عاشقلونمایندگی

تعمیر کولر گازی عاشقلو | هزینه تعمیر کولر گازی در شهر عاشقلو آذربایجان شرقی

شماره تلفن نمایندگی تعمیر یخچال، تلویزیون 021

یکی از مشکلاتی که ممکن است برای کولر گازی‌ ها رخ دهد کار نکردن کمپرسور اسپلیت می‌ باشد. برای تعمیر کولر گازی عاشقلو و رفع مشکلات مربوط به کمپرسور اسپلیت باید از کارشناسان و متخصصین آی بک امداد بخواهید که عیب یابی کولر شما را انجام دهند و به رفع مشکلات آن بپردازند. آی بک امداد یکی از بهترین و معتبرترین مراکز در زمینه تعمیر کولر گازی می‌ باشد و انواع مختلف کولر گازی با تمامی برندها و مدل‌ ها را تعمیر می‌ کند بنابراین هیچ اهمیتی ندارد کولر گازی شما از چه مدل و چه برندی می‌ باشد زیرا کارشناسان آی بک امداد تمامی مدل‌ ها را می‌ شناسند و با قطعات داخلی آنها آشنایی کاملی دارند و به راحتی می‌ توانند عیب یابی اساسی و اصولی کولر گازی شما را انجام دهند.

تعمیر کولر گازی عاشقلو و رفع مشکل عدم کارکرد کمپرسور اسپلیت

یکی از مهمترین سوالاتی که برای بیشتر کاربران رخ می‌ دهد مربوط به عدم کارکرد درست کمپرسور اسپلیت می‌ باشد. قبل از آنکه پاسخ این پرسش را پیدا کنیم باید بگوییم که در واقع کمپرسور یکی از مهم‌ ترین قطعات کولر گازی است و همان موتور دستگاه می‌ باشد که وظیفه آن چرخش گاز فریون در سیستم است.

پیشنهاد آی‌بک امداد :  تعمیر پکیج در بابک شهر | تعمیر برد کولر گازی و تلویزیون شبانه روزی
  • اگر سرویس دوره‌ ای کولر گازی انجام نشود و رسیدگی به این دستگاه به موقع صورت نگیرد و همچنین به صورت مداوم از کولر گازی استفاده شود، پس از مدتی مشاهده می‌ کنید که سیم‌ های آن پوسیده شده و جریان برق نمی‌ تواند به کمپرسور وارد شود. در نتیجه کولر روشن نخواهد شد.
  • برد الکترونیکی در واقع مغز کولر گازی می‌ باشد و وظیفه تامین کردن ولتاژ برق برای فن و کمپرسور را بر عهده دارد. اگر برد الکترونیکی خراب شود، برق کمپرسور نیز تأمین نمی‌ شود.
  • خازن نیز یکی دیگر از قطعاتی است که بر روی کمپرسور نصب می‌ گردد و باعث راه انداختن این قطعه خواهد شد. اگر خازن کار نکند، کمپرسور نیز هیچ عملکردی نخواهد داشت.
پیشنهاد آی‌بک امداد :  تعمیر کولر گازی چترود | هزینه تعمیر کولر گازی در شهر چترود کرمان

تمامی مواردی که در بالا گفته شد می‌ تواند باعث عدم کارکرد درست کمپرسور اسپلیت شود بنابراین کارشناس مرکز تخصصی آی بک امداد با حضور در محل به سرویس و تعمیر کولر گازی عاشقلو می‌ پردازد و مواردی از قبیل برد الکترونیکی، خازن، سیم پیچی داخلی و … را مورد بررسی قرار می‌ دهد و هر گونه ایراد و اشکالی که در آنها رخ داده باشد را عیب یابی کرده و به راحتی آنها را برطرف می‌ نماید.

تعمیر یخچال شبانه روزی

31

تعمیر کولر گازی عاشقلو

امتیاز سردبیر

مجموع امتیاز

تعمیر کولر گازی عاشقلو، هزینه تعمیر کولر گازی در شهر عاشقلو آذربایجان شرقی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید !

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا