نمایندگیخاروانا

تعمیر پکیج در خاروانا | تعمیر کولر و تلویزیون در محل

پکیج ها یکی از وسایل بسیار مهم در منازل است که وظیفه گرمایش را در خانه ها دارد. پکیج ها امروزه جایگزین موتور خانه های قدیمی شده اند. آب گرم منازل و همچنین گرمایش رادیاتور ها با استفاده از پکیج تامین می گردد. در مواقعی که پکیج دچار مشکلی می شود نیاز به تعمیرات سریع آن به شدت احساس می شود. برای تعمیر پکیج در خاروانا می توانید با مرکز تعمیرات آی بک امداد تماس بگیرید. همچنین پکیج به صورت دوره ای نیاز به سرویس دارد که برای سرویس پکیج نیز می توانید از خدمات آی بک امداد استفاده نمایید.

تعمیر پکیج در خاروانا

پکیج ها معمولا به صورت هر شش ماه یکبار نیاز به رسوب زدایی و سرویس دارند و همچنین به دلیل کار دائمی دستگاه احتمال خرابی و مشکل در پکیج ها وجود دارد. در مواقعی که نیاز به تعمیرات دستگاه دارید و ساکن شهر خاروانا می باشید می توانید از خدمات تعمیر پکیج در خاروانا مرکز آی بک امداد استفاده نمایید.

دلیل خاموشی خود به خود پکیج دیواری چیست

یکی از خرابی های متداول در پکیج های دیواری خاموشی خود به خود دستگاه است  که در هر چند دقیقه دستگاه یکبار خاموش می شود و نیاز به روشن کردن دوباره دارد. وجود مشکل در سوئیچ های ایمنی باعث خاموشی یکسره دستگاه می گردد. موارد زیر می تواند باعث ایجاد این مشکلات شود :

 • فشار پکیج کاهش یابد.
 • در ترموستات دستگاه مشکل وجود داشته باشد.
 • شیر های آب بسته باشند.
 • پمپ دچار نشتی و خرابی شده باشد.
 • گاز کم باشد و یا کلا وارد دستگاه نشود.

برای اینکه بتوانید این مشکلات را رفع کنید ابتدا باید دلیل مشکل را بیابید و بعد قطعه معیوب را رفع نمایید.

دلیل ایجاد صدای ناهنجار در پکیج های دیواری چیست

بعد از چندین سال استفاده از پکیج ها مشکلات دستگاه به مرور آغاز می شوند. این مشکلات احتمال دارد صدای زیادی در پکیج ها ایجاد کنند. وجود حباب هوا درون پمپ پکیج یکی از دلایل صدای زیاد در پکیج ها می باشند که می توانید این مشکل را خیلی راحت با شیر باد پمپ این مشکل را برطرف کنید.

دلیل کار نکردن دکمه های پکیج دیواری چیست

یکی از مشکلات مهمی که در پکیج های دیواری اتفاق می افتد کار نکردن دکمه های دستگاه است. با کار نکردن دکمه ها مشکلات دیگری نیز در دستگاه ب وجود می آید. یکی از دلایلی که باعث خاموشی یکسره پکیج می شود از کار افتادن دکمه ی خاموش و روشن است. از دیگر مشکلاتی که ایجاد می شود دمای دستگاه از اندازه مشخص شده کمتر یا بیشتر می شود. در این مواقع از دستگاه صدای کلیک می آید که باعث می شود آب خروجی بیشتر از اندازه داغ شود. در این مواقع باید در صورت کار نکردن کلید ها اقدام به تعویض آن نمایید.

تعمیرات پکیج در خاروانا

چگونه با نصب صحیح پکیج عیب دستگاه را رفع کنیم

اگر پکیج را به درستی نصب کنید می توانید از خرابی های دستگاه پیشگیری کنید. نصب درست پکیج باعث می شود دستگاه تا مدت طولانی بدون مشکل و خرابی به بهترین شکل کار کند. به همین  دلیل بهتر می باشد از افراد حرفه ای و متخصص برای نصب پکیج خود کمک بگیرید.  اگر در شهر خاروانا به دنبال یک نصاب پکیج معتبر و معتمد می گردید می توانید با مرکز آی بک امداد تماس بگیرید. این مرکز تمامی خدمات مربوط به نصب و تعمیر پکیج در خاروانا را به مشتریان خود ارائه می دهد.

پیشنهاد آی‌بک امداد :  تعمیر لباسشویی در اسلام آباد | تعمیر برد یخچال و تلویزیون در محل

جلوگیری از خرابی های پکیج با سرویس به موقع دستگاه

یکی از مواردی که اکثر افراد به آن بی توجهی می کنند، سرویس دیر به دیر پکیج می باشد. این اتفاق ممکن است مشکلات زیادی به مرور در دستگاه شما به وجود آورد. به همین دلیل بهتر می باشد به صورت دوره ای دستگاه خود را سرویس نمایید. این کار باعث می شود خرابی های دستگاه به حداقل برسد. اگر برای سرویس دستگاه خود به تکنسین حرفه ای نیاز دارید می توانید در شهر خاروانا با مرکز تعمیرات آی بک امداد تماس بگیرید. تکنسین های ما در اسرع وقت در منزل شما حضور می یابند و دستگاه را بررسی کرده و در ادامه کار سرویس دستگاه را آغاز می کنند.

هزینه تعمیرات پکیج در خاروانا چقدر است

برای تعمیرات پکیج نمی توان هزینه ی دقیقی اعلام کرد و این مورد بستگی به مواردی مانند نوع پکیج و نوع خرابی دستگاه دارد. برای اینکه از هزینه های تقریبی تعمیرات پکیج خود اطلاع پیدا کنید می توانید با مرکز تعمیرات آی بک امداد تماس بگیرید و بعد از اعلام خرابی دستگاه مشاوره رایگان کارشناسان ما را در رابطه با هزینه تعمیرات پکیج دریافت خواهید کرد.

تعمیرات کولر در خاروانا

با فرا رسیدن فصل گرم تابستان نیاز به کولر به شدت احساس می شود و افراد تصمیم به راه اندازی کولر خود می گیرند. البته باید قبل از اقدام به راه اندازی کولر خود دستگاه را سرویس نمایید. برای سرویس دوره ای کولر در خاروانا می توانید با مرکز تعمیرات کولر در خاروانا تماس بگیرید.

بعضی از افراد بدون توجه به سرویس اقدام به راه اندازی کولر می کنند که با خرابی کولر مواجه می شوند و در این مواقع نیاز به یک تعمیرکار برای تعمیرات دستگاه پیدا می کنند. در این مواقع نیز برای عیب یابی و تعمیرات کولر در شهر خاروانا می توانید با مرکز آی بک امداد در این شهر تماس بگیرید و در خواست تعمیرات کولر گازی یا آ بی را داشته باشید.

دلیل روشن نشدن کمپرسور کولر چیست

دلایل مختلفی برای روشن نشدن کمپرسور کولر ها وجود دارد که در ادامه برخی از آن ها را با روش درست کردنشان شرح می دهیم:

دلیل خرابی روش تعمیر
ارتباط الکتریکی دستگاه قطع می باشد باید کلید را روی حالت های فن ، سرمایش و … قرار دهید.
فیوز دستگاه سوخته است باید اقدام به تعویض فیوز نمایید.
ارتباط الکتریکی دستگاه اشتباه است. سیم کشی دستگاه را چک کنید.
اورلود عمل می کند باید منتظر برقراری ارتباط توسط اورلود باشید.
ترموستات باز می باشد منتظر عمل کردن ترموستات باشید. اگر دما با نقطه عملکرد متناسب بود ترموستات را بررسی نمایید.

تعمیرات کولر در خاروانا

دلیل برفک اواپراتور در کولر گازی چیست

اگر اواپراتور کور گازی شما دچار برفک شده است و سرمای دستگاه کاهش یافته می توانید با بررسی موارد زیر دستگاه را عیب یابی کنید.

 • گاز کولر گازی کاهش یافته است.
 • درون لوله های دستگاه کثیف شده است.
 • بیرون اواپراتور و یا صافی اواپراتور دچار آلودگی شده است.
 • کمپرسور دستگاه دچار سوختگی شده است.
 • لاستیک های لرز گیر کمپرسور کولر گازی دچار پوسیدگی شده است.
پیشنهاد آی‌بک امداد :  تعمیر یخچال طالخونچه | هزینه تعمیر یخچال در شهر طالخونچه اصفهان

دلیل صدای زیاد کولر گازی چیست

اگر کولر گازی شما صدای زیادی تولید می کند ولی در میزان برودت دستگاه مشکلی وجود ندارید می توانید از موارد زیر برای عیب یابی دستگاه استفاده کنید.

 • محلی که کولر را قرار داده اید را تنظیم و تراز کنید.
 • پیچ های دریچه هوا و کانال ها را بررسی کنید در صورت شل شدگی سفت کنید.
 • پروانه های دستگاه به بدنه کولر گازی ساییده می گردد.
 • پیچ های کمپرسور کولر گازی شل شده است و باید سفت کنید.
 • لاستیک های لرز گیر کولر گازی پوسیده شده است و باید تعویض کنید.
 • لوله های دستگاه با یکدیگر و یا با بدنه دستگاه سایش دارند.

تعمیرات تلویزیون سامسونگ در خاروانا

یکی از لذت بخش ترین تفریحات افراد در خانه تماشای برنامه های جذاب تلویزیون است. به همین دلیل وجود خرابی در تلویزیون باعث ایجاد حس کسلی برای افراد خانه می گردد. به همین دلیل تصمیم می گیرند در اولین فرصت تلویزیون خود را تعمیر کنند. در شهر خاروانا ساکنین این شهر می توانند برای تعمیرات تلویزیون سامسونگ خود از مرکز آی بک امداد کمک بگیریند. برای بهره مندی از خدمات این مرکز فقط کافیست با شماره های موجود در سایت تماس بگیرید.

چرا در تلویزیون سامسونگ تصویر نصفه نشان داده می شود

یکی از متداول ترین مشکلات تلویزیون های سامسونگ نصفه نشان دارند تصاویر است که از دلایل به وجود آمدن این مشکل می توان به موارد زیر اشاره نمود:

 • در برخی مواقع تصاویر تلویزیون به صورت نصفه و یا با کمی کشیدگی نمایش می دهد. در این مواقع اندازه تصاویر دستگاه نادرست است.
 • خیلی مواقع احتمال دارد که تنظیمات خروجی تلویزیون یا همان گزینه Output را بر روی اندازه بزرگ یا اعداد ۱۶.۹ تنظیم نکرده اید در این مواقع فقط کافی است به بخش تنظیمات تلویزیون رفته و اندازه تصویر را تغییر دهید. با انجام این کار تصویر به صورت کامل نمایش داده می شود.
 • تنظیمات مربوطه را می توانید از قسمت تلویزیون و رسیور بررسی نمایید.

تعمیرات تلویزیون سامسونگ در خاروانا

هزینه تعمیرات تلویزیون سامسونگ در خاروانا

تعمیرات تلویزیون شامل طیف هزینه متغیری است و نمی توان عدد دقیقی برای آن اعلام نمود. پیش از هر کاری باید دستگاه بررسی شود و در صورت نیاز به تعویض قطعه قیمت قطعه مد نظر بر آورد گردد. در انتها می توان هزینه تعمیرات را به صورت دقیق تعیین کرد. اما برای اطلاع از هزینه های تقریبی تلویزیون می توانید با کارشناسان آی بک امداد در خاروانا تماس بگیرید.

نتیجه گیری

مرکز آی بک امداد خدمات مربوط به تعمیرات تمامی لوازم خانگی از جمله پکیج، کولر و تلویزیون را در شهر خاروانا ارائه می دهد. ساکنین این شهر می توانند در صورت نیاز به تکنسین حرفه ای برای تعمیرات دستگاه خود با مرکز آی بک امداد تماس بگیرند.

تعمیر تلویزیون در خاروانا

امتیاز سردبیر

مجموع امتیازات

در این مقاله شما با مرکز تعمیرات تلویزیون، کولر و پکیج در خاروانا آشنا می شوید.

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید !

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا