بابک شهرنمایندگی

تعمیر موتور یخچال در بابک شهر | تعمیرات لباسشویی و ظرفشویی در منزل

یکی از مهمترین لوازم خانگی که در تمامی منازل وجود دارد یخچال می‌ باشد که اگر این وسیله خراب شود مشکلات زیادی را در زندگی روزمره افراد به وجود می‌ آورد. همانطور که می‌ دانید یخچال وسیله‌ ای برای نگهداری تازه مواد غذایی می‌ باشد و چنانچه خراب شود باعث فاسد شدن و خراب شدن مواد غذایی می گردد. همچنین برخی از ایرادهای یخچال می‌ تواند هزینه برق را نیز افزایش دهد. جهت تعمیر یخچال در بابک شهر اردبیل حتماً نیاز به تعمیرکار معتبر و متخصصی خواهید داشت که بتواند در کمترین زمان و با بهترین راهکار یخچال شما را در منزل تعمیر کند. در این مقاله می‌ خواهیم یکی از بهترین مراکز تعمیرات یخچال در بابک شهر اردبیل را به شما معرفی کنیم. مجموعه آی بک امداد با دارا بودن تکنسین‌ های حرفه‌ ای می‌ توانند انواع مختلف یخچال ایرانی و خارجی را با گارانتی طولانی مدت تعمیر نمایند.

خدمات آی بک امداد در بابک شهر اردبیل برای تعمیر یخچال

مجموعه آی بک امداد یکی از مراکز سیار برای تعمیر یخچال در بابک شهر اردبیل می‌ باشد و با دارا بودن کادری مجرب و کار بلد که از قطعات اورجینال و با کیفیت استفاده می‌ کنند به راحتی لوازم برقی را در منزل و یا محل مورد نظر شما تعمیر می‌ نمایند. برای آنکه از خدمات آی بک امداد استفاده کنید مراحل زیر را باید انجام دهید.

 1. با شماره تلفن ۰۲۱۸۸۰۴۱۶۳۳ تماس بگیرید.
 2. همچنین می‌ توانید به وب سایت آی بک امداد مراجعه کرده و مشکل یخچال را بیان نمایید.
 3. کارشناسان در کمترین زمان با شما تماس گرفته و راهنمایی‌ های لازم را انجام می‌ دهند.
 4. هزینه تقریبی تعمیرات یخچال به شما اعلام خواهد شد.
 5. در مرحله بعد تکنسین در محل حضور پیدا می‌ کند و شما می‌ توانید شاهد تعمیر یخچال خود در منزل باشید.
 6. آی بک امداد یک مرکز معتبر تعمیر لوازم خانگی می‌ باشد که برای خدمات خود گارانتی ارائه داده و با خیال راحت می‌ توانید تعمیر یخچال، ماشین ظرفشویی، ماشین لباسشویی، کولر و … را به ما بسپارید.

تعمیر یخچال سامسونگ در بابک شهر

شرکت آی بک امداد یکی از مراکز کاربلد و تخصصی در زمینه تعمیر لوازم برقی است. تیم متعهد و مجرب آی بک امداد می‌ تواند در زمان کوتاهی به محل مورد نظر اعزام شده و کار تعمیرات را آغاز نماید. مرکز آی بک امداد برای تعمیراتی و خدماتی که انجام می‌ دهد گارانتی معتبر ارائه خواهد داد و خیال شما را از بابت تعمیرات لوازم خانگی آسوده می‌ کند. تعمیر یخچال در بابک شهر اردبیل | تعمیرات لباسشویی و ظرفشویی در منزلبعضی از خدمات ارائه شده در مرکز آی بک امداد عبارتند از:

 • نصب یخچال و راه‌اندازی آن
 • تعمیر و یا تعویض قطعات الکترونیکی در یخچال
 • جرم گیری یخچال
 • تعمیر و یا تعویض برد الکترونیکی و یا پمپ تخلیه
 • رفع پوسیدگی و خرابی درب یخچال

خدمات یخچال در بابک شهر

تعمیرکاران متخصصی که در مرکز آی بک امداد مشغول به کار هستند می‌ توانند تعمیر یخچال شما را در بابک شهر اردبیل در کمترین زمان انجام دهند. خدمات ارائه شده عموماً شامل موارد زیر می‌ باشد.

پیشنهاد آی‌بک امداد :  تعمیر یخچال هماشهر | هزینه تعمیر یخچال در شهر هماشهر کرمان

تعمیر خرابی عمومی

تکنسین‌ های آی بک امداد خرابی‌ های معمولی مثل نشتی آب، ناپایداری دما، عدم خنک کردن و مشکلات مربوط به فریزر را به راحتی تشخیص داده و به تعمیر آن می‌ پردازند.

شارژ گاز مبرد

چنانچه یخچال فریزر شما نیاز به شارژ گاز داشته باشد، تعمیرکاران می‌ توانند این کار را به راحتی انجام دهند.

تعمیر کمپرسور

چنانچه کمپرسور که قلب یخچال است خراب شود، تعمیرکاران آی بک امداد آن را تعمیر و یا در صورت نیاز تعویض می‌ کنند.

تعمیر درب یخچال

چنانچه درب دچار پوسیدگی شده باشد و یا کلاً خراب شده باشد تعمیرکار می‌ تواند قطعات آن را تعویض کرده و یا درب را به صورت کلی عوض کند.

تعمیر ماژول الکترونیکی

بعضی از یخچال‌ ها ماژول الکترونیکی دارند و اگر خراب شود تعمیرکاران آی بک امداد آن را تعمیر و یا تعویض می‌ کنند.

تعمیر ماشین لباسشویی در بابک شهر

گاهی اوقات مشاوران آی بک امداد با راهنمایی‌ های لازم می‌ توانند به شما کمک کنند تا در اسرع وقت مشکل ماشین لباسشویی را خودتان برطرف کرده و آن را به حالت اولیه برگردانید ولی چنانچه موفق نشدید مشکل را برطرف کنید می‌ توانید به وب سایت آی بک امداد مراجعه نموده و درخواست خود را ثبت نمایید. همچنین تلفن ۰۲۱۸۸۰۴۱۶۳۳ آماده پاسخگویی به شما عزیزان می‌ باشد تا در کمترین زمان ممکن مشکل ماشین لباسشویی شما را در بابک شهر اردبیل برطرف کند.

هزینه تعمیرات لباسشویی در بابک شهر

هزینه‌ هایی که به تعمیر ماشین لباسشویی مربوط می‌ شود را می‌ توانیم به چندین بخش تقسیم کنیم.

 • هزینه مراجعه و ایاب ذهاب تکنسین
 • هزینه‌ های مربوط به خدمات و تعمیرات و همچنین تعویض قطعات

پس از تماس شما با مرکز آی بک امداد کارشناسان ما هزینه تقریبی را به شما اعلام می‌ کنند اما هزینه نهایی توسط سرویسکاران و در محل مورد نظر به شما اعلام خواهد شد.تعمیر یخچال در بابک شهر اردبیل | تعمیرات لباسشویی و ظرفشویی در منزل مرکز خدماتی آی بک امداد برای تمامی خدماتی که ارائه می‌ دهد گارانتی در نظر گرفته است و همچنین تمامی هزینه‌ ها بر اساس نرخ اتحادیه می‌ باشد.

تعمیر لباسشویی در بابک شهر اردبیل به صورت فوری

تعمیر لباسشویی در بابک شهر اردبیل توسط مرکز خدماتی آی بک امداد امکان‌ پذیر می‌ باشد. با در نظر گرفتن قطعاتی که به تعمیر و یا تعویض نیاز دارند تکنسین می‌ تواند تعمیرات لباسشویی را انجام دهد. برخی از قطعاتی که ممکن است به تعویض نیاز داشته باشند شامل بلبرینگ، موتور، برد الکترونیکی و ‌… هستند. گاهی نیز ممکن است خشک کن ماشین لباسشویی شما دچار ایراد شده باشد و یا لباس‌ ها را خوب خشک نکند و یا گاهی نیز ممکن است خشک کن ماشین لباسشویی شما دچار ایراد شده باشد و یا لباس‌ ها را خوب خشک نکند و یا پمپ تخلیه خراب شده باشد. ایجاد سر و صدا در ماشین لباسشویی و همچنین لرزش زیاد از مواردی است که معمولاً باعث می‌ شود کاربران با مرکز خدماتی آی بک امداد تماس بگیرند. در این شرایط به صورت فوری تکنسین به محل اعزام شده و مشکل را برطرف می‌ کند.

تعمیر ظرفشویی در بابک شهر

مرکز خدماتی آی بک امداد این امکان را به شما می‌ دهد تا هر ایرادی که در ماشین ظرفشویی خود مشاهده نمودید به سرعت با این مرکز تماس گرفته و یا از طریق وب سایت به آن دسترسی داشته باشید. شماره ۰۲۱۸۸۰۴۱۶۳۳ هر زمان از شبانه روز می‌ تواند پاسخگوی شما عزیزان باشد. نیروی خدماتی آی بک امداد برای تعمیر ماشین ظرفشویی در بابک شهر اردبیل تمهیداتی را اندیشیده است.

پیشنهاد آی‌بک امداد :  تعمیر کولر گازی بادوله | هزینه تعمیر کولر گازی در شهر بادوله بوشهر

رفع مشکل سروصدای زیاد در ماشین ظرفشویی در بابک شهر

ظرفشویی از دسته لوازم خانگی‌ هایی می‌ باشد که می‌ تواند گاهی اوقات بسیار پر سر و صدا شود. عوامل متعددی برای این موضوع می‌ توانند دخیل باشند که از آن جمله به صدای موتور، صدای برخورد کردن آب به ظروف، صدای پمپ آب و … می‌ توانیم اشاره نماییم. میزان این صدا به عایق کاری بدنه و کیفیت دستگاه بستگی دارد و چنانچه صدای زیاد به تازگی در ماشین ظرفشویی شما اتفاق افتاده است نباید به راحتی از آن گذر کنید و بهتر است که با مرکز خدماتی آی بک امداد تماس بگیرید و از تعمیرکاران ماهر ما کمک بخواهید.

عیب یابی ظرفشویی و روش رفع آن

برخی از مشکلاتی که ممکن است در ماشین ظرفشویی شما پیش آید را در ادامه بیان می‌ کنیم و علت احتمالی آن را نیز توضیح می‌ دهیم.

ماشین ظرفشویی روشن نمی‌شود

 • ممکن است جریان برق وصل نباشد.
 • احتمال خراب شدن قفل درب وجود دارد.
 • ممکن است در برد الکترونیکی و یا تایمر مشکلی به وجود آمده باشد.

بوی نامطبوع در ماشین ظرفشویی

 • ممکن است انسدادی در پمپ تخلیه و یا فیلتر به وجود آمده باشد.
 • اگر شلنگ تخلیه گرفتگی داشته باشد بوی نامطبوع از آن استشمام خواهد شد.
 • اگر مواد غذایی بر روی بازوی آبپاش گیر کرده باشد، باعث ایجاد بوی نامطبوع می‌ شود.

تعمیر یخچال در بابک شهر اردبیل | تعمیرات لباسشویی و ظرفشویی در منزلنشتی آب از ظرفشویی

 • ممکن است لاستیک دور درب خراب شده باشد.
 • پارگی و انسداد در شلنگ تخلیه باعث نشتی آب شده است.
 • پمپ ظرفشویی دچار خرابی شده است.

عدم تخلیه آب از ظرفشویی

 • چنانچه فیلتر تخلیه مسدود شده باشد آب تخلیه نخواهد شد.
 • ممکن است شلنگ تخلیه و یا فاضلاب خروجی آب دچار انسداد و گرفتگی باشد.

عدم کارکرد درست دکمه‌ های ماشین ظرفشویی

 • ممکن است قفل کودک فعال باشد.
 • کنترل پنل و یا برد الکترونیکی خراب شده باشد.

عدم خشک شدن ظروف

 • ممکن است المنت گرمایی خراب شده باشد.
 • ایراد در ترموستات ماشین ظرفشویی باعث خشک نشدن ظروف خواهد شد.

سخن پایانی

تعمیر یخچال در بابک شهر اردبیل توسط مرکز خدماتی آی بک امداد و گروه متخصص و مجرب آن در کمترین زمان امکان‌پذیر می‌ باشد. علاوه بر آن خدمات دیگری شامل تعمیر ماشین ظرفشویی، تعمیر ماشین لباسشویی و … نیز توسط تکنسین‌ های ماهر و حرفه‌ ای آی بک امداد انجام می‌ شود. مجموعه آی بک امداد به شما این اطمینان خاطر را می‌ دهد که تمامی قطعات استفاده شده برای تعویض اورجینال هستند و کیفیت بسیار بالایی دارند. همچنین برای همه خدماتی که ارائه می‌ شود گارانتی در نظر گرفته شده است. علاوه بر آن تمام مراحل تعمیر در محل مورد نظر مشتری و در حضور او انجام خواهد شد.

تعمیر یخچال در بابک شهر اردبیل

امتیاز سردبیر

مجموع امتیاز

تعمیر یخچال در بابک شهر اردبیل، تعمیرات لباسشویی و ظرفشویی در منزل

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید !

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا