نمایندگیعنبران

تعمیر پکیج در عنبران | هزینه تعمیر یخچال، لباسشویی و ظرفشویی

پکیج‌های دیواری جزو اجزای اساسی و اصلی خانه هستند و برای تأمین آب گرم و گرمای خانه در تابستان و زمستان مورد استفاده قرار می‌گیرند. سرویس و بازدید سالیانه پکیج دیواری به شما کمک خواهد کرد که بدون مشکل و عیب و نقص در تمام سال از آن استفاده کنید. وقتی شما پکیج خود را سرویس کنید باعث می‌شود ریسک خرابی و از کار افتادگی دستگاه کم شده و طول عمر آن هم افزایش پیدا کند.

ولی با این وجود ممکن است گاهی پکیج دیواری شما دچار خرابی شده و به تعمیر نیاز پیدا کند. توصیه می‌کنیم در صورت خرابی پکیج متخصص‌ترین و بهترین تعمیرکار را برای این کار انتخاب کنید زیرا تعمیرکار غیر حرفه‌ای باعث خرابی بیشتر پکیج خواهد شد و شاید مجبور شوید هزینه بیشتری را برای تعمیر آن پرداخت کنید.

تعمیر پکیج تاچی در عنبران اردبیل

روزانه افراد زیادی با آی بک امداد تماس گرفته و سؤال می‌کنند آیا پکیج آنها قابل تعمیر است یا خیر؟ و یا راهی به غیر از تعویض دستگاه وجود دارد؟ آی بک امداد این امکان را برای شما فراهم کرده است تا کارشناسان متخصص دستگاه شما را بازدید کرده و تا حد امکان برای تعمیر آن اقدام کنند. مسلماً هزینه تعمیر پکیج بسیار کمتر از تعویض دستگاه است ولی اگر تعمیر پکیج هزینه زیادی داشته باشد و به صرفه نباشد، کارشناس آی بک امداد گزارش کامل و درستی به شما ارائه می‌دهد و شما را مطمئن می‌کند که تعمیر پکیج می‌تواند به صرفه‌تر از تعمیر دستگاه باشد.

ممکن است پکیج تاچی با مشکلات زیادی مواجه شود که نیاز به تعمیر پیدا می‌کند مانند:

 • برقدار بودن بدنه پکیج
 • بوی سوختگی در پکیج
 • گرم نشدن آب خروجی
 • پریدن فیوز به محض روشن کردن پکیج
 • گرم نشدن رادیاتورها
 • نشت آب از پکیج
 • به مشام رسیدن بوی گاز
 • نمایش ارور و کد خطا در پکیج
 • صدای غیرعادی و زیاد
 • روشن نشدن پکیج
 • و…

دقت کنید این موارد جزو مشکلات رایج در پکیج تاچی است که در صورت بروز هر کدام از آنها باید با تعمیرکار متخصص تماس بگیرید. برای این منظور با شماره‌های ۰۲۱۸۸۰۴۱۶۳۳ یا ۰۹۱۲۳۷۶۶۸۳۲ تماس گرفته تا در اولین فرصت تعمیرکار ماهر آی بک امداد به محل مورد نظر شما مراجعه کرده و پکیج تاچی شما را تعمیر کند.

تعمیر پکیج

تعمیر برد الکترونیکی در پکیج تاچی توسط آی بک امداد

ممکن است به علت نشت آب، اتصال داخلی در پکیج و یا حتی نوسانات برق، برد پکیج دچار مشکل شود. بهتر است در صورت خرابی برد، حتماً برای تعویض و یا تعمیر آن اقدامات لازم را انجام دهید. متخصصین آی بک امداد معتقدند جهت جلوگیری از خراب شدن برد الکترونیکی در پکیج، باید از محافظ برق برای دستگاه استفاده کنید.

برد الکترونیکی در پکیج جزو قطعات مهم دستگاه است و تمام فرمان‌های دستگاه هم به وسیله برد انجام می‌شود، به همین دلیل تعمیر آن نیاز به تخصص ویژه‌ای دارد. مهندسین ما در آی بک امداد با توجه به شناخت المان‌هایی که به این قطعه مربوط می‌شود و تجربه طولانی، می‌توانند برد پکیج شما را با کیفیت بالا تعمیر و در صورت نیاز با قطعات اورجینال تعویض کنند.

پیشنهاد آی‌بک امداد :  تعمیر کولر گازی حمیل | هزینه تعمیر کولر گازی در حمیل کرمانشاه

چرا برای تعمیر پکیج در عنبران، آی بک امداد را انتخاب کنیم؟

خرابی پکیج می‌تواند شما را با مشکلات زیادی مواجه کند به همین دلیل باید برای تعمیر دستگاه نمی‌توانید وقت زیادی تلف کنید. شما به مرکزی نیاز دارید که در کمترین زمان ممکن پکیج را تعمیر کند تا بتوانید از آن استفاده کنید. آی بک امداد با پشتیبانی ۲۴ ساعته و در کمترین زمان ممکن، یعنی حداکثر دو ساعت بعد از اینکه شما اطلاعات خود را ثبت می‌کنید با شما تماس گرفته و مهندسین تحصیل کرده و دوره دیده خود را برای تعمیر پکیج به محل شما اعزام می‌کنند.

مهندسین ما تجربه بسیار زیادی در زمینه پکیج داشته و دوره‌های لازم را هم گذراندند و با تمامی قطعات پکیج آشنایی کامل دارند و می‌توانند با کیفیت بالا دستگاه شما را تعمیر کنند. تمامی خدماتی که توسط آی بک امداد ارائه می‌شود دارای ضمانت ۳ الی ۶ ماهه بوده تا شما بابت کیفیت خدمات، خیالتان آسوده شود.

تعمیر سرو صدای یخچال ال جی در عنبران اردبیل

یخچال‌های ال جی بین کاربران بسیار محبوب هستند ولی گاهی ممکن است شما سر و صدای زیادی را در یخچال مشاهده کنید و این باعث نگرانی‌تان شود. صداهای یخچال می‌تواند بسیار آزاردهنده باشد و یا حتی ممکن است این صدا به دلیل خرابی در دستگاه ایجاد شده باشد. لازم است که در اولین فرصت یخچال ال جی خود را عیب یابی کنید تا منشأ صدا در یخچال معلوم شود. دقت داشته باشید که یخچال‌های ال جی بسیار پیچیده بوده و با تکنولوژی بالایی ساخته شده‌اند، به همین دلیل عیب یابی آن هم نیاز به تخصص بالا دارد. اگر با راهنمایی‌های ما متوجه مشکل نشدید و نتوانستید صدای یخچال را برطرف کنید با شماره‌های ۰۲۱۸۸۰۴۱۶۳۳ یا ۰۹۱۲۳۷۶۶۸۳۲ تماس بگیرید تا مهندسین آی بک امداد برای عیب یابی یخچال شما به محل مورد نظرتان مراجعه کنند.

عیب یابی سر و صدای زیاد در یخچال ال جی

وقتی شما منبع صدا را پیدا کردید باید آن را عیب یابی کنید. در ادامه نکات مهمی را برای عیب یابی سر و صدای زیاد در یخچال ال جی برایتان بیان خواهیم کرد:

 1. بررسی تنظیمات دما: اولین مرحله این است که شما تنظیمات دمای یخچال را چک کنید. اگر دما خیلی زیاد باشد باعث صدای بلند در یخچال خواهد شد. برای رفع مشکل دما را به طور درست تنظیم کنید.
 2. بررسی کویل‌های کندانسور: کثیف شدن کویل‌ها و یا مسدود شدن آنها می‌تواند باعث صدا در یخچال شود. برای اینکه مشکل را برطرف کنید به وسیله جاروبرقی کویل‌های کندانسور باید تمیز شود.
 3. بررسی موتور فن: در صورتی که با بررسی موارد بالا مشکل برطرف نشد، باید موتور فن را بررسی کنید. خراب شدن موتور فن می‌تواند باعث صدای بلند در یخچال شود. در این صورت باید به متخصص ماهر برای رفع مشکل مراجعه کنید تا موتور فن را تعویض کند.
 4. بررسی کمپرسور: خراب شدن و یا فرسودگی کمپرسور می‌تواند باعث ایجاد صدای تق تق در یخچال شود تعمیر کمپرسور کاری تخصصی بوده و باید وسیله افراد متخصص انجام بگیرد.
 5. بررسی موتور فن اواپراتور: خراب شدن موتور فن اواپراتور هم می‌تواند باعث ایجاد صدایی مانند زمزمه در یخچال شود.
 6. تراز نبودن یخچال: در صورتی که از یخچال ال جی خود صداهای غیرمعمول شنیدید، ابتدا از تراز بودن دستگاه مطمئن شوید.
پیشنهاد آی‌بک امداد :  تعمیر کولر گازی شادگان | هزینه تعمیر کولر گازی در شهر شادگان خوزستان

دقت داشته باشید اگر سر و صدای زیاد یخچال مربوط به خرابی قطعات دستگاه بود با شماره‌های ۰۲۱۸۸۰۴۱۶۳۳ یا ۰۹۱۲۳۷۶۶۸۳۲ تماس بگیرید تا متخصصین آی بک امداد برای رفع مشکل به محل اعزام شوند.

تعمیر لباسشویی بوش در عنبران

مجموعه آی بک امداد در زمینه تعمیرات لباسشویی بوش تجربه زیادی داشته و دارای مجوز رسمی از اتحادیه‌های مربوطه می‌باشد. ما در مرکز خدمات فنی آی بک امداد از تکنسین‌های کارآمد، متعهد و مجرب استفاده می‌کنیم که تمامی خدمات انواع لباسشویی‌ها را مانند درب از جلو، درب از بالا، دوقلو و… ارائه می‌دهند و بعد از پایان کار به شما ضمانت نامه رسمی تحویل داده خواهد شد.

چرا مشتریان در عنبران، آی بک امداد را برای تعمیر لباسشویی بوش انتخاب می‌کنند؟

شاید برایتان جالب باشد که بدانید طبق نظرسنجی‌های انجام شده، به دلایل زیر مشتریان رضایت زیادی از خدمات آی بک امداد دارند:

 • با هر برندی از لباسشویی، تکنسین دوره دیده و آموزش دیده همان برند اعزام می‌شود و این برای مشتریان اهمیت زیادی دارد زیرا در سریع‌ترین زمان و بدون اتلاف وقت مشکل لباسشویی آنها برطرف می‌شود.
 • تمامی خدماتی که توسط آی بک امداد انجام می‌شود دارای ضمانت ۶ ماهه بوده و این باعث رفع دغدغه بیشتر مشتریان می‌شود.
 • بدون اینکه لباسشویی شما را از خانه خارج کند، در محل دستگاه را تعمیر می کند.
 • تمامی خدمات انجام شده برای رفاه و آسایش شما طبق زمانبندی معینی انجام گرفته و در همان زمان تکنسین مربوطه اعزام می‌شود.

برای استفاده از خدمات آی بک امداد می‌توانید با شماره‌های ۰۲۱۸۸۰۴۱۶۳۳ یا ۰۹۱۲۳۷۶۶۸۳۲ تماس گرفته تا مشاورین ما شما را راهنمایی کنند.

هزینه تعمیر لباسشویی بوش در عنبران

یکی از دغدغه‌های شما در هنگام خراب شدن لباسشویی، بحث هزینه است. وقتی لباسشویی دچار خرابی می‌شود مسلماً تعمیر آن می‌تواند هزینه بر باشد، ولی لازم است که بدانید وقتی از خدمات آی بک امداد استفاده می‌کنید نباید بابت هزینه نگرانی داشته باشید زیرا هزینه‌های دریافتی توسط این مجموعه کاملاً منصفانه بوده و طبق تأییدیه اتحادیه می‌باشد.

تعمیر پکیج

تعمیر ظرفشویی سامسونگ در عنبران

امروزه سامسونگ جزو پرفروش‌ترین برند لوازم خانگی است و این برند کره‌ای محبوبیت زیادی بین کاربران دارد. وقتی ظرفشویی سامسونگ شما دچار خرابی می‌شود حمل و نقل آن می‌تواند برایتان مشکل و هزینه بر باشد هرچند که اگر از ظرفشویی سامسونگ خوب استفاده کرده و آن را به موقع سرویس کنید، کم کم دچار خرابی می‌شود، ولی اگر در عملکرد ظرفشویی شما مشکلی ایجاد شد بهتر است با شماره‌های ۰۲۱۸۸۰۴۱۶۳۳ یا ۰۹۱۲۳۷۶۶۸۳۲ تماس بگیرید تا به صورت تخصصی تعمیر و سرویس ظرفشویی شما انجام شود و دستگاه شما کیفیت اولیه را پیدا کند.

بیشتر کاربران در هنگامی که ظرفشویی آنها خراب می‌شود، نگران حمل و نقل ظرفشویی به تعمیرگاه هستند. این کار بسیار سخت است زیرا ماشین ظرفشویی وزن زیادی داشته و جابجا کردن آن دردسر دارد و حتی ممکن است در هنگام جابجایی، دستگاه آسیب ببیند. مرکز تعمیرات لوازم خانگی آی بک امداد این کار را برای شما راحت کرده و با خدمات در محل، ظرفشویی سامسونگ شما را با کیفیت بالا تعمیر می‌کند.

برای اینکه از خدمات آی بک امداد استفاده کنیم کافیست که برای ثبت درخواست خود در عنبران، با شماره‌های ۰۲۱۸۸۰۴۱۶۳۳ یا ۰۹۱۲۳۷۶۶۸۳۲ تماس گرفته تا متخصصین ما شما را راهنمایی کنند.

 

تعمیر پکیج در عنبران

امتیاز سردبیر

مجموع امتیاز

هزینه تعمیر یخچال، لباسشویی و ظرفشویی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید !

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا