بمپورنمایندگی

تعمیر کولر گازی بمپور | هزینه تعمیر کولر گازی در شهر بمپور سیستان و بلوچستان

شماره تلفن نمایندگی تعمیر یخچال، تلویزیون 021

چه نیاز به نصب کولر گازی جنرال داشته باشید و چه به سرویس، و یا حتی اگر به تعمیر کولر گازی بمپور نیاز داشته باشید می‌توانید به آی بک امداد اعتماد کنید. آی بک امداد قابل اعتماد‌ترین گزینه برای تعمیر کولرهای گازی جنرال در تمامی نقاط سیستان و بلوچستان می‌باشد و می‌تواند با سرویس دوره‌ای و همچنین تعمیرات کولرهای گازی، به شما خدمات ویژه‌ای در شهر بمپور ارائه دهد.

نمایندگی تعمیر کولر گازی بمپور سیستان و بلوچستان

کولر گازی جنرال به دلیل قیمت مناسب و کیفیت بالا، محبوبیت بسیاری بین کاربران دارد ولی مانند تمام لوازم الکتریکی دیگر باید به صورتی اصولی از آن استفاده کرده و نصب آن صحیح انجام بگیرد. اگر می‌خواهید کولر گازی جنرال شما عمر بیشتری داشته باشد، نصب این دستگاه را به سرویس کاران ماهر آی بک امداد بسپارید.

در هنگام نصب کولر گازی جنرال به چه نکاتی باید توجه کنیم؟

در هنگام نصب کولر گازی باید به موارد زیر توجه شود:

  • کولر گازی جنرال را باید تراز نصب کنید که سیستم آبرسانی و مکانیزم‌های دیگر کولر، به شکل مؤثر کار کنند.
  • دقت داشته باشید که پنل داخلی دستگاه در روی دیوار باید با سقف، ۴۰ تا ۵۰ سانتی متر فاصله داشته باشد.
  • قسمت بیرونی کولر گازی را نباید در فضای دربسته قرار دهید زیرا گرمایی که از کولر خارج می‌شود باعث خواهد شد دمای محیط افزایش پیدا کرده و راندمان کولر افت کند.
  • به طور مناسبی باید اطراف لوله‌های ارتباطی در کولر و همچنین اطراف کولر گازی پنجره‌ای درزبندی شود.
  • هوای خنک کولر از پنل داخلی به طرف روبرو جریان پیدا می‌کند پس باید پنل داخلی را در جایی قرار بدهید که روبروی مکان نشستن اعضای خانواده باشد. دقت داشته باشید که هوای کولر تقریباً بین ۵ الی ۱۰ متر پرتاب می‌شود.
پیشنهاد آی‌بک امداد :  تعمیر کولر گازی آبی‌بیگلو | هزینه تعمیر کولر گازی در شهر آبی‌بیگلو اردبیل

خرابی ریموت کنترل کولرهای گازی جنرال

کولر گازی جنرال به کمک ریموت کنترل، فرمان می‌گیرد و دمای مورد نظر شما را در حالت‌های مختلف تنظیم می‌کند. شما می‌توانید بدون اینکه برای تنظیم دستگاه از جای خود بلند شوید، به وسیله ریموت کنترل، کولر گازی جنرال را خاموش و یا روشن کنید. خرابی کنترل، شما را با مشکلاتی مواجه می‌کند به همین دلیل توصیه می‌کنیم برای نگهداری کنترل کولر دقت زیادی بفرمایید.

کولرهای گاز قطعات زیادی دارند که کارکرد همه این قطعات باعث برودت مورد نظر شما می‌شود. نگهداری و سرویس درست کولر گازی جنرال، باعث خواهد شد که قطعات آن خراب نشده و کیفیت و کارایی آن بهبود پیدا کند. در صورتی که هرگونه خرابی در کولر گازی جنرال خود مشاهده کردید برای تعمیر کولر گازی بمپور سیستان و بلوچستان، با آی بک امداد تماس بگیرید.

تعمیر یخچال شبانه روزی

31

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا