شاهیننمایندگی

تعمیر یخچال در شاهین تهران | هزینه تعمیر یخچال در شاهین تهران

شماره تلفن نمایندگی تعمیر یخچال، تلویزیون 021

آی بک امداد جزو مراکز با تجربه و موفق در زمینه تعمیر یخچال در شاهین تهران می‌باشد که می‌تواندتعمیر یخچال‌های ساید بای ساید سامسونگ را با بهترین نحوه انجام داده و مشکلات آن را برطرف کند. اگر یخچال سامسونگ شما دچار ایراد شده، توصیه می‌کنیم با آی بک امداد در شاهین تهران تماس بگیرید.

دلایل سرد نشدن یخچال سامسونگ چیست؟

دلایل زیادی می‌تواند باعث سرد نشدن یخچال سامسونگ شود. یکی از آنها این است که شما یخچال سامسونگ خود را به تازگی خریداری کرده باشید. وقتی یخچال را نصب کرده و به برق می‌زنید، تقریباً ۲۴ ساعت طول می‌کشد تا یخچال به دمای لازم برسد. اگر بعد از ۲۴ ساعت باز هم یخچال شما سرد نشده بود، بهتر است با مرکزی که یخچال را خریده‌اید تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنند.

دلیل دیگری که باعث سرد نشدن یخچال می‌شود این است که درب آن را زیاد باز و بسته کنید. باز و بسته شدن زیاد درب یخچال سامسونگ می‌تواند باعث خرابی دستگاه شود.

پیشنهاد آی‌بک امداد :  تعمیر یخچال رابر | تعمیر یخچال در شهر رابر کرمان

در صورتی که یخچال شما به اندازه کافی خنک نیست، لازم است که ترموستات دستگاه را بررسی کنید، شاید تنظیمات دستگاه به درستی انجام نگرفته باشد.

اگر اطراف یخچال سامسونگ شما فضای کافی نداشته و به دیوار چسبیده باشد، باید آن را از دیوار فاصله دهید و سعی کنید وسایل دیگری را در کنار یخچال انباشته نکنید. البته فاصله‌ای که یخچال باید با دیوار داشته باشد در مدل‌های یخچال با هم فرق می‌کند. بعضی از یخچال‌ها باید با دیواره کناری و پشتی، فاصله بیشتری داشته باشند. بهتر است برای اینکه اطلاعات کافی را در این مورد کسب کنید به دفترچه راهنمای یخچالتان مراجعه کرده و بعد از آن محل قرارگیری یخچال را تنظیم کنید.

کثیف شدن کندانسور یخچال سامسونگ هم می‌تواند باعث خنک نشدن یخچال شود. همانطور که می‌دانید مایع خنک کننده از کندانسور عبور می‌کند و کندانسور هم گرما را می‌گیرد. اگر به مرور کندانسور کثیف شود گرما هم جذب نخواهد شد و این باعث می‌شود به یخچال سامسونگ فشار آمده و سرمای مطلوب را نداشته باشد. توصیه می‌کنیم حداقل سالی دو بار کندانسور یخچال سامسونگ را تمیز کنید.

پیشنهاد آی‌بک امداد :  تعمیر ظرفشویی در پیرانشهر | تعمیر در محل تلویزیون، آبسردکن و کولر آبی

اگر فن‌ها دچار خرابی شده باشند هم می‌تواند باعث سرد نکردن یخچال شود. اگر فن کندانسور کار نکند، نه فریزر و نه یخچال، هیچ کدام سرد نمی‌شوند.

خراب شدن ترموستات باعث سرد نشدن داخل یخچال می‌شود. برای اینکه ترموستات را امتحان کنید درجه آن را زیاد کنید و اگر صدای تیک شنیدید یعنی ترموستات خراب نیست. البته می‌توانید با مولتی متر هم ترموستات یخچالتان را تست کنید. اگر ترموستات دچار خرابی شده بود باید توسط تعمیرکار آی بک تعویض شود زیرا این قطعه قابل تعمیر نیست.

اگر موارد بیان شده را در مورد یخچال سامسونگ خود رعایت کردید ولی باز هم یخچال خنک نمی‌کند، توصیه می‌کنیم برای تعمیر یخچال در شاهین تهران، با آی بک امداد تماس بگیرید.

تعمیر یخچال شبانه روزی

31

تعمیر یخچال در شاهین تهران

امتیاز سردبیر

مجموع امتیازات

هزینه تعمیر یخچال در شاهین تهران

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید !

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا