نمایندگیسیه رود

هزینه تعمیر کولر گازی در سیه رود | تعمیرات لباسشویی ، پکیج و یخچال

کولر گازی شما هرچند که از برند معتبری باشد باز هم ممکن است دچار خرابی شده و به کمک تعمیرکار نیاز پیدا کنید. در این صورت می‌توانید با شماره ۰۹۱۲۳۷۶۶۸۳۲ تماس گرفته و درخواست اعزام تکنسین برای تعمیر کولر گازی کنید. تعمیرکار آی بک امداد قبل از اینکه تعمیر خود را شروع کند، دستگاه را به صورت دقیق عیب یابی کرده و هزینه تعمیرات را به طور دقیق به شما اعلام خواهد کرد و در صورتی که توافق انجام شود، خدمات تعمیر کولر گازی را انجام می‌دهد و در انتها هم به شما فاکتور رسمی ارائه می‌شود. تمامی خدماتی که در این مجموعه انجام می‌گیرد دارای ضمانت ۹ ماهه می باشد.

 تعمیر کولر گازی گری در سیه رود

کولرهای گازی گری به علت استفاده مداوم در فصل گرما، ممکن است دچار خرابی شوند. وقتی اولین نشانه خرابی را در کولر مشاهده کردید، توصیه می‌کنیم برای عیب یابی دستگاه از متخصص ماهر کمک گرفته و سپس آن را تعمیر کنید. شما می‌توانید با تعمیر کولر گازی خود از مشکلات بیشتر در آن جلوگیری کنید. برای تعمیر کولر گازی گری لازم است با شماره تلفن ۰۹۱۲۳۷۶۶۸۳۲ تماس بگیرید تا متخصصین آی بک امداد به محل شما اعزام شوند.

هزینه تعمیر کولرهای گازی گری در سیه رود چقدر است؟

هزینه تعمیر این کولر گازی بستگی به مشکلاتی دارد که در آن ایجاد شده است. ما نمی‌توانیم قبل از عیب‌یابی دستگاه، هزینه دقیقی را جهت تعمیر آن ذکر کنیم. البته باید بدانید که هزینه دستمزد تکنسین هم جدا از هزینه تعویض قطعات حساب می‌شود. مثلاً اگر کولر گازی شما نیاز به تعویض فیلتر دارد، هزینه آن با تعبیر کمپرسور یکسان نیست. موارد دیگری که می‌تواند در هزینه تعمیر این کولر گازی تأثیرگذار باشد موارد زیر است:

 • مدل و نوع کولر گازی گری
 • تعداد و نوع قطعاتی که باید تعمیر شوند.
 • قیمت قطعات که باید تعویض شوند در بازار
 • خدمات اضافه

باید بدانید که تعمیر کولرهای گازی کار ساده‌ای نبوده و اگر شما اطلاعات فنی در این مورد ندارید، بهتر است که تعمیر این دستگاه را به افراد آموزش دیده و ماهر بسپارید. می‌توانید از متخصصین این حوزه یعنی آی بک امداد کمک بگیرید.

تعمیر کولر گازی

مشکلات رایج در کولر گازی گری

کولر گازی مانند وسایل دیگر قبل از اینکه خراب شوند، علائم و نشانه‌هایی دارند. این نشانه‌ها به شما می‌گوید زمان این رسیده که به تعمیرکار مراجعه کنید تا فرد ماهری علائم و نشانه‌ها را بررسی کرده و دستگاه را عیب یابی کند.

_ روشن نشدن کولر

دلیل اینکه کولر گازی روشن نمی‌شود می‌تواند موارد مختلفی باشد. شاید بهتر است برای رفع مشکل از تعمیرکار کمک بگیرید ولی گاهی هم ممکن است به راحتی بتوانید مشکل را بدون داشتن اطلاعات فنی برطرف کنید. برای این منظور به روش زیر عمل کنید:

 • دو شاخه دستگاه را چک کرده و اطمینان پیدا کنید که شل نشده و به برق متصل است.
 • پریزی که از آن برای روشن شدن کولر گازی استفاده می‌کنید، باید به وسیله فازمتر بررسی شده و از سلامت آن اطمینان پیدا کنید.
 • بعد از اینکه موارد گفته شده را بررسی کردید و مشکلی وجود نداشت، با یک آمپرمتر سیم کشی داخلی کولر را چک کنید و اگر قطعی در اتصالات مشاهده کردید آن را وصل کنید.
 • اگر باز هم مشکل برطرف نشد، کولر گازی گری را ریست کنید. برای این منظور دکمه ریست را که در یونیت خارجی قرار دارد را روشن کرده و یا اینکه می‌توانید دو شاخه برق کولر را از پریز جدا کنید و ۵ دقیقه صبر کرده و دوباره دستگاه را به برق بزنید و روشن کنید.
پیشنهاد آی‌بک امداد :  تعمیر یخچال زارچ | هزینه تعمیر یخچال در شهر زارچ یزد

احتمال دارد با بررسی موارد گفته شده مشکل برطرف شود ولی در صورتی که باز هم کولر شما روشن نمی‌شد، احتمالاً مشکل از کمپرسور و یا ترموستات است. این موارد تخصصی بوده و باید به وسیله تعمیرکار مجرب بررسی شود.

_ خاموش نشدن کولر

یکی از خرابی‌های کولر گازی این است که دستگاه خاموش نمی‌شود. در ادامه به بررسی دلایل بروز این مشکل می‌پردازیم:

 • خرابی ترموستات: وقتی ترموستات کولر گازی دچار خرابی شود، ممکن است دستگاه خاموش نشود زیرا ترموستات وظیفه دارد دستگاه را بعد از اینکه به دمای لازم می‌رسد، خاموش کند.
 • کثیفی فیلترها: کثیف شدن فیلتر در کولر گازی می‌تواند باعث شود کولر حتی بعد از اینکه آنرا خاموش کردید، باز هم روشن بماند.
 • گیر کردن فن دستگاه
 • کوتاه شدن سیم ترموستات

در موارد بیان شده به جز کثیفی فیلتر، باید برای رفع مشکل کولر گازی گری از متخصص حرفه‌ای و کاربلد کمک بگیرید زیرا عیب یابی این مشکل کاری تخصصی است.

_ نشت آب در کولر گازی

دلایل زیادی می‌تواند باعث نشتی آب در کولر گازی شود که معمولاً در این مواقع باید کولر را تعمیر کنید. به طور کلی می‌توان گفت دلیل نشت آب در کولر گازی به علت یخ زدگی است که بعد از اینکه کولر را خاموش می‌کنید و محیط گرم می‌شود، آب نشت می‌کند.

دلیل دیگر بروز این مشکل هم می‌تواند شکستن سینی ناودان و یا لوله باشد. رطوبتی که کولر گازی می گیرد، از لوله ناودان بیرون آمده و اگر سینی ناودان و یا لوله بشکند، رطوبت و آب از کولر نشت می‌کند. در این صورت برای اینکه مشکل را برطرف کنید توصیه می‌کنیم از متخصص ماهر آی بک امداد کمک بگیرید.

تعمیر لباسشویی بوش در سیه رود

آی بک امداد با سابقه طولانی و درخشان در زمینه تعمیر لباسشویی بوش در سیه رود، می‌تواند با کیفیت‌ترین خدمات را به شما ارائه دهد. کارشناسان ما برای سرویس و تعمیر لباسشویی شما از قطعات اصل استفاده کرده و کمترین هزینه را جهت تعمیرات خود از شما دریافت می‌کنند.

هرچند که لباسشویی بوش جزو با کیفیت‌ترین و بهترین لباسشویی‌های بازار است ولی باز هم حتی بهترین لباسشویی‌ها هم احتمال دارد خراب شوند ولی به هیچ وجه جای نگرانی نیست، زیرا آی بک امداد در خدمت شماست و می‌تواند لباسشویی شما را به صورت تخصصی تعمیر کند و در انتها هم گارانتی ۹ ماهه به شما ارائه خواهد شد. کافی است که شما با شماره ۰۹۱۲۳۷۶۶۸۳۲ تماس گرفته و یا در سایت آی بک، درخواست خود را ثبت کنید.

_ رفع خرابی داغ شدن زیاد لباسشویی بوش توسط آی بک امداد

اگر ماشین لباسشویی بوش شما بیش از اندازه داغ می‌کند و یا حتی اگر گرمای آب لباسشویی به اندازه استاندارد نمی‌رسد، احتمالاً مشکل از هیدرواستات دستگاه است. هیدرواستات وظیفه دارد که در لگن یا دیگ، سطح آب را کنترل کند. برای رفع مشکل باید لباسشویی بوش شما به وسیله تعمیرکار ماهر آی بک امداد بررسی شده و عیب یابی شود.

_ رفع خرابی نچرخیدن دیگ لباسشویی توسط آی بک امداد

اگر دیگ لباسشویی شما نمی‌چرخد، احتمال دارد که مشکل دستگاه به موتور مربوط شود که به شکل راست گرد و چپ گرد کار نمی‌کند.

_ رفع مشکل تخلیه نشدن آب لباسشویی توسط آی بک امداد

تخلیه نشدن آب لباسشویی احتمال دارد به علت خرابی پمپ تخلیه دستگاه باشد. معمولاً در زمان خرابی پمپ تخلیه صدای زیادی هم از پمپ به گوشتان خواهد رسید که این صدا نشان دهنده خرابی پمپ تخلیه است.

در صورت بروز هرگونه مشکلی برای انواع لباسشویی های بوش، می‌توانید با شماره ۰۹۱۲۳۷۶۶۸۳۲ تماس بگیرید تا متخصصین آی بک برای عیب یابی دستگاه به محل شما اعزام شوند.

تعمیر پکیج تاچی در سیه رود

آی بک امداد دارای نیروهای با تجربه و متخصص است که در کنار کار خود، آموزش های به روز را در زمینه تعمیر پکیج گذرانده اند و به دلیل این دوره‌های فنی حرفه‌ای، توانسته‌اند مدرک تخصصی و معتبری کسب کنند. متخصصین آی بک امداد، پکیج تاچی شما را در سیه رود با کیفیت عالی تعمیر می‌کنند. برای استفاده از خدمات ما با تلفن ۰۹۱۲۳۷۶۶۸۳۲ تماس بگیرید.

پیشنهاد آی‌بک امداد :  تعمیر یخچال چوار | هزینه تعمیر یخچال در شهر چوار ایلام

هزینه تعمیر پکیج تاچی در سیه رود

نمی‌توان قیمت مشخصی را برای تعمیر پکیج تاچی تعیین کرد زیرا قیمت تعمیر دستگاه به مدل پکیج، قطعه ی تعویضی، نوع خرابی و.. بستگی دارد. برای اینکه با تعرفه تعمیر پکیج تاچی آشنا شوید بهتر است با کارشناسان آی بک امداد تماس گرفته تا توضیحات لازم را از آنها دریافت کنید و یا می‌توانید مشخصات پکیج تان را در سایت آی بک امداد برای ما ارسال کرده و درخواستتان را ثبت کنید. بعد از ثبت درخواست، کارشناسان ما با شما تماس گرفته و شما را راهنمایی می‌کنند.

سرویس پکیج تاچی در سیه رود آذربایجان شرقی

برای اینکه مشکل خاصی برای دستگاه پکیج شما ایجاد نشود، توصیه می‌کنیم حداقل سالی دو بار آن را سرویس کنید. سیستم پکیج به صورتی است که اگر به آن خوب رسیدگی نشود شاید مجبور شوید هزینه زیادی را جهت تعمیر پکیج پرداخت کنید. برای جلوگیری از پرداخت هزینه‌های اضافه، لازم است اوایل فصل بهار و همچنین اوایل پاییز، سرویسکار ماهر، پکیج شما را سرویس کند.

به طور کلی می‌توان گفت خدماتی که جهت سرویس توسط آی بک امداد عرضه می‌شود عبارتند از:

 •  شستشوی کامل پکیج تاچی
 • اسیدشویی پکیج تاچی
 • هواگیری پکیج تاچی

وقتی شما قبل از ایجاد مشکل برای پکیج، آن را به وسیله سرویسکار بررسی می‌کنید، علاوه بر اینکه از ایجاد هزینه‌های اضافه جلوگیری کرده‌اید، باعث کارایی بیشتر دستگاه هم خواهید شد. پس لازم است که حداقل سالی دوبار سرویس پکیج انجام بگیرد و اگر احساس کردید که پکیج شما با مشکل مواجه شده، بهتر است که قبل از رسیدن وقت سرویس دستگاه، جهت رفع مشکل از تعمیرکار آی بک امداد کمک بگیرید.

تعمیر یخچال ارج در سیه رود

یخچال جزو وسایل ضروری در خانه است و اگر خراب شود شما را به دردسر زیادی می‌اندازد. برای اینکه مشکل یخچال شما جدی نشود باید در اولین فرصت جهت عیب یابی یخچال اقدام کنید.

راحت‌ترین، بهترین و مطمئن ترین راه جهت تعمیر یخچال، تماس با آی بک امداد است. کارشناسان آی بک امداد قبل از اعزام به محل و ارائه خدمات، به شکل آنلاین و تلفنی در مورد مشکل یخچال ارج، بطور رایگان به شما مشاوره می‌دهند تا بتوانید در صورت جزئی بودن خرابی، بدون حضور تعمیرکار مشکل یخچال خود را برطرف کنید.

چرا برای تعمیر یخچال ارج آی بک امداد را انتخاب کنیم؟

وقتی یخچال ارج شما دچار خرابی می‌شود، نمی‌توانید از افراد غیر متخصص برای تعمیر دستگاه خود استفاده کنید زیرا ممکن است این افراد باعث خرابی بیشتر یخچال شما شوند. توصیه می‌کنیم از آی بک امداد برای تعمیر یخچال خود کمک بگیرید زیرا:

 • ضمانت خدمات انجام شده
 • داشتن متخصصین فنی و ماهر
 • استفاده کردن از قطعات اورجینال در دستگاه
 • ارائه مناسب‌ترین قیمت جهت سرویس و تعمیر یخچال ارج
 • تعمیر سریع
 • سابقه طولانی در انجام خدمات تعمیر لوازم خانگی
 • مشاوره رایگان تلفنی

تعمیر کولر گازی

سخن پایانی

ارائه خدمات تعمیر لوازم خانگی مخصوصاً برندهای خارجی، به تخصص خاصی نیاز دارد و تکنسین مربوطه باید دوره‌های عملی و علمی را در برند مورد نظر گذرانده باشد. تمامی تعمیرگاه هایی که به مجموعه آی بک امداد وابسته هستند، تکنسین‌های دوره دیده‌ای دارند که با تسلط کامل می‌توانند برندهای ایرانی و خارجی لوازم خانگی را در سیه رود تعمیر کنند، برای این کار فقط کافیست که شما با شماره ۰۹۱۲۳۷۶۶۸۳۲ تماس بگیرید تا درخواستتان ثبت شده و تعمیرکار ماهر در همان برند مورد نظر شما، به محل اعزام شود.

هزینه تعمیر کولر گازی در سیه رود

امتیاز سردبیر

مجموع امتیاز

تعمیرات لباسشویی ، پکیج و یخچال

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید !

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا