نمایندگیمیانه

نمایندگی تعمیر پکیج در میانه | هزینه تعمیر لباسشویی و کولر گازی بصورت شبانه روزی

تعمیر انواع پکیج‌ها به شکل کاملاً حرفه‌ای به وسیله کارشناسان و تعمیرکاران برتر کشور در تعمیرگاه آی بک امداد در میانه انجام می‌گیرد. و بعد از انجام تمامی خدمات به شما ضمانت نامه همراه با فاکتور رسمی اهدا می‌شود. برای اینکه درخواست تعمیر پکیج خود را در آی بک امداد ثبت کنید، با شماره ۰۹۱۲۳۷۶۶۸۳۲ تماس حاصل فرمایید.

نمایندگی تعمیر پکیج آریستون در میانه

امروزه استفاده از پکیج های دیواری به دلیل کارایی بالایی که در تأمین آب گرم و گرمای مورد نیاز دارند، گسترش یافته و این باعث شده برندهای معتبر دنیا هم در بازار به رقابت بپردازند. آریستون هم یک برند ایتالیایی بوده که به لطف بهترین فناوری‌های استفاده شده در آن، کمتر خراب شده و مشتری هزینه کمتری برای تعمیر این دستگاه می‌پردازد. با این حال دور از انتظار نیست که این دستگاه هم دچار خرابی شود زیرا تمامی دستگاه‌های گاز سوز مکانیکی، الکتریکی پیچیدگی زیادی دارند و خرابی در یک قطعه از آن، باعث مشکلات و خرابی‌های کلی در پکیج آریستون خواهد شد.

خدماتی که مرکز آی بک امداد برای تعمیر پکیج آریستون به مشتری ارائه می‌دهد، موارد زیر است:

 • نصب پکیج و سرویس دستگاه
 • تعمیر در محل
 • استفاده از متخصصین دوره دیده و مجرب
 • ضمانت ۹۰ تا ۱۸۰ روزه
 • تجربه بالا در ارائه خدمات
 • استفاده از قطعات با کیفیت
 • دریافت هزینه طبق نرخ رسمی اتحادیه
 • داشتن گواهی معتبر جهت تعمیر پکیج‌های آریستون

تمامی خدماتی را که نام بردیم به بهترین نحو به مشتریان عزیز ارائه خواهد شد. برای درخواست تعمیرکار با تلفن ۰۹۱۲۳۷۶۶۸۳۲ تماس بگیرید.

تعمیر پکیج‌های آریستون در میانه و در محل

یکی از خدمات با اهمیت در نمایندگی تعمیرات پکیج، تعمیر در محل دستگاه است. این کار باعث خواهد شد که شما در وقت و هزینه صرفه‌جویی کرده و دغدغه ای هم برای جابجایی دستگاه نداشته باشید. تعمیر در محلی پکیج شما می‌تواند مزایای زیادی داشته باشد که مهمترین آنها موارد زیر است:

 • تعمیر سریع پکیج
 • صرفه‌جویی در زمان
 • هزینه کمتر
 • جابجا نکردن دستگاه

تمامی خدمات تخصصی تعمیر پکیج‌های آریستون در آی بک امداد انجام شده و از شما هزینه اضافه دریافت نخواهد شد.

چه موقع باید برای تعمیر پکیج‌های آریستون اقدام کنیم؟

گاهی امکان دارد در سرمای زمستان، پکیج قادر نباشد داخل خانه شما را گرم کند و یا اینکه آب سرد بوده و گرم نشود. در این صورت است که متوجه خرابی پکیج آریستون خود شده و باید آن را تعمیر کنید. پکیج هم مانند وسایل دیگر به مرور دچار فرسودگی می‌شود و قطعات اصلی آن خراب خواهند شد. در این صورت باید قطعات خراب، تعمیر و یا گاهی تعویض شوند.

البته اگر شما سرویس سالیانه پکیج تان را منظم انجام دهید، گاهی ممکن است با سفت کردن پیچ و یا حتی عوض کردن یک واشر و تمیز کردن داخل پکیج، از خرابی‌ها و مشکلات بعدی جلوگیری شود. همانطور که می‌دانید قطعات اصلی در پکیج‌ها قیمت بالایی دارند و سرویس آن می‌تواند برای شما با صرفه‌تر باشد.

پیشنهاد آی‌بک امداد :  تعمیر کولر گازی آوا | هزینه تعمیر کولر گازی در شهر آوا خراسان شمالی

نمایندگی تعمیر پکیج

عیب یابی پکیج‌های آریستون توسط آی بک امداد در میانه

اگر پکیج آریستون به موقع عیب یابی شده و عیب یابی هم صحیح انجام بگیرد، از پرداخت هزینه‌های زیاد جهت تعمیر پکیج رها خواهید شد. برای اینکه پکیج آریستون مدل کلاس، مدل ماتیس و مدل‌های دیگر را عیب یابی کنید، می توانید از کدهای خطا هم برای این منظور استفاده کنید.

تعمیرکاری که برای تعمیر پکیج خود در نظر می‌گیرید باید این کدهای خطا را کاملاً بشناسد و بتواند آنها را برطرف کند. متخصصین آی بک امداد با کدهای خطا در این پکیج آشنایی کامل دارند و می‌توانند با استفاده از این کدهای خطا دستگاه شما را عیب یابی و تعمیر کنند.

تعمیر پکیج‌های آریستون چقدر هزینه دارد؟

هزینه تعمیر این پکیج به عوامل مختلفی می تواند بستگی داشته باشد، مثلاً نوع خرابی و قطعه‌ای که در این دستگاه خراب شده عواملی هستند که در تعیین هزینه تعمیر پکیج تأثیر دارند. دقت داشته باشید اگر می‌خواهید در هزینه‌ها صرفه‌جویی کنید و هزینه اضافه نپردازید، بهتر است که تعمیر پکیج خود را به تعمیرکار تخصصی و ماهر آی بک امداد بسپارید زیرا تعمیرکاران ما کمترین هزینه را برای تعمیر پکیج از شما دریافت می‌کنند و دستگاه شما را هم با کیفیت بالا درست خواهند کرد.

نمایندگی تعمیر لباسشویی اسنوا در میانه

در صورتی که لباسشویی شما دچار مشکل شد، می‌توانید برای جلوگیری از خرابی‌های بیشتر با مراکز آی بک امداد در میانه تماس بگیرید. تیم فنی و مجرب آی بک امداد آماده است تا خدمات تعمیر دستگاه را به مشتریان عزیز ارائه بدهد.

تکنسین های آی بک امداد با تجهیزات مناسب و استفاده کردن از قطعات اورجینال، به شما کمک می‌کنند تا لباسشویی شما کارایی روز اول را به دست بیاورد. علاوه بر این شما می‌توانید بعد از تعمیر دستگاه توسط متخصصین ما، از راهنمایی و مشاوره ما برای استفاده صحیح از دستگاه هم بهره‌مند شوید. این نکات و راهنمایی‌ها به شما کمک خواهد کرد که در عمر دستگاهتان را زیاد کرده و کارایی و عملکرد آن را بهبود ببخشید.

خرابی‌های لباسشویی اسنوا که به تعمیر نیاز دارد چیست؟

اگر شما از لباسشویی اسنوا در خانه استفاده می‌کنید، ممکن است با مشکلات رایج آن مواجه شده باشید در صورت بروز خرابی در لباسشویی اسنوا سریعاً برای تعمیر آن اقدام کنید:

۱- لباسشویی اسنوا روشن نمی‌شود: اگر لباسشویی شما کاملاً روشن نشد، دلایلی مانند خراب شدن سیم کشی، مشکل در تغذیه برق و یا حتی خرابی قسمت‌های الکترونیکی دستگاه باعث بروز این مشکل خواهد شد.

۲- آب از دستگاه خارج نمی‌شود: خارج نشدن آب از لباسشویی به دلایلی مانند خراب شدن پمپ، مسدود شدن لوله خروجی و یا حتی خرابی فیلتر باعث ایجاد این مشکل می‌شود.

۳- نشت آب از لباسشویی اسنوا: دلایلی مثل خراب شدن درب، درجه‌بندی نادرست، درزها و درپوش‌های ناصحیح و خرابی لوله برقی باعث نشت آب از لباسشویی اسنوا خواهد شد.

۴- عملکرد شستشو انجام نمی‌شود: اگر لباسشویی، شستشوی لباس‌ها را خوب انجام نمی‌دهد، ممکن است سنسورها دچار خرابی شده باشند و یا اینکه در برنامه شستشو مشکلی به وجود آمده باشد. البته خراب شدن سیم کشی و یا کنترلر الکترونیکی هم می‌تواند باعث عدم عملکرد صحیح شستشو شود.

به هر صورت هر کدام از این مشکلاتی که برای لباسشویی اسنوا شما به وجود آمده باشد، باید به وسیله تکنسین متخصص مشکل را برطرف کنید. آی بک امداد از تعمیرکاران ماهر و مجربی در مرکز خود استفاده می‌کند که با لباسشویی اسنوا و قطعات آن آشنایی کامل دارند و می‌توانند در زمان کم، این دستگاه را با کیفیت بالا تعمیر کنند.

پیشنهاد آی‌بک امداد :  تعمیر یخچال مردهک | هزینه تعمیر یخچال در شهر مردهک کرمان

نمایندگی تعمیر کولر گازی تراست در میانه

اگر کولر گازی تراست شما دچار مشکل شده و سرمای کافی ندارد، به خوبی کار نمی‌کند، یا نیاز است آن را سرویس کنید، و یا نیاز به شارژ گاز دارد، آنگاه لازم است به وسیله تعمیرکار ماهر دستگاه بررسی و تعمیر شود. گروه فنی آی بک امداد از تکنسین‌ها و تعمیرکاران با سابقه تشکیل شده که دوره‌های لازم را برای نصب و حتی تعمیر کولرهای گازی تراست گذرانده‌اند.

اگر یکی از قطعات دستگاه شما نیاز به تعویض داشته باشد، برای اینکه شما جهت این خدمات، اطمینان خاطر داشته باشید، به شما ضمانت‌نامه ۶ ماهه می‌دهد و اگر در این زمان کولر گازی تراست مجدداً با همان خرابی مواجه شد، بدون اینکه از شما هزینه‌ای دریافت شود مجدداً دستگاه توسط متخصصین ما تعمیر خواهد شد.

چه زمانی برای تعمیر کولر گازی تراست در میانه باید با آی بک امداد تماس بگیریم؟

 • اگر متوجه شدید کولر گازی تراست خوب خنک نمی‌کند و یا صدای عجیبی از آن می‌شنوید، نشانه نقص فنی در کولر است و باید با آی بک امداد جهت تعمیر آن تماس بگیرید.
 • اگر آب از مسیر تخلیه کولر خارج نشده و یا اینکه پنل کولر آبریزی دارد و حتی اگر از دریچه، آب به جلو پرتاب می‌شود بهتر است جهت تنظیم عملکرد دستگاه از آی بک امداد برای رفع مشکل کمک بگیرید.
 • اگر کولر گازی تراست شما سرمای لازم را نداشته و یا کدهای خط‌ها در روی نمایشگر آن نشان داده می‌شود، باید برای رفع ایراد و سرویس دستگاه، با آی بک امداد تماس بگیرید.

جهت تماس و برقراری ارتباط با آی بک امداد کافیست که با شماره ۰۲۱۸۸۰۴۱۶۳۳ یا ۰۹۱۲۳۷۶۶۸۳۲ تماس گرفته و برای تعمیر کولر گازی تراست خود درخواست بدهید.

نمایندگی تعمیر پکیج

چرا برای تعمیر کولر گازی تراست به آی بک امداد مراجعه کنیم؟

بعضی از مشکلات در تمام کولرهای گازی رخ می دهد. تکنسین‌هایی که در آی بک امداد مشغول به کار هستند سال‌ها در زمینه تعمیرات کولرهای گازی تجربه داشته و آموزش دیده‌اند و با مشکلات این دستگاه آشنایی کامل دارند و می‌توانند دستگاه را با کیفیت بالا و به بهترین نحوی تعمیر کنند. در صورتی که کولر گازی شما با مشکل مواجه شده، توصیه می‌کنیم با مجموعه آی بک امداد تماس بگیرید تا در زمانی که خودتان تعیین می‌کنید، تکنسین متخصصی به محلتان اعزام شود و مشکل دستگاه را برطرف کند.

مشکلات رایجی که ممکن است برای کولر گازی تراس ایجاد شود و برای رفع آن باید با تعمیرکار تماس بگیرید، موارد زیر است:

 • کولر تراست روشن نمی‌شود.
 • کولر روشن شده ولی به درستی کار نمی‌کند.
 • کولر یکسره کار می‌کند.
 • کولر باد خنک و سرما نداشته و سرمای دستگاه کم شده است.
 • صدای بلندی از کولر به گوش می‌رسد.
 • کولر گازی بوی بد می‌دهد.
 • لوله ها و یا کویل‌های کولر برفک و یا یخ می‌زنند.
 • کولر گازی آب پرتاب کرده و یا دچار آبریزش شده است.
 • کولر کد خطا نمایش می‌دهد.
 • ریموت کنترل کار نمی‌کند.

نمایندگی تعمیر پکیج در میانه

امتیاز سردبیر

مجموع امتیاز

هزینه تعمیر لباسشویی و کولر گازی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید !

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا