خوش رودپینمایندگی

تعمیر کولر گازی خوش رودپی | هزینه تعمیر کولر گازی در شهر خوش رودپی مازندران

شماره تلفن نمایندگی تعمیر یخچال، تلویزیون 021

کولرهای فریجیدر نیاز دارند که هر ۶ ماه یک بار آنها را سرویس کنید تا اگر تکنسین متوجه مشکل و یا نقصی در کولر گازی شد، سریعاً آن را رفع کند و شما نیاز به تعمیر کولر گازی خوش رودپی مازندران پیدا نکنید.

تعمیرکاران آی بک امداد آموزش‌های حرفه‌ای و فنی را گذرانده و دارای مدارک فنی می‌باشند تا اگر کولر گازی شما در خوش رودپی با مشکل مواجه شد، بتوانند در زمان کمی ایراد آن را شناسایی کرده و برطرف کنند.

مشکلات متداول در کولر گازی فریجیدر در خوش رودپی

همانطور که می‌دانید کولرهای گازی فریجیدر امروزه محبوبیت بسیار بالایی در بین افراد پیدا کردند ولی اگر دچار خرابی شدند توصیه می‌کنیم برای عیب یابی و تعمیر آن در شهر خوش رودپی با آی بک امداد تماس بگیرید.

پیشنهاد آی‌بک امداد :  تعمیر کولر گازی بم | هزینه تعمیر کولر گازی در شهر بم

خراب شدن کمپرسور کولر گازی فریجیدر در خشک رودپی مازندران

کمپرسور جزو اجزای مهم کولرهای گازی فریجیدر است که عملکردی مانند قلب دارد و اکسیژن رسانی را به قسمت‌های دیگر کولر انجام می‌دهد. کمپرسور باعث فشرده شدن گاز شده و دما را کاهش می‌دهد. در نتیجه دمای اطراف خنک می‌شود. در صورتی که این قطعه دچار خرابی شود و یا مشکلی در آن به وجود بیاید، کولر فریجیدر شما خاموش شده و اگر دوباره آن را روشن کنید، بلافاصله خاموش می‌شود و یا گاهی ممکن است صداهای غیر عادی از کولر به گوش شما برسد، در این صورت کمپرسور کولر نیاز به تعمیر و گاهی هم نیاز به تعویض دارد.

خراب شدن رله استارت در کولر گازی فریجیدر

کمپرسور در کولر گازی برای اینکه کار خود را شروع کند نیاز به رله استارت دارد. رله استارت باعث می‌شود که کمپرسور بهتر کار کند. اگر رله استارت در کولر گازی خراب شود ممکن است کمپرسور پشت سر هم کار کرده و خاموش هم نشود در این صورت نیاز است که رله استات با یک قطعه با کیفیت تعویض شود.

پیشنهاد آی‌بک امداد :  تعمیر کولر گازی بنجار | هزینه تعمیر کولر گازی در شهر بنجار سیستان و بلوچستان

خرابی کندانسور کولر گازی فریجیدر

کندانسور برای کمپرسور یک قطعه کمکی است که هوای گرم را از داخل به طرف بیرون هدایت می‌کند. کمپرسور از جنس فولاد یا مس است که قادر است فشارهای بالا و ضربات شدید را تحمل کند.

در صورتی که هر کدام از قطعات کولر گازی فریجیدر خراب شد و شما به تعمیر کولر گازی خوش رودپی مازندران نیاز پیدا کردید، با آی بک در شهر خوش رودپی تماس بگیرید تا متخصصین آی بک با تجربه فراوان خود مشکل کولر گازی شما را برطرف کنند.

تعمیر یخچال شبانه روزی

31

تعمیر کولر گازی خوش رودپی

امتیاز سردبیر

مجموع امتیازات

هزینه تعمیر کولر گازی در شهر خوش رودپی مازندران

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید !

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا