سراواننمایندگی

تعمیر کولر گازی سراوان | هزینه تعمیر کولر گازی در شهر سراوان

شماره تلفن نمایندگی تعمیر یخچال، تلویزیون 021

شما برای تعمیر کولر گازی سراوان سیستان و بلوچستان در هر ساعتی از شبانه روز که تمایل داشته باشید، می‌توانید با آی بک امداد تماس بگیرید و از خدمات شبانه روزی این مرکز استفاده کنید.

نمایندگی تعمیر کولر گازی سراوان سیستان و بلوچستان

کولرهای گازی میتسوبیشی با تکنولوژی‌های روز دنیا طراحی شده‌اند و در آنها هم از قطعات اصل و با کیفیت استفاده شده است، به همین دلیل ظرفیت هوادهی آنها بالا بوده و دوام بسیار زیادی دارند ولی با این حال ممکن است مانند تمامی کولرهای گازی دیگر دچار مشکلاتی شوند که نیاز به تعمیر پیدا کنند. توصیه می‌شود این گولر گازی را برای تعمیر به دست افراد بی‌تجربه نسپارید زیرا ممکن است قطعات این دستگاه آسیب ببیند. آی بک امداد در شهر سراوان سیستان و بلوچستان تمامی خدماتی که به کولر گازی میتسوبیشی مربوط می‌شود را با کیفیت بالا به شما مشتریان عزیز ارائه می‌دهد.

چرا کمپرسور کولر گازی میتسوبیشی کار نمی‌کند؟

در ادامه می‌خواهیم به بررسی دلایلی برای کار نکردن کمپرسور کولر گازی بپردازیم. مهمترین دلایل که باعث خرابی کمپرسور کولر می‌شود موارد زیر است:

پیشنهاد آی‌بک امداد :  تعمیر کولر گازی محمودآباد | هزینه تعمیر کولر گازی در شهر محمودآباد

۱- قطع شدن فیش‌ها و یا سیم کولر گازی میتسوبیشی:

یکی از مهمترین دلایل که باعث کار نکردن کمپرسور کولر گازی می‌شود این است که بعد از مدتی سیم‌ها پوسیده شده و قطع شوند. در این صورت نمی‌توانند برق را به کمپرسور منتقل کنند، به همین دلیل کمپرسور کولر هم روشن نخواهد شد. فیش‌هایی که سیم‌ها به وسیله آن به کمپرسور وصل می‌شوند هم ممکن است شکسته شده و یا شل شده باشند و این باعث قطع شدن اتصالات کمپرسور خواهد شد به همین دلیل کمپرسور از کار می‌افتد.

۲- اورلود دلیل کار نکردن کمپرسور کولر گازی

اورلود یکی از قسمت‌های داخلی کمپرسور است که از کمپرسور حافظت می‌کند. گاهی که به دلیل جریان بالا و یا کثیفی یونیت بیرونی، کولر گازی دچار فشار فراوان می‌شود، کمپرسور داغ می‌کند و اورلود هم برای اینکه از کمپرسور محافظت کند، اتصال را قطع خواهد کرد و تا کمپرسور خنک نشود به این قطعه اجازه کار نمی‌دهد و این باعث می‌شود کمپرسور کار نکند.

پیشنهاد آی‌بک امداد :  تعمیر یخچال کرسف زنجان | هزینه تعمیر یخچال در شهر کرسف زنجان

۳- خرابی رله فرمان در کولر گازی میتسوبیشی

یکی دیگر از قسمت‌ها در کمپرسور رله فرمان است که ولتاژ قطعات کمپرسور را تأمین می‌کند.

برای اینکه تشخیص بدهید چه دلیلی باعث کار نکردن کمپرسور می‌شود، با متخصصین آی بک امداد در سراوان تماس بگیرید تا با دانش کافی خود و تجربه فراوانی که در زمینه تعمیر کولر گازی سراوان سیستان و بلوچستان دارند، بتوانند به شما کمک کنند.

تعمیر یخچال شبانه روزی

31

تعمیر کولر گازی سراوان

امتیاز سردبیر

مجموع امتیازات

هزینه تعمیر کولر گازی در شهر سراوان

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید !

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا