شهران جنوبینمایندگی

تعمیر یخچال در شهران جنوبی تهران | هزینه تعمیر یخچال در شهران جنوبی تهران

شماره تلفن نمایندگی تعمیر یخچال، تلویزیون 021

شرکت خدمات فنی آی بک امداد، سال‌های زیادی است که در زمینه تعمیر یخچال در شهران جنوبی فعالیت می‌کند. در این مرکز تعمیرکاران و متخصصین با تجربه و آموزش دیده، به کار گرفته می‌شوند که تخصص این افراد در زمینه تعمیر یخچال توانسته خیال مشتریان را از بابت کیفیت خدمات راحت کند.

مراحل استفاده از خدمات آی بک امداد برای تعمیر یخچال در شهران جنوبی

در ادامه تصمیم داریم خدمات خود را از زمانی که شما سفارشتان را ثبت می‌کنید، تا پایان تعمیرات، برایتان شفاف سازی کنیم تا بتوانید با این مراحل آشنایی کامل داشته باشید:

  • وقتی شما با آی بک تماس می‌گیرید، ابتدا همکاران ما مشکل دستگاه شما را سؤال کرده و شما را به تعمیرکار برند یخچال خودتان ارجاع می‌دهند.
  • بعد از حدود ۱۰ دقیقه تعمیرکار آی بک با شماره شما تماس گرفته و مشکل یخچالتان را سؤال می‌کند. اگر مشکل با مشاوره تلفنی برطرف شود تعمیرکار به طور کاملاً رایگان شما را راهنمایی می‌کند تا خرابی دستگاه را برطرف کنید. ولی اگر نیاز به حضور تعمیرکار داشتید، شماره تلفن و آدرس منزل شما را گرفته و در کمتر از یک ساعت با هماهنگی شما به منزلتان مراجعه خواهد کرد.
  • لازم است که بدانید تمام خدمات آی بک برای تعمیر یخچال در شهران جنوبی، در محل شما انجام خواهد شد.
  • تعمیرکار آی بک وظیفه دارد تمامی قطعات یخچال شما را کاملاً بررسی کرده و دلیل خرابی آن را پیدا کند.
  • بعد از عیب یابی، تعمیرکار هزینه تعمیرات را اعلام می‌کند و اگر شما موافق بودید، تعمیرات خود را شروع خواهد کرد.
  • تعمیرکار برای تعمیر یخچال شما، از قطعات اورجینال و اصل استفاده کرده و به شما اطمینان می‌دهد که اجناس استفاده شده، اصالت کامل دارند.
  • بعد از اینکه تعمیرات تمام شد، تکنسین دستگاه شما را تست می‌کند و آن را بدون ایراد و مشکل تحویل شما خواهد داد.
  • در انتها به شما فاکتور رسمی برای هزینه‌هایی که پرداخت خواهید کرد، داده می‌شود که در فاکتور، اجرت کار و قیمت قطعات به طور کامل نوشته شده است.
پیشنهاد آی‌بک امداد :  تعمیر یخچال رباط سنگ | هزینه تعمیر یخچال در شهر رباط سنگ

نرخ‌هایی که آی بک امداد از شما دریافت می‌کند، طبق قیمت مصوبه اتحادیه است و تعمیرکار آی بک اجازه ندارد هیچگونه هزینه اضافی برای خدمات خود از شما دریافت کند و در آخر برایتان فرم نظرسنجی ارسال می‌کنیم که شما باید آن فرم را پر کرده تا بتوانید به بهبود خدمت رسانی این مرکز کمک کنید.

دقت داشته باشید که تمام تعمیراتی که این مرکز در روی دستگاه شما انجام می‌دهد، دارای گارانتی‌های طولانی مدت هستند. اگر بعد از تعمیرات، یخچال شما قبل از پایان گارانتی دوباره دچار همان مشکل شد، می‌توانید با ما تماس بگیرید تا دوباره تعمیر یخچال در شهران جنوبی، توسط آی بک امداد و بدون پرداخت هزینه انجام شود.

تعمیر یخچال شبانه روزی

31

تعمیر یخچال در شهران جنوبی تهران

امتیاز سردبیر

مجموع امتیازات

هزینه تعمیر یخچال در شهران جنوبی تهران

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید !

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا