سودجاننمایندگی

تعمیر کولر گازی سودجان | هزینه تعمیر کولر گازی در سودجان چهارمحال و بختیاری

کولرهای گازی جزو لوازم حیاتی در فصل تابستان هستند و اگر دچار مشکل و خرابی شوند می‌توانند برای شما تابستان گرم و غیر قابل تحملی را رقم بزنند. پس باید سریعاً برای رفع خرابی‌ها و تعمیر کولر گازی سودجان در استان چهارمحال و بختیاری، اقدامات لازم را انجام دهید. آی بک امداد در شهر سودجان تعمیرات کولرهای گازی آکسون را با بهترین کیفیت در اختیار مشتریان قرار می‌دهد، با ما تماس بگیرید تا در کمترین زمانی تعمیرکارانمان را جهت رفع خرابی کولر آکسون به محلتان اعزام کنیم.

خراب شدن برد کولر گازی آکسون در شهر سودجان

برد الکترونیکی و یا همان برد کولر، قسمتی از سیستم کنترل و همچنین عملکرد دستگاه است که وظیفه دارد پارامترها و عملکردهای مختلف دستگاه را کنترل کند. برد به شکل یک مدار الکترونیکی در دستگاه تعبیه شده و در قسمت داخلی کولر قرار دارد و به وسیله سنسورها و یا دستگاه‌های دیگر تمام اطلاعات را جمع کرده و عملکرد کولر را بهینه می کند. برد کولر وظایف بسیار مهمی دارد که اگر دچار خرابی شود و یا بسوزد، می‌تواند مشکلات زیادی را برای دستگاه شما ایجاد کند:

پیشنهاد آی‌بک امداد :  تعمیر کولر گازی مرجغل | هزینه تعمیر کولرگازی در شهر مرجغل گیلان
  • سوختن برد باعث می‌شود کولر آکسون شما راه اندازی نشود.
  • اگر برد دچار خرابی شده باشد کولر آکسون شما نمی‌تواند دمای محیط را به خوبی تنظیم کند.
  • خرابی برد باعث می‌شود سرعت فن کنترل نشود.
  • سوختن برد و یا ایجاد مشکل در برد الکترونیکی کولر گازی آکسون، باعث خواهد شد که کولر نتواند کمپرسور را کنترل کند و در نتیجه دستگاه گرما یا سرمای کافی نخواهد داشت.

همانطور که می‌دانید برد در کولر گازی آکسون قطعه‌ای تخصصی است و نباید توسط افراد ‌تجربه تعمیر شود. توصیه می‌کنیم تعمیر کولر گازی سودجان چهارمحال و بختیاری را به آی بک امداد در شهر سودجان بسپارید.

پیشنهاد آی‌بک امداد :  تعمیر کولر گازی نور | هزینه تعمیر کولر گازی در شهر نور مازندران

آتش گرفتن کابل برق در کولر گازی آکسون

یکی از مشکلاتی که ممکن است شما هم با آن روبرو شده باشید، اتصالی یا سوختن کابل‌های برق در کولرهای گازی آکسون می‌باشد. اگر کولر شما به صورت خودکار گاهی خاموش و روشن شده است، ممکن است آمپر مصرفی کولر بالا رفته و کولر مشکل سیم کشی پیدا کرده باشد.

سیم کشی خراب در کولرهای گازی آکسون بسیار خطرناک است و احتمال آتش سوزی را در دستگاه بالا می‌برد. باید در هنگام نصب کولر بسیار دقت کرده و از سیم‌ها و قطعات با کیفیت در دستگاه استفاده شود. در غیر این صورت ممکن است کولر به دلیل اتصال کابل‌ها آتش گرفته و خطرات جبران ناپذیر برایتان ایجاد کند.

توصیه می‌شود نصب، سرویس و تعمیر کولر گازی سودجان چهارمحال بختیاری را به آی بک امداد بسپارید.

تعمیر کولر گازی سودجان

امتیاز سردبیر

مجموع امتیازات

هزینه تعمیر کولر گازی در سودجان چهارمحال و بختیاری

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید !

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا