تازه شهرنمایندگی

تعمیر کولر گازی تازه شهر | نمایندگی تلویزیون، کولر آبی و آبسردکن در تازه شهر

استفاده از کولر گازی یکی از راه‌ هایی است که در فصل گرما می‌ توان به هوای تازه‌ تر و خنک‌ تر دست پیدا کرد. به همین خاطر سرویس و تعمیر کولر گازی اهمیت زیادی پیدا می‌ کند. تعمیر تخصصی کولر گازی در تازه شهر می‌ تواند باعث افزایش طول عمر دستگاه شما شده و همچنین کیفیت هوای داخل خانه را بهبود ببخشد و علاوه بر آن در هزینه‌ های نگهداری از کولر نیز صرفه‌ جویی خواهد شد. نکات مهمی در مورد سرویس و تعمیر تخصصی کولر گازی جنرال گلد وجود دارد و البته این کولر مشکلات مختلفی نیز در سر راه آن قرار می‌ گیرد که باید با روشی درست عیب یابی شده و تعمیر گردد. چنانچه در تازه شهر زندگی می‌ کنید و یا در شهرهای اطراف هستید، باید بگوییم که تیم تخصصی آی بک امداد در استان آذربایجان غربی و در تمام شهرهای آن حضور دارد و می‌ تواند مشکلات لوازم خانگی شما را به بهترین نحو ممکن برطرف کند.

عیب یابی و تعمیر کولر جنرال گلد در تازه شهر

روش تشخیص ایراد و تعمیر کولر گازی جنرال گلد به نوع ایراد دستگاه و مشکلی که در آن به وجود آمده است بستگی دارد ولی در کل می‌ توانیم بگوییم جهت تشخیص ایراد و تعمیر کولر جنرال گلد باید مراحل زیر مورد توجه قرار گیرد.

 • بررسی دستگاه جهت شروع عیب یابی

ابتدا باید در با دقت کامل دستگاه بررسی شود و ایرادات آن مشخص گردد. در این مرحله سرویسکار به بررسی قطعات و تست آنها می‌ پردازد و قطعاتی مانند فیوز، باتری، کابل، کنترل، کمپرسور، فن و بخش‌ های دیگر کولر گازی را بررسی می‌ کند.

 • تعمیر قطعات

پس از آنکه ایراد دستگاه مشخص شد، قطعاتی که باید به تعمیر آنها اقدام شود شناسایی شده و تعمیر می‌ گردد. به عنوان مثال ممکن است فن کولر گازی به تعویض نیاز داشته باشد و یا باید با فن جدید جایگزین شود.

 • شارژ گاز کولر

گاهی اوقات ایرادهای کولر گازی با شارژ مجدد آن برطرف می‌ شود. شارژ کولر با کمک یک شلنگ و ماده‌ ای به نام مبرد انجام شده و این کار حتماً باید توسط تکنسین صورت گیرد.تعمیر تخصصی کولر گازی در تازه شهر | نمایندگی تعمیرات تلویزیون، کولر آبی و آبسردکن

 • تنظیم مجدد تنظیمات کولر گازی

گاهی اوقات نیاز است که تنظیمات کولر گازی مجدداً تنظیم شود و در این فرایند درجه خنک کردن کولر گازی، جهت باد و حالت‌ های کارکرد دستگاه باید مجدداً تنظیم شوند.

 • تست عملکرد

پس از آنکه تعمیر کولر گازی پایان یافت، یک تست ساده از عملکرد آن انجام می‌ شود تا سرویسکار از سلامت و صحت کولر گازی مطمئن شود. برای این کار کولر برای مدت لازم روشن می‌ شود و عملکرد آن مورد بررسی قرار می‌ گیرد.

 • پیشگیری از ایرادات در آینده

تعمیر کولر گازی به معنای پایان کار نیست. جهت پیشگیری از ایراداتی که در آینده ممکن است برای دستگاه پیش آید بهتر است که توصیه‌ های تولید کننده را در مورد استفاده و نگهداری از دستگاه رعایت نمایید.

پیشنهاد آی‌بک امداد :  تعمیر یخچال در کارون تهران | هزینه تعمیر یخچال در کارون تهران

جهت تشخیص ایراد و تعمیرات کولر گازی جنرال گلد توصیه می‌ کنیم از تعمیرکاران مجرب و ماهر بهره ببرید و خدمات حرفه‌ ای آنها را دست کم نگیرید.

رفع مشکل روشن نشدن کولر گازی جنرال گلد در تازه شهر با آی بک امداد

یکی از مشکلاتی که باعث می‌ شود کولر گازی شما به تعمیر نیاز پیدا کند روشن نشدن دستگاه می‌ باشد. گاهی اوقات برق خانه قطع شده است و یا فیوز کولر گازی ممکن است که بسوزد و یا ریموت کنترل کار نکند که در این شرایط دستگاه روشن نخواهد شد.

 • ابتدا خودتان برق خانه را مورد بررسی قرار دهید و پس از اطمینان از اتصال برق با تعمیرکار تماس بگیرید.
 • تعمیرکار پس از حضور در محل فیوز کولر گازی جنرال گلد را چک می‌ کند و اگر سوخته باشد آن را تعویض می‌ نماید.
 • چنانچه ریموت کولر گازی جنرال گلد کار نکند و یا باتری آن تمام شده باشد می‌ توانید خودتان مشکل را برطرف کنید.
 • گاهی اوقات نیز ممکن است روشن نشدن کولر گازی مربوط به قطعات داخلی آن باشد و اتصالات با مشکل مواجه شده باشد که در این صورت تکنسین با مهارت خاصی که در این زمینه دارد ایراد را تشخیص داده و آن را برطرف می‌ نماید.
 • جهت ارتباط با مرکز آی بک امداد می‌ توانید با شماره تلفن‌ های ۰۲۱۸۸۰۴۱۶۳۳ و ۰۹۱۲۳۷۶۶۸۳۲ تماس بگیرید و درخواست تکنسین کنید.

رفع مشکل وزش باد گرم از کولر گازی جنرال گلد در تازه شهر

یکی از مشکلاتی که در کولر گازی جنرال گلد رخ می‌ دهد، ورزش باد گرم می‌ باشد که ممکن است به فیلتر هوای آن مربوط باشد. اگر فیلتر هوا در کولر گازی جنرال گلد کثیف شده باشد و یا کمپرسور دستگاه خراب شده باشد، این مشکل برای آن به وجود خواهد آمد. تکنسین در ابتدا فیلتر هوا را تمیز می‌ کند و یا اگر لازم باشد آن را تعویض می‌ نماید. چنانچه کمپرسور کولر گازی جنرال گلد خراب شده باشد حتماً باید تعمیر و یا تعویض شود. همچنین تعمیرکار ماهر آی بک امداد می‌ تواند فشار گاز داخلی لوله‌ های مسی دستگاه را کنترل کند و از کافی بودن آن مطمئن شود و اگر مشکلی وجود داشت شارژ گاز کولر را انجام می‌ دهد. خنک نبودن باد کولر گازی جنرال گلد می‌ تواند دلایل دیگری هم داشته باشد که البته تکنسین آی بک امداد با تمامی آنها آشنایی کامل دارد و بهترین روش را جهت رفع مشکل می‌ شناسد بنابراین بهتر است به تعمیرکاران ما اعتماد کنید و کار تعمیر کولر گازی جنرال گلد را به آنها بسپارید.

تعمیر تلویزیون TCL در تازه شهر با آی بک امداد

یکی از برندهایی که امروزه در بازار ایران شناخته شده است TCL می‌ باشد. TCL یک شرکت الکترونیکی بوده که به تولید محصولات صوتی و تصویری مانند تلویزیون و … می‌ پردازد.تعمیر تخصصی کولر گازی در تازه شهر | نمایندگی تعمیرات تلویزیون، کولر آبی و آبسردکن علاوه بر آن ماشین لباسشویی، یخچال فریزر و … نیز در تولیدات آن وجود دارد. چنانچه تلویزیون TCL شما خراب شده برای بررسی آن حتماً به حضور یک تعمیر کار نیاز خواهید داشت. بهترین روش جهت تشخیص ایراد تلویزیون TCL بهره بردن از خدمات تعمیر در محل می‌ باشد. با این روش سرویس و تعمیر تلویزیون TCL در منزل و در حضور شما انجام خواهد شد و دیگر نگران این نخواهید بود که قطعات تلویزیون شما بدون دلیلی تعویض شود و هزینه‌ های زیادی روی دست شما باقی بگذارد. آی بک امداد می‌ تواند تعمیر تلویزیون TCL را در منزل شما انجام دهد و البته این کار را توسط سرویسکاران و تکنسین‌ های واحدی که در زمینه تعمیرات تلویزیون مهارت و تخصص کافی دارد انجام می‌ دهد.

پیشنهاد آی‌بک امداد :  تعمیر یخچال اینچه‌برون | هزینه تعمیر یخچال در اینچه‌برون

مشکلات رایج در تلویزیون TCL و رفع آنها با آی بک امداد

مشکلاتی که در ادامه بیان می‌ کنیم مربوط به تلویزیون TCL و یا سایر برندها می‌ باشد و اگر با هر کدام از آنها مواجه شدید می‌ توانید از سرویسکاران آی بک امداد کمک بخواهید.

 • چراغ پاور تلویزیون TCL مداوم چشمک می‌ زند.
 • تلویزیون TCL با تاخیر روشن و یا خاموش می‌ شود که این مورد می‌ تواند مربوط به برد تلویزیون و یا پاور آن باشد.
 • اختلالات صوتی در تلویزیون TCL رخ داده است.
 • صفحه تلویزیون تار شده و نور آن ضعیف است.
 • ‌رنگ ها پراکندگی دارد و خطوط عمودی و یا افقی اضافی بر روی صفحه نمایش تلویزیون TCL نشان داده می‌ شود.

رفع ایرادات کولر آبی پرتابل در آی بک امداد

کولر آبی پرتابل مزایای بسیار زیادی دارد ولی در کنار آن دارای معایبی هم می‌ باشد و البته این معایب توسط تکنسین‌ های حرفه‌ ای می‌ تواند رفع شود به شرط آنکه بهترین تصمیم را در مورد راه حل‌ های رفع مشکل بگیرید. کولر آبی پرتابل یکی از بهترین گزینه‌ ها جهت استفاده غیر دائمی از سیستم خنک کننده می‌ باشد.تعمیر تخصصی کولر گازی در تازه شهر | نمایندگی تعمیرات تلویزیون، کولر آبی و آبسردکن این کولر قابلیت انتقال دارد و این اجازه را به شما می‌ دهد که بتوانید جای آن را عوض کنید. مشکلاتی که در کولر آبی پرتابل معمولاً مشاهده می‌ شود و کاربران را وادار می‌ کند تا از یک تعمیرکار جهت بررسی کولر کمک بخواهند عبارتند از:

 • سر و صدای زیاد موتور کولر آبی پرتابل
 • کاهش سطح خنک کنندگی کولر آبی پرتابل
 • وزش باد گرم از کولر آبی پرتابل

چنانچه شما نیز کولر آبی پرتال در خانه خود دارید و برای سیستم سرمایشی از آن استفاده می‌ کنید و متوجه شدید که مشکلی در آن به وجود آمده، بهتر است که با شماره تلفن‌ های ۰۲۱۸۸۰۴۱۶۳۳ و ۰۹۱۲۳۷۶۶۸۳۲ تماس بگیرید تا مشاوران ما شما را راهنمایی کنند. ممکن است با راهنمایی مشاوران بتوانید مشکل کولر آبی پرتابل را برطرف کنید در غیر این صورت سرویسکار مربوطه به محل مراجعه نموده و کولر را بررسی می کند.

کلام آخر

گاهی اوقات ممکن است کولر گازی شما دچار ایراداتی شود و درست کار نکند که در این زمان سریعاً باید به دنبال تشخیص ایراد کولر گازی خود باشید و راهکارهایی جهت رفع مشکل پیدا کنید. پیشنهاد ما به شما این است که از مرکز تخصصی آی بک امداد که در زمینه رفع مشکل کولر گازی تخصص و مهارت بسیار بالایی دارد کمک بگیرید. تمام تکنسین‌ ها و تعمیرکارانی که در مرکز آی بک امداد فعالیت دارند آموزش دیده و کاربلد هستند و از راهکارهای مدرن و جدید رفع مشکلات لوازم خانگی آگاهند. بنابراین بدون هیچ گونه دغدغه و نگرانی تعمیر و سرویس لوازم خانگی خود را به ما بسپارید.

تعمیر تخصصی کولر گازی در تازه شهر

امتیاز سردبیر

مجموع امتیاز

تعمیر تخصصی کولر گازی در تازه شهر، نمایندگی تعمیرات تلویزیون، کولر آبی و آبسردکن

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید !

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا