ها باشید. آی بک امداد کمترین هزینه را از شما دریافت می‌کند زیرا نرخ‌های ما بر اساس استانداردهای تعریف شده و همچنین نرخ اتحادیه تعیین شده است و علاوه بر آن، کیفیت خدماتی خوبی را هم به شما ارائه داده و با گارانتی‌های طولانی مدت کار خود را تضمین می‌کنیم.

دقت کنید که اگر می‌خواهید لوازم خانگی شما طول عمر بیشتری داشته باشد باید از آنها به درستی استفاده کنید. یکی از نکات مهم برای استفاده صحیح از لوازم خانگی، نصب درست و اصولی آن است و نکته دیگر هم انجام سرویس منظم دستگاه می باشد. با این کار نه تنها طول عمر دستگاهتان افزایش پیدا می‌کند بلکه کمتر خراب شده و در هزینه‌های تعمیر هم صرفه‌جویی خواهید کرد.

برای نصب و سرویس کولرگازی خود می‌توانید با شماره ۰۹۱۲۳۷۶۶۸۳۲ تماس بگیرید.

نمایندگی تعمیرات کولرگازی در ارومیه

امتیاز سردبیر

مجموع امتیاز

هزینه تعمیر تلویزیون و آبسردکن

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید !

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا