قلعه مرغینمایندگی

تعمیر یخچال در قلعه مرغی تهران | هزینه تعمیر یخچال در قلعه مرغی تهران

شماره تلفن نمایندگی تعمیر یخچال، تلویزیون 021

تعمیر یخچال در قلعه مرغی را به آی بک امداد در تهران بسپارید. آی بک امداد به عنوان یکی از مراکز معتبر برای تعمیر انواع برندهای یخچال فریزر با تجربه طولانی و تکنسین‌های آموزش دیده و متعهد تمامی خدمات تعمیر یخچال در قلعه مرغی تهران را بر عهده دارد. ما افتخار می‌کنیم که با قوانین مدیریت و با استفاده از تجربیات خود، توانسته‌ایم رضایت مشتری را برای تعمیر یخچال در قلعه مرغی عرضه کنیم و در این زمینه بهترین باشیم.

عیب یابی یخچال جی پلاس در قلعه مرغی تهران

اگر متوجه شدید که یخچال جی پلاس شما خوب کار نمی‌کند، مثلاً چراغ یخچال روشن نشده و یا به علت کمی سرما، مواد غذایی خوب خنک نمی‌شوند، شاید ندانید که مشکل یخچال شما از چیست؟ و آیا می‌توانید خودتان مشکل را رفع کنید یا این ایراد تخصصی بوده و حتماً باید تکنسین ماهر آن را به صورت تخصصی عیب یابی کند؟ به هر حال باید بدانید که بعضی از مشکلات را خودتان می‌توانید در منزل برطرف کنید.

عیب یابی روشن نشدن یخچال جی پلاس

اگر یخچال جی پلاس شما روشن نمی شود، برای اینکه آن را عیب یابی کنید، قبل از تماس گرفتن با تعمیرکار، موارد زیر را بررسی کنید:

پیشنهاد آی‌بک امداد :  تعمیر یخچال دزج | هزینه تعمیر یخچال در شهر دزج کردستان

۱- اطمینان پیدا کنید که دو شاخه به پریز برق وصل است:

ابتدا باید یخچال فریزر را بررسی کرده و اگر از دیوار فاصله زیادی دارد آن را به جای خود منتقل کنید و از سلامت دو شاخه اطمینان پیدا کنید. البته دقت داشته باشید اول جای یخچال فریزر را تعیین کنید و بعد از آن دو شاخه را به پریز بزنید و مطمئن شوید که برق قطع نبوده و یا سیم یخچال لخت نشده باشد. اگر سیم دچار گره بوده و یا اندازه آن کوتاه باشد، ممکن است عملکرد یخچال شما نقص پیدا کند.

اگر متوجه لختی یا قطعی در سیم یخچال شدید بهتر است با تکنسین آی بک امداد در قلعه مرغی تهران تماس بگیرید و خودتان سرخود سیم را تعویض نکنید.

۲- سیم رابط را حذف کنید:

اگر یخچال‌تان را به سیم رابط وصل کرده‌اید، بهتر است آن را کاملاً حذف کنید، زیرا احتمال آسیب دیدگی و مخدوش بودن، در سیم رابط وجود دارد و ممکن است خرابی سیم رابط باعث روشن نشدن یخچال جی پلاس شود. بعد از اینکه سیم رابط را حذف کردید، مستقیماً دو شاخه یخچال را به پریز متصل کنید و اگر یخچال روشن شد لازم است که سیم رابط تعویض شود.

۳- دستگاه برقی دیگری را با پریز برق امتحان کنید:

برای اینکه بفهمید آیا روشن نشدن یخچال جی پلاس شما به دلیل خرابی پریز است یا نه، باید دستگاه برقی دیگری را که از سلامت آن اطمینان دارید به همان پریز وصل کنید. اگر این دستگاه هم روشن نشد، متوجه می‌شوید که جعبه مدار برق و یا فیوز اشکال پیدا کرده است.

پیشنهاد آی‌بک امداد :  تعمیر یخچال هفت چشمه | هزینه تعمیر یخچال در شهر هفت چشمه لرستان

۴- یخچال جی پلاس را به ورودی برق دیگری متصل کنید:

برای تست یخچال جی پلاس، راه دیگری هم وجود دارد و آن این است که باید دو شاخه یخچال جی پلاس به پریز دیگری وصل شود. اگر یخچال شما روشن شد، متوجه می‌شوید که ورودی برق قبلی مشکل داشته است.

می‌توانید به وسیله مولتی متر ولتاژ برق را در پریز تست کنید ولی در صورتی که نمی‌دانید چگونه از مولتی متر استفاده کنید، بهتر است که با یک تکنسین و یا تعمیرکار برق تماس بگیرید.

۵- جریان برق یخچال را قطع و وصل کنید:

برای اینکه یخچال ریست شود، می‌توانید جریان برق یخچال جی پلاستتان را برای دقایقی قطع کنید و سپس دوباره آن را وصل کنید. البته می‌توانید این کار را با فیوز برق هم انجام بدهید این کار مانند ریست کردن کامپیوتر و یا موبایل است با این کار شما، جریان برق به طور کلی از یخچال قطع شده و شما دوباره آن را به کار می‌اندازید. البته یخچال‌های مدرن امروزی، دارای دکمه‌ای برای ریست کردن هستند که شما می‌توانید توسط آن، یخچال خود را ریست کنید.

در صورتی که نتوانستید با روش‌هایی که بیان کردیم یخچال جی پلاس خود را عیب یابی و تعمیر کنید، با آی بک امداد برای تعمیر یخچال در قلعه مرغی تهران تماس بگیرید.

 

تعمیر یخچال شبانه روزی

31

تعمیر یخچال در قلعه مرغی تهران

مجموع امتیازات

هزینه تعمیر یخچال در قلعه مرغی تهران

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید !

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا