قمنمایندگی

تعمیر یخچال قم | هزینه تعمیر یخچال در شهر قم

خدمات راه‌اندازی، سرویس، عیب یابی و تعمیر یخچال قم در این شهر با گارانتی و پشتیبانی ۶ ماهه به مشتریان ارائه می‌شود. برای اینکه درخواستتان را جهت تعمیر یخچال آریستون در شهر قم ثبت کنید با شماره‌های ما تماس گرفته و یا فرم آنلاین را در سایت پر کنید تا مشاورین ما با شما تماس بگیرند و شما را برای تعمیر یخچالتان راهنمایی کنند.

تمامی خدماتی که این مجموعه ارائه می‌دهد، با قطعات اورجینال و همراه با گارانتی می‌باشد و شما می‌توانید با کمک آی بک امداد در شهر قم، باسرعت و بدون تلف شدن وقت، یخچال خود را در زمان کم تعمیر کنید.

تعمیر یخچال قم در محل مشتری

تمام خدمات تعمیر یخچال آریستون در شهر قم در منزل مشتری انجام می‌شود. آی بک امداد به این موضوع واقف است که تعمیر یخچال امری ضروری بوده و باید در زمان کم انجام بگیرد، به همین دلیل خدمات خود را در محل شما با سرعت فراوان انجام خواهد داد.

پیشنهاد آی‌بک امداد :  تعمیر یخچال در ده نارمک تهران | هزینه تعمیر یخچال در ده نارمک تهران

چرا موتور یخچال آریستون روشن نمی‌شود؟

شاید برای شما هم این مشکل به وجود آمده باشد که موتور یخچالتان روشن نشود. قطعاتی که می‌تواند ارتباط مستقیمی با کار نکردن موتور یخچال آریستون داشته باشد موارد زیر است:

  • کمبود ولتاژ برق
  • سوختن کمپرسور
  • قطع شدن سیم پیچ موتور
  • ارسال نشدن فرمان موتور به وسیله برد
  • خراب شدن ترموستات در مدل‌های قدیمی یخچال
  • خراب شدن رله اورلود
  • قطع شدن سیم کشی

رله استارت وظیفه دارد که برق را به کمپرسور برساند. خرابی رله استارت می‌تواند صدای زیادی را در یخچال آریستون شما ایجاد کند. این صدا معمولاً شبیه تق تق و یا کلیک کردن می‌باشد. رله استارت تلاش می‌کند موتور را راه اندازی کند. در صورتی که رله استارت دچار خراب شده خرابی شده باشد باید تعمیرکار ماهر آی بک امداد آن را عوض کند زیرا امکان تعمیر این قطعه وجود ندارد.

یکی دیگر از دلایل مهمی که باعث می‌شود کمپرسور یخچال روشن نشود، خراب شدن برد یخچال است. یخچال‌های جدید دارای قطعه‌ای به نام برد هوشمند هستند که به جای قطعات مکانیکی از آن استفاده می‌شود. خراب شدن برد در یخچال آریستون بسیار شایع بوده و می‌تواند باعث از کار افتادن موتور یخچال آریستون شود.

پیشنهاد آی‌بک امداد :  تعمیر کولر گازی مهران | هزینه تعمیر کولر گازی در شهر مهران

برد باید به وسیله مهندس ماهر تعمیر شود و تعمیرکار فقط می‌تواند قطعات را چک کرده و از سالم بودن آن اطمینان پیدا کند. اگر تعمیرکار تشخیص بدهد که برد خراب شده، باید آن را برای تعمیر به دست مهندسین آی بک امداد بسپارد.

تعمیر یخچال آریستون توسط آی بک امداد در شهر قم

یخچال آریستون شما هرگونه مشکلی که پیدا کرد، می توانید برای تعمیر یخچال قم با آی بک امداد در این شهر تماس بگیرید و اجازه ندهید که یخچال شما توسط افراد ناوارد دستکاری شود.

تعمیر یخچال قم

امتیاز سردبیر

مجموع امتیازات

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید !

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا