نمایندگیعنبران

تعمیر کولر گازی در عنبران | تعمیر کولر، تلویزیون و آبسردکن

امروزه در بیشتر منازل از کولرهای گازی استفاده می‌شود، این دستگاه در صورت خرابی باید سریعاً تعمیر شود، در غیر این صورت می‌تواند موجب کلافگی شما و اعضای خانواده‌تان در گرمای تابستان باشد. همانطور که می‌دانید کولرهای گازی امروزی با تکنولوژی بالایی ساخته شده‌اند به همین دلیل تعمیر آنها هم نیاز به تخصص بالا دارد. توصیه می‌کنیم تعمیر کولر گازی خود را به آی بک امداد بسپارید. این مجموعه آماده ارائه تمامی خدمات برای تعمیر، شارژ و سرویس کولر گازی در عنبران اردبیل است.

تعمیرکاران با سابقه و حرفه‌ای آی بک امداد با نحوه تعمیر و مشکلات کولر گازی آشنایی کامل داشته و می‌توانند در محل مورد نظر شما، تمامی خدمات مربوط به کولر گازی را انجام دهند. خدماتی که توسط این مجموعه ارائه می‌شود تماماً دارای شش ماه ضمانت بوده و اگر تا پایان این ضمانت نامه، کولر گازی شما دوباره دچار همان خرابی شود، می‌توانید بدون پرداخت هزینه، آن را تعمیر کنید.

یکی دیگر از ویژگی‌های استفاده از خدمات آی بک امداد این است که شما می‌توانید درخواستتان را در تمامی ساعات شبانه روز ثبت کنید و حتی روزهای تعطیل هم از خدمات این مجموعه استفاده کنید.

تعمیر کولر گازی جی پلاس در عنبران

بعضی از مشکلات کولر گازی در تمامی برندهای آن رخ می‌دهد. تکنسین‌های آی بک امداد تجربه زیادی در زمینه تعمیرات کولر گازی داشته و آموزش‌های لازم را در این مورد دیده اند و با مشکلات کولر گازی آشنایی کامل دارند و می‌توانند به بهترین نحو کولر شما را تعمیر کنند. در صورتی که کولر گازی شما با مشکل مواجه شد با شماره‌های درج شده در این مقاله تماس بگیرید تا تکنسین ماهر آی بک امداد در محل، کولر گازی شما را در سریع‌ترین زمان تعمیر کند.

تعمیر کولر گازی

مشکلات رایج در کولر گازی جی پلاس در عنبران اردبیل

کولرهای گازی جی پلاس با اینکه از کیفیت بالایی برخوردارند، ولی باز هم ممکن است دچار خرابی‌هایی هم بشوند. در صورتی که کولر گازی شما دچار مشکل شد، اگر مهارت فنی ندارید به هیچ وجه آن را دستکاری نکرده و تعمیر دستگاه را به متخصصین آی بک امداد بسپارید. برای ثبت درخواست خود در آی بک امداد، لازم است با شماره‌های ۰۲۱۸۸۰۴۱۶۳۳ یا ۰۹۱۲۳۷۶۶۸۳۲ تماس بگیرید تا متخصصین ما شما را راهنمایی کنند.

مشکلاتی در کولر گازی جی پلاس که می‌توانید با کمک متخصصین آی بک امداد آنها را رفع کنید موارد زیر هستند:

۱- ضعیف شدن سیستم سرمایشی

یکی از مشکلات مهمی که برای بیشتر کولرهای گازی به وجود می‌آید ضعیف شدن سیستم سرمایشی و یا ایجاد باد گرم است. سیستم سرمایشی در کولر گازی به دلیل واکنش شیمیایی انجام می‌شود و نشت گاز کولر می‌تواند باعث بروز این مشکل شود.

۲- صدا غیر عادی و لرزش

صدای زیاد و غیر عادی در کولر گازی می‌تواند نشانه خرابی دستگاه باشد. معمولاً وقتی کولر گازی شما با این مشکل مواجه می‌شود می‌تواند به دلیل لق شدن پایه‌ها، خراب شدن کندانسور و یا یونیت کولر گازی باشد.

۳- خاموشی ناگهانی کولر گازی

معمولاً خاموش شدن ناگهانی کولر گازی می‌تواند به علت خرابی‌هایی باشد که به دلیل بالا رفتن آمپر ایجاد می‌شود. دقت داشته باشید که این مشکل را باید به شکل جدی و دقیق بررسی کنید زیرا در غیر این صورت صدمات زیادی به کولر گازی شما وارد می‌کند. توصیه ما استفاده از خدمات آی بک امداد است، برای این منظور با شماره‌های ۰۲۱۸۸۰۴۱۶۳۳ یا ۰۹۱۲۳۷۶۶۸۳۲ تماس بگیرید و درخواست خود را جهت تعمیر کولر گازی جی پلاس ثبت کنید.

پیشنهاد آی‌بک امداد :  تعمیر یخچال بوانات | هزینه تعمیر یخچال در شهر بوانات 

۴- نشتی آب از کولر گازی جی پلاس

در صورتی که متوجه نشت آب از کولر گازی جی پلاس خود شدید، نباید نسبت به آن بی توجه باشید زیرا ممکن است این نشتی باعث آسیب دیدگی قطعات مهم در داخل کولر شود.

چرا برای تعمیر کولر گازی جی پلاس در عنبران، آی بک امداد را انتخاب کنیم؟

اگر شما به دنبال مرکزی برای نصب تعمیر و یا سرویس کولر گازی جی پلاس خود می‌گردید، مرکز خدمات فنی آی بک امداد می‌تواند در این زمینه به شما کمک کند. آی بک امداد سریع‌ترین، قابل اعتماد‌ترین و بهترین گزینه برای تعمیر و سرویس کولر گازی در تمامی نقاط مختلف عنبران اردبیل است. اگر کولر جی پلاس شما نشتی آب دارد، سرما نمی‌دهد یا زیاد کار می‌کند، ما برای تعمیر دستگاه شما تعمیرکار با تجربه و حرفه‌ای را می‌فرستیم تا با کیفیت بالا کولر گازی شما را تعمیر کند.

تعمیر کولر آبی آزمایش در عنبران اردبیل توسط ای بک امداد

تعمیر کولرهای آبی آزمایش حتماً باید به وسیله افراد کارآزموده و تکنسین‌های با تجربه انجام شود. مرکز خدمات فنی آی بک امداد در محل شما به شکل شبانه روزی حتی در روزهای تعطیل، آماده خدمت رسانی به مشتریان است و با کمترین هزینه ممکن، کولر آبی آزمایش شما را تعمیر می‌کند.

برای نصب، سرویس و یا تعمیر کولر آبی آزمایش از خدمات آی بک امداد استفاده کنید زیرا:

 • تکنسین‌های آی بک امداد در زمینه تعمیر کولر آبی، سال‌ها تجربه کارهای عملی دارند و دوره‌های آموزشی کاملی را گذرانده‌اند به صورتی که با مدل‌های قدیمی و جدید کولر آبی آشنایی کامل دارند.
 • آی بک امداد برای خدماتی که انجام می‌دهد به شما گارانتی ارائه داده تا بتوانید بدون نگرانی و با خیالی آسوده آی بک امداد را انتخاب کنید.
 • آی بک امداد خدمات خود را به شکل شبانه روزی و در زمان کم، به شما ارائه می‌دهد.
 • برای تعمیر کولر آبی آزمایش، متخصصین ما منصفانه‌ترین هزینه‌ها را از شما دریافت می‌کنند.
 • آی بک امداد اولویت را در تعمیر قطعات کولر می‌داند و در صورتی که مجبور به تعویض قطعات شود، حتماً از قطعات اصل و اورجینال استفاده می‌کند.

آی بک امداد به دلیل داشتن شعبات فراوان در اردبیل در هر زمانی که شما نیاز داشته باشید، تکنسین مجرب خود را به محل اعزام می‌کند تا کولر آبی آزمایش شما با کیفیت بالا تعمیر شود.

رفع خرابی خنک نکردن کولر آبی آزمایش در عنبران، توسط آی بک امداد

وقتی کولر آبی آزمایش خنک نمی‌کند، در این شرایط پمپ کولر و موتور کار می‌کنند ولی کولر سرمای لازم را ندارد. این اتفاق به چهار دلیل می‌تواند رخ بدهد:

 1. پارچه برزنتی پاره شده باشد: پارچه برزنتی قابل دیدن بوده و اگر پاره شود هوای خنک خارج شده و کولر آبی شما باد سرد نمی‌دهد.
 2. تسمه کولر سفت نباشد: اگر متوجه شل شدن تسمه‌ها شدید آنها را ریگلاژ کنید تا مشکل برطرف شود.
 3. پوشال کولر کم باشد: کم بودن پوشال باعث می‌شود هوای گرم از بیرون به کولر وارد شود. برای اینکه مشکل را رفع کنید کمی پوشال خریداری کرده و در جاهای خالی بگذارید.
 4. موتور دو سرعته نیم سوز شده باشد: نیم سوز شدن موتور دو سرعته هم می‌تواند باعث نداشتن خنکی مطلوب در دور تند کولر باشد. در این صورت لازم است موتور دوباره سیم پیچی شود.
 5. تنظیم نبودن شناور: اگر شناور تنظیم نباشد و یا اینکه آب کولر کم باشد، باعث خنک نکردن کولر می‌شود.
پیشنهاد آی‌بک امداد :  تعمیر یخچال در تختی تهران | هزینه تعمیر یخچال در تختی تهران

در صورت بروز مشکل در کولر آبی آزمایش با شماره‌های ۰۲۱۸۸۰۴۱۶۳۳ یا ۰۹۱۲۳۷۶۶۸۳۲ تماس بگیرید تا در کمترین زمان، متخصصین آی بک امداد به محل مراجعه کرده و کولر آبی شما را تعمیر کنند.

تعمیر تلویزیون ال جی در عنبران و در محل

دلایل مختلفی می‌تواند باعث خرابی تلویزیون‌های ال جی شود خرابی کابل‌ها، مشکلات قطعات و یا خرابی ال ای دی جزو مشکلات رایج تلویزیون‌های ال جی می‌باشند که ممکن است شما هم با آن مواجه شوید. خرابی‌هایی در تلویزیون که نیاز به تعمیر تخصصی دارند موارد زیر هستند:

 • واضح نبودن تصویر در تلویزیون
 • مشکل رنگ در تلویزیون‌های ال جی
 • تعمیر تصویر شطرنجی در تلویزیون
 • نداشتن تصویر
 • خاموشی ناگهانی تلویزیون
 • روشن نشدن تلویزیون
 • خرابی بک لایت تلویزیون ال جی
 • و ده ها مشکل دیگر

تمامی موارد بیان شده را می‌توانید به کمک تکنسین‌های متخصص آی بک امداد رفع کنید. تلویزیون دستگاه بزرگی بوده و حمل آن به تعمیرگاه می‌تواند مشکل ساز باشد و گاهی هم ممکن است باعث آسیب دیدگی تلویزیون شما شود، به همین دلیل آی بک امداد برای راحتی مشتریان، خدمات در محل را ارائه می‌دهد تا بتوانید در محل مورد نظرتان تلویزیون ال جی خود را تعمیر کنید.

تعمیر کولر گازی

سرویس آبسردکن بوش در عنبران و در محل توسط آی بک امداد

در فصل گرما سرویس آبسردکن جزو مهم‌ترین کارهایی می‌باشد که شما باید انجام دهید. در بعضی از مکان‌ها آبسردکن اهمیت زیادی دارد و گاهی هم حیاتی است و باید حتماً برای جلوگیری از خرابی به صورت منظم آن را سرویس کنید.

آبسردکن‌های بوش جزو پرطرفدارترین و بهترین آبسردکن‌های بازار هستند که به دلیل قابلیت‌های منحصر به فرد، طراحی زیبا و کیفیت بالا محبوبیت زیادی بین مشتریان دارند ولی با این حال آبسردکن بوش هم مانند دستگاه‌های دیگر ممکن است در اثر گذشت زمان دچار خرابی و مشکلاتی شود و به تعمیر نیاز پیدا کند. برای اینکه عملکرد بهینه دستگاه را حفظ کرده و عمر مفید آن را افزایش دهید، باید سرویس آبسردکن بوش را جدی بگیرید.

استفاده از خدمات آی بک امداد برای سرویس آبسردکن بوش به شما کمک می‌کند از خرابی‌های احتمالی در دستگاه جلوگیری کرده و مشکلاتی را که ممکن است آبسردکن شما با آن مواجه شده باشد، برطرف شود.

با استفاده از خدمات آی بک امداد شما می‌توانید با اطمینان فراوان و کیفیت بالا آب سردکن خود را سرویس کنید البته لازم نیست نگران هزینه‌های اضافه باشید زیرا کارشناس ابتدا دستگاه را بررسی می‌کند و هزینه‌های احتمالی را به شما اعلام خواهد کرد و در صورتی که رضایت داشته باشید، برای سرویس و تعمیر آبسردکن اقدام می‌کند.

تعمیرکاران ما برای سرویس و تعمیر آبسردکن، ابزار و تجهیزات لازم را داشته و این به اثربخشی و کیفیت تعمیرات تکنسین کمک خواهد کرد زیرا استفاده از ابزار نامناسب می‌تواند به قطعات دستگاه آسیب بزند.

برای استفاده از خدمات آی بک امداد کافیست با شماره‌های ۰۲۱۸۸۰۴۱۶۳۳ یا ۰۹۱۲۳۷۶۶۸۳۲ تماس گرفته تا متخصصین ما شما را راهنمایی کنند.

خدمات تعمیر کولر گازی در عنبران

امتیاز سردبیر

مجموع امتیاز

تعمیر کولر، تلویزیون و آبسردکن

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید !

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا