چلیچهنمایندگی

تعمیر کولر گازی چلیچه | هزینه تعمیر کولر گازی در چلیچه چهارمحال و بختیاری

اگر ساکن شهر چلیچه چهارمحال بختیاری بوده و به تعمیر کولر گازی چلیچه نیاز دارید، نگران نباشید مرکز تعمیرات کولر گازی، آی بک امداد بهترین خدمات را برای رفع مشکلات کولر گازی دوو به شما عزیزان ارائه می‌دهد. کافیست درخواستتان را در این مرکز ثبت کنید تا در کمترین زمانی تعمیرکار خود را در شهر چلیچه به محل شما اعزام کنیم.

دلیل کاهش سرما در کولر گازی دوو چیست؟

اگر متوجه شدید که سرمای کولر کم شده است، باید چند مورد بررسی شود. احتمال دارد که سیم پیچ‌های خازن سوخته و یا خراب شده باشند و یا حتی احتمال دارد که گاز کولر کم شده و یا حتی تمام شده باشد. گاهی هم لوله‌های انتقال گاز نشتی پیدا می‌کنند.

به غیر از این موارد، تعمیرکار باید کمپرسور را هم چک کند. ممکن است کمپرسور خراب شده و سرما تولید نکند. سیم‌کشی‌های کمپرسور هم باید در این بین بررسی شود. اگر کمپرسور دچار خرابی شده باشد، تعمیرکار آی بک امداد آن را با یک قطعه با کیفیت تعویض خواهد کرد. علاوه بر موارد بیان شده احتمال خرابی فن یونیت خارجی هم می‌باشد. اگر فن کمپرسور خراب شود کولر سرمای مناسبی نداشته و اتاق شما خنک نمی‌شود.

پیشنهاد آی‌بک امداد :  تعمیر یخچال در پرواز تهران | هزینه تعمیر یخچال در پرواز تهران

دلایل سر و صدای غیر عادی در کولر گازی دوو چیست؟

صدای زیاد کولر باعث سلب آسایش افراد خانواده می‌شود و علاوه بر آن نشانه وجود یک خرابی در دستگاه است که شما باید سریعاً مشکل را برطرف کنید. قرارگیری نامناسب و یا تراز نبودن یونیت خارجی و داخلی، خراب شدن پروانه فن، خرابی لاستیک درزگیر، برخورد کردن پروانه‌ها با بدنه دستگاه و حتی خراب شدن کمپرسور هم می‌تواند باعث صدای غیر عادی در کولر گازی دوو شود. تمام مواردی که بیان کردیم باید به وسیله تعمیرکار ماهر و حرفه‌ای آی بک امداد در شهر چلیچه بررسی شده تا پس از عیب یابی دلیل بروز این مشکل پیدا شود.

چرا بدنه کولر دوو برق دارد؟

اگر متوجه برق دار بودن بدنه کولر شدید، ممکن است که روکش پلاستیکی سیم کولر آسیب دیده باشد و سیم لخت باشد. این سیم لخت می‌تواند با بدنه در تماس بوده و باعث برق گرفتگی شود. لازم است که سیم‌کشی‌ها را بررسی کنید و اگر متوجه لخت بودن سیم شدید آن را تعویض کنید.

پیشنهاد آی‌بک امداد :  تعمیر کولر گازی گودین | هزینه تعمیر کولر گازی در گودین کرمانشاه

البته خراب شدن کمپرسور هم می‌تواند باعث بروز این مشکل شود زیرا خرابی سیم پیچ کمپرسور باعث انتقال برق از سیم پیچ به بدنه دستگاه می‌شود. برقدار بودن بدنه کولر باید حتماً توسط تعمیرکار ماهر آی بک امداد در شهر چلیچه بررسی و برطرف شود.

اگر ساکن شهر چلیچه هستید، تعمیر کولر گازی چلیچه را به متخصصین آی بک امداد بسپارید تا به صورت تخصصی مشکل کولر دوو شما برطرف شود.

تعمیر کولر گازی چلیچه

امتیاز سردبیر

مجموع امتیازات

هزینه تعمیر کولر گازی در چلیچه چهارمحال و بختیاری

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید !

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا