نمایندگیکوراییم

تعمیر پکیج در کوراییم | تعمیر تلویزیون و کولر در محل

یکی از وسایلی که در منازل به صورت دائمی در حال کار است پکیج می باشد. ای دستگاه به دلیل کارکرد دائمی امکان دارد مشکلات زیادی برایش به وجود آید. ایجاد خرابی در پکیج باعث می شود شما آب گرم در منزل خود نداشته باشید و همین امر دلیلی است که افراد در این مواقع برای تعمیر پکیج عجله بسیاری می کنند. در مواقع نیاز به یک تعمیر پکیج در کوراییم دارید می توانید با شرکت آی بک امداد تماس بگیرید.

خدمات تعمیر پکیج در کوراییم اردبیل چیست

مجموعه آی بک امداد یکی از مراکزی است که تعمیر پکیج در کوراییم را به صورت سیار انجام می دهد. در مجموعه ما تکنسین های بسیار حرفه ای و مجربی در حال فعالیت هستند که به صورت تخصصی در زمینه تعمیرات لوازم منزل فعال می باشند. همچنین در مجموعه آی بک امداد تمامی تعمیرکاران موظف هستند که در مواقع نیاز به تعویض قطعه از قطعات اورجینال و اصلی استفاده می کنند. در ادامه تمامی مراحل ارتباط با آی بک امداد را برای شما شرح داده ایم:

 1. در قدم اول می توانید با شماره های آی بک امداد تماس بگیرید.
 2. در وب سایت آی بک امداد می توانید مشکل دستگاه را ثبت کنید.
 3. بعد از ثبت درخواست شما تعمیرکاران ما با شما تماس میگیرند و در رابطه با مشکل دستگاهی توضیحات کاملی از شما می گیرند.
 4. هزینه تقریبی مربوط به تعمیرات دستگاه را اعلام می کنند.
 5. در ادامه تعمیرکار آی بک امداد به منزل شما آمده و شروع به عیب یابی پکیج می کند.
 6. یکی از بهترین مراکز تعمیرات لوازم خانگی در ایران تیم آی بک امداد می باشد.

تعمیر پکیج در کوراییم

در مواقعی که پکیج در منازل دچار مشکل می شود افراد به دنبال تکنسین های امین و کار بلد برای تعمیر دستگاه خود می گردند. آی بک امداد یکی از بهترین مراکز تعمیرات در سراسر ایران به خصوص شهر کوراییم در استان اردبیل است. برای اینکه بتوانید از خدمات تعمیر پکیج در کوراییم بهره مند شوید تنهای کافیست با شماره های موجود در سایت تماس بگیرید.

دلیل خاموشی خود به خود پکیج چیست

متداول ترین مشکلی که امکان دارد برای پکیج به وجود آید خاموش شدن دستگاه به صورت ناگهانی است. در مواقعی پیش می آید که پکیج هر چند دقیقه یکبار خاموش می شود. این مشکل زمانی به وجود می آید که دستگاه دچار مشکلی شده باشد و سوییچ های ایمنی برای پیشگیری از خطرات احتمالی دستگاه را خاموش می کنند. در ادامه برخی از دلایل مربوط به خاموش شدن ناگهانی پکیج را شرح داده ایم:

 • خرابی یا نشتی در پمپ
 • ترموستات خراب است.
 • شیر های آب بسته است.
 • پکیج دچار افت فشار شده است.
 • گاز دچار کمبود شده است.
 • برای اینکه بتوانید این مشکلات را رفع کنید باید دستگاه را بررسی کنید و قطعات معیوب را تعویض نمایید.

برای بررسی و تعمیرات پکیج می توانید از مرکز تعمیرات پکیج در کورییم اردبیل کمک بگیرید. برای این منظور با شماره های موجود در سایت تماس بگیرید.

پیشنهاد آی‌بک امداد :  تعمیر کولر گازی جبالبارز | هزینه تعمیر کولر گازی در شهر جبالبارز کرمان

دلیل صدای زیاد پکیج چیست

با گذشت زمان برای مدت طولانی قطعات دستگاه دچار استهلاک می شود، همین مشکل باعث ایجاد صداهایی در پکیج می گردد. برای صدای بلند پکیج ها دلایل زیادی وجود دارد که در ادامه شرح داده ایم:

 1. پمپ گرمایش مرکزی پکیج یکی از متداول ترین دلایلی است که باعث ایجاد صدای بلند در پکیج می گردد.
 2. درون پمپ دستگاه به مرور هوا نفوذ می کند و باعث ایجاد حباب یا گنبد هوا می گردد. به همین دلیل صدای زیادی در دستگاه ایجاد می گردد.

برای اینکه این مشکل را برطرف نمایید باید اقدام به هوا گیری پکیج کنید. برای اینکار باید در پشت دستگاه شیر هواگیری را پیدا نمایید و باز کنید.

دلیل گرم نشدن آب پکیج چیست

برای اینکه بدانید دلیل گرم نکردن آب توسط پکیج چیست؟ باید در ابتدا بررسی کنید که پکیج کار می کند یا نه. در مواقعی که پکیج کار نمی کند باید اقدام به بررسی آب، برق و گاز نمایید و مطمئن شوید که دستگاه سالم است.

ولی اگر پکیج شما روشن است و در حال فعالیت می باشد اما قادر به گرم کردن آب نیست، باید موارد دیگری را از جمله ترموستات و کنترلر ها را بررسی نمایید. در ادامه برخی از موارد مربوط به آن را شرح داده ایم:

 • ساده ترین علت برای عدم گرم شدن آب در پکیج تنظیمات غلط کنترلر های دستگاه است.
 • در ابتدا باید درجه ترموستات را تا آخر بالا ببرید و بررسی کنید که مشکل رفع می گردد یا نه.
 • در ادامه باید پمپ آب پکیج را چک نمایید. اگر این قطعه خراب بود باید اقدام به تعمیر یا تعویض آن نمایید.

تعمیر پکیج در کوراییم

دلیل کار نکردن دکمه های پکیج چیست

از دیگر مشکلات رایجی که در پکیج های دیواری امکان دارد به وجود آید خرابی کلید های دستگاه است. در صورت پیش آمدن هر کدام از مشکلات ذکر شده می توانید از موارد زیر برای تشخیص خرابی دستگاه و رفع آن استفاده نمایید:

 • در زمان های مختلف به صورت ناگهانی پکیج روشن و خاموش می گردد.
 • دمای دستگاه گرمتر یا سردتر از اندازه مشخص شده برای ترموستات است.
 • صدای کلیک از قطعه ترموستات شنیده نمی گردد.
 • تایمر مکانیکی یا ترموستات صدای وزوز می دهد.
 • آب خروجی از پکیج بسیار داغ و اذیت کننده است.
 • دما را نمی توان از طریق ئیچ رادیاتور ها کاهش یا افزایش داد.

تعمیر تلویزیون در کوراییم

یکی از لذت بخش ترین تفریحات در طول روز تماشای کانال ها و برنامه های تلویزیون می باشد. دیدن فیلم های سینمایی و برنامه های جذاب تلویزیون در کنار جمع خانواده لذتی وصف ناپذیری را در افراد ایجاد می کند. به همین دلیل اگر در دستگاه خرابی و ایرادی به وجود آمده باشد باعث کلافگی و خستگی افراد خانه می گردد. همین امر موجب می گردد که افراد بلافاصله به فکر تعمیرات تلویزیون معیوب خود باشند. اگر ساکن شهر کوراییم هستید می توانید برای تعمیرات تلویزیون در کوراییم از تعمیرکاران و تکنسین های آی بک امداد کمک بگیرید. برای ارتباط با مجموعه آی بک امداد تنها کافیست با شماره های مربوط به مجموعه تماس بگیرید.

تعمیر تلویزیون در کوراییم

دلیل وجود نقطه های سیاه در صفحه تلویزیون چیست

در تلویزیون ها زمانی با پیکسل سوختگی مواجه می شوید که برق پیکسل به وسیله ترانزیستور تامین نگردد. این امر موجب خاموش شدن پیکسل و سیاهی آن می گردد.

پیشنهاد آی‌بک امداد :  تعمیر یخچال در کاج تهران | هزینه تعمیر یخچال در کاج تهران

متداول ترین دلیل برای سوختگی پیکسل ایراد کوچکی می باشد که در مرحله مونتاژ دستگاه در زمان تولید اتفاق می افتد. همچنین احتمال دارد به علت آسیب های فیزیکی در زمان استفاده از تلویزیون نیز این اتفاق پیش آید.

پیکسل گیر کرده نمونه دیگری از سیاهی در صفحه تلویزیون می باشد. پیکسل های سوخته هرگز روشن نمی گردد ولی پیکسل های گیر کرده به شکل رنگ های آبی، قرمز و سبز دیده می گردد.

به صورت کلی نمی توان پیکسل های سوخته را تعمیر کرد و باید پنل تلویزیون را تعویض نمایید. ولی امکان دارد این نقاط سیاه به مرور از بین روند و برخی مواقع نیز برای همیشه باقی می مانند.

در صورتی که تلویزیون شما نیاز به تعویض پنل دارد و باید آن را عوض کنید می توانید برای این کار از مرکز تعمیرات آی بک امداد کمک بگیرد. آی بک امداد به صورت شبانه روزی در شهر کوراییم اردبیل آماده ارایه خدمات به مشتریان عزیز می باشد.

تعمیر کولر در کوراییم اردبیل

کولر یکی از وسایلی می باشد که در فصل زمستان برای هر خانه ای واجب است. کولر ها معمولا به دو صورت آبی و گازی در بازار وجود دارند و هر خانه ای احتمال دارد یکی از آن ها را داشته باشد. کولر ها به دلیل اینکه در فضای بیرونی منزل قرار می گیرند احتمال وجود مشکلاتی برای آن ها وجود دارد. اگر کولر شما دچار مشکل شده است و برای رفع آن به تکنسین متخصص نیاز دارید می توانید از خدمات تعمیر کولر در کوراییم که توسط مجموعه آی بک امداد ارایه می گردد، استفاده نمایید.

تعمیر پکیج در کوراییم

هزینه تعمیرات کولر در کوراییم اردبیل چقدر است

تعمیرات کولر گازی امری تخصصی است و نمی توان قبل از تشخیص مشکل و عیب یابی دستگاه هزینه دقیقی را برای آن اعلام نمود. برای اینکه بتوانید از هزینه های تقریبی تعمیرات کولر در کوراییم اطلاع پیدا کنید می توانید با کارشناسان مجموعه آی بک امداد تماس بگیرید. کارشناسان ما بعد از دریافت شرح حالی از مشکل دستگاه شما به صورت تقریبی مشکل دستگاه را حدس زده و با توجه به آن هزینه تعمیرات به شما اعلام می گردد. در صورت تمایل شما تکنسین ما به صورت حضوری به منزلتان اعزام شده و اقدام به عیب یابی دستگاه می نماید و در انتها بعد از تشخیص مشکل اصلی هزینه دقیق تعمیرات را به شما اعلام خواهد نمود.

نتیجه گیری

برای تعمیرات پکیج در کوراییم، یا تعمیرات تلویزیون در کوراییم و تعمیرات کولر در کوراییم شما می توانید از خدمات آی بک امداد در این شهر ها استفاده نمایید. تعمیرکارانی که در مجموعه ما مشغول به کار هستند تمامی دوره های آموزشی مربوط به تعمیرات وسایل خانگی را گذرانده اند و با بهترین کیفیت آماده ارایه خدمات به مشتریان عزیز می باشند. یکی از مهم ترین اصول کاری در آی بک امداد رعایت اصل مشتری مداری است که به همین دلیل رضایت کامل مشتریان در انجام کار الویت ما می باشد.

تعمیرات تلویزیون در کوراییم

امتیاز سردبیر

مجموع امتیازات

در این مقاله با تعمیر پکیج در کوراییم در مرکز آی بک امداد آشنا می شوید و خدمات ارائه شده توسط آن ها را بهتر می شناسید.

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید !

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا