کیاکلانمایندگی

تعمیر کولر گازی کیاکلا | هزینه تعمیر کولر گازی در شهر کیاکلا مازندران

شماره تلفن نمایندگی تعمیر یخچال، تلویزیون 021

کولر گازی با هر برندی که باشد، ممکن است که دچار خرابی شده و قدرت خنک کنندگی آن پایین بیاید. اگر ساکن شهر کیاکلا بوده و نیاز به تعمیر کولر گازی کیاکلا مازندران پیدا کردید، آی بک امداد آماده است تا خدمات تعمیر کولر گازی هیوندای را با کیفیت بالا به شما عزیزان ارائه بدهد.

چرا کولر گازی هیوندای محیط را خنک نمی‌کند؟

یکی از مشکلاتی که در فصل تابستان ممکن است برای شما هم ایجاد شود این است که کولر گازی هیوندای شما محیط را خنک نکند. عوامل زیادی باعث این مشکل می‌شوند که از لوله‌های کثیف گرفته تا خراب شدن کمپرسور کولر گازی.

به همین علت وقتی با این مشکل مواجه می‌شوید نباید به دنبال خرابی قطعه خاصی در دستگاه باشید باید تمام عوامل را بررسی کنید. موارد زیر می‌تواند باعث خنک نکردن کولرهای گازی هیوندای شوند:

  • نشت گاز فریون در کولر گازی هیوندای
  • کویل اواپراتور یخ زده باشد.
  • کندانسور کولر گازی هیوندای کثیف شده باشد.
  • خراب شدن فن کولر گازی
  • خراب شدن موتور کولرهای گازی هیوندای
  • و…
پیشنهاد آی‌بک امداد :  تعمیر یخچال در شهید چوب تراش تهران | هزینه تعمیر یخچال در شهید چوب تراش تهران

 نشت گاز فریون در کولر گازی هیوندای

مهمترین دلیلی که می‌تواند باعث خنک نکردن کولرهای گازی هیوندای شود مربوط به نشت گاز فریون می‌باشد. در کولرهای گازی گاز فریون وجود دارد که ماده خنک کننده بوده به وسیله کمپرسور فشرده می‌شود و گرمای خود را هم از دست داده و سپس به مایع تبدیل خواهد شد. این مایع در کندانسور کولر خنک می‌شود و طی مراحلی، سرمای حاصل را به محیط انتقال می‌دهد.

متخصص آی بک امداد محل نشت گاز را در کولر هیوندای پیدا می‌کند و آن را برطرف خواهد کرد. دقت داشته باشید که اگر نسبت به این مشکل در کولر گازی هیوندای بی‌توجه باشید، ممکن است در طولانی مدت برایتان مشکل ساز شود.

کثیف شدن کندانسور کولر گازی هیوندای

همانطور که می‌دانید کویل کندانسور که در بیرون قرار گرفته است در معرض آلودگی زیادی قرار دارد. وقتی گاز کولر گازی از کمپرسور بیرون آمده و از کندانسور و فن می‌گذرد، حرارت خود را به طور کلی از دست خواهد داد. اگر این قسمت پوشیده از آلودگی شده باشد، نمی‌تواند هوای گرم را از منزل شما خارج کند و به همین دلیل به کمپرسور هم فشار زیادی وارد می‌شود.

پیشنهاد آی‌بک امداد :  تعمیر برد یخچال در عاشقلو | تعمیر تلویزیون، لباسشویی و ظرفشویی در محل

توصیه می‌کنیم در صورتی که کولر گازی هیوندای شما خنک نمی‌کند و نیاز به تعمیر کولر گازی کیاکلای مازندران پیدا کردید با آی بک امداد در شهر کیاکلا تماس بگیرید.

تعمیر یخچال شبانه روزی

31

تعمیر کولر گازی کیاکلا

امتیاز سردبیر

مجموع امتیازات

هزینه تعمیر کولر گازی در شهر کیاکلا مازندران

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید !

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا