بهنمیرنمایندگی

تعمیر کولر گازی بهنمیر | هزینه تعمیر کولر گازی در شهر بهنمیر مازندران

شماره تلفن نمایندگی تعمیر یخچال، تلویزیون 021

مرکز تخصصی آی بک امداد در بهنمیر با برخورداری از مهندسین متخصص و تکنسین‌های دوره دیده و کارآمد، در زمینه سرویس و یا تعمیر کولر گازی بهنمیر مازندران، مرکزی منحصر به فرد و تخصصی محسوب می‌شود که به شکل شبانه روزی خدمات رسانی را به مشتریان محترم ارائه می‌دهد.

نیروهای آی بک امداد به روز بوده و آشنایی کامل با فناوری نوین جهان دارند و می‌توانند با توانایی منحصر به فرد خود، سرویس و تعمیر انواع کولرهای گازی را در استان مازندران بدون اینکه دستگاه جابجا شود و در محل شما، انجام دهد. بدین ترتیب شما هزینه کمتری را برای تعمیر کولر گازی بهنمیر خواهید پرداخت.

چرا کولر گازی هیوندای کار نمی‌کند؟

در ادامه می‌خواهیم به بررسی و تست دلایل کار نکردن و خراب شدن کمپرسور کولرهای گازی هیوندای بپردازیم. دلایل مهمی که باعث می‌شوند کمپرسور کولر کار نکند موارد زیر است:

پیشنهاد آی‌بک امداد :  تعمیر یخچال در نظام آباد تهران | هزینه تعمیر یخچال در نظام آباد تهران

۱- فیش‌ها و یا سیم‌های کولر گازی هیوندای قطع شده باشند:

یکی از دلایل مهمی که باعث می‌شود کمپرسور کولر شما کار نکند، این است که بعد از مدتی سیم‌ها پوسیده شده و در نتیجه قطع شده باشند، در نتیجه کمپرسور کولر گازی هم روشن نمی‌شود. همچنین فیش‌هایی که به واسطه آنها ‌سیم ها به کمپرسور متصل می‌شود، ممکن است شکسته باشند و یا حتی شل باشند و این باعث می‌شود اتصالات کمپرسور قطع شده و کمپرسور کولر گازی هیوندای کار نکند.

۲- اورلود کمپرسور کولرهای گازی هیوندای دلیل کار نکردن کمپرسور

اورلود یکی از قطعات درونی کمپرسور است که جهت حفاظت از کمپرسور در روی آن قرار داده شده است. گاهی اوقات ممکن است کولر فشار زیادی را به دلیل کثیفی یونیت خارجی و یا بالا بودن جریان، تحمل کند، در نتیجه کمپرسور داغ شده و اورلود هم برای اینکه از کمپرسور محافظت کند، اتصال این قطعه را قطع می‌کند و تا سرد نشدن کمپرسور هم به آن اجازه کار کردن نمی‌دهد.

پیشنهاد آی‌بک امداد :  تعمیر یخچال میرجاوه | هزینه تعمیر یخچال در شهر میرجاوه

۳- مشکل در رله فرمان کولرهای گازی هیوندای

رله فرمان هم یکی دیگر از اجزای کمپرسور کولر بوده که ولتاژ قطعات کمپرسور دستگاه را تأمین می‌کند. باید قبل از اینکه برد الکترونیکی بررسی شود ابتدا رله فرمان را چک کنید و در صورتی که مشکلی نداشت سپس به سراغ برد الکترونیکی بروید.

تعمیر کولر گازی بهنمیر مازندران باید توسط افراد دور دیده و با تجربه انجام بگیرد. توصیه می‌کنیم تعمیر این دستگاه حساس را به آی بک امداد در شهر بهنمیر بسپارید.

تعمیر یخچال شبانه روزی

31

تعمیر کولر گازی بهنمیر

امتیاز سردبیر

مجموع امتیازات

هزینه تعمیر کولر گازی در شهر بهنمیر مازندران

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید !

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا