جلفانمایندگی

تعمیر موتور ظرفشویی در جلفا | تعمیرات آبسردکن، کولر گازی و تلویزیون شبانه روزی

موتور ظرفشویی ال جی به عنوان اصلی‌ ترین و موثرترین قطعه در ظرفشویی می‌ باشد که وظیفه مهم و قابل توجهی بر عهده دارد. چنانچه ظرفشویی ال جی با مشکل خراب شدن موتور مواجه شود، این دستگاه دچار اختلال وسیعی می‌ شود و حتی می‌ تواند به صورت کامل نیز از کار بیفتد بنابراین خراب شدن موتور ظرفشویی ال جی مسئله بسیار جدی است و در اسرع وقت باید فرایند عیب یابی آن توسط تکنسین و متخصص مجرب انجام شود تا مشکل شناسایی شده و تعمیر موتور آن صورت گیرد. تعمیر موتور ظرفشویی در جلفا نیز انجام می‌ شود و شما عزیزانی که ساکن این شهر هستید می‌ توانید به راحتی به خدمات ما دسترسی داشته باشید.

علت خراب شدن موتور ظرفشویی ال جی چیست؟

اصلی‌ ترین و مهم‌ ترین دلایل خراب شدن ظرفشویی ال جی موارد زیر می‌ باشد.

 • استفاده اشتباه از ماشین ظرفشویی می‌ تواند باعث وارد شدن فشار به موتور آن شده و در نتیجه عملکرد کلی دستگاه مختل می‌ شود.
 • اگر به صورت درستی از ظرفشویی ال جی استفاده نشود خرابی‌ های دیگری نیز برای آن به وجود خواهد آمد.
 • برخی اوقات خرابی ماشین ظرفشویی می‌ تواند به علت فرسودگی لوله آن، اتصالات داخلی و … باشد.
 • اگر لوله‌ های داخلی ماشین ظرفشویی فرسوده باشند آب به قطعات دستگاه نفوذ پیدا کرده و می‌ تواند باعث سوختن موتور و دیگر مشکلات در آن شود.
 • استفاده از ظرفشویی ال جی بیشتر از ظرفیت آن و وارد کردن بار اضافه داخل دستگاه باعث می‌ شود که دمای موتور افزایش پیدا کند و در نتیجه سوختن آن تسریع خواهد شد به همین خاطر توصیه ما به شما این است بیشتر از ظرفیت مجاز ظرفشویی داخل آن ظرف قرار ندهید.
 • موتور ظرفشویی ال جی به تهویه مناسبی نیاز دارد تا از گرمای تولید شده که در طول کارکرد دستگاه ایجاد می‌ شود موتور را محافظت نماید. اگر هوای کافی جهت تهویه ظرفشویی وجود نداشته باشد موتور آن ممکن است بسوزد.
 • خراب شدن قطعات مکانیکی مثل بلبرینگ‌ ها نیز می‌ تواند باعث افزایش فشار به موتور ظرفشویی ال جی شود و در نتیجه دمای آن افزایش پیدا می‌ کند.
 • این مشکلات در طول زمان می‌ تواند باعث سایش زیاد و یا خراب شدن قطعات ظرفشویی شود.

خدمات تعمیر موتور ظرفشویی در جلفا | تعمیرات تخصصی آبسردکن، کولر گازی و تلویزیون

 • مشکلات برقی مثل ولتاژ نامناسب و یا مشکل در مدار برقی ظرفشویی و نوسانات برق می‌ تواند باعث سوختن موتور ظرفشویی شود.
 • چنانچه نگهداری مناسبی از ظرفشویی ال جی انجام نشود باعث انباشته شدن کثیفی و گرد و غبار در آن شده و عملکرد موتور تحت تأثیر قرار می‌ گیرد و پس از مدتی می‌ سوزد.

تعمیر و تعویض این قطعات از جمله موتور و همچنین تعویض لوله‌ های پوسیده و فرسوده باید توسط تکنسین‌ های ماهر انجام شود و با دانش اندک در این زمینه نمی‌ توانید به تعمیر ظرفشویی بپردازید. بنابراین با شماره تلفن‌ های ۰۲۱۸۸۰۴۱۶۳۳ و ۰۹۱۲۳۷۶۶۸۳۲ تماس بگیرید و درخواست خود را جهت تعمیر موتور ماشین ظرفشویی ال جی و یا دیگر برندها ثبت نمایید.

پیشنهاد آی‌بک امداد :  تعمیر یخچال در احمد سرگوراب گیلان | تعمیر آبسردکن و تلویزیون در محل

رفع خرابی موتور ظرفشویی ال جی در جلفا با آی بک امداد

چنانچه موتور ظرفشویی ال جی خراب شده باشد تکنسین ماهر می‌ تواند اقدامات زیر را جهت شناسایی خرابی و رفع آن انجام دهد.

چک کردن منبع برق ظرفشویی ال جی: سرویسکار ابتدا مطمئن می‌ شود که ظرفشویی ال جی به منبع برق متصل است یا جریان برق وجود ندارد.

چک کردن فیوزهای موتور ظرفشویی ال جی: فیوز هم توسط سرویسکار بررسی می‌ شود و اگر سوخته باشد آنها را تعویض می‌ کند. چنانچه قرار باشد که فیوز تعویض شود حتماً باید قطعه معادل آن انتخاب گردد.

بررسی کابل اتصال موتور ظرفشویی ال جی: کابل برق و اتصالات ظرفشویی ال جی نیز بررسی می‌ شود و از خراب نبودن و یا قطع نبودن آنها مطمئن می‌ گردد. چنانچه کابل خراب باشد باید تعویض شود.

بررسی موتور ظرفشویی ال جی توسط سرویسکار: اگر صدای غیر عادی از موتور ظرفشویی ال جی به گوش برسد و یا کار نکند مطمئناً مشکلی در موتور آن به وجود آمده است. در این شرایط تعمیرکار پس از تشخیص ایراد اقدام به تعمیر موتور می‌ کند.

تمیز کردن فیلتر ظرفشویی ال جی: چنانچه موتور ظرفشویی ال جی کار کند ولی عملکرد آن نامنظم باشد ممکن است که فیلتر آن کثیف شده باشد. سرویسکار فیلتر را بررسی کرده و در صورت لزوم آن را تمیز و یا تعویض می‌ کند.

رفع خرابی موتور ظرفشویی و تعمیر آن حتماً باید توسط متخصصین و تعمیرکاران مربوطه انجام شود.

تعویض موتور ظرفشویی ال جی در جلفا با آی بک امداد

زمانی که سرویس کار پس از بررسی‌ های لازم متوجه می‌ شود که موتور سوخته است و یا خرابی آن قابل تعمیر نیست، تصمیم می‌ گیرد که موتور ظرفشویی ال جی را به صورت کامل تعویض کند. موتوری که جایگزین موتور قبلی می‌ شود اصل و فابریک است و سرویسکار آی بک امداد پس از پایان کار به شما فاکتور و ضمانتنامه تقدیم می‌ کند.خدمات تعمیر موتور ظرفشویی در جلفا | تعمیرات تخصصی آبسردکن، کولر گازی و تلویزیون بنابراین با خیالی آسوده تعمیر و تعویض موتور ظرفشویی ال جی خود را به مرکز آی بک امداد بسپارید و خیالتان از بابت انجام اصولی کار راحت باشد.

هزینه تعویض و یا تعمیر موتور ظرفشویی ال جی در جلفا

هزینه‌ هایی که جهت تعمیر و یا تعویض موتور ظرفشویی تعیین می‌ شود به موارد زیر بستگی دارد:

 • عیب یابی دقیق موتور ظرفشویی ال جی توسط سرویسکاران آی بک امداد
 • تعمیر موتور ظرفشویی ال جی
 • تعویض موتور و یا قطعاتی که به آن مربوط می‌ شود
 • خرید قطعات اصل و اورجینال در صورت نیاز
 • هزینه‌ های مربوط به ایاب و ذهاب

یکی از مزایای بهره بردن از خدمات آی بک امداد این است که سرویسکار به محل مورد نظر کاربر اعزام می‌ شود و دیگر لازم نیست لوازم خانگی سنگین از منزل به تعمیرگاه انتقال داده شوند و هزینه‌ های جانبی به هزینه اصلی تعمیر و یا تعویض موتور ظرفشویی اضافه گردد.

هزینه تعمیر تلویزیون سامسونگ در جلفا چقدر است؟

یکی از پرسش‌ هایی که معمولاً زمان خراب شدن لوازم برقی ذهن کاربران را به خود مشغول می‌ نماید، هزینه تعمیر یا تعویض قطعات این وسیله حساس می‌ باشد. ممکن است از خودتان بپرسید آیا تلویزیون شما قابل تعمیر است یا خیر؟ هزینه تعمیر ال ای دی با هزینه تعمیر ال سی دی متفاوت است؟ تعرفه تعمیر تلویزیون چگونه مشخص می‌ گردد؟ آیا هزینه تعمیر ال سی دی ارزش آن را دارد که بخواهید این کار را انجام دهید یا بهتر است که تلویزیون جدیدی خریداری کنید؟ برای آنکه پاسخ همه پرسش‌ های خود را بدانید می‌ توانید از راهنمایی مشاوران و کارشناسان آی بک امداد بهره ببرید. عوامل مهمی در تعیین هزینه تلویزیون نقش دارند که در ادامه برخی از آنها را نام می‌ بریم.

 • برند تلویزیون روی قیمت تعمیرات آن تأثیر گذار است. معمولاً برندهای سامسونگ یا ال جی قیمت بیشتری نسبت به برندهای ایکس ویژن، دوو و … دارند. علت تفاوت قیمت بین این برندها در ارتباط با قطعات و تکنولوژی است که در آنها به کار رفته و همه می‌ دانید که سامسونگ و ال جی برندهای بسیار معتبر و با کیفیتی هستند.
 • هزینه تعویض قطعاتی که دچار خرابی شده‌ اند بسیار مؤثر می‌ باشد.
 • نوع تلویزیون نیز در هزینه تعمیرات آن تأثیر گذار است. اگر تلویزیون شما ال ای دی باشد باید هزینه بیشتری نسبت به شخصی که تلویزیون ال‌ سی‌ دی دارد پرداخت کنید.
پیشنهاد آی‌بک امداد :  تعمیر یخچال در جوادیه تهران | هزینه تعمیر یخچال در جوادیه تهران

خدمات تعمیر موتور ظرفشویی در جلفا | تعمیرات تخصصی آبسردکن، کولر گازی و تلویزیون

 

 • تعداد قطعات خراب شده داخل تلویزیون نیز فاکتور مهمی برای تعیین هزینه تعمیر تلویزیون می‌ باشد. هر چقدر قطعاتی که داخل تلویزیون برای تعمیر وجود دارد بیشتر باشد، هزینه نهایی آن هم افزایش پیدا می‌ کند‌
 • گاهی اوقات قطعات اصلی و بسیار گران قیمت در تلویزیون دچار خرابی شده‌ اند که همین مورد می‌ تواند باعث افزایش هزینه نهایی تعمیرات تلویزیون شما شود.
 • نوع تعمیر تلویزیون نیز از موارد دخیل در تعیین هزینه‌ های آن می‌ باشد. معمولاً تعمیرات متفاوتی برای خرابی‌ های مختلف ارائه می‌ شود. تعمیر رایج تلویزیون می‌ تواند به تعمیر برد دیجیتالی آن، تنظیم صدای تلویزیون، صفحه نمایش، تعمیر منبع تغذیه و … را شامل شود. به عنوان مثال تعمیر ال سی دی تعرفه متفاوتی نسبت به تعمیر ال ای دی دارد.
 • مورد بعدی که در هزینه نهایی تعمیرات تلویزیون تأثیر گذار است هزینه ایاب ذهاب می‌ باشد.
 • یکی دیگر از عوامل مؤثر روی هزینه نهایی تعمیرات تلویزیون مربوط به دستمزد متخصص می‌ باشد. این هزینه به طور معمول به تجربه متخصص و مهارت او بستگی دارد. البته بالا بودن دستمزد تعمیرکار نشانه‌ ای بر مهارت او نیست.

شما با اطمینان به آی بک امداد می‌ توانید با خیال راحت تعمیر تلویزیون خود را به این مجموعه بسپارید زیرا مجموعه آی بک امداد با دارا بودن تکنسین‌ های بسیار حرفه‌ای در زمینه تعمیرات تلویزیون بهترین خدمات را به شما کاربر عزیز ارائه می‌ دهد.

سخن پایانی

ماشین ظرفشویی هوشمند ال جی یکی از دستگاه‌ هایی می‌ باشد که بر اساس علم و فناوری روز دنیا تولید شده و عملکرد هوشمندانه و بسیار خوبی دارد ولی این دستگاه نیز مانند دیگر دستگاه‌ های الکترونیکی گاهی با خرابی و نقصی مواجه می‌ شود. بهتر است تعمیر موتور ظرفشویی در جلفا را با خدمات آی بک امداد تجربه کنید. مجموعه آی بک امداد به شما عزیزان برای تعمیر و یا تعویض موتور ظرفشویی بهترین خدمات ممکن را ارائه می‌ دهد. برای تماس با مجموعه ما می‌ توانید با شماره تلفن‌ های ۰۲۱۸۸۰۴۱۶۳۳ و ۰۹۱۲۳۷۶۶۸۳۲ ارتباط برقرار کنید و درخواست تعمیر ظرفشویی ال جی و یا دیگر برندها را ثبت نمایید.

 

 

خدمات تعمیر موتور ظرفشویی در جلفا

امتیاز سردبیر

مجموع امتیاز

خدمات تعمیر موتور ظرفشویی در جلفا، تعمیرات تخصصی آبسردکن، کولر گازی و تلویزیون

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید !

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا