نمایندگیکلیبر

تعمیر کولر گازی کلیبر | هزینه تعمیر کولر گازی در شهر کلیبر آذربایجان شرقی

شماره تلفن نمایندگی تعمیر یخچال، تلویزیون 021

تعمیر کولر گازی کلیبر یکی از خدمات ویژه و تخصصی آی بک امداد می‌ باشد که در استان آذربایجان شرقی و در شهر کلیبر و سایر شهرهای این استان برای کاربران عزیز فراهم شده است. چنانچه شما نیز ساکن شهر کلیبر هستید و در کولر گازی خود شاهد مشکل و ایرادی شده‌ اید بهتر است هر چه سریع تر با مرکز آی بک امداد تماس بگیرید و درخواست خود را در سامانه ثبت کنید تا در اسرع وقت تعمیرکاران آی بک امداد با در دست داشتن تجهیزات و ابزارآلات لازم به منزل شما اعزام گردند و تعمیر کولر گازی کلیبر را انجام دهند. استفاده نمودن از قطعات با کیفیت باعث می‌ شود تا سطح کیفی تعمیر کولر گازی شما بسیار افزایش یافته و کمتر با مشکلات در آینده مواجه شود.

راهکارهایی جهت جلوگیری از مشکلات رایج کولر گازی

کارشناسان آی بک امداد توصیه می‌ کنند که در نگهداری از کولر گازی و رعایت نکات مربوط به استفاده از آن بکوشید تا این دستگاه کمتر با مشکل مواجه شود:

  • داکت کولر گازی را چک کرده و مطمئن شوید که هیچ نشتی ندارد و اگر نشتی داشت حتماً باید محل آن شناسایی شده و برطرف گردد.
  • چنانچه کولر گازی شما هوای خنک از خود تولید نمی‌ کند و یا مصرف برق شما بسیار افزایش پیدا کرده، ممکن است که داکت کولر دچار نشتی شده باشد. در این شرایط بهتر است که با تعمیرکار آی بک امداد تماس بگیرید و از او کمک بخواهید.
  • بهتر است یونیت خارجی در معرض تابش مستقیم آفتاب قرار نگیرد زیرا آفتاب دشمن قطعات داخلی یونیت خارجی می‌ باشد و می‌ تواند آسیب‌ های جدی به آن وارد کند.
  • ترموستاتی که داخل کولر گازی وجود دارد اگر قابلیت برنامه‌ ریزی داشته باشد در بهبود عملکرد کولر گازی بسیار مؤثر است بنابراین اگر ترموستات کولر شما قدیمی است آن را با نوع جدید جایگزین کنید.
  • ترموستات‌ های جدید علاوه بر آنکه کاربری بسیار ساده‌ ای دارند از مصرف بی‌ رویه برق و انرژی نیز جلوگیری می‌ کنند.
پیشنهاد آی‌بک امداد :  تعمیر یخچال در بلوار فردوس تهران | هزینه تعمیر یخچال در بلوار فردوس تهران

تعمیر کولر گازی با آی بک امداد در محل

یکی از خدماتی که آی بک امداد برای تعمیر کولر گازی کلیبر در آذربایجان شرقی در نظر گرفته است این است که کولر گازی کاربران در محل تعمیر می‌ شود به همین خاطر کارشناس مربوطه پس از بررسی‌ های مقدماتی به عیب یابی اصولی کولر گازی شما می‌ پردازد و پس از شناسایی مشکل و ایراد دستگاه به رفع آن اقدام می‌ نماید.

تعمیر یخچال شبانه روزی

31

تعمیر کولر گازی کلیبر

امتیاز سردبیر

مجموع امتیاز

تعمیر کولر گازی کلیبر، هزینه تعمیر کولر گازی در شهر کلیبر آذربایجان شرقی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید !

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا