عاشقلونمایندگی

تعمیر برد یخچال در عاشقلو | تعمیر تلویزیون، لباسشویی و ظرفشویی در محل

برد یخچال به دلایل مختلفی ممکن است دچار ایرادات و اشکالاتی شود که معمولاً به تعمیر نیاز پیدا می‌ کند. در این شرایط توصیه آی بک امداد به شما این است که با این مرکز تماس گرفته و از خدماتی که توسط تعمیرکاران خبره و ماهر ما انجام می‌ شود بهره‌مند شوید. یکی از مزایای خدمات آی بک امداد تعمیر برد یخچال در عاشقلو و در محل می‌ باشد و دردسرهای انتقال و جابجایی لوازم سنگین به محل دیگر را از بین می‌ برد. تعمیرکار پس از حضور در منزل شما به عیب یابی و بررسی یخچال پرداخته و مشکل آن را رفع می‌ نماید. شماره تلفن‌ های ۰۲۱۸۸۰۴۱۶۳۳ و ۰۹۱۲۳۷۶۶۸۳۲ آماده پاسخگویی به کاربران عزیز آی بک امداد می‌ باشد.

تعمیر برد یخچال الکترواستیل در عاشقلو

یخچال الکترواستیل از برندهای محبوب ایرانی است و توانسته در بین مردم جایی برای خودش باز کند و به همین خاطر طرفداران زیادی دارد. دوام زیاد این محصول باعث شده که کاربران از آن استقبال کنند اما با همه این‌ ها گاهی خرابی‌ ها و مشکلاتی نیز گریبان‌ گیر این یخچال با کیفیت خواهد شد. این موضوع فقط به برند الکترواستیل و یا دیگر برندهای ایرانی مربوط نیست. چنانچه بهترین برندهای خارجی بازار را هم خریداری کنید، خراب شدن و ایجاد مشکل در آن اجتناب ناپذیر است. یکی از ایراداتی که معمولاً در یخچال الکترواستیل گزارش می‌ شود خراب شدن برد آن می‌ باشد. عیب یابی و تعمیر برد الکترونیکی یخچال الکترواستیل کاملاً تخصصی می‌ باشد و حتماً باید توسط متخصصین ماهر انجام گیرد. به همین خاطر توصیه می‌ کنیم که پس از برخورد با مشکل در برد الکترونیکی یخچال الکترواستیل، با شماره تلفن‌ های ۰۲۱۸۸۰۴۱۶۳۳ و یا ۰۹۱۲۳۷۶۶۸۳۲ تماس گرفته و از تکنسین و متخصصین آی بک امداد بخواهید که در محل حاضر شوند و مشکل یخچال شما را رفع کنند.

تعمیر برد الکترونیکی یخچال الکترواستیل در عاشقلو

عوامل زیادی موجب خراب شدن برد الکترونیکی در یخچال الکترواستیل می‌ شوند که در ادامه مهم‌ ترین آنها را بیان می‌ کنیم.تعمیر برد یخچال در عاشقلو | تعمیر تلویزیون، لباسشویی و ظرفشویی در محل

 • اگر سیم پیچی برد الکترونیکی و یا قطعات دیگر آن مثل خازن و حسگر رطوبت ببیند و آب به آن نفوذ کند برد خراب خواهد شد. بنابراین باید بسیار دقت کنید که رطوبت به پشت یخچال نرسد و خطر برق گرفتگی نیز شما را تهدید نکند.
 • چنانچه متوجه عدم کارکرد درست یخچال الکترواستیل شدید بهتر است آن را از برق بکشید و جهت جلوگیری از آتش سوزی و خطر برق گرفتگی حتماً بسیار سریع با امداد تماس بگیرید.
 • آتش سوزی در یخچال الکترواستیل یا دیگر یخچال‌ ها می‌ تواند علت دیگری هم داشته باشد و باعث آسیب رسیدن به برد خواهد شد.
 • آتش سوزی باعث می‌ شود که قطعات داخل یخچال بیش از اندازه گرم شده و صدمه ببینند.
 • چنانچه شما نیز مانند اغلب افراد مهارتی در زمینه تعمیر و سرویس یخچال ندارید، بهتر است که این کار را انجام ندهید زیرا ممکن است به برد یخچال الکترواستیل آسیب وارد کنید.
 • صدمه به برد می‌ تواند به علت وارد شدن ضربه‌ ای به بدنه یخچال حین جابجایی و یا اسباب کشی نیز رخ دهد.
 • معمولاً پس از چند سال استفاده از یخچال الکترواستیل عمر مفید آن به پایان رسیده و قطعات آن فرسوده می‌ شوند. در این شرایط باید برد الکترونیکی تعویض شود.
 • چنانچه قطعی برق به صورت مکرر اتفاق افتد و یا برق نوسانات شدید داشته باشد، برد الکترونیکی یخچال خراب خواهد شد.
پیشنهاد آی‌بک امداد :  تعمیر کولر گازی زاغه | هزینه تعمیر کولر گازی در شهر زاغه لرستان

تعمیر یخچال الکترواستیل یکی از کارهای تخصصی است که حتماً باید با افراد مجرب و ماهر که در مرکز آیبک امداد حضور دارند بررسی و تعمیر شود.

توصیه‌ های کارشناسان آی بک امداد جهت محافظت از برد الکترونیکی یخچال الکترواستیل

آی بک امداد به کاربران این مرکز توصیه می‌ کند که برای کاهش دادن هزینه تعمیرات تا جایی که امکان دارد نکات ایمنی مربوط به نگهداری و حفظ یخچال الکترواستیل را رعایت کنند تا به برد الکترونیکی و دیگر قطعات یخچال آسیبی وارد نشود و عمر مفید یخچال افزایش پیدا کند. رعایت این نکات هزینه‌ ای برای شما نخواهد داشت اما در واقع از خراب شدن زود هنگام یخچال جلوگیری کرده و می‌ تواند نوعی سرمایه‌ گذاری نیز به شمار آید.

 • جهت جلوگیری از ایجاد نوسان برق و آسیب وارد شدن به یخچال الکترواستیل حتماً از محافظ برق استفاده کنید.
 • به کار بردن این ابزار باعث می‌ شود که جریان برق به صورت یکدست به یخچال وارد شود و ضعف و یا شدت جریان برق در آن تأثیر گذار نباشد.
 • چنانچه یخچال الکترواستیل عملکرد درستی ندارد در صورتی که مهارت کافی ندارید به هیچ عنوان آن را دستکاری نکنید زیرا این کار موجب ایجاد هزینه‌ های بیشتر برای تعمیر دستگاه خواهد شد و یا می‌ تواند برای جان شما نیز خطر آفرین باشد.
 • تا زمانی که یخچال الکترواستیل دارای گارانتی است به هیچ عنوان خودتان قطعه‌ ای در آن را باز و بسته نکنید زیرا در این صورت دستگاه از ضمانت شرکت خارج می‌ شود و نمایندگی مسئولیت آن را به عهده نخواهد گرفت.
 • هنگام اسباب کشی و جابجا کردن یخچال الکترواستیل حتماً مراقب باشید که به بدنه آن صدمه‌ ای وارد نشود و یا کارگران به آن آسیبی وارد نکنند.
 • یکی از مواردی که هنگام نظافت یخچال الکترواستیل نباید فراموش کنید، تمیز کردن پشت یخچال است. علاوه بر آن از نفوذ آب و ایجاد رطوبت در آن خودداری کنید.
 • برای دریافت اطلاعات بیشتر می‌ توانید به دفترچه راهنمای یخچال الکترواستیل مراجعه کرده و نکات آن را با دقت رعایت کنید.

علائم خراب شدن برد الکترونیکی یخچال الکترواستیل

چنانچه نشانه‌ ها و علائم زیر را در یخچال الکترواستیل مشاهده نمودید می‌ توانید به خراب شدن برد الکترونیکی آن شک کنید.تعمیر برد یخچال در عاشقلو | تعمیر تلویزیون، لباسشویی و ظرفشویی در محل

 • اگر سرعت چرخش فن در یخچال الکترواستیل تغییر کند و صدای زیادی از آن ایجاد شود، ممکن است که برد الکترونیکی خراب شده باشد.
 • زمانی که از آب سرد استفاده می‌ کنید ممکن است متوجه شوید نور چراغ کم شده و یا فن دستگاه کارایی ندارد.
 • چنانچه مواد داخل یخچال فریزر الکترواستیل خیلی خوب خنک نمی‌ شوند و صدای کلیک از دستگاه شنیده شود نیز نشان از خراب شدن برد الکترونیکی آن دارد.
 • اگر فن در یخچال الکترواستیل کار کند اما کمپرسور خاموش باشد، مشکل معمولاً از مادربرد و یا رله استارت دستگاه است.
 • سوختن مقاومت که یکی از قطعات برد الکترونیکی می‌ باشد، باعث عدم کارکرد برد خواهد شد.
پیشنهاد آی‌بک امداد :  تعمیر کولر گازی پیربکران | هزینه تعمیر کولرگازی در پیربکران اصفهان

تعمیر تلویزیون دوو در عاشقلو

تلویزیون دوو امروزه با تکنولوژی بسیار بالایی ساخته می‌ شود و به همین خاطر تعمیر آن نیز تخصصی می‌ باشد. جهت تعمیر تلویزیون دوو حتماً باید افراد ماهر و متخصص به بررسی آن پرداخته و مشکل تلویزیون را رفع کنند. این متخصصین دوره‌ های لازم جهت تعمیر تلویزیون را گذرانده اند و به تمام قطعات آن آشنا هستند. متخصصین در آی بک امداد تلویزیون دوو را با کیفیت بسیار بالا تعمیر می‌ کنند و این کار را در محل مشخص شده توسط کاربر انجام می‌ دهند. جهت دریافت خدمات آی بک امداد می‌ توانید با شماره‌ های ۰۲۱۸۸۰۴۱۶۳۳ و ۰۹۱۲۳۷۶۶۸۳۲ تماس بگیرید تا تکنسین مربوطه به محل اعزام شود.

رفع مشکل روشن نشدن تلویزیون دوو با آی بک امداد

موارد مختلفی می‌ تواند موجب روشن نشدن تلویزیون دوو شود. گاهی اوقات تنظیمات اشتباه در تلویزیون و یا مشکلات مربوط به جریان برق و یا حتی مشکلات سخت‌ افزاری می‌ تواند باعث شود که تلویزیون دوو روشن نشود. از آنجایی که تلویزیون دوو ساختار پیچیده‌ ای دارد، بنابراین رفع مشکلات مربوط به ایرادها و خرابی‌ های آن حتماً باید توسط تکنسین ماهر بررسی و برطرف شود. چنانچه خودتان جهت تعمیر تلویزیون اقدام کنید به آن صدمات جدی وارد خواهید کرد و علاوه بر آن ایمنی شما نیز ممکن است که به خطر بیفتد.

تعمیر لباسشویی اسنوا در عاشقلو

لباسشویی اسنوا یکی دیگر از دستگاه‌ های موجود در بازار است که دارای طرفداران بسیار زیادی می‌ باشد. توصیه می‌ کنیم اگر مشکلی در لباسشویی اسنوا پیش آمد حتماً با آی بک امداد ارتباط برقرار کنید و یا به وب سایت آن مراجعه کرده و درخواست خود را جهت تعمیر لباسشویی اسنوا ثبت نمایید. تعمیر برد یخچال در عاشقلو | تعمیر تلویزیون، لباسشویی و ظرفشویی در محلپس از آن تعمیرکار به سرعت در محل حاضر می‌ شود و پیش از آنکه کار تعمیر و سرویس لباسشویی اسنوا را آغاز کند به عیب یابی دقیق آن می‌ پردازد و هزینه‌ ها را نیز به شما اعلام خواهد کرد و چنانچه شما موافقت نمودید پس از آن خدمات تعمیر انجام خواهد شد. در پایان کار نیز توسط تکنسین فاکتور رسمی به شما تقدیم شده و شما می‌ توانید چنانچه مجدداً مشکلی در لباسشویی اسنوا پیش آمد، با در دست داشتن همین گارانتی بخواهید که به صورت رایگان لباسشویی شما را تعمیر کند.

سخن آخر

همه وسایل الکترونیکی و لوازمی که در منازل وجود دارد به نصب و راه‌ اندازی اصولی نیاز خواهند داشت و این کار حتماً باید توسط فردی انجام شود که در این کار مهارت کافی دارد. سرویس این لوازم نیز حتماً باید توسط تیم حرفه‌ ای و کار بلد انجام شود و افرادی که با قطعات لوازم الکترونیکی آشنایی دارند و دوره‌ های تعمیر و سرویس را گذرانده اند باید اقدام به تعمیر کنند. آی بک امداد خدمات ویژه‌ ای را در این زمینه به مشتریان خود ارائه می‌ دهد. متخصصین تیم ما در زمینه سرویس، تعمیر، نصب و راه اندازی لوازم خانگی دارای تخصص بالایی هستند و می‌ توانند این خدمات ویژه را به کاربران خود تقدیم نمایند.

 

تعمیر برد یخچال در عاشقلو

امتیاز سردبیر

مجموع امتیاز

تعمیر برد یخچال در عاشقلو، تعمیر تلویزیون، لباسشویی و ظرفشویی در محل

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید !

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا