دیواندرهنمایندگی

تعمیر کولر گازی دیواندره | هزینه تعمیر کولر گازی در دیواندره کردستان

اگر کولر شما صدای زیادی داده و یا اینکه سرمای مناسبی ندارد، نگران تعمیر کولر گازی دیواندره کردستان نباشید، آی بک امداد در شهر دیواندره، بهترین خدمات تعمیرات را به شما همشهریان عزیز ارائه می‌دهد. با ما در دیواندره تماس بگیرید و از تخفیفات ویژه این مرکز، در استان کردستان استفاده کنید.

سرویس کولر هیوندای در شهر دیواندره توسط آی بک امداد

همانطور که می‌دانید اگر می‌خواهید کولر گازی هیوندای شما عمر بیشتری داشته و عملکرد درستی هم داشته باشد، بهتر است که سرویس دوره‌ای آن را به موقع انجام دهید تا نه تنها عملکرد آن بهبود پیدا کند بلکه مصرف برق دستگاه هم کاهش یابد. سرویس کولر می‌تواند برای حفظ سلامتی دستگاه اهمیت بسیاری داشته باشد ولی دقت کنید که این کار را نباید توسط افراد بی تجربه و ناوارد انجام دهید.

برای اینکه کولر گازی خود را به صورت اصولی سرویس کنید، کافی است با آی بک امداد ارتباط برقرار کنید تا سرویس کاران ما به شما کمک کرده و به صورت اصولی مراحل سرویس کولر را انجام دهند.

پیشنهاد آی‌بک امداد :  تعمیر یخچال کنارتخته | هزینه تعمیر یخچال در شهر کنارتخته

مراحل سرویس در کولرهای گازی هیوندای با آی بک امداد در شهر دیواندره

مراحل سرویس در کولرهای گازی هیوندای با آی بک امداد در شهر دیواندره موارد زیر است:

۱- شستشوی کولر گازی هیوندای

کولر گازی در معرض آلودگی‌های زیادی قرار دارد و مهم‌ترین قسمت سرویس هم تمیز کردن دستگاه از آلودگی و گرد و غبار می‌باشد. این کار باعث می‌شود راندمان کولرتان افزایش پیدا کرده و در مصرف برق هم صرفه‌جویی شود.

۲- شستن فیلترهای کولر

فیلتر کولر باید به وسیله سرویس کار آی بک امداد ابتدا درآورده شده و سپس با مواد مخصوص شسته شود. اگر فیلتر دچار فرسودگی شده باشد و کهنه باشد، باید سرویس کار آن را تعویض کند.

۳- تست آمپر در کولرهای گازی هیوندای

اگر آمپر دچار ایراد شده باشد، سرویس کار ابتدا آن را بررسی می‌کند و در صورت لزوم آن را تعمیر و یا حتی تعویض خواهد کرد. این تست باعث می‌شود از خرابی قطعات دیگر دستگاه جلوگیری شده و شما مجبور نشوید برای تعمیر قطعات دیگر هزینه زیادی بپردازید.

پیشنهاد آی‌بک امداد :  تعمیر یخچال اشکذر | هزینه تعمیر یخچال در شهر اشکذر

۴- نشت یابی و یا شارژ گاز در کولرهای گازی هیوندای

در سرویس دوره‌ای قطعات دستگاه کاملاً بررسی می‌شود و اگر مشکل جزئی هم در دستگاه شما وجود داشته باشد، سرویسکار تلاش می‌کند از فراگیر شدن و یا آسیب رسیدن به قطعات دیگر جلوگیری کند.

توصیه می‌شود نسبت به سرویس دوره‌ای کولر گازی هیوندای خود در شهر ایواندره بی‌توجه نباشید و آن را پشت گوش نیندازید تا به تعمیر کولر گازی دیواندره نیاز پیدا نکنید.

تعمیر کولر گازی دیواندره

امتیاز سردبیر

مجموع امتیازات

هزینه تعمیر کولر گازی در دیواندره کردستان

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید !

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا