نمایندگیگیوی

تعمیر یخچال در گیوی | هزینه تعمیر تلویزیون، کولر گازی و کولر آبی شبانه روزی

این روزها یخچال جزو وسایل ضروری منازل است که در صورت خرابی می‌تواند باعث نگرانی شدید شما شود. یخچال‌های امروزی مجهز به جدیدترین تجهیزات بوده و برای تعمیر آن شما نیاز به تعمیرکاری ماهر و مجرب دارید. استفاده از خدمات مجموعه آی بک امداد در گیوی اردبیل، به شما کمک خواهد کرد تا یخچال‌های جدید و یا حتی یخچال‌های قدیمی خود را سرویس و یا تعمیر کنید. آی بک امداد خدمات تمامی استان اردبیل را پوشش داده و لوازم برقی شما را در منزل تعمیر می‌کند.

همانطور که می‌دانید تعمیر یخچال‌ها با برند‌های مختلف، با هم فرق می‌کند و آی بک امداد این ویژگی را دارد که می‌تواند تمامی برندهای یخچال مانند: مابه، فریجیدر، وایت هاوس، امرسان، ویرپول، وستینگ هاوس، جنرال الکتریک و… را تعمیر کند.

تعمیر خرابی های یخچال امرسان در گیوی

دلایل مختلفی می‌تواند باعث خرابی یخچال امرسان شما شود. در صورت بروز هرگونه اختلالی در عملکرد یخچال امرسان خود، لازم است که با شماره‌های ۰۲۱۸۸۰۴۱۶۳۳ یا ۰۹۱۲۳۷۶۶۸۳۲ در آی بک امداد تماس بگیرید تا تعمیرکار خبره برای تعمیر یخچال امرسان شما اعزام شود. تعمیرکار آی بک امداد بعد از اینکه مشکل را بررسی کرد، یخچال شما را با کیفیت بالا تعمیر می‌کند.

خدمات تعمیر یخچال امرسان شامل چه مواردی است؟

به دلایل مختلف ممکن است یخچال امرسان شما دچار خرابی شود، در این صورت باید با تعمیرکار ماهری تماس بگیرید که در زمینه تعمیر یخچال امرسان مهارت بالا داشته و با قطعات دستگاه آشنایی کامل دارد. توجه داشته باشید هیچگاه برای تعمیر یخچال امرسان خود از افراد غیرمتخصص کمک نگیرید.

متخصصین ما در آی بک امداد برای رفع تمامی مشکلات یخچال امرسان شما شبانه روز آماده خدمت رسانی هستند. خدماتی که آی بک امداد برای تعمیر یخچال امرسان در منزل انجام می‌دهد موارد زیر است:

 • قسمت‌های داخلی و بیرونی یخچال دچار نشت آب شده است.
 • یخچال درست کار نمی‌کند.
 • گاز یخچال تمام شده یا دچار نشتی شده است.
 • موتور یخچال پیش از اندازه داغ می‌کند.
 • فیلتر تصفیه خراب شده است.
 • کمپرسور یخچال عملکرد درستی ندارد.
 • لاستیک‌های دور درب یخچال فاسد شده باشند.
 • یخچال‌هایی که بدون برفک هستند، برفک زده‌اند.
 • برد یخچال خراب شده باشد.
 • سیم کش یخچال نیاز به تعویض دارد.
 • قطعات یخچال نیاز به تعویض دارند.
 • صداهای غیر طبیعی از یخچال شنیده می‌شود و دستگاه نیاز به تعمیر دارد.

تمامی مشکلاتی را که بیان کردیم، ممکن است برای یخچال امرسان شما ایجاد شده و نیاز به تعمیر پیدا کند. در این صورت توصیه ما استفاده از خدمات آی بک امداد است برای تماس با ما، کافیست با شماره‌های درج شده در این مقاله تماس بگیرید تا در کمترین زمان، تکنسین ماهری برای تعمیر یخچال شما فرستاده شود.

تعمیر یخچال

متخصصین آی بک امداد در گیوی اردبیل چه برندهایی از یخچال را تعمیر می‌کنند؟

متخصصین آی بک امداد به دلیل گذراندن دوره‌های کامل تعمیرات یخچال، با تمامی برندهای آن آشنایی کامل داشته و برایشان فرقی نمی‌کند که برند یخچال شما چیست و یا چه مدلی دارد؟ آی بک امداد به دلیل سابقه طولانی که در بازار تعمیر یخچال دارد، توانسته متخصصان و تعمیرکاران خاص و حرفه‌ای را در اختیار بگیرد و هیچ محدودیتی هم در خدمت رسانی به مشتریان ندارد، پس باید از جهت تعمیر هر برندی از یخچال، خیالتان راحت باشد.

پیشنهاد آی‌بک امداد :  تعمیر کولر گازی گراب | هزینه تعمیر کولر گازی در شهر گراب لرستان

برندهایی که متخصصین آی بک امداد در تعمیر آن مهارت کافی دارند برندهایی مانند: هیتاچی، هاردستون، ارج، پارس، ایران پویا‏، ایندزیت، آزمایش، مدیا، آمانا، جی پلاس، امرسان، هیمالیا، بوش، آاگ، اسنوا سامسونگ و… هستند.

یخچال شما هر برندی که داشته باشد در صورت خرابی نیاز به عیب یابی اصولی دارد و باید برای این کار با افراد مجرب و ماهر تماس بگیرید. اگر تعمیرکار یخچال شما تجربه کافی نداشته باشد، ممکن است یک ایراد جزئی در یخچال، به یک خرابی بزرگ تبدیل شده و باعث ایجاد هزینه‌های گزاف شود. اگر تعمیرکار برای تعمیر یخچال شما تشخیص اشتباه بدهد، باعث خراب شدن قسمت‌های دیگر یخچال هم شده و گاهی هم ممکن است تعمیرکار ناوارد قطعه‌ای را که نیاز به تعویض ندارد، عوض کند و باعث افزایش هزینه‌ها شود.

یخچال‌های جدید و قدیمی تقریباً کارکرد یکسانی دارند و تمام آنها دارای کمپرسور بوده و عملکرد یخچال هم به این قطعه بستگی دارد. اگر در تعمیر یخچال اشتباه کوچکی رخ دهد، ممکن است باعث سوختن کمپرسور شود، در این صورت دیگر تعمیر کردن یخچال بی‌فایده بوده و باید یک یخچال نو خریداری کنید.

پس برای اینکه از ایجاد هزینه‌های اضافه جلوگیری کنید، توصیه می‌کنیم تعمیر یخچال خود را به افراد متخصص و ماهر آی بک امداد بسپارید تا در اولین فرصت یخچال شما عیب یابی و تعمیر شود.

تعمیر تلویزیون توشیبا در گیوی و در محل

به دلیل نقش پررنگی که تلویزیون‌ها در خانه دارند، خرابی آنها باید سریعاً برطرف شود. تلویزیون‌ها دارای حساسیت بالایی بوده و حمل و نقل آن می‌تواند علاوه بر سخت بودن، باعث خرابی و آسیب دیدگی دستگاه در هنگام حمل و نقل شود. شما می‌توانید با تعمیر تلویزیون توشیبای خود در محل، بر کار تعمیرکار نظارت داشته و بابت کیفیت تعمیر هم خیالتان آسوده شود و دیگر نیازی هم نیست شما برای تعمیر دستگاه، قطعات جانبی آن را تهیه کنید زیرا کارشناسان ما تجهیزات لازم را برای تعمیر دستگاه همراه خود دارند.

شما می‌توانید وقتی کار تعمیرکار آی بک تمام شد، سؤالات خود را در مورد افزایش عمر تلویزیون از او بپرسید تا تعمیرکار ماهر آی بک امداد شما را برای جلوگیری از خرابی تلویزیون راهنمایی کند.

چرا تصویر تلویزیون توشیبا قطع و وصل می‌شود؟

یک مشکل کوچک می‌تواند در داخل تلویزیون باعث ضعیف شدن سخت‌افزار آن شده و شما متوجه قطع و وصل شدن تصاویر شوید. معمولاً این مشکل دو حالت دارد، یا ممکن است تصویر کاملاً قطع شده و بعد از چند ثانیه تصویر برگردد که در این صورت قسمتی از تصویر برمی گردد، و یا امکان دارد قسمتی از تصویر کم کم تیره شده و به مرور صفحه تلویزیون شما محو شود. هر دو مشکل می‌تواند به علت خراب شدن قطعاتی مانند مین برد، پنل، پاور و بک لایت باشد.

در این صورت توصیه می‌کنیم با شماره‌های ۰۲۱۸۸۰۴۱۶۳۳ یا ۰۹۱۲۳۷۶۶۸۳۲ تماس بگیرید تا تعمیرکار آی بک امداد برای عیب یابی تلویزیون شما در محل اعزام شده و دستگاه را عیب یابی کند.

تعمیر پنل تلویزیون‌های توشیبا در گیوی

همانطور که می‌دانید پنل تلویزیون جزو قطعات بسیار حساس این دستگاه بوده و اگر مشکلی در آن ایجاد شد، حتماً باید به وسیله تعمیرکار ماهر بررسی و عیب یابی شود زیرا اگر عیب یابی به صورت دقیق و صحیح انجام نگیرد، ممکن است خرابی زیاد شده و برایتان ایجاد دردسرساز کند.

پیشنهاد آی‌بک امداد :  تعمیر یخچال سپیددشت | هزینه تعمیر یخچال در شهر سپیددشت

پنل تلویزیون نه تنها حساسیت بالایی دارد، بلکه جزو قطعات بسیار پیچیده دستگاه هم محسوب می‌شود و ممکن است با ایرادات زیادی مواجه شود. مشکلاتی مانند دوتا شدن تصویر، ایجاد رنگ‌های غیر طبیعی، تیرگی تصاویر، عدم نمایش تصاویر، سوختن پیکسل، آب خوردن پنل، شکستن پنل، آسیب دیدگی فلت ها، ایجاد خط های سیاه در پنل  می باشد. در صورتیکه هر کدام از مشکلات بیان شده برای پنل تلویزیون توشیبا شما ایجاد شد، سریعاً با متخصصین ما در آی بک امداد تماس بگیرید تا اقدامات لازم برای تعمیر تلویزیون شما انجام شود.

تعمیر ترموستات کولر گازی سامسونگ در گیوی

یکی از خدمات مجموعه آی بک امداد تعمیر و یا تعویض ترموستات کولرهای گازی سامسونگ است. مثلاً اگر کولر گازی شما یکسره کارکرده و یا اینکه سرمای زیادی داشته باشد، احتمالاً لازم است تا ترموستات کولر گازی سامسونگ تعویض شود. ترموستاتی که در کولر گازی مورد استفاده قرار می‌گیرند یا الکترونیکی هستند و یا الکترومکانیکی می‌باشند و باید در هنگام تعمیر کولر گازی به این نکته توجه کافی شود.

ترموستات در کولر گازی جزو قطعاتی است که احتمال خراب شدن آن زیاد بوده و در هنگام خرابی، باعث می‌شود که جریان برق به خوبی قطع و وصل نشده و تعادل دما هم در کولر گازی به هم بخورد.

چرا سرویس کولر آبی آزمایش را به آی بک امداد بسپاریم؟

تعمیر تخصصی و همچنین سرویس کولر آبی آزمایش توسط متخصصین آی بک امداد در گیوی اردبیل انجام می‌گیرد. این مجموعه، در تمامی ساعات شبانه روز خدمات خود را به مشتریان ارائه می‌دهند.

توصیه می‌کنیم برای تعمیر و سرویس کولر آبی آزمایش، استفاده از خدمات آی بک امداد را انتخاب کنید زیرا:

 • آی بک امداد دارای متخصصین مجربی است که در زمینه تعمیر انواع کولرهای آبی مهارت دارند.
 • تکنسین‌های این مجموعه به شکل تخصصی در روی تمامی برندهای کولر آبی متمرکز می‌شوند.
 •  هزینه دریافتی آی بک امداد از شما برای تعمیر کولر آبی آزمایش، طبق تعرفه تعیین شده است.
 • قبل از اینکه تعمیرکار، کولر شما را تعمیر کند ابتدا دستگاه را عیب یابی کرده و هزینه تقریبی تعمیر دستگاه را به شما اعلام می‌کند.
 • تمام خدماتی که برای تعمیر کولر آبی شما انجام می‌گیرد، دارای فاکتور رسمی و ضمانت نامه شش ماه است.

دقت داشته باشید که سرویس کولرهای آبی از اهمیت زیادی برخوردار است و باید حتماً قبل از شروع فصل گرما، به طور اساسی کولر آبی خود را سرویس کنید تا کارایی آن افزایش پیدا کند.

اگر کولر آبی آزمایش شما دچار خرابی شده و یا به سرویس نیاز داشت، برای ثبت درخواست خود می‌توانید با ۰۲۱۸۸۰۴۱۶۳۳ یا ۰۹۱۲۳۷۶۶۸۳۲ تماس بگیرید تا تکنسین ماهر آی بک امداد برای سرویس و تعمیر کولر آبی شما اعزام شود.

تعمیر یخچال

 

سخن پایانی

تمامی وسایل برقی و گازی خانگی ممکن است بعد از مدتی، به تعمیر نیاز پیدا کنند. توصیه می‌کنیم در صورت خرابی لوازم برقی خود با متخصصین ما در آی بک امداد تماس بگیرید. شماره های ۰۲۱۸۸۰۴۱۶۳۳ یا ۰۹۱۲۳۷۶۶۸۳۲ آماده پاسخگویی به مشتریان عزیز است.

 

خدمات تعمیر یخچال در گیوی

امتیاز سردبیر

مجموع امتیاز

هزینه تعمیر تلویزیون، کولر گازی و کولر آبی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید !

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا