نمایندگیسردرود

هزینه تعمیر آبسردکن در سردرود | تعمیر در محل کولر آبی، تلویزیون و ظرفشویی

ما در مرکز آی بک امداد تعمیر انواع دستگاه‌های مختلف و لوازم خانگی را انجام می‌دهیم و آنها را به شکل صحیح عیب یابی می‌کنیم. تعمیر تخصصی لوازم خانگی اعم از آبسردکن، کولر آبی، کولر گازی، تلویزیون، ظرفشویی، یخچال، لباسشویی و… جزو خدمات بی‌شمار آی بک امداد است. برای اطلاع از هزینه تعمیر آبسردکن و لوازم خانگی دیگر در سردرود آذربایجان شرقی، با شماره ۰۹۱۲۳۷۶۶۸۳۲ تماس بگیرید.

تعمیر آبسردکن بوش در سردرود

اگر آبسردکن بوش شما دچار خرابی زیادی نشده باشد، می‌توانید به راحتی مشکل را تشخیص داده و ایراد آن را بدون مراجعه به تعمیرکار برطرف کنید، ولی در صورتی که مشکل مربوط به خرابی یکی از قطعات آبسردکن باشد، بهتر است برای رفع مشکل از متخصصین آی بک امداد کمک بگیرید. تعمیرکاران آی بک امداد تمامی مشکلات آبسردکن بوش را پشتیبانی کرده و حتی سرویس این دستگاه را هم با کیفیت بالا انجام می‌دهند. اگر آبسردکن شما در عملکرد خود دچار اختلال شد، کافیست با متخصصین ما تماس بگیرید تا به شکل تخصصی دستگاه شما را تعمیر کنند.

هزینه تعمیر آبسردکن بوش در سردرود توسط آی بک امداد

هزینه تعمیر آبسردکن بوش به موارد مختلفی مثل تجهیزاتی که برای تعمیر نیاز است، نوع خرابی و دستمزد تعمیرکار بستگی دارد. موارد بیان شده می‌تواند باعث افزایش هزینه تعمیر در آبسردکن شما شود. مثلاً تعویض قطعات از مواردی است که هزینه تعمیر را افزایش می‌دهد. برای اینکه از هزینه احتمالی مطلع شوید می‌توانید با متخصصان و مشاوران مجموعه ما در مورد هزینه‌ها مشورت کنید.

دلایل خراب شدن آبسردکن بوش چیست؟

عوامل مختلفی باعث آسیب دیدگی آبسردکن بوش می‌شود که مهم‌ترین آن می‌تواند استفاده نادرست از دستگاه باشد. سرویس نکردن دوره‌ای آبسردکن هم باعث اختلال در عملکرد آن خواهد شد. دلایل دیگری که باعث می‌شود آبسردکن بوش شما خراب شود مواردی مانند خراب شدن قطعات داخلی، املاح زیاد در آب، آلودگی فیلتر آب دستگاه و همچنین مشکلات برقی می‌باشد.

هر کدام از عوامل نام برده شده می‌تواند باعث خرابی آبسردکن شده و در عملکرد آن ایجاد مشکل کند. علائم متفاوتی نشانه خراب شدن آبسردکن است، مواردی مانند: سر و صدای غیر عادی در آبسردکن، عدم تولید آب گرم یا آب سرد، نشت آب از دستگاه و خاموش شدن ناگهانی آبسردکن جزو علائم خرابی این دستگاه هستند.

هزینه تعمیر آبسردکن

 

توصیه متخصصین آی بک امداد برای جلوگیری از خرابی آبسردکن بوش

تکنسین‌های آی بک امداد معتقدند شما می‌توانید با رعایت بعضی از نکات ساده از خرابی‌های آبسردکن بوش جلوگیری کنید. رعایت نکات زیر برای نگهداری صحیح از آبسردکن الزامیست:

  • برای آبسردکن خود از محافظ برق استفاده کنید تا نوسانات برق باعث خرابی آن نشود.
  • آبسردکن بوش را به طور منظم تمیز کرده و از خرابی‌های دستگاه به دلیل گرد و خاک جلوگیری کنید.
  • تجهیزات دستگاه را به صورت دوره‌ای چک کرده و از سلامت آنها اطمینان پیدا کنید.
  • لوله‌های دستگاه را هم به طور منظم ضدعفونی کنید.

نکات بیان شده به شما کمک خواهد کرد تا آبسردکن شما عملکرد بهتری داشته و از خرابی‌های دستگاه جلوگیری شود.

تعمیر خنک نکردن کولر آبی آبسال در سردرود

تعمیر کولرهای آبی آبسال کاری تخصصی است و باید شما تجربه و دانش کافی در این مورد داشته باشید. شاید بعضی از مشکلات را بتوانید خودتان برطرف کنید ولی برای رفع بعضی از مشکل‌ها هم نیاز به کمک تعمیرکار دارید. رایج‌ترین و مهم‌ترین مشکلی که ممکن است برای کولر آبی آبسال ایجاد شود، خنک نکردن دستگاه است. در ادامه به بررسی دلایل بروز این مشکل در کولر آبی آبسال می‌پردازیم:

پیشنهاد آی‌بک امداد :  تعمیر یخچال جوزم | تعمیر یخچال در شهر جوزم کرمان

احتمال اول: آب در تشک کولر وجود ندارد.

اگر در قسمت تحتانی و تشک کولر آبی شما آب نباشد، بادی که به وسیله موتور تولید می‌شود خنک نخواهد شد، در این صورت کولر شما باد خنک نمی‌زند. اگر شناور وظیفه خود را درست انجام داده و ورودی آب هم مسدود نباشد، ممکن است تشک کولر در اثر پوسیدگی سوراخ شده و در این صورت باید نشتی آن را پیدا کنید و در اولین فرصت مشکل را برطرف کنید.

احتمال دوم: مسیر ورود آب دچار گرفتگی شده باشد.

وقتی کولر آبی شما باد خنک نمی‌زد، ابتدا تشک دستگاه را چک کنید و اگر نشتی نداشت باید شلنگ و پمپ را بررسی کنید. ممکن است شلنگ ورودی دچار انسداد شده باشد. به هر صورت وقتی کولر باد خنک تولید نکند باید ابتدا سیستم آبدهی دستگاه ارزیابی شود. قبل از اینکه درب کولر آبی را باز کنید، به صدای پاشیده شدن آب به پوشال توجه کنید. اگر در هنگام روشن بودن دستگاه صدای پاشیده شدن آب به پوشال‌ها به گوش شما نرسید، آنگاه درب کولر را باز کنید و لوله‌های آبرسانی دستگاه را چک کنید.

اگر شلنگ‌ها مشکلی نداشته باشند، باید پمپ ارزیابی شود، اگر پمپ خراب باشد باید آن را عوض کنید.

احتمال سوم: مسدود شدن سوراخ‌های ناودان پوشال

مسدود شدن سوراخ‌های ناودان پوشال هم باعث می‌شود آب به اندازه لازم به پوشال‌ها نرسیده و کولر باد خنک نزند. اگر ناودان‌ها مسدود شده بود، به کمک فرچه و جوهر نمک می‌توانید سوراخ‌های آن را بشویید تا کاملاً باز شود. برای اینکه بوی جوهر نمک از بین برود چند ساعت درب کولر را باز بگذارید و آن را در هوای آزاد قرار بدهید.

نکته مهم: البته گرفتگی ناودان‌ها معمولاً در شهرهایی به وجود می‌آید که املاح زیادی دارند.

رفع سر و صدای زیاد کولر توسط متخصص آی بک امداد

سر و صدای کولر آبی می‌تواند مشکلات زیادی را برای شما ایجاد کند، پس باید سریعاً آن را برطرف کنید زیرا ممکن است مشکل جدی بوده و باعث خرابی بیشتر کولر شود‌. معمولاً این مشکل در کولرهای آبی زیاد دیده می‌شود. موارد زیر می‌تواند باعث سر و صدای زیاد و غیرعادی در کولر آبی آبسال شود:

احتمال اول: در عملکرد یاتاقان‌ها اختلال ایجاد شده باشد.

یاتاقان‌ها جزو قطعاتی می‌باشد که باید هر چند سال یک بار آن را عوض کنید، اگر متوجه صدای غیر عادی در کولر آبی خود شدید بهتر است ابتدا یاتاقان را چک کنید و اگر لازم شد حتماً آن را تعویض کنید.

احتمال دوم: بسته نشدن درست پولی‌ها

باید بدانید که قطعات داخل کولر هر ساله باید آچار کشی شوند، به همین دلیل در شروع فصل گرما و قبل از اینکه کولر را روشن کنید، از محکم بودن پولی‌ها اطمینان پیدا کنید.

احتمال سوم: خراب شدن تسمه

احتمال خرابی تسمه معمولاً در کولر آبی زیاد است. اگر متوجه خرابی و یا ترکی در روی تسمه کولر شدید حتماً آن را تعویض کنید.

احتمال چهارم: تاب برداشتن محور فن

اگر محور فن تاب برداشته باشد، آنگاه شما صداهای غیر عادی را از کولر می‌شنوید. برای رفع مشکل باید از تعمیرکار ماهر کمک بگیرید.

در صورتی که هر کدام از مشکلات بیان شده برای کولر آبی آبسال شما ایجاد شد، توصیه ما به شما استفاده از خدمات بی‌شمار آی بک امداد است. برای اینکه از خدمات ما استفاده کنید با شماره ۰۹۱۲۳۷۶۶۸۳۲ تماس بگیرید.

پیشنهاد آی‌بک امداد :  تعمیر کندانسور کولر گازی در بخشایش | تعمیرات تخصصی کولر آبی و پکیج در محل

تعمیر تلویزیون ال جی در سردرود

آی بک امداد در زمینه تعمیرات تلویزیون‌های ال جی تجربه طولانی دارد و از بهترین تعمیرکاران برای این کار استفاده می‌کند. با استفاده از خدمات ما، تلویزیون شما با قیمت مناسب و در منزل تعمیر شده و دارای ضمانت ۶ ماهه می‌باشد.

آی بک امداد برای تعمیرات تلویزیون ال جی دوره های آموزشی برای تعمیرکاران خود قرار داده و آنها را با دستگاه‌ها و روش‌های جدید جهت تعمیرات آشنا می‌کند و روش صحیح تعمیر تلویزیون‌های مدرن را به آنها آموزش می‌دهد. وقتی تلویزیون ال جی شما دچار خرابی می‌شود، می‌توانید با خیالی آسوده با آی بک امداد تماس بگیرید تا ما ماهرترین و متخصص‌ترین تعمیرکاران خود را برایتان اعزام کنیم.

برای اینکه تلویزیون ال جی خود را در محل تعمیر کنید، کافی است که به صورت آنلاین درخواستتان را ثبت کنید و یا اینکه با ما تماس بگیرید تا در زمانی کم، تکنسین ما برای ارائه خدمات به محل اعزام شود.

مزایای تعمیر ظرفشویی زیرووات در آی بک امداد

ظرفشویی‌های زیرووات دارای پیچیدگی‌های خاصی بوده و باید به وسیله افراد ماهر بررسی و عیب یابی شوند. اگر عملکرد ظرفشویی زیرووات شما مختل شده و به خوبی ظرف‌ها را نمی‌شوید و یا ظرف‌ها خیس می‌مانند می‌توانید با شماره  ۰۲۱۸۸۰۴۱۶۳۳ تماس بگیرید تا از مزایای زیر بهره‌مند شوید:

  • خدمات سریع: وقتی شما با آی بک امداد تماس گرفته و مشکل دستگاهتان را همراه با مدل آن اعلام می‌کنید، متخصص آی بک در زمانی کم به محل شما اعزام می‌شود.
  • تعمیر ظرفشویی با ضمانت: آی بک امداد دارای سابقه طولانی در تعمیر ظرفشویی زیرووات بوده و در سراسر آذربایجان شرقی شعبات زیادی دارد و می‌تواند ظرفشویی شما را در سردرود با کیفیت عالی تعمیر کند و با ضمانت شش ماهه، خیال شما را بابت تعمیرات انجام شده راحت می‌کند.
  • رضایت مشتری: هدف آی بک امداد رضایت مشتری با دریافت کمترین هزینه و ارائه خدمات در سریعترین زمان ممکن است. علاوه بر آن، متخصصین ما برای تعمیر ظرفشویی زیرووات شما از قطعات اصل استفاده می‌کنند.

سرویس ظرفشویی زیرووات در سردرود

آی بک امداد تمامی خدمات مربوط به نصب، سرویس و تعمیر ظرفشویی‌های زیرووات را در سردرود انجام می‌دهد. اگر شما ظرفشویی خود را به تازگی خریده‌اید و یا اینکه می‌خواهید آن را تعمیر کنید و یا برای سرویس دوره‌ای ظرفشویی به کمک نیاز دارید، کافیست با مشاورین ما تماس بگیرید تا در تمامی مناطق آذربایجان شرقی و سردرود خدمات تخصصی را از آی بک امداد دریافت کنید.

شماره‌های اعلام شده آماده پاسخگویی ۲۴ ساعته به شما مشتریان عزیز می‌باشد:

۰۲۱۸۸۰۴۱۶۳۳ یا ۰۹۱۲۳۷۶۶۸۳۲

هزینه تعمیر آبسردکن

سخن پایانی

آی بک امداد در تمامی آذربایجان شرقی دارای چندین شعبه بوده و به شما این امکان را می‌دهد که بتوانید در زمان کمی به مرکز تعمیرات ما دسترسی پیدا کنید. آی بک امداد به تجهیزات پیشرفته‌ای جهت تعمیرات لوازم خانگی شما مجهز است و در صورت نیاز، شما می‌توانید لوازم خانگی خود را در منزل به وسیله تکنسین ما تعمیر کنید.

تکنسین‌های آی بک امداد با تکنولوژی‌های جدید روز، آشنایی کامل دارند و می‌توانند لوازم خانگی شما را اعم از تلویزیون، ماشین ظرفشویی، ماشین لباسشویی، آبسردکن، کولر گازی، کولر آبی و… با کیفیت عالی تعمیر کنند. آی بک امداد برای تعمیر لوازم خانگی شما مجهز به دستگاه‌های به روز بوده و این فقط یکی از مزایای استفاده از خدمات آی بک امداد می‌باشد.

 

هزینه تعمیر آبسردکن در سردرود

امتیاز سردبیر

مجموع امتیاز

تعمیر در محل کولر آبی، تلویزیون و ظرفشویی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید !

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا