چابهارنمایندگی

تعمیر کولر گازی چابهار | هزینه تعمیر کولر گازی در شهر چابهار

شماره تلفن نمایندگی تعمیر یخچال، تلویزیون 021

کولرهای گازی در فصل تابستان از اهمیت ویژه‌ای برخوردارند و خرابی آنها می‌تواند گرمای تابستان را برای شما غیر قابل تحمل کند. اگر به تعمیر کولر گازی چابهار در استان سیستان و بلوچستان نیاز پیدا کردید، کافی است با آی بک امداد در چابهار تماس بگیرید تا کولر گازی شما به بهترین شکلی تعمیر شود.

تعمیر کولر گازی چابهار وقتی کولر باد گرم می زند.

حتماً برای شما هم این اتفاق افتاده که در گرمای تابستان وقتی کولر گازی خود را روشن می‌کنید، متوجه شوید که کولر هوا را خنک نمی‌کند و یا باد گرم می‌زند. سه دلیل می‌تواند باعث بروز این مشکل در کولرهای گازی میتسوبیشی شود که با یکدیگر این دلایل را مرور خواهیم کرد:

۱- تنظیم نادرست ترموستات

مهمترین دلیلی که باعث می‌شود کولر شما خوب خنک نکند، این است که ترموستات را درست تنظیم نکرده باشید. در این مواقع بهتر است که کولر را در روی درجه‌های گوناگونی، پایین‌تر از دمای اتاق قرار دهید و سپس عملکرد کولرتان را بررسی کنید. همچنین دقت داشته باشید و ببینید آیا فن بیرونی و کمپرسور روشن می‌شود یا خیر؟ اگر ترموستات مشکل داشته باشد، می‌تواند باعث باد گرم کولر شود زیرا دستگاه کار نکرده و باد خنک تولید نمی‌کند.

پیشنهاد آی‌بک امداد :  تعمیر یخچال بجستان | هزینه تعمیر یخچال در شهر بجستان

۲- کثیف شدن کندانسور و یا خرابی آن

کندانسور در کولرهای گازی قسمتی است که وظیفه دارد گرمای مبرد داخل لوله‌ها را به بیرون هدایت کند. این باعث می‌شود که مبرد داخل لوله‌ها خنک شود، اگر کندانسور مشکل پیدا کرده و دچار خرابی شده باشد انتقال حرارت هم از مبرد درست انجام نخواهد شد و گازی که در داخل لوله‌ها وجود دارد خنک نمی‌شود و این هم باعث ایجاد اختلال در سرمای کولر گازی میتسوبیشی می‌شود. اگر کندانسور دچار مشکل شده باشد بهتر است که برای تعمیر کولر گازی چابهار با تعمیرکاران و کارشناسان ماهر آی بک امداد تماس بگیرید.

۳- گرفتگی و کثیف شدن فیلتر هوا در کولر گازی میتسوبیشی

باد خنک و هوایی که از کولر گازی به طرف شما می‌آید در دو مرحله از فیلتر عبور می‌کند. فیلترهای هوا را می‌توانید در پنل داخلی کولر و پنل بیرونی پیدا کنید. در اثر گذشت زمان، آلودگی‌ها و گرد و غبار به وسیله فیلترها جذب شده و روی آنها را می‌گیرد. این تجمع آلودگی اگر زیاد شود، باعث گرفتگی مسیر باد هم خواهد شد. یکی از مهم‌ترین دلایلی که باعث می‌شود کولر گازی میتسوبیشی شما باد خنک نداشته باشد، کثیف شدن فیلتر هوا است که می‌توانید به سادگی آن را رفع کنید.

پیشنهاد آی‌بک امداد :  تعمیر کولر گازی شندآباد | هزینه تعمیر کولر گازی در شهر شندآباد آذربایجان شرقی

در صورتی که کولر گازی میتسوبیشی شما خنک نمی‌کند، با آی بک امداد برای تعمیر کولر گازی چابهار سیستان و بلوچستان تماس بگیرید تا متخصصین ما مشکل کولر شما را رفع کنند.

تعمیر یخچال شبانه روزی

31

تعمیر کولر گازی چابهار

امتیاز سردبیر

مجموع امتیازات

هزینه تعمیر کولر گازی در شهر چابهار

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید !

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا