بفروئیهنمایندگی

تعمیر کولر گازی بفروئیه | هزینه تعمیر کولر گازی در شهر بفروئیه یزد

کولر گازی جزو دستگاه‌های دوست داشتنی و مطبوع در سال‌های اخیر است که هوای لذت بخش و خنک را برای ما تأمین می‌کند. خراب شدن این دستگاه می‌تواند بسیار ناراحت کننده بوده و شما را نیازمند تعمیر کولر گازی بفروئیه یزد کند.

تشخیص زود هنگام و صحیح خرابی های کولر گازی بسیار اهمیت دارد و باید برای تعمیر این دستگاه، از مراکزی خدمات بگیرید که از تأمین قطعات اصل و تعمیر تخصصی آنها اطمینان داشته باشید.

ایرادات شایع در کولرهای گازی ال جی

آی بک امداد به واسطه تجربه و دانش فنی که در اختیار دارد با خرابی‌های کولر گازی آشنایی کامل داشته و می‌تواند مشکل کولر گازی شما را به خوبی برطرف کند. یکی از مشکلاتی که معمولاً برای کولرهای گازی ال جی در شهر بفروئیه ایجاد می‌شود، روشن نشدن و کار نکردن کولر گازی ال جی است که در ادامه به بررسی این مورد می‌پردازیم.

پیشنهاد آی‌بک امداد :  تعمیر یخچال گوریه | هزینه تعمیر یخچال در شهر گوریه

چرا کولر گازی ال جی کار نمی‌کند؟

یکی از نگرانی‌های کاربران عزیز این است که متوجه کار نکردن کولر می‌شوند. با آی بک امداد نباید نگران خرابی کولر گازی خود باشید. آی بک امداد با مشاوره رایگان به شما کمک می‌کند تا مشکل دستگاه را سریعاً برطرف کنید ولی در صورتی که با مشاوره تلفنی مشکل رفع نشد، ما تکنسین‌های ماهر و متخصص خود را جهت تعمیر کولر گازی بفروئیه یزد اعزام کرده تا با عیب یابی صحیح و اصولی دستگاه، مشکل آن را رفع کنند.

اگر کولر گازی ال جی شما روشن نمی‌شود موارد زیر را باید چک کنید:

  • ابتدا بررسی کنید ببینید آیا کنترل کولر باتری دارد یا خیر؟ طبیعتاً اگر کنترل باتری نداشته باشد، دستگاه روشن نمی‌شود.
  • در مرحله دوم باید مطمئن شوید که کنترل کولر سالم است. برای این کار لازم است که کنترل را با یک کولر دیگر چک کنید و یا می‌توانید به وسیله دوربین موبایل آن را تست کنید. یعنی کنترل کولر را جلوی دوربین گوشی خود گرفته و کلید آن را بزنید اگر در هنگامی که دکمه روبروی دوربین را فشار می‌دهید، چراغ کنترل روشن شد نشانه سالم بودن کنترل است.
  • حالا باید برق تغذیه کولر را بررسی کنید و مطمئن شوید که برق تغذیه دچار مشکل نباشد.
  • حالا لازم است که دکمه on/off را که در روی دستگاه داخلی وجود دارد، را بررسی کنید و ببینید آیا روشن می‌شود.
  • فیوز برق اصلی را قطع و وصل کنید اگر از دستگاه داخلی صدای بوق شنیدید باید حتماً کولر گازی ال جی شما به وسیله تکنسین عیب یابی شود.
پیشنهاد آی‌بک امداد :  تعمیر کولر گازی میناب | هزینه تعمیر کولرگازی در میناب هرمزگان

اگر مواردی که در بالا نام بردیم را چک کردید ولی باز هم مشکل کولر گازی ال جی شما برطرف نشد، بهتر است که کار را به تعمیرکار کولر بسپارید و برای تعمیر کولر گازی بفرئیه یزد، با آی بک امداد تماس بگیرید.

تعمیر کولر گازی بفروئیه

امتیاز سردبیر

مجموع امتیازات

هزینه تعمیر کولر گازی در شهر بفروئیه یزد

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید !

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا