کلاردشتنمایندگی

تعمیر کولر گازی کلاردشت | هزینه تعمیر کولر گازی در شهر کلاردشت مازندران

شماره تلفن نمایندگی تعمیر یخچال، تلویزیون 021

گاهی ممکن است گولر گازی ارج شما دچار مشکل شده و برای عیب یابی دستگاه و رفع مشکلات آن به دنبال یک مرکز معتبر برای تعمیر کولر گازی کلاردشت بگردید. آی بک امداد می‌تواند مشکلات پیچیده کولرهای گازی ارج را در کمترین زمانی برطرف کند، کافیست با ما در شهر کلاردشت مازندران تماس بگیرید.

نمایندگی تعمیر کولر گازی کلاردشت مازندران

کولرهای گازی نسبت به کولرهای آبی، ساختار پیچیده‌تری دارند و عیب یابی آنها مشکل‌تر است. خرابی‌هایی که ممکن است برای کولر گازی ارج ایجاد شود معمولاً مواردی مانند نشت آب، صدای زیاد در کولر گازی ارج، خنک نکردن کولر، روشن نشدن دستگاه، آمپر کشیدن کمپرسور، باز نشدن دریچه کولر و موارد دیگر می باشد. تعمیرکار کولر گازی ارج باید با مشکلات این دستگاه آشنایی کامل داشته باشد و بتواند با سرعت آن را عیب یابی و تعمیر کند. متخصصینی که در آی بک امداد مشغول به کار هستند در شهر کلاردشت بهترین خدمات را با سرعت زیاد و کیفیت بالا به شما عزیزان ارائه می‌دهند.

خرابی کمپرسور کولر گازی ارج در کلاردشت مازندران

بعضی از خرابی‌هایی که در کولرهای گازی ارج ایجاد می‌شوند به دلیل خراب شدن قطعه‌ای به اسم کمپرسور یا موتور است. موتور قلب کولر گازی بوده و با تمام اجزای این دستگاه در ارتباط می‌باشد به همین علت است که وقتی کمپرسور خراب می‌شود خرابی‌های بسیاری هم در کولر ایجاد خواهد شد. یکی از مهم‌ترین دلایل برای خرابی کمپرسور این است که کولر گازی ارج بعد از روشن شدن، پس از چند ثانیه خاموش می‌شود.

پیشنهاد آی‌بک امداد :  تعمیر یخچال خومه زار | هزینه تعمیر یخچال در شهر خومه زار

اگر بعد از اینکه کولر گازی را روشن می‌کنید، صدای فن را می‌شنوید ولی کولر رو کار خود را شروع نمی‌کند، ممکن است که کمپرسور آن خراب شده باشد.

یکی دیگر از دلایل خرابی کمپرسور هم می‌تواند خنک نکردن کولر گازی باشد. البته خنک نکردن کولرهای گازی ارج ممکن است به دلیل تمام شدن گاز کولر هم باشد.

تکنسین ماهر آی بک امداد ابتدا کمپرسور را خوب بررسی کرده و دستگاه شما را عیب یابی می‌کند و سپس رفع مشکل کولر را شروع می‌کند. اگر کمپرسور قابل تعمیر بود، آن را تعمیر می‌کنند و اگر نیاز بود که موتور کولر تعویض شود، تعمیرکار آی بک آن را با یک قطعه اورجینال و اصل تعویض می‌کند.

خرابی‌هایی که ممکن است در کولر گازی ایجاد شود زیاد است و می‌تواند در گرمای تابستان مشکلات بسیاری را برای شما ایجاد کند، به همین دلیل باید برای رفع آن به مراکزی مراجعه کنید که خدمات خود را در محل ارائه داده و بدون جابجا کردن کولر گازی ارج آن را در منزل شما تعمیر کنند. آی بک امداد برای تعمیر کولر گازی کلاردشت مازندران خدمات ویژه‌ای را در محل به مشتریان ارائه می‌دهد.

پیشنهاد آی‌بک امداد :  تعمیر یخچال آبدانان | هزینه تعمیر یخچال در شهر آبدانان ایلام
تعمیر یخچال شبانه روزی

31

تعمیر کولر گازی کلاردشت

امتیاز سردبیر

مجموع امتیازات

هزینه تعمیر کولر گازی در شهر کلاردشت مازندران

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید !

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا