نمایندگیکوراییم

تعمیر کمپرسور یخچال در کوراییم | تعمیر لباسشویی و ظرفشویی در محل

در دستگاه یخچال کمپرسور به عنوان اصلی ترین قطعه به حساب می آید. کمپرسور در واقع همان موتور یخچال است که بیشترین وظیفه را در این دستگاه دارد. کمپرسور تشکیل شده از قطعه های میلنگ، سوپاپ و پیستون است که با مجموعه ای از کار ها چرخه سرما زدایی یخچال را ایجاد می کنند. اگر این قطعه دچار مشکلی شود در کل کارکرد یخچال مشکلاتی به وجود می آید. در مواقعی که کمپرسور یخچال شما دچار خرابی شده است می توانید با مرکز آی بک امداد برای تعمیر کمپرسور یخچال در کوراییم اردبیل تماس بگیرید.

تعمیر کمپرسور یخچال در کوراییم اردبیل

در مجموعه آی بک امداد تعمیرکاران حرفه ای و با سابقه ای وجود دارند که به صورت کامل با تعمیرات یخچال و به ویژه تعمیرات کمپرسور یخچال آشنایی دارند. آی بک امداد تعمیر کمپرسور یخچال در کوراییم اردبیل به تمام مشتریان خود به صورت کامل ارائه می دهد.

همچنین خدمات این مجموعه به گارانتی و ضمانت انجام می شود و در صورت نیاز به تعویض قطعه ای در دستگاه شما از قطعات اصلی و اورجینال استفاده می کنند.

از مهمترین ویژگی هایی که مجموعه ای بک امداد دارد این می باشد که به صورت شبانه روزی پاسخگوی تماس مشتریان عزیز خود است و شما می توانید از خدمات ما در کوراییم اردبیل بلافاصله بعد از تماس استفاده نمایید.

دلیل خرابی کمپرسور یخچال چیست

کمپرسور ها در حالت عادی به مدت ۱۰ سال عمر دارند. البته اگر هیچ آسیبی به آن ها در این ده سال وارد نگردد. احتمال دارد بعد از گذشت ده سال دستگاه شما دچار هر گونه عیب و مشکلی گردد. از جمله نشانه هایی که برای خرابی یا معیوب بودن کمپرسور وجود دارد به شرح زیر است:

 1. صدای بلند و اذیت کننده کمپرسور
 2. برای سرما سازی یخچال توان دستگاه کاهش می یابد.
 3. جذب کردن درجه اهم بالای برق
 4. اتصالات برق باعث سوختگی موتور شده باشد.
 5. درون کمپرسور سوختگی ایجاد شده باشد.

حداکثر می توان برای یک یخچال طول عمری حدود ۲۰ سال را در نظر گرفت که در این مدت احتمال دارد کمپرسور یخچال دچار ایراداتی گردد. اگر شما نیز با خرابی های کمپرسور مواجه هستید برای تعمیر کمپرسور یخچال در کوراییم اردبیل می توانید با آی بک امداد تماس بگیرید.

در مواقعی نیاز دارید که کمپرسور یخچال خود را به صورت کامل تعویض کنید. اما این اتفاق در چه مواقعی نیاز است ؟ دلیل تعویض کمپرسور چیست ؟ برخی از این دلایل عبارتند از:

 1. اطمینان پیدا کنید که کمپرسور فعلی برای آینده کارایی زیادی ندارد.
 2. موتور های نو کیفیت بالاتری نسبت به کمپرسور های تعمیری دارند.
 3. هزینه ای که برای تعمیرات نیاز است زیاد باشد و ارزش تعمیر دستگاه کمتر از خرید آن باشد.
 4. می توانید خیال خود را از کار دستگاه برای مدت طولانی تر با خرید کمپرسور نو راحت کنید.

البته شما در هر صورت برای تعویض یا تعمیر کمپرسور یخچال خود می توانید به آی بک امداد اعتماد کنید و بهترین خدمات را از مجموعه ما دریافت نمایید.

پیشنهاد آی‌بک امداد :  تعمیر یخچال آزادشهر | هزینه تعمیر یخچال در شهر آزادشهر

تعمیرات کمپرسور یخچال فریزر در کوراییم اردبیل

اکثر افراد علاقه ای به تعمیرات کمپرسور ندارند و خرید کمپرسور نو را به خرید آن ترجیح می دهند. اما شما می توانید در صورت نیاز به تعمیر و یا بالا بودن هزینه خرید کمپرسور جدید با تعمیر آن تا مدت به نسبت طولانی از دستگاه خود استفاده نمایید. البته در برخی اوقات تعمیرات کمپرسور نیز هزینه بر است در آن صورت تکنسین های ما به شما پیشنهاد می کنند خرید کمپرسور جدید را در الویت خود قرار دهید تا عمر دستگاه خود را برای مدت طولانی افزایش دهید.

تعمیر کمپرسور یخچال در کوراییم

علت داغ شدن بیشتر از اندازه کمپرسور یخچال چیست

با اطلاع از وظایفی که این قطعه دارد تا حدودی جواب این سوال برای شما مشخص خواهد شد. یکی از مهم ترین قطعات در هر یخچالی کمپرسور است. امکان دارد داغ شدن بیش از حد کمپرسور به دلیل خرابی رله استارت باشد که موجب آمپر کشیدن و همچنین داغ شدن موتور می گردد.

از دیگر دلایل این مشکل می توان به خراب شدن فن کندانسور یخچال اشاره کرد. اگر کندانسور یخچال بیشتر از اندازه خراب شده باشد باعث کار بیشتر از اندازه و غیر ضروری دستگاه می گردد که همین امر موجب داغی زیاد کمپرسور می شود.

در این مواقع برای بررسی بیشتر دستگاه خود بهتر می باشد از افراد حرفه ای در این زمینه کمک بگیرید تا با حضور در منزلتان دستگاه را بررسی کرده و مشکل آن را رفع نمایند. برای اینکار می توانید با مجموعه آی بک امداد در شهر کوراییم اردبیل تماس بگیرید و درخواست تعمیر یخچال خود را ثبت نمایید.

هزینه تعمیر کمپرسور یخچال در کوراییم اردبیل

برای تعمیرات کمپرسور یخچال نمی توان قیمت مشخصی را بیان کرد. این موضوع باید در ابتدا بررسی شود و علت دقیق مشکل و میزان خرابی آن سنجیده شود. در مواقعی احتمال دارد با هزینه بسیار کمی کمپرسور دستگاه تعمیر شود که در آن صورت تکنسین آی بک امداد اقدام به تعمیرات دستگاه شما خواهد نمود. اما احتمال دارد هزینه تعمیرات بسیار بالا باشد که تعمیرکار ما در این مواقع به شما خرید کمپرسور جدید را پیشنهاد می کند که صرفه اقتصادی بیشتری برای شما داشته باشد و بتوانید تا سال های متوالی با خیالی آسوده از دستگاه خود استفاده نمایید.

تعمیر لباسشویی در کوراییم اردبیل

یکی از لوازمی که در هر خانه ای وجود آن ضروری و مهم است ماشین لباسشویی می باشد. این وسیله به صورت هر روزه و یا یک روز در میان در اکثر منازل مورد استفاده قرار می گیرد و لباس های شما را به بهترین شکل شستشو می دهد. به همین علت خرابی ماشین لباسشویی برای خیلی از افراد بسیار مشکل ساز می باشد و باعث ایجاد اختلال در کار های روزمره شان می گردد. به همین علت در صورت خرابی این دستگاه اکثر افراد علاقه دارند به سرعت اقدام به تعمیر ماشین لباسشویی نمایند. اگر ساکن شهر کوراییم اردبیل هستید و لباسشویی شما دچار مشکل شده است برای رفع آن می توانید از خدمات تعمیر لباسشویی در کوراییم اردبیل در آی بک امداد استفاده نمایید.

تعمیر لباسشویی در کوراییم اردبیل

هزینه تعمیر لباسشویی در کوراییم اردبیل

تعمیرات لباسشویی بستگی زیادی به دلیل خرابی آن دارد. برخی مواقع می توان بدون هیچ هزینه ای دستگاه را تعمیر کرد. برای اطلاع از میزان هزینه تعمیرات ماشین لباسشویی در کوراییم اردبیل شما می توانید با مجموعه آی بک امداد تماس بگیرید و بعد از شهر مشکل دستگاه در رابطه با میزان هزینه تقریبی با آن ها مشورت نمایید. البته احتمال دارد با شرح دلایل خرابی از طرف شما با راهنمایی های کارشناسان ما مشکل دستگاه شما به راحتی و بدون هیچ هزینه ای رفع گردد. پس پیشنهاد ما به شما این است که قبل از هر اقدامی برای تعمیر ماشین لباسشویی خود با آی بک امداد تماس بگیرید.

پیشنهاد آی‌بک امداد :  تعمیر یخچال بزمان | هزینه تعمیر یخچال در شهر بزمان

تعمیر ظرفشویی در کوراییم اردبیل

دستگاه ظرفشویی نیز جزو آن دسته از وسایل برقی بسیار کاربردی در منازل است که بعد از صرف هر وعده غذایی نیاز به استفاده از آن را دارید. اما در برخی مواقع با روشن کردن دستگاه متوجه وجود برخی مشکلات در دستگاه می گردید که برای رفع آن نیاز به بررسی دستگاه توسط تکنسین دارید. در این مواقع شما می توانید با یک تماس با مجموعه آی بک امداد تعمیر لباسشویی در کوراییم اردبیل را به راحتی انجام دهید.

ماشین ظرفشویی در چه مواقعی به عیب یابی نیاز دارد

عیب یابی ماشین ظرفشویی باید در مواقعی که دستگاه شما دچار مشکلاتی مانند: تمیز نشدن ظروف ، صدای بسیار زیاد و اذیت کننده، کار نکردن بازو های آبپاش و … انجام گیرد. بعد از عیب یابی و تشخیص مشکل دستگاه نیاز دارید که دستگاه را به یک تکنسین حرفه ای برای تعمیر آن بسپارید. برای دریافت راهنمایی بیشتر می توانید با آی بک امداد تماس بگیرید.

هزینه تعمیر لباسشویی در کوراییم اردبیل

مانند هر وسیله ی برقی ای قبل از انجام عیب یابی و تشخیص مشکل نمی توان برای ظرفشویی نیز هزینه تعمیرات مشخصی بیان کرد. برای اینکه بتوانید مشکل اصلی دستگاه را عیب یابی کنید ابتدا باید با مجموعه آی بک امداد تماس بگیرید و بعد از شرح دلایل خرابی و مشکلاتی که در دستگاه مشاهده می کنید به کارشناسان ما کمک کنید که مشکل دستگاه شما را عیب یابی نمایند. بعد از تشخیص علت اصلی کارشناسان آی بک امداد هزینه ی تقریبی مربوط به تعمیرات دستگاه را به شما اعلام خواهند کرد. در صورت تمایل می توانید درخواست اعزام تعمیرکار را داشته باشید که بلافاصله بعد از ثبت درخواست تعمیرکار به منزل شما اعزام شده و بعد از عیب یابی دقیق شروع به تعمیر دستگاه شما می نماید.

تعمیر ظرفشویی در کوراییم اردبیل

روش های پیشگیری از خرابی ظرفشویی چیست

 • بعد از هربار استفاده از دستگاه لاستیک دور درب را به خوبی تمیز کنید و خشک نمایید.
 • به طور منظم فیلتر ظرفشویی را تمیز نمایید.
 • بیشتر از اندازه دستگاه را پر نکنید.
 • باقی مانده مواد غذایی را ابتدا از روی ظروف پاک کنید و بعد درون دستگاه قرار دهید.
 • درون قفسه ها به درستی ظروف را بچینید.
 • از جلا دهنده و نمک ظرفشویی درون ظرفشویی استفاده نمایید.
 • از مواد شوینده با کیفیت درون دستگاه استفاده نمایید.

نتیجه گیری

تعمیرکاران آی بک امداد همه روزه آماده ارائه خدمات در زمینه تعمیرات کمپرسور یخچال، تعمیرات ماشین لباسشویی و تعمیرات ماشین ظرفشویی در کوراییم اردبیل می باشند. برای استفاده از خدمات این مجموعه فقط کافیست با شماره های ۰۲۱۸۸۰۴۱۶۳۳ یا ۰۹۱۲۳۷۶۶۸۳۲ تماس بگیرید و بعد از دریافت راهنمایی های مورد نیاز از تعمیرکاران ما برای تعمیرات دستگاه معیوب خود استفاده کنید.

تعمیر یخچال در کوراییم

امتیاز سردبیر

مجموع امتیازات

در این مقاله توضیحاتی درباره ی تعمیرات یخچال ، ظرفشویی ، لباسشویی در کوراییم اردبیل شرح دادیم.

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید !

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا