زهتابینمایندگی

تعمیر یخچال در زهتابی تهران | هزینه تعمیر یخچال در زهتابی تهران

شماره تلفن نمایندگی تعمیر یخچال، تلویزیون 021

اگر یخچال اسنوا شما با مشکل مواجه شده است، مثلاً خنک نمی‌کند و یا مواد غذایی داخل یخچال یخ می‌زنند و یا اگر یخچال شما روشن نمی‌شود، برای تعمیر یخچال در زهتابی تهران، می‌توانید از خدمات ویژه و تخصصی آی بک امداد استفاده کنید. آی بک با ارائه خدماتی کاملاً تخصصی تمامی مشکلات یخچال اسنوا شما را برطرف خواهد کرد.

همانطور که می‌دانید برای افزایش عمر مفید یخچال اسنوا، باید به صورت دوره ای آن را سرویس کنید ولی وقتی این خدمات به سلامت یخچال شما کمک می‌کند که توسط مراکز معتبر دریافت شود و شما از کیفیت خدمات دریافتی توسط این مرکز اطمینان داشته باشید.

آی بک امداد نه تنها از کارشناسان با تجربه و ماهری در مرکز خود استفاده می‌کند، بلکه برای نگهداری از یخچال و همچنین طرز استفاده درست از آن، توصیه‌های تخصصی را به شما ارائه داده تا بتوانید با رعایت این نکات مهم از یخچال‌تان بهینه استفاده کنید.

پیشنهاد آی‌بک امداد :  تعمیر یخچال در هفت تیر تهران | هزینه تعمیر یخچال در هفت تیر تهران

چرا یخچال اسنوا سرد نمی‌کند؟

یکی از خرابی‌هایی که ممکن است برای یخچال‌های اسنوا ایجاد شوند سرد نکردن این دستگاه است. اگر یخچال شما درست تنظیم نشده باشد، باعث خواهد شد که یخچال دمای مناسبی نداشته باشد. دقت کنید که در تابستان و زمستان باید برای یخچال خود دمای متفاوتی در نظر بگیرید.

در تابستان دمای یخچال باید یک و یا دو درجه سانتیگراد باشد و در زمستان هم بهتر است آن را در روی ۳ و یا ۴ درجه سانتیگراد تنظیم کنید و اگر نسبت به این موضوع بی‌توجه باشید، یخچال فریزرتان دمای مناسبی نخواهد داشت.

یکی دیگر از مواردی که باعث می‌شود یخچال اسنوا خوب سرد نکند، این است که مواد غذایی خیلی داغ را در داخل یخچال قرار دهید. این کار شما باعث خواهد شد برای تولید سرما، کمپرسور بیشتر کار کند و کارایی آن به مرور کاهش پیدا کند. بعضی از مواد غذایی هم باعث می‌شوند که دریچه هوای یخچال مسدود شود.

پیشنهاد آی‌بک امداد :  تعمیر یخچال نودژ | هزینه تعمیر یخچال در شهر نودژ کرمان

دلایل دیگری که باعث کم شدن سرمای یخچال می‌شوند، این است که هوا به خوبی در پشت یخچال شما گردش نداشته باشد. بهتر است یخچال را با دیوار فاصله بدهید تا به اندازه مطلوب هوا جریان داشته باشد. این کار باعث خواهد شد کمپرسور داغ نشده و قدرت خنک کنندگی آن کاهش پیدا نکند.

اگر کم شدن سرمای یخچال اسنوا شما با رعایت موارد بیان شده برطرف نشد، با آی بک امداد برای تعمیر یخچال در زهتابی تهران تماس بگیرید.

تعمیر یخچال شبانه روزی

31

تعمیر یخچال در زهتابی تهران

امتیاز سردبیر

مجموع امتیازات

هزینه تعمیر یخچال در زهتابی تهران

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید !

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا