نمایندگیخلخال

تعمیر موتور یخچال در خلخال اردبیل | تعمیر آبسردکن، ظرفشویی و تلویزیون در محل

کمپرسور یا موتور یخچال جزو قسمت‌های مهم دستگاه است که وظیفه سرمایش یخچال را عهده‌دار است. به دلیل اینکه یخچال به طور مکرر روشن است، ممکن است دچار خرابی شده و یکی از این خرابی‌ها هم خراب شدن موتور یخچال است. موتور یخچال پیچیدگی‌های بسیاری داشته و باید حتماً عیب یابی و تعویض آن به وسیله تکنسین ماهر انجام بگیرد. در این مقاله تلاش کردیم شما را با خدمات آی بک امداد در خلخال اردبیل برای تعویض موتور یخچال، آشنا کنیم و هزینه‌های مربوط به آن را هم برایتان توضیح دهیم.

تعمیر موتور یخچال دوو در خلخال اردبیل و در محل

کمپرسور و یا همان موتور یخچال جزو قسمت‌های مهم دستگاه است که به دلیل استفاده مکرر و به مرور زمان، در کارکرد خود دچار مشکلاتی می‌شود. مشکلات رایجی که ممکن است برای  موتور یخچال دوو شما ایجاد شود، مواردی مانند داغ شدن موتور، سوختن موتور، سر و صدای زیاد در موتور یخچال و خراب شدن فن خنک کننده موتور می باشد. در صورتی که این مشکلات برای یخچال دوو شما ایجاد شد، باید یخچال را دستکاری نکرده و به متخصص ماهر مراجعه کنید یا با شماره‌های ۰۲۱۸۸۰۴۱۶۳۳ یا ۰۹۱۲۳۷۶۶۸۳۲ تماس بگیرید تا تکنسین‌های ما، یخچال شما را در محل بررسی کرده و موتور آن را عیب یابی و تعمیر کنند.

دلیل صدای موتور در یخچال دوو چیست؟

یکی از مشکلاتی که ممکن است برای کمپرسور یخچال شما رخ دهد، شنیدن صدای زیاد و غیر عادی از موتور است. معمولاً این مشکل می‌تواند به تنظیم غلط موتور و یا حتی پایه‌های یخچال مربوط باشد و یا ممکن است فن موتور خراب شده و یا ایراداتی در اتصالات کمپرسور ایجاد شده باشد. در این صورت باید تعمیرکار یخچال، پیچ‌هایی که به پایه‌های تنظیم مربوط می‌شود را محکم کرده و همچنین اتصالات کمپرسور و فن را هم بررسی کند. اگر موتور دچار خرابی و یا فرسودگی شده بود، بهترین راه این است که کمپرسور عوض شود زیرا تعمیر آن به صرفه نیست.

چگونه بفهمیم موتور یخچال سوخته است؟

یکی از مشکلاتی که می‌تواند برای کاربران هزینه زیادی داشته باشد، سوختگی موتور یخچال است و تنها راه برای رفع مشکل این است که موتور یخچال را تعویض کنید. تشخیص سوختگی موتور دستگاه باید به وسیله افراد ماهر و مجرب انجام بگیرد زیرا کاری کاملاً تخصصی است. اگر متوجه شدید که یخچال صدای زیادی داشته و کار هم نمی‌کند، یعنی موتور دستگاه دچار سوختگی شده و باید تعویض شود.

دلایلی که می‌تواند باعث سوختن موتور یخچال شود مواردی مانند فرسودگی کمپرسور، وارد کردن بارهای اضافه به موتور و خراب شدن سیم پیچ موتور است که باید حتماً برای تعویض موتور سریعاً اقدام کنید

در صورتی که موتور یخچال دوو شما دچار سوختگی شد با شماره‌های ۰۲۱۸۸۰۴۱۶۳۳ یا ۰۹۱۲۳۷۶۶۸۳۲ تماس بگیرید تا متخصصین آی بک امداد به محل مورد نظر شما فرستاده شده و بعد از عیب یابی دستگاه آن را تعمیر کنند.

تعمیر موتور یخچال

رفع مشکل کار نکردن کمپرسور یخچال دوو در خلخال اردبیل

گاهی احتمال دارد که موتور یخچال شما عملکرد صحیح نداشته باشد، در این صورت اگر سریعاً آن را عیب یابی و یا تعمیر نکنید موتور دستگاه می‌سوزد. به طور کلی مشکلاتی مانند خراب شدن برد الکترونیکی، قطع شدن سیم کشی موتور، خراب شدن فن، خرابی اورلود و خراب شدن سیم پیچ موتور می‌تواند باعث کار نکردن موتور یخچال شود.

پیشنهاد آی‌بک امداد :  تعمیر کولر گازی ماسوله | هزینه تعمیر کولرگازی در شهر ماسوله گیلان

اگر شما ساکن خلخال اردبیل هستید و کمپرسور یخچالتان کار نمی‌کند، بهتر است به نزدیک‌ترین شعبه آی بک امداد مراجعه کرده و یا با شماره‌های درج شده در این مقاله تماس بگیرید تا تکنسین‌های مجرب آی بک مشکل یخچال را دوو شما را برطرف کنند.

تعویض موتور یخچال دوو در خلخال گیلان چقدر زمان می برد؟

یخچال در زندگی ما نقش بسیار مهمی دارد و اگر دچار خرابی شود مواد غذایی داخل آن فاسد می‌شود، به همین دلیل تعمیر سریع آن می‌تواند اهمیت زیادی برای کاربران داشته باشد. بیشتر کاربران سوال می‌کنند که تعویض موتور یخچال چقدر زمان می‌برد؟ اگر خراب شدن موتور از نوع ساده و جزئی باشد در کوتاه‌ترین زمان تعمیرکار آی بک امداد آن را تعمیر می‌کند ولی اگر نیاز به تعویض موتور یخچال دوو باشد، مسلماً تعویض موتور بیشتر زمان می‌برد.

توصیه متخصصین آی بک امداد برای پیشگیری از خراب شدن موتور یخچال دوو

تعویض موتور یخچال می‌تواند برای شما بسیار هزینه بر باشد، به همین دلیل متخصصین ما توصیه می‌کنند نکات مهمی را در نگهداری از یخچال رعایت کنید تا موتور یخچال شما به تعمیر و یا حتی تعویض نیاز پیدا نکند:

 • به شکل مرتب کمپرسور یخچال دوو خود را سرویس کنید تا از خرابی این قسمت جلوگیری کرده باشید.
 • دقت داشته باشید که در پشت یخچال دوو شما باید فضای کافی برای رسیدن هوا به کمپرسور وجود داشته باشد. پس فاصله استاندارد را بین دیوار و یخچال رعایت کنید.
 • برای اینکه از خرابی و فرسودگی موتور یخچال جلوگیری کرده باشید، باید به طور صحیح و درست آن را روغن کاری کنید.
 • برای جلوگیری از خرابی‌های موتور، هیچگاه یخچال دوو خود را در کنار وسایل گرمایشی نگذارید.

چگونه با آی بک امداد در خلخال اردبیل برای تعمیر موتور یخچال دوو تماس بگیریم؟

برای استفاده از خدمات مجموعه آی بک امداد برای تعمیر و یا تعویض موتور یخچال دوو، می‌توانید به روش زیر عمل کنید:

 • ابتدا درخواستتان را از طریق شماره‌هایی که در این مقاله درج شده ثبت کنید.
 • می‌توانید در سایت آی بک امداد هم به طور آنلاین درخواست اعزام تعمیرکار بدهید.
 • بعد از اینکه درخواست شما ثبت شد، اطلاعاتی که به تکنسین مربوط می‌شود برایتان ارسال خواهد شد.
 • تعمیرکار آی بک امداد برای تعمیر یخچال شما از قطعات اصل استفاده خواهد کرد.
 • برای اینکه خیالتان بابت خدمات انجام گرفته توسط این مرکز آسوده شود، تعمیرکار در انتهای کار به شما ضمانت نامه و گارانتی تقدیم می‌کند.

علائم خرابی آبسردکن گوسونیک در خلخال

یکی از برندهای محبوب آبسردکن گوسونیک است که به دلیل عمر طولانی، قیمت مناسب و کیفیت بالا محبوبیت زیادی دارد. با اینحال در اثر استفاده زیاد از آبسردکن گوسونیک، ممکن است این دستگاه دچار خرابی شود و نیاز به تعمیر پیدا کند. آی بک امداد برای تعمیر آبسردکن گوسونیک، شعبات متعددی در اردبیل دارد که خدمات تعمیر این دستگاه را با کیفیت بالا ارائه می‌دهند. برای اینکه با این مراکز تماس بگیرید درخواست خود را با تلفن‌های ۰۲۱۸۸۰۴۱۶۳۳ یا ۰۹۱۲۳۷۶۶۸۳۲ مطرح کرده تا در کمترین زمان تعمیرکار ماهری که با تعمیر آب سرد کن گوسونیک آشنایی کامل داشته باشد، به محل مورد نظرتان اعزام شود.

در صورتی که علائم زیر را مشاهده کردید متوجه خرابی آبسردکن گوسونیک خود می‌شوید و باید حتماً با تعمیرکار ماهر جهت رفع این خرابی‌ها تماس بگیرید:

 • آب داخل آبسردکن یخ می زند.
 • صداهای زیاد و غیر عادی از آبسردکن به گوش می‌رسد.
 • آبسردکن گوسونیک روشن نمی‌شود.
 • آبسردکن دچار نشتی آب شده است.
 • آب گرم و یا آب سرد تولید نمی‌شود.
پیشنهاد آی‌بک امداد :  تعمیر یخچال نیمور | هزینه تعمیر یخچال در شهر نیمور

برای اینکه خرابی‌های آبسرد کن را برطرف کرده و آن را تعمیر کنید باید ابتدا دستگاه عیب یابی شود. عیب یابی آبسردکن کاری تخصصی بوده و باید به وسیله متخصص ماهر انجام بگیرد. توصیه ما استفاده از خدمات در محل آی بک امداد است. تعمیر آبسردکن در محل برای افرادی که می‌خواهند در زمان و هزینه صرفه‌جویی کنند، بسیار مناسب است و نیازی به پرداخت هزینه بابت انتقال دستگاه به تعمیرگاه نیست.

توصیه می‌کنیم از خدمات در محل آی بک امداد برای تعمیر آبسردکن گوسونیک استفاده کنید زیرا:

 • با استفاده از خدمات در محل نیازی نیست شما آبسردکن خود را به تعمیرگاه منتقل کنید زیرا تعمیرکار ماهر به محل مورد نظرتان مراجعه کرده و در محل دستگاه را سرویس و یا تعمیر می‌کند.
 • وقتی آبسردکن شما در محل تعمیر شود، در زمان هم تا حد زیادی صرفه‌جویی خواهید کرد زیرا متخصصین آی بک در زمان کمی دستگاه را تعمیر کرده و آن را آماده کار می‌کنند.
 • با استفاده از خدمات ویژه آی بک امداد و تعمیر دستگاه در محل، شما می‌توانید هزینه‌های خود را کاهش دهید زیرا نیازی نیست بابت جابجایی آبسردکن هزینه‌ای را متحمل شوید.

سرویس ظرفشویی ال جی در خلخال اردبیل

برای اینکه ظرفشویی ال جی شما عملکرد صحیحی داشته باشد باید به طور منظم و مرتب آن را سرویس کنید زیرا این کار باعث می‌شود از عملکرد دستگاه رضایت کامل داشته باشید.

شاید بعضی از موارد سرویس ظرفشویی را خودتان بتوانید انجام بدهید ولی در هنگام سرویس ظرفشویی باید حتماً اجزای اصلی ظرفشویی هم بررسی شوند پس بهتر است این کار را به متخصصین آی بک امداد بسپارید.

نصب صحیح و اصولی ظرفشویی ال جی هم می‌تواند اهمیت بسیاری داشته باشد زیرا اگر ظرفشویی درست نصب نشود، ممکن است در عملکرد ظرفشویی اختلال ایجاد شده و دستگاه خراب شود. پس توصیه می‌کنیم نصب، سرویس و تعمیر دستگاه خود را به افراد متخصص و وارد بسپارید تا هم دستگاهتان عملکرد صحیحی داشته باشد و هم به افزایش طول عمر آن کمک کنید.

امروزه در ظرفشویی‌ها از تکنولوژی بالایی استفاده شده به همین دلیل بیشتر خرابی‌های دستگاه به صورت کدهای خطا و ارور در روی نمایشگر آن نشان داده می‌شود. فردی که برای تعمیر ظرفشویی اقدام می‌کند، حتماً باید با این کدهای خطا آشنایی کامل داشته باشد تا بتواند دستگاه را عیب یابی کند.

تعمیر تلویزیون توشیبا در خلخال اردبیل با ضمانت ۶ ماهه

آی بک امداد به کیفیت خدمات خود اطمینان کامل دارد و به همین دلیل تمامی خدمات انجام گرفته در این مجموعه، دارای ضمانت ۳ الی ۶ ماهه می‌باشد. افرادی که در این مجموعه کار می‌کنند دوره‌های تخصصی را در مورد تعمیرات تلویزیون دیده و با تکنولوژی روز هم به طور کامل آشنایی دارند و می‌توانند با تسلط کامل دستگاه شما را تعمیر کنند.

تعمیر موتور یخچال

 

سخن پایانی

تعمیر تمامی لوازم خانگی به تخصص نیاز دارد و فردی که برای تعمیر دستگاه برگزیده می‌شود باید حتماً با دستگاه مورد نظر آشنایی کامل داشته و بتواند آن را عیب یابی کند. ما مفتخریم که آی بک امداد بهترین متخصصین را داشته و بالاترین رضایت مشتری را کسب کرده است. تمامی خدماتی که در آی بک امداد انجام می‌گیرد، دارای ضمانت بوده و تا پایان ضمانت‌نامه، توسط متخصصین ما پشتیبانی می‌شود.

برای استفاده از خدمات ما در خلخال اردبیل با شماره‌های ۰۲۱۸۸۰۴۱۶۳۳ یا ۰۹۱۲۳۷۶۶۸۳۲ تماس بگیرید تا درخواست شما ثبت شده و تعمیرکار مربوطه که با دستگاه شما و برند آن، آشنایی کامل داشته باشد به محل اعزام شود.

 

تعمیر موتور یخچال در خلخال اردبیل

امتیاز سردبیر

مجموع امتیاز

تعمیر آبسردکن، ظرفشویی و تلویزیون در محل

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید !

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا