الوندنمایندگی

تعمیر یخچال الوند | هزینه تعمیر یخچال در شهر الوند قزوین

تعمیر یخچال الوند در این شهر توسط بهترین متخصصان و تعمیرکاران آی بک امداد با گارانتی‌های طولانی مدت، انجام می‌شود. کافیست درخواستتان را ثبت کنید تا برای تعمیر یخچال شما، تکنسین خود را اعزام کنیم.

تعمیر صدای زیاد در یخچال دوو توسط آی بک امداد در شهر الوند قزوین

شاید وقتی یخچال دووی شما سر و صدای زیادی دارد، سؤال کنید این صدای غیر طبیعی به چه دلیل در دستگاه شما ایجاد شده است؟ به نظرتان آیا این مشکل می‌تواند جدی باشد؟

این سؤالی است که که معمولاً مشتری از متخصص آی بک امداد می‌پرسد. باید بگوییم که دلایل زیادی می‌تواند باعث ایجاد صدا در یخچال دوو شود که مهمترین آنها موارد زیر هستند:

  • خراب شدن برد الکترونیکی باعث می‌شود یخچال شما صدای زیادی تولید کند.
  • ایجاد مشکل در استارت موتور
  • خرابی فن کندانسور
  • خراب شدن فن اواپراتور
  • خرابی فن یخچال فریزر
  • یخچال فریزر دوو تراز نباشد.
پیشنهاد آی‌بک امداد :  تعمیر یخچال نشتارود | هزینه تعمیر یخچال در شهر نشتارود

دلیل صدای یخچال دوو به علت خرابی فن

یکی از نشانه‌هایی که شما متوجه خراب شدن فن یخچال دوو می‌شوید، سر و صدای زیاد دستگاه است. اگر با صدای غیر عادی در یخچالتان مواجه شدید، ابتدا فن اواپراتور و فن کندانسور را بررسی کنید. جهت عیب یابی فن یخچال، باید قاب روی آن را باز کرده و اگر برفک مشاهده نکردید، فن را جای خود بگذارید و به وسیله برق مستقیم آن را تست کنید. اگر متوجه خرابی فن شدید، باید آن را با یک فن نو تعویض کنید زیرا فن یخچال تعمیر نمی‌شود.

خراب شدن موتور یخچال دوو دلیل سر و صدای زیاد دستگاه

یکی از دلایل سر و صدای زیاد یخچال فریزر می‌تواند خرابی موتور باشد. همچنین احتمال دارد رله راه انداز به دلیل قطع و وصل متوالی، صدای زیادی از خود تولید کند. برای تعمیر یخچال الوند و بررسی بیشتر خرابی یخچال، با آی بک امداد تماس بگیرید تا تعمیرکاران آی بک شما را راهنمایی کنند.

پیشنهاد آی‌بک امداد :  تعمیر کولر گازی بروات | هزینه تعمیر کولر گازی در شهر بروات کرمان

خراب شدن برد الکترونیکی دلیل صدای غیر عادی در یخچال

برد الکترونیکی در بالا و یا پشت یخچال، قرار دارد و البته در مدل‌های قدیمی یخچال فریزر، برد در بالای درب قرار گرفته است. یک رله راه انداز در روی برد قرار گرفته که فرمان را به برد ارسال می‌کند. گاهی ممکن است این رله خراب شده و باعث ایجاد صدا در یخچال دوو شود. برای اینکه یخچال فریزر دوو خود را تعمیر کنید با آی بک امداد در شهر الوند تماس بگیرید.

تعمیر یخچال الوند

امتیاز سردبیر

مجموع امتیازات

هزینه تعمیر یخچال در شهر الوند قزوین

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید !

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا