باینگاننمایندگی

تعمیر کولر گازی باینگان | هزینه تعمیر کولر گازی در باینگان کرمانشاه

گاهی ممکن است شما از کولر گازی خود درست استفاده نکرده و یا آن را خوب تنظیم نکنید و به تعمیر کولر گازی باینگان نیاز پیدا کنید. در این صورت لازم است که با متخصصین آی بک امداد در شهر باینگان تماس گرفته و رفع مشکل کولر گازی کنوود خود را به این مرکز تخصصی بسپارید.

چرا کولر گازی کنوود سرمادهی مناسبی ندارد؟

گاهی ممکن است شما از کولر درست استفاده نکرده و یا آن را خوب تنظیم نکرده باشید و یا حتی کولر گازی کنوود شما با ایرادات فنی مواجه شده باشد و این باعث خنک نکردن دستگاه شده و سرمایش آن ضعیف می‌شود. در این صورت لازم است که به موارد زیر توجه کنید:

ابتدا تنظیمات دستگاه را چک کرده و آن را مناسب با دمای محیط تنظیم کنید. برای اینکه حالت سرمایش کولر کنوود تنظیم شود، باید کلید Mode انتخاب شده و سپس حالت دستگاه را در روی گزینه دانه برف بگذارید. بعد از آن می‌توانید با علامت فلشی که در روی کنترل قرار دارد دما را تنظیم کنید. متخصصین آی بک در شهر باینگان دمای ۲۲ الی ۲۶ درجه را به شما همشهریان عزیز پیشنهاد می‌کنند.

پیشنهاد آی‌بک امداد :  تعمیر یخچال در خواجه نظام غربی تهران | هزینه تعمیر یخچال در خواجه نظام غربی تهران

حالت Turbo را می‌توانید انتخاب کرده تا دستگاهتان برای مدت کمی سرمادهی انجام دهد. با این روش، سرمایش دستگاه را هم می‌توان تست کرد.

دقت داشته باشید در هنگام نصب کولر گازی کنوود، باید استانداردهای نصب رعایت شود. کولر خود را باید با توجه به هوای شهر خود انتخاب کنید و همچنین از جهت ظرفیت هم کولر باید با متراژ محیط متناسب باشد. معمولاً کارشناسی که آی بک برای نصب کولر کنوود شما اعزام می‌شود در هنگام نصب به این موضوع توجه کرده و استانداردهای نصب هم از جانب کارشناس رعایت می‌شود.

فیلتر هوا در کولر کنوود باید حداقل ماهی دو بار تمیز شود تا کولر شما عملکرد بهتری داشته باشد.

عملکرد کولرهای گازی به این صورت است که کولر بعد از مدتی سرما می دهد و بعد از اینکه دمای اتاق به اندازه مناسب رسید، مثل فن کار کرده و سرمادهی متوقف می‌شود و بعد از اینکه دوباره هوای اتاق گرم شد، مجدداً سرمادهی دستگاه هم آغاز خواهد شد.

پیشنهاد آی‌بک امداد :  تعمیر یخچال نراق | هزینه تعمیر یخچال در شهر نراق مرکزی

دقت داشته باشید در هنگامی که کولر گازی خود را روشن می‌کنید، پنجره‌ها و درب باید بسته بوده و عایق مناسبی برای فضا انتخاب کنید تا هوای سرد از منزل بیرون نرود. اگر عایق بندی مناسب برای محیط وجود نداشته باشد باعث کارکرد دائم کمپرسور شده و سرمایش دستگاه ضعیف می‌شود.

در ساعت‌هایی که افت ولتاژ برق بوده و یا اینکه هوا خیلی گرم است، سرمادهی کولر هم کاهش پیدا می‌کند و این کاملاً طبیعی است. پس لازم است که در روی یونیت بیرونی دستگاه یک سایه‌بان مناسب قرار داده تا گرمای آفتاب باعث گرم شدن محدوده موتور نشود و عملکرد دستگاه را کاهش ندهد.

کولرهای گازی کنوود به سرویس دوره‌ای نیاز مبرمی دارند پس باید حتماً پنل کولر و لوله‌های کندانسور را که دچار کثیفی و یا گرفتگی شده‌اند، تمیز کنید تا با عدم تبادل دمایی مواجه نشوید. توصیه می‌شود که در بازه‌های زمانی منظم و حداقل هر شش ماه یک بار، دستگاه سرویس دوره‌ای شود و این کار حتماً باید توسط کارشناس ماهر در شهر باینگان انجام بگیرد.

تعمیر کولر گازی باینگان

امتیاز سردبیر

مجموع امتیازات

هزینه تعمیر کولر گازی در باینگان کرمانشاه

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید !

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا