کامیاراننمایندگی

تعمیر یخچال کامیاران | هزینه تعمیر یخچال در شهر کامیاران کردستان

انتخاب تعمیرکاری حرفه‌ای برای تعمیر یخچال کامیاران در استان کردستان اهمیت زیادی دارد زیرا خرابی یخچال می‌تواند برای شما دردسر زیادی ایجاد کند پس باید سریعاً مشکلات دستگاه را برطرف کنید. البته دقت داشته باشید که این کار باید به وسیله افرادی انجام بگیرد که تخصص بالایی در این زمینه داشته و به شما ضمانت نامه ارائه بدهند. آی بک امداد تمامی خدمات نصب، تعمیر و سرویس تخصصی یخچال را به صورت فوری و در محل شما و در شهر کامیران انجام می‌دهد. تکنسین‌هایی که در آی بک مشغول بکار هستند حداقل ۱۰ سال دارای سابقه بوده و دوره‌های آموزشی را به صورت عملی گذرانده‌اند.

نمایندگی تعمیر یخچال کامیاران کردستان

آی بک امداد به صورت شبانه روزی خدمات خود را برای تعمیر یخچال در شهر کامیاران در استان کردستان ارائه می‌دهد و برای خدمات انجام گرفته ضمانت ۶ ماهه به شما ارائه می‌کند، بدین وسیله کار خود را تضمین خواهد کرد. همکاران ما به صورت شبانه روزی حتی در روزهای تعطیل، آماده هستند تا پاسخگوی شما عزیزان باشند. شما می‌توانید با فرم آنلاین سفارشتان را در آی بک ارسال کنید.

پیشنهاد آی‌بک امداد :  تعمیر کولر گازی تیس | هزینه تعمیر کولر گازی در شهر تیس سیستان و بلوچستان

چگونه می‌توان بوهای نامطبوع را در داخل یخچال پروفایل از بین برد؟

اگر می‌خواهید بدانید که چگونه می‌توانید بوی نامطبوع یخچال پروفایل را از بین ببرید مراحل زیر را انجام دهید:

  • عوض کردن فیلتر هوا در یخچال پروفایل
  • کاهش دمای یخچال پروفایل
  • درب یخچال باید چک شود.
  • در داخل یک ظرف، جوش شیرین ریخته و در داخل یخچال قرار دهید.
  • می‌توانید گلوله‌های پنبه‌ای را به وانیل آغشته کنید و در داخل یخچال بگذارید بدین وسیله بوی مطبوع وانیل در داخل یخچال می‌ماند.
  • به طور مرتب تمام یخچال باید تمیز شود و هیچگونه رطوبتی در آن باقی نماند.

عوض کردن فیلتر هوا در یخچال پروفایل

یخچال‌های جدید و مدرن، فیلتر هوا دارند و این فیلتر باعث می‌شود هوای یخچال فیلتر و تصفیه شود. اگر بوی بدی که داخل یخچال پیچیده به دلیل خراب شدن میوه‌ها و یا خرابی سبزیجات باشد، فیلتر هوا بوی بد را گرفته و دوباره بوی تمیز را به داخل یخچال وارد می‌کند. فیلتر هوا ۸ برابر بیشتر از جوش شیرین می‌تواند هوای داخل یخچال را تمیز کند.

پیشنهاد آی‌بک امداد :  تعمیر یخچال چلیچه | هزینه تعمیر یخچال در شهر چلیچه چهارمحال بختیاری

در صورتی که یخچال پروفایل شما فیلتر هوا دارد، باید حداقل هر ۶ ماه یک بار آن را عوض کنید. اگر می‌خواهید فیلتر جدید را در یخچال نصب کنید، ابتدا دکمه تنظیم را فشار بدهید و دوباره دکمه تنظیم را نگه داشته تا پنل فیلتر یخچال چشمک بزند و ریست شود. عوض کردن فیلتر هوا در یخچال پروفایل حداکثر ۱۰ دقیقه طول خواهد کشید.

در صورتی که آشنایی با تعویض فیلتر هوای یخچال پروفایل نداشتید، می‌توانید از متخصصین آی بک امداد برای این منظور کمک بگیرید.

تعمیر یخچال کامیاران

امتیاز سردبیر

مجموع امتیازات

هزینه تعمیر یخچال در شهر کامیاران کردستان

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید !

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا