صوفیاننمایندگی

تعمیر کولر گازی و آبی در صوفیان | نمایندگی تعمیرات پکیج و آبسردکن‌ در محل

کولرهای گازی از دستگاه‌ های تهویه هوا هستند که در سال‌ های اخیر بسیار پرطرفدار شده و هوای لذت بخش و خنکی را در فصل گرم تابستان برای افراد تأمین می‌ نمایند. خراب شدن کولرهای گازی به همان نسبت می‌ تواند بسیار ناراحت کننده باشد. عیب یابی زود هنگام و درست ایرادات مربوط به کولر گازی دارای اهمیت ویژه‌ ای است به همین خاطر بهتر است جهت تعمیر کولر گازی از تعمیرگاه‌ هایی کمک بگیرید که معتبر بوده و تکنسین‌ های حرفه‌ ای در آن مشغول به کار هستند. تعمیر کولر گازی و آبی در صوفیان توسط تیم حرفه‌ ای آی بک امداد و با دارا بودن سرویسکاران با تجربه و ماهر و با تجهیزات و ابزارآلات پیشرفته انجام می‌ شود. چنانچه می‌ خواهید در زمان بسیار کوتاه به تعمیرکار دسترسی داشته باشید آی بک امداد را فراموش نکنید.

رفع ایرادات متداول در کولر گازی ال جی در صوفیان

آی بک امداد به واسطه تجربه و دانش فنی زیادی که در اختیار دارد به خوبی می‌ داند که خرابی‌ های کولر گازی ال جی مربوط به کدام قسمت از آن است و روش‌ های رفع مشکل را به راحتی انجام می‌ دهد. جهت تعمیر کولرهای گازی و آبی در صوفیان می‌ توانید با تلفن‌ های ۰۲۱۸۸۰۴۱۶۳۳ و ۰۹۱۲۳۷۶۶۸۳۲ تماس بگیرید.

رفع مشکل روشن نشدن کولر گازی ال جی در صوفیان با آی بک امداد

جهت رفع مشکل روشن نشدن کولر گازی ال جی و عدم کارکرد درست آن، کارشناسان آی بک امداد آماده‌ اند تا به محل مورد نظر شما عزیزان مراجعه کرده و به عیب یابی و تعمیر کولر بپردازند. در این موارد معمولاً کارشناسان در ابتدا به بررسی ریموت کنترل پرداخته و از سالم بودن آن و داشتن باتری مطمئن می‌ شوند. پس از آن برق تغذیه کولر را چک می‌ کنند و از سالم بودن آن مطمئن می‌ شوند. تعمیر کولر گازی و آبی در صوفیان | نمایندگی تعمیرات پکیج و آبسردکن‌فیوز برق نیز ممکن است دچار قطعی شده باشد که در این صورت کولر روشن نخواهد شد بنابراین بررسی آن نیز از مواردی است که سرویسکاران آی بک امداد در فهرست کارهای خود انجام می‌ دهند. تعمیر قطعات داخلی کولر گازی ال جی یک کار تخصصی است و حتماً باید توسط تکنسین مجربی انجام شود. آی بک امداد می‌ تواند این مشکل شما را برطرف کند.

شارژ گاز کولر گازی ال جی در آی بک امداد

گاز مبرد ماده‌ ای است که حرارت را از محیط جذب کرده، تبخیر می‌ شود و به ماده خنکی تبدیل شده و هوای سرد را به جریان می‌ اندازد. اگر به هر علتی گاز مبرد در کولر گازی وجود نداشته باشد با عدم سرمایش در آن مواجه می‌ شوید. برای رفع ایراد مربوط به نشتی گاز و یا عدم وجود گاز مبرد در کولر گازی می‌ توانید با کارشناسان آی بک امداد ارتباط برقرار کنید. شارژ گاز از مواردی است که در سرویس دوره‌ ای کولر گازی ال جی نیز نباید فراموش شود و قبل از آغاز فصل گرما حتماً باید به این موارد توجه نمایید. توجه کنید تمام موارد مربوط به تعمیر کولر گازی ال جی اگر توسط تعمیرکار غیر مجاز و غیر ماهر تعمیر شود مشکل دستگاه برطرف نخواهد شد و علاوه بر آن مشکلات بیشتری نیز برای کولر گازی به همراه خواهد داشت.

پیشنهاد آی‌بک امداد :  تعمیر یخچال زهان | هزینه تعمیر یخچال در شهر زهان

تعمیر کولر آبی در صوفیان با آی بک امداد

یکی از تخصص‌ های ویژه آی بک امداد این است که به شما کمک کند تا در روزهای داغ تابستان از سرمای کولر آبی لذت ببرید. دانش تعمیر کولر آبی در کنار تجربه کافی این امکان را به تکنسین‌ های آی بک امداد می‌ دهد تا در زمان بسیار کوتاهی کولر آبی کاربران را تعمیر کنند و اختلال عملکرد آن را از بین ببرند. بهتر است در این مواقع خودتان دست به آچار نشوید و تعمیر کولر آبی را انجام ندهید زیرا عیب یابی نادرست می‌ تواند عواقب زیادی به دنبال داشته باشد و تنها فرد با تجربه و متخصص می‌ تواند به عنوان تعمیر کار کولر آبی سرویس آن را درست انجام دهد.

رفع بوی نامطبوع در کولر آبی با آی بک امداد در صوفیان

یکی از مشکلاتی که معمولاً کاربران در کولر آبی با آن مواجه می‌ شوند استشمام بوی نامطبوع از دستگاه می‌ باشد. کهنه بودن پوشال‌ ها، روغن کاری کردن نامناسب، ماندن آب داخل تشتک، محل اشتباه نصب کولر و دیگر موارد از دلایل ایجاد بوی نامطبوع در کولر آبی می‌ باشد.تعمیر کولر گازی و آبی در صوفیان | نمایندگی تعمیرات پکیج و آبسردکن‌ جهت سرویس کولر بهتر است این موارد را جدی بگیرید و علاوه بر آن از شوینده مناسبی نیز جهت پاک کردن کولر استفاده کنید. چنانچه این موارد جزئی را انجام دادید اما بوی نامطبوع کولر از بین نرفت حتماً از تعمیرکار بخواهید که کولر آبی شما را بررسی کند و مشکل را برطرف نماید.

تعمیر پکیج بوتان در صوفیان با آی بک امداد

عیب یابی پکیج بوتان و دیگر برندها از جمله ایساتیس، ایران رادیاتور، ایران شرق و … در مرکز خدماتی آی بک امداد و توسط نیروهای حرفه‌ ای و ماهر انجام می‌ شود. پکیج بوتان یکی از تجهیزات حرارتی می‌ باشد که محبوبیت بسیار بالایی در میان مصرف کنندگان دارد. این پکیج در مدل‌ ها و سایزهای مختلفی طراحی و تولید شده است. سرویسکاران ما تمامی مدل‌ های پکیج بوتان را می‌ شناسند و اگر مشکلی در آنها رخ دهد با مهارت کامل اقدام به عیب یابی و رفع مشکل می‌ کنند. هر چقدر هم که پکیج شما کیفیت خوبی داشته باشد بعد از آنکه دچار مشکل شد حتماً باید توسط سرویسکار بررسی و عیب یابی شود بنابراین بهتر است که با تلفن‌ های ۰۲۱۸۸۰۴۱۶۳۳ و ۰۹۱۲۳۷۶۶۸۳۲ تماس بگیرید و درخواست سرویسکار نمایید.

رفع مشکلات رایج در پکیج بوتان با آی بک امداد در صوفیان

مشکلات رایجی که ممکن است در پکیج بوتان رخ دهد و لازم باشد که شما با آی بک امداد تماس بگیرید عبارتند از:

 • قرمز شدن چراغ پکیج
 • افت فشار در پکیج بوتان
 • عدم گرم شدن آب در پکیج بوتان
 • خاموش شدن چراغ پیلوت
 • خاموش شدن ناگهانی پکیج
 • روشن ماندن پکیج بدون دلیل
 • سر و صدای زیاد از پکیج

چنانچه مشکلات بالا را در پکیج بوتان خود مشاهده کردید، بهتر است هرچه سریعتر با کارشناسان آی بک امداد تماس گرفته و درخواست تعمیرکار نمایید.

پیشنهاد آی‌بک امداد :  تعمیر یخچال رودبار | تعمیر یخچال در شهر رودبار کرمان

تعمیر آبسردکن گوسونیک در صوفیان با آی بک امداد

شرکت آی بک امداد جهت تعمیر آبسردکن گوسونیک از تکنولوژی روز دنیا استفاده می‌ کند و تمامی سرویسکاران این مرکز دانش کافی در مورد سرویس و تعمیر آبسردکن گوسونیک را دارند. این شرکت برای خدمات ارائه داده شده به شما گارانتی تقدیم می‌ کند و اگر در طول مدت ضمانت مشکلی برای آبسردکن گوسونیک به وجود آید آی بک امداد به صورت رایگان آن را تعمیر خواهد کرد. تعمیر آبسردکن گوسونیک در صوفیان با آی بک امداد با چهارچوب مهندسی و دقیقی انجام می‌ شود و کمترین هزینه برای آن در نظر گرفته خواهد شد تا شما عزیزان با خیال راحت به این مرکز اعتماد کرده و تعمیر لوازم خانگی را به تعمیرکاران ما بسپارید. عیب یابی دقیق آبسردکن باید با ابزارهای پیشرفته انجام شود و این ابزارها در اختیار سرویسکاران ما وجود دارد. اگر تعمیر و عیب یابی توسط افراد غیر حرفه‌ ای انجام شود، هزینه‌ های بیشتر پرداخت خواهید کرد و علاوه بر آن نتیجه دلخواه نیز به دست نخواهد آمد.

رفع مشکلات رایج در آبسردکن گوسونیک با آی بک امداد

مشکلات مربوط به آبسردکن گوسونیک که کاربران گاهاً با آن مواجه می‌ شوند و از آی بک امداد می‌ خواهند که سرویسکار را به منزل اعزام نماید عبارتند از:

 • آبسردکن گوسونیک آب را خنک نمی‌ کند.
 • آب از شیر خروجی آبسردکن گوسونیک خارج نمی‌ شود.
 • نشتی آب از آبسردکن گوسونیک مشاهده می‌ شود.
 • آب طعم خوبی ندارد.
 • قسمت گرمایشی دستگاه کار نمی‌ کند.
 • دمای آبسردکن گوسونیک تنظیم نیست.
 • شیر آبسردکن گوسونیک خراب شده و نیاز به تعمیر دارد.

با مشاهده هر کدام از موارد بالا شما هم می‌ توانید از متخصصین آی بک امداد بخواهید که به محل مورد نظر مراجعه نموده و به عیب یابی آبسردکن گوسونیک و تعمیر آن بپردازند.

هزینه سرویس آبسردکن گوسونیک در صوفیان با آی بک امداد

هزینه‌ های مربوط به تعمیر و سرویس آبسردکن گوسونیک بر اساس مشکلاتی که در دستگاه ایجاد شده است تخمین زده می‌ شود. تعمیر کولر گازی و آبی در صوفیان | نمایندگی تعمیرات پکیج و آبسردکن‌تمامی هزینه‌ ها در آی بک بر اساس نرخ مصوب دولتی و اتحادیه محاسبه می‌ شود و فاکتور رسمی نیز به کاربران ارائه خواهد شد. شما با در دست داشتن این گارانتی چنانچه باز هم با مشکلی در آبسردکن مواجه شدید با خیال راحت می‌ توانید بدون پرداخت هیچ هزینه‌ ای تعمیر مجدد آبسردکن را انجام دهید.

سخن پایانی

انواع خدمات سرویس و تعمیر کولر گازی و آبی در صوفیان و خدمات مربوط به نصب، راه‌ اندازی و شارژ گاز در مرکز خدماتی آی بک امداد با سرویسکاران ماهر و با تجربه انجام می‌ شود. هزینه‌ هایی که در این مرکز از کاربران دریافت می‌ گردد بسیار مناسب بوده و تا جای امکان تلاش می‌ شود به جای تعویض قطعه، همان قطعه قدیمی تعمیر گردد تا هزینه‌ ها نیز کاهش پیدا کند. سرویسکاران آی بک امداد بسیار مجرب هستند و همه آنها دوره‌ های آموزشی مربوط به تعمیر و سرویس لوازم خانگی را گذرانده‌ اند. مدیریت مجموعه آی بک امداد در انتخاب سرویسکاران بسیار وسواس داشته و همه آنها از نظر سلامت و حرفه‌ ای بودن تایید شده می‌ باشند.

تعمیر کولر گازی و آبی در صوفیان

امتیاز سردبیر

مجموع امتیاز

تعمیر کولر گازی و آبی در صوفیان، نمایندگی تعمیرات پکیج و آبسردکن‌

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید !

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا