نمایندگیسلماس

تعمیر کولرگازی در سلماس | هزینه تعمیر لباسشویی در محل

کولرهای گازی تراست جزو برندهای محبوب کولرگازی هستند و به دلیل دارا بودن ظرفیت‌های مختلف و مدل‌های گوناگون، برای تمام مساحت‌ها و تمامی شرایط آب و هوای مساعد هستند. کمپرسوری که برای این کولرگازی مورد استفاده قرار گرفته، قدرت بالایی داشته و عملکرد آن مناسب است ولی باید دقت داشته باشید که نصب دستگاه و همچنین سرویس یا تعمیر آن، باید به وسیله افراد آموزش دیده و متخصص انجام بگیرد تا از آسیب دیدگی دستگاه جلوگیری شود.

آی بک امداد در زمینه تعمیر کولرگازی تراست در تمامی مدل‌ها، تجربه بالایی داشته و می‌تواند در سریع‌ترین زمان به شکل اصولی دستگاه شما را تعمیر کند. هدف آی بک امداد ارائه خدماتی با کیفیت و فوری به مشتریان عزیز است.

اگر شما در شهرستان سلماس زندگی می‌کنید و کولر گازی تراست شما دچار مشکل شده، می توانید از خدمات خاص و ویژه آی بک امداد در جهت رفع خرابی کولر خود استفاده کنید. برای این منظور با شماره های ۰۲۱۸۸۰۴۱۶۳۳ یا ۰۹۱۲۳۷۶۶۸۳۲ تماس بگیرید.

تعمیر کولرگازی تراست در سلماس

تعمیر کولرهای گازی تراس در تمامی آذربایجان غربی و در شهرستان سلماس با پشتیبانی و گارانتی ۳ ماهه توسط آی بک امداد ارائه می‌شود. برای اینکه درخواست خود را جهت تعمیر و یا حتی سرویس کولر گازی ثبت کنید، می‌توانید با یکی از شعبات آی بک امداد در شهرستان سلماس تماس بگیرید. با سرویس کولرهای گازی می‌توان از ۹۰ درصد خرابی‌ها و مشکلات کولرگازی جلوگیری کرد. در مکان‌های تجاری باید هر سه ماه یک بار و در منازل مسکونی هم حداقل ۶ ماه یکبار باید کولر گازی سرویس شود.

تعمیر کولرهای گازی تراست در سلماس و در محل

بیشتر خدمات آی بک امداد برای تعمیر کولر گازی در محل شما انجام می‌شود و نیازی نیست که شما دستگاه را به کارگاه حمل کرده و یا آن را جابجا کنید. فقط زمانی که برد کولر گازی به تعمیر نیاز داشته و یا کندانسور دچار نشتی باشد، باید برای باز کردن کندانسور و برد دستگاه به کارگاه آی بک امداد منتقل شود در غیر این صورت، کلیه خدمات این مجموعه در منزل شما ارائه می‌شود.

برای ثبت درخواست تعمیر و یا سرویس کولرهای گازی کافی است که با شماره ۰۹۱۲۳۷۶۶۸۳۲ در شهرستان سلماس تماس بگیرید.

تعمیر کولرگازی

خرابی‌های رایج در کولرهای گازی تراست

بیشترین خرابی‌هایی که در کولرهای گازی تراست توسط مشتریان گزارش شده موارد زیر است:

 • قدرت سرمای کولر گازی کم شده است .
 • کولرگازی روشن نمی‌شود.
 • موتور کولر کار نمی‌کند.
 • گاز مبرد کولر کم شده است.
 • پنل داخلی دچار نشت آب و آبریزی شده است.
 • کولر گازی لرزش و صدای زیادی دارد.
 • ریموت کنترل خراب شده و کار نمی‌کند.
 • کولر قدرت پرتاب باد کمی دارد.
 • لوله‌های اواپراتور برفک زده است.
 • و مشکلات دیگر

مشکلاتی که نام بردیم بیشترین خرابی‌هایی می‌باشد که توسط مشتریان گرامی ثبت و گزارش شده است. متخصصین آی بک امداد تمامی این مشکلات را به راحتی رفع می‌کنند، فقط کافی است که با شماره‌های این مجموعه تماس بگیرید.

چرا کولر گازی تراست روشن نمی شود؟

یکی از مشکلاتی که می‌تواند شما را بسیار نگران کند، روشن نشدن کولر گازی است که به دلایل زیر ممکن است این مشکل رخ دهد:

 • فیوز برق کولر قطع شده است: وقتی نوسان برق ایجاد شود، ممکن است فیوز کولر قطع شود. ابتدا باید فیوز را وصل کرده و اگر متوجه شدید دوباره فیوز قطع می‌شود، با آی بک امداد تماس بگیرید.
 • کابل ارتباطی قطع شده است: امکان دارد در مسیر کابل ورود برق، به علت ضربه، قطعی ایجاد شده باشد. برای اینکه مشکل را برطرف کنید از فرد متخصص و ماهر کمک بگیرید.
 • برد الکترونیکی دستگاه خراب شده است: اگر موارد گفته شده را بررسی کردید و مشکلی نبود، حالا باید برد الکترونیکی چک شود. بررسی و تعمیر برد الکترونیکی باید به وسیله مهندسین آی بک امداد انجام بگیرد.
 • صفحه نمایش کولر خراب شده است: اگر برد کولر مشکلی نداشته باشد، باید صفحه نمایش دستگاه را بررسی کنید.
پیشنهاد آی‌بک امداد :  تعمیر یخچال رابر | تعمیر یخچال در شهر رابر کرمان

توصیه می‌کنیم اگر متوجه روشن نشدن کولر گازی خود شدید با بخش تعمیرات کولر گازی در آی بک امداد تماس بگیرید.

چرا موتور کولر گازی کار نمی‌کند؟

اختلال در قسمت‌های زیر می‌تواند باعث کار نکردن کمپرسور یا موتور کولر گازی شود:

 • خراب شدن خازن کولر: امکان دارد که خازن راه‌انداز موتور دچار سوختگی شده باشد. معمولاً این مشکل هر سه تا پنج سال اتفاق می‌افتد.
 • خراب شدن برد کولر: اگر برد الکترونیکی خراب شده باشد، دستورات لازم را برای کار کردن موتور صادر نمی‌کند.
 • قطع شدن کابل فرمان: ممکن است کابل ارتباطی دچار اتصال کوتاه و یا قطعی شده باشد.
 • موتور سوخته باشد : سوختن موتور جدی‌ترین مشکلی است که ممکن است برای کولر گازی شما ایجاد شود.
 • قطع شدن کابل‌های سر موتور: امکان دارد سوکت و یا کابل‌های سر موتور قطع شده باشند.

برای اینکه مشکل کولر گازی خود را رفع کرده و آن را تعمیر کنید، می توانید با شعبه آی بک امداد در شهر سلماس تماس گرفته و یا اینکه از طریق شماره ۰۹۱۲۳۷۶۶۸۳۲ درخواست اعزام تعمیرکار کنید.

دلایل آبریزش از کولر گازی چیست؟

اگر متوجه شدید که از یونیت داخلی کولر شما آب نشت می‌کند، ممکن است موارد زیر دچار مشکل شده باشند:

 • امکان دارد که مسیر تخلیه آب دچار انسداد شده باشد.
 • احتمال دارد که شلنگ دیرین از جای خود بیرون آمده و یا حتی مسدود شده باشد.
 • شکستن حوضچه دیرین هم می‌تواند باعث آبریزش از کولر گازی شود.
 • اگر نصب اولیه کولر درست انجام نگرفته باشد و پنل کولر تراز نباشد، باعث نشت آب می‌شود.

برای اینکه آبریزی و نشت آب از کولر گازی را برطرف کنید، با تعمیرات کولر گازی آی بک امداد در شهرستان سلماس تماس بگیرید.

هزینه تعمیر لباسشویی اسنوا در شهرستان سلماس و در محل

متخصصین آی بک امداد بعد از اینکه دستگاه شما را عیب یابی کردند، به صورت شفاف هزینه‌ها را برایتان بیان می‌کنند. مهم است که بدانید هزینه‌هایی که از شما دریافت می‌شود، طبق نرخ اتحادیه بوده و بر اساس قوانین مشتری مداری تعیین شده‌اند

اگر لباسشویی اسنوای شما دچار مشکل شده و پرداخت هزینه تعمیر برایتان سنگین است، کافیست با شماره تلفن‌های مرکز آی بک امداد در شهرستان سلماس تماس بگیرید تا بتوانید از خدمات ارزان قیمت این مجموعه بهره‌مند شده و بابت هزینه تعمیرات هم نگران نباشید.

چه عواملی بر هزینه تعمیر لباسشویی در سلماس تأثیر می‌گذارد؟

اول لازم است که بدانید چه عواملی در روی هزینه تعمیر این دستگاه تأثیرگذار است تا با قیمت‌های متفاوت در زمان تعمیرات دستگاه مواجه نشوید:

 • نوع خرابی و قطعه خرابی شده در لباسشویی و استفاده از قطعه غیر فابریک و یا فابریک برای دستگاه
 • کیفیت خدماتی که برای تعمیر لباسشویی شما مورد استفاده قرار می‌گیرد.
 • برند و همچنین مدل لباسشویی شما
پیشنهاد آی‌بک امداد :  تعمیر یخچال در اشنویه | هزینه تعمیر کولرگازی، پکیج و لباسشویی

قبل از اینکه با هزینه تعمیرات لباسشویی آشنا شوید شاید لازم باشد به نکات زیر توجه کنید:

 • باید دقت داشته باشید که هزینه تعمیرات با کیفیت کار رابطه‌ای کاملاً مستقیم دارد.
 • باید به ضمانت نامه دریافتی توسط تعمیرکار توجه داشته باشید تا بدانید که بعد از تعمیر دستگاه، تا چه زمانی می‌توانید از پشتیبانی خدمات استفاده کنید.
 •  در هنگام عوض کردن قطعات لباسشویی، باید بدانید که قطعات آن در بازار کیفیت‌های مختلفی دارد که می‌تواند در قیمت آن تاثیر داشته باشد.
 • باید از اعتبار شرکتی که از خدمات آن استفاده می‌کنید، اطمینان پیدا کنید.
 • آی بک امداد در تمامی آذربایجان غربی و شهرستان سلماس شعبات مختلفی داشته و به همین علت با سرعت فراوان خدمات خود را به شما ارائه می‌دهد و بابت تمامی خدمات هم به شما گارانتی و ضمانت نامه تعلق می‌گیرد.

هزینه سرویس لباسشویی اسنوا در سلماس چقدر است؟

هزینه سرویس لباسشویی اسنوا در شهرستان سلماس هم مانند هزینه‌های تعمیر این دستگاه، به عوامل مختلفی بستگی دارد. مثلاً عوض کردن فیلتر لباسشویی در مدل‌ها و برندهای مختلف آن با هم فرق می‌کند، ولی به طور کلی می‌توان گفت هزینه‌های دریافتی در آی بک امداد نسبت به مجموعه های دیگر، کمتر بوده و شما می‌توانید با استفاده از خدمات ما تا ۳۰ درصد هم در هزینه‌ها صرفه‌جویی کنید.

تعمیر لباسشویی های اسنوا در محل

آی بک امداد برای تعمیر لباسشویی شما، خدمات با کیفیتی را با ضمانت سه ماهه ارائه می‌دهد. خدمات تعمیر لباسشویی اسنوای خود را به ما بسپارید تا بهترین و باکیفیت ترین نتیجه را بگیرید. ما تمامی خدمات تعمیر لباسشویی شما را با استفاده از افراد متخصص و ماهر با سرعت و در محل انجام می‌دهیم. شما می‌توانید بعد از ثبت درخواستتان، کد اشتراک را دریافت کرده و از تخفیف‌های این شرکت بهره‌مند شوید.

آی بک امداد تمامی برندهای لباسشویی را پوشش داده و خدمات خود را برای تمامی مدل‌های لباسشویی ارائه می‌دهد. اگر شما می‌خواهید لباسشویی اسنوا خود را نصب، عیب یابی و یا تعمیر کنید همین حالا با آی بک تماس بگیرید تا متخصصین ما در محل شما حاضر شوند.

سرویس لباسشویی اسنوا در محل

تعمیر لباسشویی‌های اسنوا در محل در تمامی مناطق آذربایجان غربی و شهرستان سلماس، توسط متخصصین آی بک امداد انجام می‌شود. تمامی خدمات ما دارای گارانتی‌های ۳تا ۶ ماهه هستند، فقط کافی است که شما با یکی از شعبه‌های ما در سلماس تماس بگیرید.

نکته مهم: سرویس لباسشویی می‌تواند تا حد زیادی از خرابی و ایجاد مشکل در دستگاه جلوگیری کند، توصیه می‌شود حداقل سالی دو بار لباسشویی خود را سرویس کنید.

تعمیر کولرگازی

سخن پایانی

کولرهای گازی برای اینکه کارایی خوبی داشته باشند باید به طور مرتب سرویس شده و در صورت خرابی سریعاً آن را تعمیر کنید. با این کار می‌توانید از خرابی‌های کولر گازی خود جلوگیری کرده و عمر مفید آن را هم زیاد کنید.

برای استفاده از خدمات نصب و سرویس کولرهای گازی و همچنین تعمیر آن، می‌توانید با شماره تلفن‌های ۰۲۱۸۸۰۴۱۶۳۳ یا ۰۹۱۲۳۷۶۶۸۳۲ تماس گرفته تا در کمترین زمان، تعمیرکار متخصص به محل شما اعزام شود.

تعمیر کولرگازی در سلماس

امتیاز سردبیر

مجموع امتیاز

هزینه تعمیر لباسشویی در محل

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید !

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا