پلاننمایندگی

تعمیر کولر گازی پلان | هزینه تعمیر کولر گازی در شهر پلان سیستان و بلوچستان

اگر کولر گازی بوتان شما دچار مشکل شده و به تعمیر کولر گازی پلان سیستان و بلوچستان نیاز دارید، می‌توانید بدون نگرانی با آی بک امداد تماس بگیرید و به کمک متخصصین آی بک با قطعات فابریک مشکل کولر بوتان را رفع کنید. شما با کمک آی بک امداد می‌توانید به وسیله متخصص برند دستگاه تان به افزایش طول عمر آن کمک کنید.

چرا کولر بوتان روشن می‌شود ولی محیط را سرد نمی‌کند؟

اگر کولر شما روشن می‌شود ولی سرمای مناسبی ندارد و نمی‌تواند محیط را خوب خنک کند، دلایل زیر می‌تواند باعث مشکل باشد:

  • ممکن است تنظیمات ترموستات کولر دچار مشکل شده باشد. برای بررسی کردن ترموستات ابتدا دمای دستگاه خود را تغییر بدهید و روش کار سیستم را چک کنید.
  • احتمال دارد که کمپرسور یا موتور کولر مشکل پیدا کرده باشد. سیستم کولر گازی از قسمت‌های بسیاری درست شده است و معمولاً مشکل ایجاد شده می‌تواند از دو قسمت باشد. پس بهتر است که تکنسین آی بک دستگاه را بررسی کرده و عیب آن را رفع کند.
  • ممکن است مبرد کولر نشتی پیدا کرده باشد. شاید مبرد کولر گازی که هوای گرم را جذب کرده و بین کندانسور و تبخیر کننده جریان دارد، نشتی پیدا کرده باشد. اگر مبرد به اندازه کافی وجود نداشته باشد، سیستم هوا قادر نیست که منزل را خنک کند. توصیه می‌شود تعمیر کولر گازی پلان را به آی بک امداد در این شهر بسپارید.
پیشنهاد آی‌بک امداد :  تعمیر یخچال تخت | هزینه تعمیر یخچال در شهر تخت

دلایل سر و صدای زیاد در کولر گازی بوتان چیست؟

سر و صدای زیاد کولرهای گازی علل مختلفی دارد. ممکن است بروز این مشکل به علت آسیب‌های جدی به دستگاه باشد، پس نباید آن را نادیده بگیرید:

  • اگر سر و صدای زیادی از فن کولر به گوشتان رسید بهتر است که ابتدا آن را تمیز کنید. اگر مشکل رفع نشد تیغه فن را هم چک کنید و از قرارگیری مناسب این قطعه اطمینان پیدا کنید.
  • ممکن است موتور کولر به روغن کاری نیاز پیدا کرده باشد. توصیه می‌شود در ابتدای شروع گرما دستگاه را روغن کاری کنید.
  • احتمال دارد سیم پیچ‌های سیستم سرمایشی به دلیل کارکرد زیاد، سست شده باشند و در این هنگام کولر شما به سرویس نیاز دارد.

رفع سر و صدای زیاد کولر گازی در شهر پلان را به آی بک امداد بسپارید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا