محمودآبادنمایندگی

تعمیر کولر گازی محمودآباد | هزینه تعمیر کولر گازی در شهر محمودآباد مازندران

اگر کولر گازی سامسونگ شما در محمودآباد مازندران خراب شده و عملکرد مناسبی ندارد، هیچگاه تعمیر آن را به افراد بی‌تجربه نسپارید. قبل از هر کاری بهتر است برای تعمیر کولر گازی محمودآباد با آی بک امداد تماس بگیرید. تیم پاسخگویی آی بک به شکل ۲۴ ساعته در خدمت شما بوده و مشاوره تخصصی به مشتریان ارائه می‌دهد و درخواست شما را برای تعمیر کولر گازی دریافت کرده و آن را ثبت و پیگیری خواهد کرد.

چرا کولر گازی سامسونگ نشت آب دارد؟

یکی از خرابی‌های رایج در کولرهای گازی این است که دچار نشت آب شده باشند. دلایل این خرابی متفاوت بوده و باعث می‌شود که کولر شما از خارج و یا از داخل آبریزی داشته باشد.

دلیل آبریزی و نشت آب از کولر گازی سامسونگ موارد زیر است:

پیشنهاد آی‌بک امداد :  تعمیر کولر گازی گتوند | هزینه تعمیر کولر گازی در شهر گتوند خوزستان

۱- نشت آب از داخل کولرهای گازی سامسونگ

اگر متوجه شدید که کولر شما از داخل دچار نشت آب شده، ابتدا کولرتان را خاموش کنید زیرا ممکن است مسیر تخلیه آب در کولر مسدود شده باشد. باید سعی کنید که گرفتگی این مسیر تخلیه را رفع کنید اگر باز هم کولر نشتی داخلی داشت، احتمال دارد که تشت تخلیه در کولر زنگ زده و یا حتی ممکن است پمپ فشرده دچار خرابی شده باشد.

۲- نشت آب از خارج کولرهای گازی سامسونگ

ممکن است که در زیر کندانسور کولر گودال آبی مشاهده کنید. این گودال وقتی که کولر گازی خوب کار کند، طبیعی است زیرا احتمال دارد که در هوای خنک کولر شما یخ زده و این گودال به علت ذوب یخ‌ها ایجاد شود. پس بهتر است که ابتدا آب را جمع و تمیز کنید. اگر باز هم آب جمع شد، باید موارد دیگری بررسی شود.

فیلتر کولر را تمیز کرده و اگر لازم بود حتماً آن را عوض کنید و اگر باز هم مشکل برطرف نشد، با آی بک امداد برای تعمیر کولر گازی محمودآباد تماس بگیرید. احتمال دارد که کولر به گاز مبرد بیشتر نیاز داشته باشد و یا احتمالاً لوله تخلیه در کولر گازی گرفته باشد.

پیشنهاد آی‌بک امداد :  تعمیر یخچال ابوموسی | هزینه تعمیر یخچال در شهر ابوموسی

۳- نشت آب وقتی که کولر گازی سامسونگ خاموش است

وقتی کولر خاموش بوده و متوجه نشت آب از دستگاه شدید، باید بدانید که کم بودن گاز و یا گاهی کثیفی فیلتر، باعث می‌شود که کولر گازی سامسونگ یخ زده و در زمان خاموشی، یخ‌ها آب شوند. این مورد می‌تواند باعث آبریزی کولر گازی شود.

به هر دلیلی که کولر گازی شما دچار نشت آب شده، نباید نسبت به آن بی‌توجه باشید. باید برای رفع مشکل و تعمیر کولر گازی محمودآباد با مراکز معتبر آی بک امداد تماس گرفته و رفع خرابی کولر گازی سامسونگ خود را به متخصصان ماهر آی بک بسپارید.

تعمیر کولر گازی محمودآباد

امتیاز سردبیر

مجموع امتیازات

هزینه تعمیر کولر گازی در شهر محمودآباد مازندران

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید !

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا