نمایندگیسرعین

تعمیر برد الکترونیکی لباسشویی در سرعین | عیب یابی ظرفشویی، یخچال و تلویزیون

برد الکترونیکی لباسشویی جزو قطعات مهم دستگاه بوده و گاهی ممکن است به دلایل مختلف دچار خرابی و نقص‌هایی شود. همانطور که می‌دانید برد در دستگاه‌های برقی نقش مهمی داشته و در صورت خرابی، عملکرد دستگاه به طور کلی مختل می‌شود. تعمیر برد کاری تخصصی است و باید حتماً به وسیله افراد ماهر و متخصص انجام شود.

توصیه می‌کنیم در صورتی که متوجه خرابی برد الکترونیکی لباسشویی خود شدید برای رفع مشکل، از مرکز خدمات تعمیر لوازم خانگی آی بک امداد در سرعین کمک بگیرید. برای این منظور کافیست با شماره‌های ۰۲۱۸۸۰۴۱۶۳۳ یا ۰۹۱۲۳۷۶۶۸۳۲ تماس گرفته تا متخصصین ما شما را راهنمایی کنند.

تعمیر برد الکترونیکی لباسشویی اسنوا در سرعین

برد الکترونیکی جزو قطعات مهم لباسشویی است که با پیشرفت تکنولوژی، آن هم به روز و پیشرفته‌تر شده است. وظیفه اصلی این قطعه در لباسشویی، هدایت و کنترل فرمان‌هایی می‌باشد که از طرف دکمه استارت جهت شروع کار، تعیین می‌شود. برد الکترونیکی در لباسشویی اسنوا اهمیت زیادی دارد و در صورتی که دچار خرابی شود عملکرد دستگاه هم مختل شده و شما نمی‌توانید از آن استفاده کنید.

دقت داشته باشید که تعمیر و یا تعویض برد الکترونیکی در ماشین لباسشویی، حتماً باید به وسیله افراد متخصص و مجرب انجام شود، در غیر این صورت می‌تواند خسارات جبران ناپذیری به دستگاه وارد کند. توصیه می‌کنیم در صورت خرابی برد الکترونیکی لباسشویی، با مرکز خدمات لوازم خانگی آی بک امداد تماس گرفته و رفع مشکل خود را به ما بسپارید.

برد الکترونیکی لباسشویی

دلایل خراب شدن برد الکترونیکی لباسشویی اسنوا چیست؟

مشکلات ماشین لباسشویی ممکن است مکانیکی و یا الکترونیکی باشد. تشخیص به موقع و دقیق قطعه خراب شده، می‌تواند از بروز صدمات جدی به لباسشویی اسنوا جلوگیری کند. معمولاً مشکلاتی که برای لباسشویی ایجاد می‌شود به علت استفاده نادرست و غیر اصولی از لباسشویی است. در ادامه به بررسی مواردی می پردازیم که ممکن است باعث خرابی برد لباسشویی شود:

 • نوسانات برق باعث ایجاد اتصالی در خازن شده و این مورد هم می‌تواند برد الکترونیکی را خراب کند.
 • نفوذ آب به داخل لباسشویی باعث می‌شود در سیم پیچ داخلی اتصالی ایجاد شده و برد الکترونیکی لباسشویی خراب شود.
 • اگر فیوزها و خازن برد الکترونیکی خراب شده باشد، ممکن است باعث از کار افتادن برد ماشین لباسشویی اسنوا شود.

علائم خرابی برد الکترونیکی لباسشویی اسنوا چیست؟

بعضی از علائم و نشانه‌ها به شما اعلام می‌کند که برد الکترونیکی لباسشویی اسنوا دچار خرابی شده است. در صورت بروز علائم زیر آنها را جدی بگیرید:

 • لباسشویی اسنوا برنامه‌های تعیین شده را اجرا نکرده و کار نمی‌کند.
 • پنل جلویی لباسشویی دچار مشکل شده و عملکرد درستی ندارد.
 • لباسشویی در هنگام کار، خاموش می‌شود.
 • پنل جلویی لباسشویی خاموش شده و تنظیمات دستگاه قابل تغییر نیستند.

در صورتی که هر کدام از علائم زیر را مشاهده کردید، نشان دهنده خرابی برد الکترونیکی در لباسشویی اسنوا است. توصیه می‌کنیم در صورت خرابی برد الکترونیکی، به هیچ وجه برای رفع مشکل، از افراد غیر متخصص کمک نگیرید زیرا تعمیر برد و یا تعویض آن، کاری کاملاً تخصصی بوده و باید به وسیله تکنسین مجرب انجام بگیرد.

تکنسین‌های آی بک امداد با تعمیر برد لباسشویی آشنایی کامل داشته و دوره‌های لازم را در این زمینه دیده‌اند و می‌توانند با کیفیت بالا برد دستگاه شما را تعمیر و یا تعویض کنند. برای استفاده از خدمات آی بک امداد لازم است با شماره‌های ۰۲۱۸۸۰۴۱۶۳۳ یا ۰۹۱۲۳۷۶۶۸۳۲ تماس بگیرید و از خدمات در محل ما برای تعمیر لباسشویی اسنوای خود استفاده کنید.

پیشنهاد آی‌بک امداد :  تعمیر یخچال در دولت (کلاهدوز) تهران | هزینه تعمیر یخچال دولت (کلاهدوز) تهران

استفاده از خدمات آی بک امداد در سرعین برای تعمیر ظرفشویی میدیا

تعمیر ظرفشویی میدیا کاری تخصصی بوده و باید به وسیله افراد مطمئن و مجرب انجام بگیرد. مرکز خدمات تعمیر لوازم خانگی آی بک امداد سال‌هاست که به وسیله تکنسین‌های آموزشی دیده و مجرب و با گارانتی رسمی، خدمات تعمیر ظرفشویی میدیا را به مشتریان ارائه می‌دهد. مزایای استفاده از این مجموعه برای تعمیر ظرفشویی میدیا موارد زیر است:

 • آی بک امداد از تعمیرکاران حرفه‌ای و مجربی در مجموعه خود استفاده می‌کند که با تمامی برندهای ظرفشویی و مدل‌های مختلف آن آشنایی کامل داشته و با کیفیت بالا دستگاه شما را تعمیر می‌کنند.
 • آی بک امداد برای تعمیر قطعات ظرفشویی میدیا از قطعات فابریک استفاده می‌کند تا کیفیت عملکرد دستگاه بالا رفته و طول عمر آن افزایش پیدا کند.
 • با استفاده از خدمات آی بک امداد، شما در هزینه‌ها صرفه‌جویی خواهید کرد زیرا هزینه‌های دریافت شده توسط این مجموعه، کاملاً منصفانه بوده و طبق نرخ اتحادیه می‌باشد.
 • بعد از انجام خدمات، به شما فاکتور رسمی ارائه می‌شود.
 • خدمات آی بک امداد در تمامی روزهای هفته و به طور شبانه روز انجام می‌گیرد.

برای استفاده از خدمات آی بک امداد در سرعین اردبیل لازم است با شماره‌های ۰۲۱۸۸۰۴۱۶۳۳ یا ۰۹۱۲۳۷۶۶۸۳۲ تماس بگیرید تا تکنسین‌های ما در کمترین زمان، ظرفشویی میدیا شما را با کیفیت بالا سرویس و یا تعمیر کنند.

زمان لازم برای تعمیر ظرفشویی میدیا توسط متخصص آی بک امداد  در سرعین

ماشین‌های ظرفشویی جزو لوازم ضروری در آشپزخانه هستند که اگر دچار خرابی شوند برای مصرف کننده مشکلات زیادی ایجاد می‌شود و نمی‌توان برای شستن ظرف‌ها از آن استفاده کرد، پس باید در کمترین زمان دستگاه تعمیر شود. به طور کلی زمانی که برای تعمیر ظرفشویی میدیا لازم است به مقدار و نوع خرابی دستگاه بستگی دارد.

اگر خرابی ظرفشویی میدیا به قطعات اصلی ظرفشویی مربوط شود و یا اینکه یکی از قطعات دستگاه از کار بیفتد، تعمیر آن زمان بیشتری طول می‌کشد. مرکز تعمیرات آی بک امداد با در اختیار داشتن تعمیرکاران مجرب و ماهر می‌تواند دستگاه شما را با سرعت، تعمیر و یا سرویس کند.

وقتی شما از خدمات آی بک امداد استفاده می‌کنید، نیازی نیست که دستگاهتان را به تعمیرگاه منتقل کنید. با استفاده از خدمات در محل این مجموعه می‌توانید به راحتی در منزل ظرفشویی میدیای خود را تعمیر کنید. برای اینکه درخواستتان را ثبت کرده و هماهنگی‌های لازم انجام بگیرد، با شماره‌های ۰۲۱۸۸۰۴۱۶۳۳ یا ۰۹۱۲۳۷۶۶۸۳۲ تماس گرفته تا تعمیرکاران ماهر ما شما را راهنمایی کنند.

سرویس ظرفشویی میدیا در سرعین اردبیل

اگر می‌خواهید ظرفشویی میدیای شما عملکرد خوبی داشته و طول عمر آن هم افزایش پیدا کند، توصیه می‌کنیم سرویس دوره‌ای دستگاه را فراموش نکنید. بی توجهی به سرویس دوره ای ظرفشویی، می‌تواند باعث وارد آمدن آسیب‌های جدی به دستگاه شود و آنگاه شما مجبورید برای تعمیر آن، هزینه زیادی را پرداخت کنید.

ولی باید دقت داشته باشید که سرویس ظرفشویی باید به وسیله سرویس کاران ماهر انجام بگیرد:

 • تعمیرکاران آی بک امداد تجربه زیادی در سرویس و عیب یابی ظرفشویی میدیا دارند و می‌توانند با سرعت دستگاه شما را سرویس و یا عیب یابی کنند.
 • خدمات آی بک امداد برای سرویس ظرفشویی باعث می شود از آسیب های احتمالی در دستگاه، تا اندازه زیادی جلوگیری کنید.
 • سرویس ظرفشویی به شما کمک می‌کند تا مجبور به پرداخت هزینه‌های هنگفت برای تعمیر ظرفشویی میدیا نشوید.
پیشنهاد آی‌بک امداد :  تعمیر یخچال در کردستان تهران | هزینه تعمیر یخچال در کردستان تهران

تعمیر یخچال دوو در سرعین و در منزل

وقتی یخچال دوو شما دچار خرابی می‌شود، مسلماً حمل و نقل دستگاه به تعمیرگاه، می‌تواند برای شما هزینه‌های مالی به همراه داشته باشد. آی بک امداد، یخچال دوو شما را در کمترین زمان و نازل‌ترین هزینه حل می‌کند. می‌توانید برای تعمیر یخچال دوو خود در سرعین، از خدمات در محل آی بک امداد استفاده کنید:

 • وقتی تعمیر یخچال دوو در محل انجام می‌گیرد شما نگران جابجا کردن دستگاه خود نخواهید بود.
 • هزینه جابجا کردن یخچال بسیار بالا بوده و با استفاده از خدمات در منزل آی بک امداد، شما مجبور به پرداخت این هزینه نیستید.
 • امروزه ترافیک در تمامی شهرها غوغا می‌کند. با استفاده از خدمات در محل شما نیازی به درگیر شدن با ترافیک شهری ندارید.
 • یخچال وسیله‌ای شخصی و مصرفی محسوب شده و احتمال دارد در مورد استفاده صحیح از یخچال، از تعمیرکار سؤالاتی داشته که می‌توانید بعد از اتمام کار و در منزل، از او بپرسید.
 • وقتی یخچال شما در منزل تعمیر می‌شود بر تمامی مراحل تعمیر نظارت کامل داشته و می‌توانید حتی اطلاعاتی را هم در این زمینه به دست آورید.

سیستم خنک کننده در تمامی یخچال فریزرها یکسان است ولی عیب یابی برندهای مختلف یخچال با هم فرق می‌کند. دقت داشته باشید تعمیر یخچال‌های ایرانی با خارجی فرق می‌کند و حتی عیب یابی یخچال‌های دوو با برندهای دیگر کاملاً متفاوت است. بعضی از تکنسین‌ها و تعمیرکاران در برندهای خاصی تخصص دارند و برای تعمیر یخچال باید تعمیرکار همان برند برای شما فرستاده شود. وقتی شما با آی بک امداد تماس می‌گیرید، سؤالات لازم در مورد برند و مدل یخچال، از شما پرسیده شده و تکنسین متخصص همان برند، برای تعمیر یخچال شما اعزام می‌شود.

تعمیر تلویزیون توشیبا در سرعین اردبیل

اگر تلویزیون توشیبای شما دچار خرابی شده و به دنبال تکنسین ماهر جهت رفع مشکل می‌گردید، بهترین انتخاب استفاده از مرکز خدمات تعمیر لوازم خانگی آی بک امداد است. تعمیرکاران این مجموعه در حوزه تعمیر لوازم خانگی سال‌هاست که فعالیت می‌کنند و دانش و تجربه‌ی به روز این تعمیرکاران، باعث توانایی در عیب یابی و ترمیم اجزای خراب و آسیب دیده انواع تلویزیون های LED, LCD و… شده است.

تجهیزاتی که واحد تعمیر تلویزیون در آی بک امداد به همراه دارد، جزو پیشرفته‌ترین تجهیزات هستند به همین دلیل سطح کیفیتی که توسط متخصصین ما انجام می‌گیرد، بسیار بالا بوده و تلویزیون شما مانند روز اول تعمیر می‌شود. برای اینکه سرویس‌های مورد نظر خود را دریافت کنید، می‌توانید با شماره‌هایی که در این مقاله درج شده تماس بگیرید.

برد الکترونیکی لباسشویی

تعمیر تلویزیون توشیبا در سرعین و در منزل

آی بک امداد، برای اینکه شما جهت خرابی تلویزیون خود از منزل خارج نشده و در هزینه‌ها هم صرفه‌جویی کنید، برای شما سرویس در محل را در نظر گرفته است. شما می‌توانید درخواست خود را جهت تعمیر تلویزیون ثبت کنید تا تعمیرکاران ما به محل شما اعزام شده و بعد از عیب یابی دستگاه، آن را به شکل تخصصی در منزل تعمیر کنند.

سخن پایانی

متخصصین آی بک امداد در تعمیر تمامی لوازم خانگی مانند ظرفشویی، لباسشویی، یخچال، تلویزیون، پکیج، کولر گازی، کولر آبی و آبسردکن تخصص بالایی داشته و در کمترین زمان، مشکل لوازم خانگی شما را رفع می‌کند. شما می‌توانید از خدمات در محل این مجموعه استفاده کرده و دستگاه خود را در منزل تعمیر کنید.

برای این منظور کافیست با شماره‌های ۰۲۱۸۸۰۴۱۶۳۳ یا ۰۹۱۲۳۷۶۶۸۳۲ تماس بگیرید تا تکنسین‌های آی بک امداد شما را راهنمایی کنند.

تعمیر برد الکترونیکی لباسشویی در سرعین

امتیاز سردبیر

مجموع امتیاز

عیب یابی ظرفشویی، یخچال و تلویزیون

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید !

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا