نمایندگینمین

تعمیر برد یخچال در نمین | تعمیر در محل تلویزیون، لباسشویی و ظرفشویی

امکان دارد یخچال شما به دلایل زیادی دچار خرابی شده و نیاز به تعمیر داشته باشد، در این صورت توصیه می‌کنیم با آی بک امداد تماس بگیرید تا تعمیرکار خبره ما به محل اعزام شود. تعمیرکار بعد از اینکه یخچال شما را بررسی و عیب یابی کرد، آن را تعمیر کرده و مشکل دستگاه را برطرف می‌کند. لازم است برای استفاده از خدمات آی بک امداد با شماره‌های ۰۲۱۸۸۰۴۱۶۳۳ یا ۰۹۱۲۳۷۶۶۸۳۲ تماس بگیرید.

تعمیر برد یخچال‌ جنرال الکتریک در نمین

یخچال‌های جنرال الکتریک جزو برندهای محبوب هستند که توانسته‌اند جایی برای خود در میان مردم پیدا کنند و به دلیل دوام بالای این محصول، مورد استقبال کاربران قرار بگیرد ولی طبیعیست که یخچال جنرال الکتریکی هم مانند وسایل دیگر دچار خرابی و مشکلاتی شود که اجتناب ناپذیر است. حتی اگر شما بهترین برند و گران‌ترین یخچال دنیا را خریداری کنید، باز هم ممکن است یخچال شما دچار خرابی شود.

یکی از خرابی‌های رایج در یخچال جنرال الکتریک، خراب شدن برد یخچال است. بررسی و تعمیر برد کاری کاملاً تخصصی بوده و باید به وسیله افراد متخصص و ماهر انجام بگیرد، به همین دلیل توصیه می‌کنیم اگر یخچال جنرال الکتریک شما دچار مشکل شد با شماره‌های ۰۲۱۸۸۰۴۱۶۳۳ یا ۰۹۱۲۳۷۶۶۸۳۲ تماس بگیرید تا متخصصین و تکنسین‌های آی بک امداد در محل مورد نظر شما حاضر شده و مشکل یخچال تان را رفع کنند.

دلایل خراب شدن برد یخچال جنرال الکتریک چیست؟

دلایل زیادی می‌تواند باعث خرابی برد یخچال جنرال الکتریک شود که مهمترین آنها موارد زیر هستند:

 • اگر در روی سیم پیچی برد و قطعات دیگر مانند حسگرها و خازن‌ها، آب و رطوبت نفوذ کند، باعث خرابی برد خواهد شد. البته در این صورت خطر برق گرفتگی وجود دارد. پس اگر به پشت یخچال رطوبتی رسید و احساس کردید که یخچال جنرال الکتریک به خوبی کار نمی‌کند، برای اینکه از خطر برق گرفتگی و آتش سوزی جلوگیری کرده باشید، قبل از انجام تعمیرات دستگاه، برق یخچال را قطع کنید.
 • آتش سوزی دلیل دیگری است که می‌تواند باعث آسیب دیدگی برد شود، زیرا آتش سوزی باعث گرم شدن بیش از اندازه قطعات یخچال می‌شود.
 • اگر افرادی که در زمینه تعمیر یخچال مهارت کافی ندارند، دست به تعمیر آن بزنند، باعث خرابی برد خواهند شد.
 • گاهی وارد شدن ضربه به یخچال در اثر اسباب کشی و یا جابجایی، می‌تواند باعث آسیب دیدگی برد شود.
 • ممکن است عمر مفید یخچال تمام شده و برد آن فرسوده شده باشد.
 • در صورتی که برق به صورت مکرر قطع شده و یا نوسانات شدید برق وجود داشته باشد، برد خراب می‌شود.

توجه داشته باشید که تعمیرات یخچال کاری تخصصی بوده و باید به وسیله افراد ماهر و مجرب انجام شود. در صورتی که متوجه خرابی برد یخچال خود شدید با تلفن ۰۲۱۸۸۰۴۱۶۳۳ یا ۰۹۱۲۳۷۶۶۸۳۲ تماس بگیرید تا تکنسین ما برای تعمیر برد یخچال شما به محل مورد نظرتان اعزام شوند.

تعمیر برد یخچال

توصیه‌های متخصصین آی بک امداد برای محافظت از برد یخچال

متخصصین آی بک امداد توصیه می‌کنند برای اینکه هزینه‌های تعمیرات را کاهش دهید، می‌توانید موارد مهمی را رعایت کرده تا از بروز مشکل در برد یخچال جلوگیری کنید و همچنین عمر مفید یخچال را هم بالا ببرید. رعایت نکاتی که برایتان بیان می‌کنیم هزینه زیادی ندارد ولی در صورت خرابی برد یخچال شما مجبورید برای تعمیر و یا تعویض برد هزینه بیشتری پرداخت کنید:

 • برای اینکه از یخچال جنرال الکتریک خود در مقابل نوسانات برق محافظت کنید، توصیه می‌شود از محافظ برق استفاده کنید. این کار شما باعث خواهد شد که جریان یکدست وارد سیستم یخچال شده و بتواند شدت و یا ضعف جریان برق را به خوبی کنترل کند.
 • در صورتی که یخچال شما در عملکرد خود دچار اختلال شد، اگر مهارت کافی در زمینه تعمیر یخچال ندارید به هیچ وجه آن را باز نکنید زیرا این کار شما باعث خواهد شد مجبور شوید هزینه بیشتری جهت تعمیر دستگاه بپردازید و یا حتی ممکن است در اثر برق گرفتگی آسیب ببینید. علاوه بر این مورد، باید بگوییم وقتی شما دستگاه را باز می‌کنید از ضمانت شرکت مربوطه خارج شده و نمایندگی هم ضمانت نامه دستگاه را قبول نمی‌کند زیرا در تمامی ضمانت‌نامه‌ها آمده که نباید دستگاه به وسیله شما باز شده باشد.
 • وقتی تصمیم به جابجا کردن یخچال می‌گیرید، باید مراقب باشید که در این جا به جا کردن، به بدنه دستگاه آسیب نرسد و یا در هنگام اسباب کشی، کارگران به یخچال شما آسیب نزنند.
 • زمانی که تصمیم به تمیز کردن پشت یخچال جنرال الکتریک خود می‌گیرید، دقت کنید که هیچ رطوبتی وارد پشت دستگاه نشود. توصیه می‌شود برای پاک کردن پشت یخچال از دستمال خشک استفاده کنید زیرا نفوذ آب و رطوبت باعث اتصالی برد خواهد شد و شاید مجبور شوید برد را عوض کنید و یا حتی لازم شود که یخچال خود را تعویض کنید.
 •  قبل از استفاده از یخچال، بهتر است که دفترچه راهنمایی آن را مطالعه کنید تا بدانید که چه نکاتی برای استفاده از دستگاه باید رعایت شود و یا می‌توانید از کسی که دستگاه را نصب می‌کند، راهنمایی بخواهید.
پیشنهاد آی‌بک امداد :  نمایندگی تعمیر تلویزیون در مهاباد | تعمیر پکیج و آبسردکن شبانه روزی

از کجا بفهمیم که برد یخچال جنرال الکتریک خراب شده است؟

متخصصین آی بک امداد معتقدند که شما می‌توانید با مشاهده نشانه‌های زیر متوجه خرابی برد یخچال شده و با متخصصین ما تماس بگیرید:

 1. سرعت چرخش فن یخچال تغییر کرده و سر و صدای زیادی می‌دهد.
 2. وقتی می‌خواهید از آب سرد و یا یخ استفاده کنید،متوجه می‌شوید که نور چراغ‌ها کم شده و فن‌ها از کار افتاده است.
 3. یخچال و فریزر خوب خنک نکرده و صدای کلیک از آن شنیده می‌شود.
 4. در صورتی که فن‌ها کار می‌کنند ولی کمپرسور خاموش است، مشکل از کمپرسور، رله استارت و یا مادربرد است.
 5. کنده شدن و یا خرابی لحیم هم باعث می‌شود برد از کار بیفتد. البته این مشکل به راحتی به وسیله تعمیرکار ماهر برطرف خواهد شد.
 6. سوختن قطعه ای به نام مقاومت در برد، می‌تواند باعث از کار افتادن برد شود.

هزینه تعمیر برد یخچال های جنرال الکتریک در نمین

نوسانات بازار باعث می‌شود نتوان قیمت مشخصی را برای هزینه تعمیر برد یخچال های جنرال الکتریک مشخص کرد. علاوه بر قیمت برد، باید اجرت تعمیرکار را هم برای تعویض و یا تعمیر برد به مبلغ در نظر گرفته شده اضافه کنید.

البته در بعضی از شهرها، قطعات برندهای خارجی سخت پیدا می‌شود. برد هم جزو این قطعات می‌باشد پس لازم است که از شهرهای دیگری سفارش این قطعه داده شود. در این صورت باید هزینه ارسال برد به وسیله پست هم محاسبه شود.

در صورتی که تعمیرکار آی بک امداد مطمئن شود که برد یخچال به هیچ وجه تعمیر نمی‌شود، مجبور است که از مراکز معتبر یک برد اورجینال برای یخچال شما تهیه کند.

تعمیر تلویزیون ایکس ویژن در نمین  در محل

تلویزیون‌های ایکس ویژن با تکنولوژی بالایی درست شده و تعمیر آن کاملاً تخصصی می‌باشد. برای تعمیر این تلویزیون باید به افراد متخصص و ماهری مراجعه کنید که دوره‌های لازم را دیده و با قطعات این تلویزیون آشنایی کامل دارند. متخصصین آی بک امداد می‌توانند تلویزیون شما را با کیفیت بالا و در محل مورد نظرتان تعمیر کنند. برای این کار لازم است با شماره ۰۲۱۸۸۰۴۱۶۳۳ یا ۰۹۱۲۳۷۶۶۸۳۲ تماس بگیرید تا متخصص مربوطه به محل مورد نظرتان اعزام شود.

تعمیر روشن نشدن تلویزیون ایکس ویژن توسط آی بک امداد

دلایل مختلفی می‌تواند باعث روشن نشدن تلویزیون ایکس ویژن شود، مواردی مانند تنظیمات نادرست، مشکلات برق و یا حتی خرابی سخت افزاری باعث بروز این مشکل خواهد شد. اگر تلویزیون ایکس ویژن شما روشن نمی‌شود باید موارد زیر را بررسی کنید:

 • منبع برق دستگاه را بررسی کنید: ابتدا باید اطمینان پیدا کنید که تلویزیونتان را درست به برق زده‌اید و کابل به برق وصل است. همچنین باید از سالم بودن پریز برق هم مطمئن شوید. می توانید به وسیله یک دستگاه دیگر پریز برق را امتحان کنید.
 • تنظیمات راه‌اندازی دستگاه را بررسی کنید: تلویزیون باید درست راه‌اندازی شود. بعضی از تلویزیون‌ها به راه‌اندازی اولیه نیاز دارند تا بتوانند روشن شده و کار کنند. پس باید بررسی کنید ببینید آیا راه‌اندازی‌های اولیه را درست انجام داده‌اید یا خیر؟
 • اتصالات و کابل‌ها را چک کنید: وقتی تلویزیون روشن نشد باید اتصالات و کابل‌ها را چک کنید ببینید آیا محکم هستند یا خیر؟ ممکن است سیم‌ها دچار شکستگی و خراشی شده و یا درست در جای خود قرار نگرفته باشند.
 • قطعات سخت‌افزاری را بررسی کنید: در صورتی که موارد بالا را بررسی کردید و مشکل برطرف نشد احتمالاً تلویزیون شما دچار مشکلات سخت‌افزاری شده است.
پیشنهاد آی‌بک امداد :  تعمیرات یخچال در آذرشهر | تعمیرات ظرفشویی، لباسشویی و آبسردکن در محل

اگر تلویزیون دچار مشکلات سخت‌افزاری شد، توصیه می‌کنیم تلویزیون را دستکاری نکرده و با آی بک امداد تماس بگیرید و بررسی دستگاه را به متخصصین ما بسپارید. زیرا اگر خودتان برای تعمیر تلویزیون تلاش کنید ممکن است به دستگاه صدمات جدی وارد شده و یا حتی ایمنی شما هم به خطر بیفتد.

تعمیر لباسشویی بوش در نمین

در صورتی که لباسشویی بوش شما دچار هرگونه خرابی شد، توصیه می‌کنیم با آی بک امداد تماس بگیرید و یا فرم اینترنتی را پر کرده و درخواست خود را ثبت کنید. بعد از ثبت درخواست تکنسین ماهر با تجهیزات کامل به محل مورد نظرتان اعزام خواهد شد. قبل از اینکه تکنسین تعمیر لباسشویی شما را شروع کند، آن را دقیقاً عیب یابی کرده و هزینه‌های احتمالی را به شما اعلام می‌کند و در صورت رضایت شما، خدمات تعمیر انجام می‌گیرد و در پایان هم به شما فاکتور رسمی داده خواهد شد. تمامی خدماتی که برای تعمیر لباسشویی بوش، توسط آی بک امداد انجام می‌گیرد، دارای گارانتی ۶ ماهه می باشد.

سرویس ماشین ظرفشویی ال جی در نمین

در صورتی که می‌خواهید از ظرفشویی ال جی خود سال‌ها استفاده کرده و از عملکرد آن رضایت داشته باشید، توصیه می‌کنیم سرویس دوره‌ای را انجام داده و هیچگاه آن را فراموش نکنید. بهتر است سرویس ظرفشویی ال جی به وسیله سرویس کار ماهر انجام بگیرد زیرا باید در هنگام سرویس دستگاه، با اجزای اصلی آن آشنایی کامل داشته باشید و بتوانید با بررسی آن، مشکلات ظرفشویی را تشخیص دهید. متخصصین آی بک امداد با نصب، سرویس و تعمیرات ماشین ظرفشویی آشنایی کامل دارند و می‌توانند با کیفیت بالا این خدمات را برای شما انجام دهند. برای سرویس ظرفشویی ال جی خود لازم است با شماره ۰۲۱۸۸۰۴۱۶۳۳ یا ۰۹۱۲۳۷۶۶۸۳۲ تماس گرفته و از خدمات آی بک امداد استفاده کنید.

تعمیر برد یخچال

سخن پایانی

تمامی لوازم الکتریکی نیاز به نصب اصولی دارند و باید به وسیله تعمیرکار ماهر نصب و راه‌اندازی شوند. علاوه بر آن، سرویس این وسایل هم باید به وسیله فردی انجام بگیرد که با قطعات دستگاه آشنایی داشته و بتواند به خوبی مشکلات دستگاه را تشخیص داده و برطرف کند.

آی بک امداد می‌تواند در این زمینه خدمات ویژه‌ای را به مشتریان ارائه بدهد. متخصصین آی بک امداد در زمینه نصب و راه‌اندازی، سرویس و همچنین تعمیر تمامی لوازم خانگی تخصص بالایی داشته و می‌توانند خدمات ویژه‌ای را ارائه دهند برای استفاده از خدمات این مجموعه با شماره ۰۲۱۸۸۰۴۱۶۳۳ یا ۰۹۱۲۳۷۶۶۸۳۲ تماس بگیرید.

 

تعمیر برد یخچال در نمین اردبیل

امتیاز سردبیر

مجموع امتیاز

تعمیر در محل تلویزیون، لباسشویی و ظرفشویی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید !

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا