چوارنمایندگی

تعمیر یخچال چوار | هزینه تعمیر یخچال در شهر چوار ایلام

مرکز خدماتی آی بک امداد در شهر چوار استان ایلام آماده است تا خدمات تعمیر یخچال بکوی شما را به صورت گسترده ارائه بدهد. وقتی یخچال شما دچار ایراد و مشکل فنی می‌شود، تعمیرکار آی بک یخچال شما را به صورت صحیح عیب یابی کرده و از خرابی و مشکلات احتمالی در قطعات دیگر یخچال جلوگیری می کند. توصیه می‌شود تعمیر یخچال چوار را به آی بک امداد و متخصصین ماهر ما بسپارید.

نمایندگی تعمیر یخچال چوار ایلام

آی بک امداد از تکنسین‌هایی در مجموعه خود استفاده می‌کند که مهارت و تجربه بالایی در زمینه تعمیر انواع یخچال دارند و می‌توانند در زمانی کم، در محل شما حاضر شده و مشکل یخچالتان را به سرعت برطرف کنند. تکنسین‌های آی بک دارای توانایی و مهارت‌های بالایی هستند و با تمام خرابی‌های یخچال فریزر بکو آشنایی دارند. شما می‌توانید یخچال خود را در منزل و بدون حرکت دادن دستگاه تعمیر کنید و از خدمات آی بک امداد در منزل بهره‌مند شوید.

خراب شدن موتور فن اواپراتور در یخچال بکو

در صورتی که فریزر بکو شما سرد بوده ولی یخچال گرم است و یخچال در هنگام کار صدا تولید می‌کند، احتمال دارد که موتور فن اواپراتور با مشکل مواجه شده باشد.

پیشنهاد آی‌بک امداد :  تعمیر کولر گازی پیر بازار | هزینه تعمیر کولرگازی در شهر پیر بازار گیلان

وظیفه فن اواپراتور این است که از فریزر هوای سرد را به یخچال منتقل کند. وقتی که موتور فن خراب می‌شود، فن قادر به حرکت دادن هوای سرد نبوده و به همین دلیل یخچال خنکی کافی را ندارد. در این صورت است که فقط فریزر کار می‌کند.

برای رفع این مشکل باید توجه داشته باشید که پره‌های فن را به وسیله دست خود حرکت بدهید، اگر متوجه شدید که پره‌ها خوب حرکت نمی‌کنند، باید فن موتور عوض شود.

خرابی سنسور یخچال فریزر بکو

سنسور نقش مهمی برای تنظیم دما در یخچال بکو دارد. دما را کنترل کرده و به فن اواپراتور و کمپرسور دستور می‌دهد که خاموش یا روشن شوند. وقتی که سنسور دچار خرابی می‌شود فن اواپراتور و کمپرسور در زمان لازم کار نخواهند کرد و باعث می‌شوند که یخچال دچار دمای نامنظم شود.

برای اینکه مشکل را برطرف کنید باید ابتدا سنسور را در یخچال پیدا کنید و به وسیله مولتی متر این قطعه تست شود. اگر سنسور دچار خرابی شده باشد، باید آن را عوض کنید.

پیشنهاد آی‌بک امداد :  تعمیر یخچال ساروق | هزینه تعمیر یخچال در شهر ساروق

تعمیر یخچال کاری کاملا تخصصی بوده و نباید در صورت نداشتن تخصص کافی، به انجام این کار بپردازید. توصیه می‌کنیم در صورت بروز هرگونه خرابی در سنسور و یا موتور فن اواپراتور با آی بک امداد تماس بگیرید تا متخصصین ما در کمترین زمان به محل شما در شهر چوار آمده و مشکل یخچال فریزر بکو را رفع کنند.

تعمیر یخچال چوار

امتیاز سردبیر

مجموع امتیازات

هزینه تعمیر یخچال در شهر چوار ایلام

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید !

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا