سیمین شهرنمایندگی

تعمیر یخچال سیمین شهر | هزینه تعمیر یخچال در شهر سیمین شهر

خرابی یخچال معمولاً می‌تواند برای اعضای خانواده مشکل ساز شود، مخصوصاً وقتی یخچال شما دچار خرابی می‌شود مطمئناً از تصور اینکه باید دستگاه به این بزرگی را به تعمیرگاه منتقل کنید وحشت خواهید داشت زیرا نه تنها این کار هزینه زیادی در بر دارد بلکه ممکن است باعث آسیب دیدگی دستگاه هم بشود. به همین دلیل آی بک امداد تمامی خدمات تعمیر یخچال دوو را در منزل شما انجام می‌دهد، فقط کافی است که با ما تماس بگیرید.

نمایندگی تعمیر یخچال سیمین شهر

یخچال‌ها جزو وسایل حساس بوده که اگر از آنها به درستی استفاده نشود دچار ایراد خواهند شد. آی بک امداد توصیه می‌کند برای اینکه دستگاه شما دچار خرابی‌های بیشتر نشود در صورت مشاهده هرگونه خرابی در آن با تعمیرکار ماهر تماس بگیرید تا دستگاه را عیب یابی و تعمیر کند. آی بک امداد از متخصصین مجربی برخوردار است که در زمینه تعمیر انواع یخچال مهارت بالایی دارند و آموزش‌های لازم را هم در این زمینه دیده‌اند. اگر یخچال شما دچار هر گونه مشکلی شد با متخصصین ما تماس بگیرید.

پیشنهاد آی‌بک امداد :  تعمیر کولر گازی زرینه | هزینه تعمیر کولر گازی در زرینه کردستان

چرا یخچال دوو خنک نمی‌کند ولی فریزر آن سرد است؟

اگر یخچال دووی شما سرمای کافی ندارد ولی فریزر آن کاملاً سرد است، باید برای تعمیر دستگاه دریچه دمپر بررسی شود زیرا امکان دارد در اثر مسدود شدن دریچه، سرما به یخچال انتقال پیدا نکند. اگر دریچه دمپر مسدود شده و یا شکسته باشد شما با این مشکل مواجه خواهید شد.

در مرحله بعد هم فن فریزر را بررسی کنید زیرا سرما از فریزر به یخچال وارد می‌شود و فن وظیفه انتقال این سرما را دارد.

پیشنهاد آی‌بک امداد :  تعمیر یخچال رودیان | هزینه تعمیر یخچال در شهر رودیان سمنان

دقت داشته باشید که برای رفع این مشکل سریعاً نباید فن تعویض شود زیرا ممکن است که فقط پره‌های آن مشکل داشته باشد. شاید بتوانید با روغن کاری شفت پروانه‌ها مشکل فن را برطرف کنید، و یا حتی امکان دارد که پروانه فن به کشوی فریزر برخورد کرده و به آن آسیب زده باشد. با تعویض پروانه ها مشکل حل خواهد شد.

اگر مشکل دوباره برطرف نشد توصیه می‌کنیم یخچال خود را دستکاری نکرده و با تلفن آی بک تماس بگیرید تا متخصصین خود را جهت عیب یابی دستگاه به محل شما بفرستیم.

 

تعمیر یخچال سیمین شهر

امتیاز سردبیر

مجموع امتیاز

هزینه تعمیر یخچال در شهر سیمین شهر

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید !

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا