پل سفیدنمایندگی

تعمیر کولر گازی پل سفید | هزینه تعمیر کولر گازی در شهر پل سفید مازندران

شماره تلفن نمایندگی تعمیر یخچال، تلویزیون 021

تعمیر کولر گازی پل سفید مازندران، کاری تخصصی است و باید توسط افراد ماهر و دور دیده انجام بگیرد. برندهای هیوندای جزو برندهای بسیار محبوب در ایران می‌باشند که به دلیل ارج نهادن به نظریات مردم و همچنین آسایش آنها، آی بک امداد در شهر پل سفید اقدام به ارائه خدمات ویژه‌ای برای این برند نموده و با کیفیت بالا این خدمات را به مشتریان در استان مازندران ارائه می‌دهد.

دلایل خنک نکردن کولرهای گازی هیوندای چیست؟

شاید برای شما هم این مشکل به وجود آمده باشد که وقتی کولر را روشن می‌کنید، کولر هیوندای قادر نیست هوا را خنک کند و باد گرم می‌زند. سه دلیل مهم می‌تواند باعث بروز این مشکل شود که به بررسی این موارد می‌پردازیم:

۱- تنظیمات نادرست ترموستات

یکی از دلایل مهم که می‌تواند باعث خنک نکردن کولر گازی شود تنظیمات نادرست است. در این صورت باید کولر را حدوداً ۵ الی ۶ درجه از دمای اتاق پایین‌تر تنظیم کنید و سپس عملکرد دستگاه را بررسی کنید. البته باید به روشن شدن فن بیرونی و کمپرسور هم توجه کنید. اگر مشکل از ترموستات کولر باشد، باد گرم تولید خواهد شد زیرا دستگاه روشن می‌شود ولی باد سرد تولید نمی‌کند.

پیشنهاد آی‌بک امداد :  تعمیر کولر گازی سورک | هزینه تعمیر کولر گازی در شهر سورک مازندران

۲- کثیفی یا خراب شدن کندانسور کولر گازی هیوندای

کندانسور در کولر گازی قسمت مهمی بوده و وظیفه دارد که گرمای مبرد داخل لوله‌ها را به بیرون هدایت کند و باعث خنک شدن مبرد داخل لوله‌ها می شود. اگر کندانسور با مشکل مواجه شده و یا ایرادی پیدا کرده باشد، انتقال گرما هم از مبرد درست انجام نخواهد شد زیرا گاز موجود خنک نمی‌شود و در سرمایش کولر هم اختلال ایجاد خواهد شد. برای اینکه به تعمیر کولر گازی پل سفید بپردازید باید ابتدا دستگاه توسط تعمیرکاران آی بک امداد در شهر پل سفید عیب یابی و بررسی شود.

۳- گرفتگی و یا کثیف شدن فیلترهای هوا در کولر گازی هیوندای

بادی که از کولر به طرف شما می‌آید در دو مرحله از فیلتر عبور می‌کند. فیلتر هوا را شما می‌توانید در پنل بیرونی و پنل داخلی پیدا کنید. با گذشت زمان آلودگی‌ها و گرد و غبار هوا، به وسیله فیلتر جذب می‌شوند و در روی فیلتر جمع خواهند شد. اگر این آلودگی‌ها زیاد باشد باعث می‌شود مسیر باد مسدود شود. یکی از مهمترین دلایلی که باعث می‌شود کولر گازی هیوندای شما باد خنک نزند، کثیفی فیلتر هوا است که به سادگی می‌توانید آن را برطرف کنید.

پیشنهاد آی‌بک امداد :  تعمیر یخچال دلیجان | هزینه تعمیر یخچال در شهر دلیجان

توصیه می‌شود اگر کولر گازی هیوندای شما عملکرد مناسبی ندارد و به تعمیر کولر گازی پل سفید نیاز پیدا کردید، از خدمات تخصصی آی بک امداد در شهر پل سفید استفاده کنید.

تعمیر یخچال شبانه روزی

31

تعمیر کولر گازی پل سفید

امتیاز سردبیر

مجموع امتیازات

هزینه تعمیر کولر گازی در شهر پل سفید مازندران

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید !

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا