نمایندگیارومیه

نمایندگی تعمیر پکیج در ارومیه | هزینه تعمیرات لباسشویی و ظرفشویی

نمایندگی تعمیر پکیج های آریستون تعمیر این دستگاه را به طور حرفه‌ای در شهرستان ارومیه انجام می‌دهد و بعد از تعمیرات دستگاه، به شما ضمانت‌نامه ۱۲ ماهه و همچنین فاکتور ارائه خواهد شد. برای ثبت درخواستتان جهت تعمیر پکیج با شماره ۰۹۱۲۳۷۶۶۸۳۲ در آی بک امداد تماس بگیرید تا تعمیرکاران حرفه‌ای و کارآزموده در محل شما حاضر شده و پکیج شما را تعمیر کنند.

نمایندگی تعمیر پکیج آریستون در ارومیه

مرکز تعمیرات آی بک امداد به مشتریان عزیز خدمات ویژه‌ای را ارائه می‌دهد که بعضی از آنها موارد زیر هستند:

 • آی بک امداد گواهینامه معتبر برای تعمیر پکیج‌های آریستون دارد.
 • هزینه منصفانه برای تعمیر پکیج از شما دریافت می‌شود.
 • متخصصین آی بک امداد دارای تجربه بالا و دانش فراوانی برای تعمیر پکیج می باشند.
 • متخصصین ما دوره‌های لازم را برای تعمیر این دستگاه دیده‌اند و تسلط زیادی در عیب یابی و سرویس پکیج دارند.
 • پکیج آریستون شما در محل تعمیر شده و می‌توانید در کار تکنسین مربوطه نظارت کامل داشته باشید.
 • تمام خدمات آی بک امداد که جهت تعمیر پکیج آریستون انجام می‌گیرد، ضمانت ۱۸۰ روزه دارد.
 • اگر در پکیج شما قطعه‌ای خراب شده و به تعمیر نیاز داشته باشد، متخصصین آی بک امداد آن را با قطعات با کیفیت شرکتی تعویض می‌کنند.
 • آیبک امداد عضو رسمی اتحادیه می باشد.
 • این مجموعه نصب و سرویس پکیج‌های آریستون شما را بطور اصولی و حرفه‌ای انجام می‌دهد.
 • برای استفاده از خدمات این مرکز با شماره ۰۹۱۲۳۷۶۶۸۳۲ تماس بگیرید.

سرویس پکیج آریستون در ارومیه

به طور کلی می‌توانیم بگوییم که بهتر است خودتان پکیج را همیشه به طور ظاهری بازدید کنید تا اگر مشکلی در قطعات آن وجود داشت، از سرویسکار بخواهید که پکیج را سرویس کند. توصیه می‌کنیم سرویس پکیج را به فرد ماهری بسپارید تا با قطعات پکیج آشنایی کامل داشته باشد. این کار باعث کاهش هزینه‌ها خواهد شد.

سرویس پکیج شامل موارد زیر است:

 • فشار آب باید کنترل شود: اگر فشار آبی که وارد پکیج می‌شود کم و یا زیاد باشد، باعث آسیب رسیدن به پکیج خواهد شد.
 • رسوب زدایی پکیج: پکیج نیاز دارد که هر چند وقت یک بار آن را رسوب زدایی کنید. توصیه می‌شود برای رسوب زدایی، از رسوب گیرهای پلی فسفات استفاده کنید. البته برای اینکار باید تهویه مناسبی وجود داشته باشد.
 • عملکرد مدار بهداشتی و گرمایشی را کنترل کنید.
 • محور پمپ سیرکولاسیون باید آزادسازی شود زیرا اگر محور پمپ گرفته باشد، گردش آب و پمپاژ کردن به خوبی انجام نخواهد گرفت.

نمایندگی تعمیر پکیج

در هنگام خرابی پکیج آریستون چه کار کنیم؟

پکیج‌های دیواری هر برندی که داشته باشند، ممکن است خراب شده و لازم شود که آن را تعمیر کنید و یا حتی ممکن است قطعات آن هم به تعویض نیاز پیدا کنند. همانطور که گفتیم آریستون برندی ایتالیایی است به همین علت هم تعمیر این پکیج به مهارت خاصی نیاز دارد و باید تعمیرکار با این برند ایتالیایی آشنایی داشته باشد.

تعمیرکاری که برای پکیج خود انتخاب می‌کنید، باید مهارت و تجربه بالایی داشته و با ارورها و کدهای خطا در پکیج آریستون آشنا باشد و آنقدر تعمیر این پکیج را انجام داده باشد که با بررسی اول، بتواند دستگاه را عیب یابی و تعمیر کند.

پیشنهاد آی‌بک امداد :  تعمیر یخچال پیرتاج | هزینه تعمیر یخچال در شهر پیرتاج کردستان

تعمیر پکیج‌های آریستون در تمامی شهرهای استان آذربایجان غربی و همچنین در شهرستان ارومیه، توسط آی بک امداد انجام می‌شود. شما می‌توانید با شماره ۰۲۱۸۸۰۴۱۶۳۳ و یا ۰۹۱۲۳۷۶۶۸۳۲ تماس گرفته و تعمیر پکیج تان را به تعمیرکاران ماهر ما بسپارید.

استفاده از تعمیرکاران حرفه‌ای برای تعمیر پکیج‌های آریستون

آی بک امداد در هر قسمت از مرکز خود، تعمیرکاران مخصوصی دارد که به شکل تخصصی، آموزش‌های لازم را دیده‌اند. این آموزش‌های تخصصی باعث شده تا سطح کیفی کار تعمیرکاران افزایش پیدا کند و مشتریان نسبت به این موضوع نظر مثبتی داشته باشند.

تعمیرکارانی که برای تعمیرات پکیج آریستون شما به محل تان اعزام می‌شوند، بیش از ۱۰ سال تجربه در این زمینه داشته و دانش آنها به دلیل آموزش‌های منظم، به روز بوده و می‌توانند بهترین خدمات را به مشتری ارائه بدهند.

سؤالات مشتریان از آی بک امداد در مورد تعمیر پکیج آریستون در ارومیه

در ادامه چند سؤال از مشتریان گرامی را که در مورد تعمیر پکیج‌های آریستون در شهرستان ارومیه پرسیده‌اند را همراه با جواب تکنسین‌های آی بک امداد برایتان بیان خواهیم کرد:

_ تعمیر پکیج آریستون در شهرستان ارومیه چقدر هزینه دارد؟

هزینه تعمیر این دستگاه به فاکتورهای زیادی بستگی دارد ولی به طور کلی برای تعمیر این دستگاه در آی بک امداد، هزینه‌های دریافتی طبق نرخ رسمی اتحادیه تعیین و محاسبه می‌شود. با این حال اگر می‌خواهید به طور دقیق از هزینه‌ها آگاهی پیدا کنید با شماره ۰۹۱۲۳۷۶۶۸۳۲ تماس بگیرید.

_ چگونه می‌توانیم درخواست اعزام تعمیرکار کنیم؟

برای اینکه درخواست خود را جهت اعزام تعمیرکار ثبت کنید، از راه‌های زیر می‌توانید اقدام کنید:

 • مراجعه حضوری به مراکز آی بک امداد در شهرستان ارومیه
 • پر کردن فرم درخواست برای اعزام تعمیرکار
 • چت واتساپ
 • تماس مستقیم با شماره های ۰۲۱۸۸۰۴۱۶۳۳ یا ۰۹۱۲۳۷۶۶۸۳۲

تعمیر لباسشویی حایر در ارومیه

آی بک امداد دارای تعمیرکاران قابل اعتماد و آموزش دیده است که با تجربه کافی می‌توانند برندهای مختلف لباسشویی شما را در شهرستان ارومیه تعمیر کنند. این تعمیرکاران در زمان کم جهت تعمیر لباسشویی حایر به محل شما فرستاده می‌شوند.

اگر لباسشویی نمی‌چرخد و یا اصلاً روشن نمی‌شود و یا صدا و لرزش دارد و به طور کلی با هر مشکلی که مواجه شده است، جهت تعمیر این دستگاه با مراکز خدمات فنی آی بک امداد در شهرستان ارومیه تماس بگیرید.

تعمیر برد لباسشویی حایر در ارومیه

برد در ماشین‌های لباسشویی حایر بسیار حساس بوده و برای تعمیر آن باید از فرد متخصص و ماهر کمک بگیرید. خرابی برد می‌تواند باعث آسیب رسیدن به قطعات دیگر دستگاه شود. اگر برد لباسشوی حایر شما دچار مشکل شده با آی بک امداد تماس بگیرید تا برای تعمیر و یا تعویض قطعات آن، اقدامات لازم توسط این مجموعه انجام شود.

تعمیر موتور لباسشویی حایر توسط نمایندگی

موتورهای ماشین لباسشویی معمولاً با هم فرق می‌کنند و تعمیر هر موتور هم به تخصص خاصی نیاز دارد.

از انواع موتورها در این دستگاه می‌توانیم به موتورهای زیر اشاره کنیم:

 • دایرکت درایو
 • یونیورسال اینورتر
 • گیربکسی
 • دیجیتالی
 • تسمه‌ای
 • BLDC

تکنسین‌های ماهر آی بک امداد با تمامی این موتورها آشنایی کامل داشته و می‌توانند موتور لباسشویی حایر شما را تعمیر کنند.

تعمیر برندهای دیگر لباسشویی توسط آی بک امداد

تعمیرکاران واحد آی بک امداد نه تنها لباسشویی حایر را تعمیر می‌کنند بلکه قادر هستند تمامی برندهای لباسشویی مانند: مدیا، کندی، آبسال، پاکشوما، اسنوا، جنرال الکتریک، زیرووات، ایندزیت، وستینگ هاوس، توشیبا، حایر، پاناسونیک، کنوود، بوش، ال جی، سامسونگ و… تعمیر کنند. پس در صورتی که هر برندی از لباسشویی در منزل خود دارید و دستگاهتان با خرابی مواجه شده، پیشنهاد می‌کنیم با شماره ۰۹۱۲۳۷۶۶۸۳۲ تماس بگیرید.

پیشنهاد آی‌بک امداد :  تعمیر یخچال سین | هزینه تعمیر یخچال در شهر سین اصفهان

تعمیرکاران مجرب آی بک امداد به شکل تخصصی و در زمان کم، انواع لباسشویی‌ها را در منزل شما تعمیر می‌کنند و نیازی نیست که شما لباسشویی خود را جابجا کنید. فقط می‌توانید با مرکز ما تماس گرفته تا تکنسین‌های آی بک امداد برای رفع مشکل لباسشویی به منزل شما مراجعه کنند.

چرا لباسشویی هایر عملکرد مناسبی برای شستشوی لباس‌ها ندارد؟

به دلایل مختلفی ممکن است لباسشویی شما به تعمیر نیاز پیدا کند ولی گاهی هم ممکن است مشکل جدی نبوده و شما با تنظیمات درست و صحیح دستگاه بتوانید مشکل را برطرف کنید. در ادامه چند راه حل اساسی را برای رفع این مشکل به شما ارائه خواهیم داد:

 • برنامه‌های شستشوی لباسشویی را بررسی کنید: ممکن است شما برنامه مناسبی را برای شستن لباس انتخاب نکرده باشید. باید برنامه مورد نظرتان، با مقدار کثیفی و نوع پارچه متناسب باشد.
 • سطح آب را بررسی کنید: مطمئن شوید که سطح آب در لباسشویی مناسب است. اگر سطح آب بیشتر و یا کمتر از اندازه مجاز باشد، عملکرد شستشو درست انجام نخواهد گرفت.
 • درب و قفل آن را به خوبی بررسی کنید: اطمینان پیدا کنید که درب دستگاه خوب بسته شده و قفل آن هم درست و سالم است. اگر درب باز بوده و یا اینکه قفل خراب باشد، لباسشویی عملکرد خود را متوقف خواهد کرد.
 • برق و سیم کشی دستگاه را بررسی کنید: باید بررسی کرده و اطمینان پیدا کنید که برق درست وصل شده و سیم کشی هم مشکل ندارد. نادرست بودن اتصال برق باعث انجام نگرفتن عملیات شستشو در لباسشویی می‌شود.
 • تمیز کردن لوله‌ها و فیلترها: کثیفی فیلترها و لوله‌ها هم باعث می‌شود عملیات شستشو به درستی انجام نگیرد. باید آنها را تمیز و در صورت لزوم عوض کنید.

تعمیر ظرفشویی بکو در ارومیه

تعمیر ماشین‌های ظرفشویی بکو در شهرستان ارومیه توسط متخصصین آی بک امداد انجام می‌گیرد. ما کمتر از دو ساعت بعد از اینکه شما درخواستتان را ارائه دادید، ظرفشویی بکوی شما را در منزل تعمیر می‌کنیم، متخصصین ما تجربه زیادی در تعمیر انواع ظرفشویی دارند.

نصب ظرفشویی بکو در ارومیه

همانطور که می‌دانید ظرفشویی اگر مطابق استانداردها و به درستی نصب نشود، عملکرد آن مختل شده و مشکلاتی در دستگاه ایجاد می‌شود. محلی که ظرفشویی را قرار می‌دهید لوله کشی آب، اتصالات الکتریکی و اتصالات شلنگ جز مواردی هستند که باید در هنگام نصب ظرفشویی به آن توجه شود. اگر به تازگی ظرفشویی بکو خریداری کرده‌اید برای اعزام نصاب ماهر ظرفشویی با شماره ۰۹۱۲۳۷۶۶۸۳۲ تماس بگیرید تا نصاب با تجربه‌ای را جهت نصب ظرفشویی به منزل شما اعزام کنیم.

نمایندگی تعمیر پکیج

سخن پایانی

اگر شما سرویس‌های منظم و دوره ای لوازم الکتریکی و برقی خود را انجام دهید، مسلماً از خرابی آنها تا حد زیادی جلوگیری خواهید کرد. در اصل می‌توان گفت بیشتر خرابی دستگاه‌های الکتریکی و الکترونیکی به دلیل عدم توجه و اهمال کاری نسبت به تعمیر به موقع قطعات است، زیرا در این صورت شما مجبور خواهید شد قطعات را عوض کرده و هزینه بیشتری هم صرف کنید. توصیه می‌کنیم برای سرویس و یا تعمیر لوازم خانگی خود با شماره‌های ۰۲۱۸۸۰۴۱۶۳۳ یا ۰۹۱۲۳۷۶۶۸۳۲ در آی بک امداد تماس بگیرید.

نمایندگی تعمیر پکیج در ارومیه

امتیاز سردبیر

مجموع امتیاز

هزینه تعمیرات لباسشویی و ظرفشویی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید !

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا