هیرنمایندگی

تعمیر ظرفشویی در هیر | تعمیر و سرویس پکیج و تلویزیون در محل

بعضی از ماشین ظرفشویی‌ ها خیلی سریع‌ تر از آن چیزی که شما توقع دارید دچار ایراد می‌ شوند. خوشبختانه خیلی از مشکلات مربوط به ماشین ظرفشویی جزئی است و با اقداماتی کوچک می‌ توان آنها را برطرف کرد اما با این حال عیب یابی صحیح ماشین ظرفشویی از اهمیت بسیار ویژه‌ ای برخوردار است. چنانچه این کار به درستی انجام نشود می‌ تواند به دیگر قطعات ظرفشویی نیز آسیب وارد کند. تعمیرات تخصصی ظرفشویی در هیر اردبیل یکی از خدمات مرکز آی بک امداد می‌ باشد. چنانچه شما نیز ساکن هیر و یا دیگر شهرهای استان اردبیل هستید و ظرفشویی شما با مشکلی مواجه شده است می‌ توانید با شماره تلفن ۰۲۱۸۸۰۴۱۶۳۳ تماس بگیرید و درخواست خود را ثبت نمایید. تکنسین‌ های آی بک امداد در زمان فوری به محل اعزام شده و عیب یابی دقیق انجام می‌ دهند و مشکل را برطرف می‌ کنند.

عیب یابی ظرفشویی در هیر با آی بک امداد

برای رفاه حال کاربران بسیاری از مشکلات رایج در ظرفشویی توسط تکنسین‌ های آی بک امداد عیب یابی شده و علت آن مشخص می‌ شود و پس از آن تکنسین تصمیم می‌ گیرد که به تعمیر قطعه بپردازد و یا آن را تعویض کند.

 • اگر ماشین ظرفشویی شما روشن نمی‌ شود ممکن است جریان برق آن وصل نباشد و یا قفل درب خراب شده باشد. همچنین وجود مشکلی در برد الکترونیکی ماشین ظرفشویی می‌ تواند باعث روشن نشدن دستگاه شود.
 • اگر بوی نامطبوعی از ظرفشویی به مشام شما رسید باید پمپ تخلیه و فیلتر را بررسی کنید و مطمئن شوید که انسدادی ندارد.
 • اگر نشتی آب از ظرفشویی مشاهده شد، لاستیک دور درب باید کاملا بررسی شده و نظر پارگی و یا انسداد چک شود.
 • اگر ظرف‌ ها داخل ماشین ظرفشویی تمیز نمی‌ شوند باید دقت کنید که مواد شوینده مناسب استفاده کنید و یا اینکه ممکن است بازوی آبپاش ظرفشویی خراب شده باشد.
 • اگر آب داخل ظرفشویی تخلیه نمی‌ شود، ممکن است فیلتر تخلیه آن دچار گرفتگی شده باشد و یا شلنگ تخلیه مسدود باشد.
 • اگر ظرفشویی آبگیری نمی‌ کند ممکن است شیر ورودی آب خراب شده باشد.

علت روشن نشدن ظرفشویی هیتاچی

روشن نشدن ظرفشویی هیتاچی دلایل متعددی دارد. جهت عیب یابی دقیق ظرفشویی باید موارد زیر توسط سرویسکار ماهر بررسی شود.تعمیرات تخصصی ظرفشویی در هیر | نمایندگی تعمیر و سرویس پکیج و تلویزیون در محل

 • اگر علت روشن نشدن ظرفشویی هیتاچی الکتریکی باشد، باید پریز برق و یا دو شاخه آن بررسی شده و از نظر سالم بودن کاملاً چک شود. جعبه تقسیم و فیوز هم باید بررسی شود.
 • سرویسکار آی بک امداد قفل درب ظرفشویی را نیز بررسی می‌ کند و اگر خراب باشد آن را تعویض می‌ نماید.
 • اگر سیستم قفل و درب سالم باشد، سرویسکار کنترل الکترونیکی ظرفشویی را چک می‌ کند.

علت عدم جریان آب در ظرفشویی هیتاچی

گاهی اوقات ظرفشویی هیتاچی کار می‌ کند ولی پر از آب نمی‌ شود و به همین خاطر ظرف‌ ها هم تمیز نمی‌ شود. در این شرایط به طور معمول مشکلی در تأمین آب به وجود آمده است و یا ظرفشویی زودتر از آن چیزی که لازم است آب را تخلیه می‌ کند. جهت عیب یابی و سرویس ظرفشویی هیتاچی می‌ توانید با مرکز آی بک امداد تماس بگیرید و اطلاعات کامل در مورد کارکرد ظرفشویی را به همکاران ما بدهید. چنانچه نیاز باشد تعمیرکار به محل اعزام می‌ شود و مشکل را بررسی می‌ نماید اما پیش از آن شما می‌ توانید موارد زیر را چک کنید.

 • شیر فلکه آب باید بررسی شود و ببینید که آیا باز است یا خیر. اگر باز بود و مشکلی از این نظر وجود نداشت، جهت عیب یابی ظرفشویی هیتاچی به مرحله بعدی بروید.
 • جریان برق ظرفشویی هیتاچی را قطع کنید و شناور داخل ظرفشویی را پیدا کنید. این شناور معمولاً شبیه استوانه است و یا شبیه گنبد طراحی شده است و معمولاً در پایه وان ظرفشویی قرار دارد. اگر شناور کثیف بود باید آن را تمیز کنید.
 • دقت کنید پس از تمیز کردن شناور آن را طوری قرار دهید که آزادانه حرکت کند.
 • شیر ورودی آب ظرفشویی را نیز بررسی کنید و اگر مسدود بود انسداد را برطرف کنید.
پیشنهاد آی‌بک امداد :  تعمیر یخچال چناران شهر | هزینه تعمیر یخچال در شهر چناران شهر

علت خاموش شدن ظرفشویی هیتاچی حین کار چیست؟

گاهی اوقات ممکن است حین کار کردن ظرفشویی هیتاچی متوجه شوید که دستگاه ناگهان خاموش می‌ شود. در این شرایط ابتدا باید قطعی برق را بررسی نمایید و فیوز را چک کنید که نپریده باشد. اگر مشکل از برق و فیوز نبود، چنانچه بیشتر از این اطلاعاتی نداشتید بهتر است از دستکاری کردن خودداری کنید و با مرکز آی بک امداد تماس بگیرید تا سرویسکاران ما شما را راهنمایی کنند.

 • اگر ظرفشویی هیتاچی بیش از حد داغ شود، فیوز حرارتی آن فعال شده و به تجهیزات آسیب وارد می‌ کند.
 • گاهی اوقات هم ممکن است درب ظرفشویی خوب بسته نشده باشد و همین موضوع باعث شود که ظرفشویی هنگام کار کردن ناگهان خاموش شود.
 • ممکن است برد الکترونیکی که وظیفه کنترل و هدایت دستگاه را بر عهده دارد خراب شده باشد. در این مرحله هم باید حتماً برد توسط افراد حرفه‌ ای آی بک امداد تعویض شود.
 • یکی دیگر از مواردی که حتماً باید توسط سرویسکار چک شود پمپ آب و یا موتور ماشین ظرفشویی می‌ باشد. در این شرایط هم اگر موتور و یا پمپ به تعویض و تعمیر نیاز داشته باشند حتماً این کار باید توسط افراد کاردان و کارآزموده انجام شود.
 • فقط با یک تماس با شماره تلفن ۰۲۱۸۸۴۱۶۳۳ می‌ توانید هرچه سریع تر تعمیرکار را در محل مورد نظر خود داشته باشید.

رفع نقص و مشکلات پکیج آریستون در هیر

مرکز خدماتی آی بک امداد این امکان را در اختیار شما کاربران عزیز قرار داده که با برقراری تماس تلفنی با شماره ۰۲۱۸۸۰۴۱۶۳۳ درخواست خود را جهت رفع خرابی پکیج آریستون ثبت کنید و منتظر بمانید تا سرویسکاران ماهر این مرکز به محل اعزام شوند و مشکل را برطرف کنند. تعمیرات تخصصی ظرفشویی در هیر | نمایندگی تعمیر و سرویس پکیج و تلویزیون در محلتعمیر پکیج آریستون مثل هر پکیج دیواری با هر برند دیگری از تخصصی ترین مواردی است که در مرکز آی بک امداد انجام می‌ شود. خراب شدن پکیج باید هرچه سریع‌ تر عیب یابی و رفع مشکل شود در غیر این صورت می‌ تواند مشکلاتی برای اعضای خانواده ایجاد کند.

بهترین مرکز عیب یابی برای پکیج آریستون در هیر

اگر به دنبال یک مرکز خوب جهت تعمیر پکیج آریستون هستید می‌ توانید از خدمات آی بک امداد بهره ببرید. در ادامه مطلب مزایای استفاده از خدمات را توضیح می‌ دهیم.

 • تمام نیروهای به کار گرفته شده در آی بک امداد دارای دانش فنی هستند و با تجربه می‌ باشند و دوره‌ های تعمیر پکیج را گذرانده اند.
 • خدمات تعمیر پکیج با هر برندی در این مرکز انجام می‌ شود و مشکلاتی مانند روشن نشدن پکیج، تعویض فیلتر، گرم نشدن آب، رسوب گیری و … در این مرکز با کیفیت بالایی انجام می گردد.
 • پس از آنکه کار تمام شد می توانید از سرویسکار ضمانت‌ نامه و فاکتور دریافت کنید.
پیشنهاد آی‌بک امداد :  تعمیر یخچال ترکالکی | هزینه تعمیر یخچال در شهر ترکالکی

تعمیر تلویزیون سونی در هیر

تعمیر انواع مختلف لوازم خانگی از جمله تلویزیون، پکیج، آبگرمکن، یخچال، ظرفشویی، لباسشویی، کولر گازی، کولر آبی و … در مرکز آی بک امداد توسط تعمیرکاران ماهر و متبحر و با ارائه ضمانت نامه کتبی پس از اتمام کار انجام می شود. یکی از این لوازم خانگی تلویزیون سونی است که بسیار زودتر از آنچه که فکرش را بکنید طرفداران زیادی پیدا کرده است. تلویزیون‌ هایی که در بازار ایران موجود است دارای برندهای متفاوتی می‌ باشند و ال ای دی سونی هم به لطف کیفیت بسیار خوبی که دارد و نمایش عالی در بازار محبوب شده است. فرایند عیب یابی ال ای دی سونی وقت گیر، پیچیده و دشوار می‌ باشد و به همین خاطر تعمیرکاران غیر حرفه‌ ای یا تازه کار نمی‌ توانند این کار را به طور صحیح انجام دهند بنابراین مرکز آی بک امداد با دارا بودن نیروی حرفه ای می تواند در خدمت شما کاربران باشد.

ارائه ضمانت نامه تعمیرات تلویزیون سونی در آی بک امداد

گارانتی خدمات یکی از امور بسیار مهم می‌ باشد که مخصوصاً در زمینه تعمیر تلویزیون باید انجام شود.تعمیرات تخصصی ظرفشویی در هیر | نمایندگی تعمیر و سرویس پکیج و تلویزیون در محل ارائه ضمانتنامه پس از تعمیرات تلویزیون جهت اطمینان خاطر شما کاربران عزیز توسط آی بک امداد انجام می‌ گیرد به همین خاطر هیچ نگرانی نداشته باشید و اگر تلویزیون شما مجدداً خراب شد بدون دریافت هیچ هزینه‌ ای سرویسکار اعزام شده و مشکل تلویزیون را برطرف می‌ کند. چنانچه ضمانت برای خدمات وجود نداشته باشد، تعمیرات هیچ ارزشی ندارد و احتمال خراب شدن دوباره تلویزیون و آسیب رسیدن به قطعات دیگر آن هم وجود خواهد داشت. آی بک امداد با وجود متخصصین در زمینه تعمیرات تلویزیون و به کار بردن پیشرفته‌ ترین تجهیزات می‌ تواند رضایت و اعتماد شما مشتریان عزیز را جلب کند و برای خدمات خود ضمانت نامه کتبی ارائه دهد.

نتیجه گیری

تعداد قطعاتی که در ماشین ظرفشویی وجود دارد بسیار زیاد است و ساختار آن پیچیده می‌ باشد به همین خاطر اگر نیاز به تعمیر پیدا کند باید حتماً تعمیرکار ماهر آن را بررسی نموده و به عیب یابی دقیق آن بپردازد. تعمیرات تخصصی ظرفشویی در هیر اردبیل یکی دیگر از خدمات ویژه آی بک امداد می‌ باشد. ممکن است ماشین ظرفشویی شما به تعمیر هیدروستات، هیتر و یا … نیاز داشته باشد که تعمیرکاران ما پس از بررسی کامل و تشخیص ایراد دستگاه، قطعاتی که نیاز به تعویض دارند را جدا کرده و با قطعه اصل جایگزین می‌ کنند.

 

تعمیرات تخصصی ظرفشویی در هیر

امتیاز سردبیر

مجموع امتیاز

تعمیرات تخصصی ظرفشویی در هیر، نمایندگی تعمیر و سرویس پکیج و تلویزیون در محل

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید !

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا